آهای پسر ایرونی مرد باااااااااااااااااااااااا ااش!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
انیمیشن باشه یا نباشه اواتار نشان دهنده خواسته ها ارزوها ارمان ها و در نتیجه سمبل هر شخصی هست وقتی شما از یک اواتار پسر دختر نما برای سمبل نشان دهنده خودتون استفاده میکنین یعنی به این موضوع پایبند هستین موضوع تاپیک در مورد اینه که پسر ایرونی مرد باش!!!فکر میکنین ربطی نداره؟؟؟!!
نه ربطی نداره..اولا من هیچ مشکلی تو آواتر ایشون نمیبینم..کی گفته اواتره هرکس سمبل شخصیتشه؟؟ یعنی من اگه عکس یه شخصیته کارتونیو بزارم پس یعنی مثل اونم.. من از یه عکس خوشم میاد اواتارم قرارش میدم..واینکه شما بهتره اصل مطلبو نگاه کنی چه دلیلی داره به شخصیته کسی توهین کنی و از اواتارش ایراد بگیری..کارتون واقعا زشته..

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته که جامعه با این مشکلات درگیره اما سهم عمده رو در این موارد آقایون دارن....
چند درصد از این مسائل که ذکر شده رو خانوما باعث میشن؟؟؟
درهرصورت من و شما به عنوان عضوی از این جامعه میتونیم پایه گذار یه فرهنگ درست باشیم.... میتونیم سوا از فرهنگ کنونی جامعه برخورد عقلانی خودمون رو داشته باشیم....
متشکر از حضورتون.......

درسته این تاپیک در مورد آقایون است اما نباید یک طرفه به این موضو ع نگاه کرد، شما فقط مشکلات آقایون رو مطرح کردین
فرهنگ و برخورد من از عقاید و طرز تفکرم منشا گرفته
وقتی شما با همچین عنوانی این موضوع رو مطرح می کنید دارین به بعضی از افراد توهین می کنید

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انیمیشن باشه یا نباشه اواتار نشان دهنده خواسته ها ارزوها ارمان ها و در نتیجه سمبل هر شخصی هست وقتی شما از یک اواتار پسر دختر نما برای سمبل نشان دهنده خودتون استفاده میکنین یعنی به این موضوع پایبند هستین
موضوع تاپیک در مورد اینه که پسر ایرونی مرد باش!!!
فکر میکنین ربطی نداره؟؟؟!!

میشه شما آرمان و آرزویی که توو آواتارتون هست رو بگین؟؟
یعنی چی که آواتار سمبل شخصیتیه؟؟؟
این حرف شما در صورتی صدق میکنه که منم اون شکلی باشم یا از این عکس ایده بگیرم در صورتی که اصلأ اینطور نیستش..
این فقط یه عکس معمولی نه ایده و سمبل آرمان و آرزو...
واقعأ هم هیچ ربطی نداره چون این موارد که ذکر شده در تاپیک رو به شخصه رعایت میکنم....

آخرین ویرایش:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته این تاپیک در مورد آقایون است اما نباید یک طرفه به این موضو ع نگاه کرد، شما فقط مشکلات آقایون رو مطرح کردین
فرهنگ و برخورد من از عقاید و طرز تفکرم منشا گرفته
وقتی شما با همچین عنوانی این موضوع رو مطرح می کنید دارین به بعضی از افراد توهین می کنید

درسته که روی کلامم با آقایون بوده اما هدف من توهین به هیچ شخصی نیست این فقط یه تلاش در راستای بهبود رفتاری و حذف این ناهنجاری هاست... امیدوارم تلنگری باشد به کسایی که این موضوع رو رعایت نمیکنن حالا چه خانوم باشه چه آقا..

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
خیلی عالی بود ..
دغدغه هایی که خیلی وقت ها ما خانم ها بهش دچاریم ..
مرد و زن باید هر دو خوب حد و مرز رو بدونن .
دوباره تو این تاپیک هم مثل باقی تاپیک ها سر این که کی مقصره... زن یا مرد بحث شده
امنیت جامعه به خوبی هر دوی ماهاست ..نه یکی ..

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید دوستان که مزاحم حرفاتون شدم!!!یه سوالی داشتم ربطی به حرفاتون نداره!!!!
یه تاپیک بود برای دعا کردن بچه های تیم ملی کجا رفت؟؟؟؟!!!!:surprised:کارداشتم.....

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
خیلی عالی بود ..
دغدغه هایی که خیلی وقت ها ما خانم ها بهش دچاریم ..
مرد و زن باید هر دو خوب حد و مرز رو بدونن .
دوباره تو این تاپیک هم مثل باقی تاپیک ها سر این که کی مقصره... زن یا مرد بحث شده
امنیت جامعه به خوبی هر دوی ماهاست ..نه یکی ..

بله متأسفانه خیلی ها برداشت بدی دارن .... اما یه جامعه خوب رو انسانهای خوب تشکیل میدن ... مهم انسانیت و مردونگیه و این خصوصیات فقط مختص یک جنس نیست و همه رو شامل میشه............

میهن پرستان

عضو جدید
پسرای ما همون جوانانی هستن که دوران جنگ به عشق وطن،دفاع از ناموس و کشور رفتن جبهه.
دختر خانما، همین پسرا همینایی که الان قبولشون ندارید،پاش بیافته بازم میرن جنگ و بوی تلخ گاز خردل و گاز اعصاب و هزاران بلای جنگ رو به جونشون میخرن.
میدونید که به خاطر چی؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرای ما همون جوانانی هستن که دوران جنگ به عشق وطن،دفاع از ناموس و کشور رفتن جبهه.
دختر خانما، همین پسرا همینایی که الان قبولشون ندارید،پاش بیافته بازم میرن جنگ و بوی تلخ گاز خردل و گاز اعصاب و هزاران بلای جنگ رو به جونشون میخرن.
همه ما وطنمون رو دوس داریم حتی اگه توش زندگی نکنیم ..
اما خوبه یه بار شما..جامعه رو بهتر نگاه کنی ..
ببینی الان بچه های اونا کجان ...جوون های ما به کجا دارن کشیده میشن ....
چیزی به نام اسلام کم کم داره محو میشه .عرق وطن با شعور وادب دونستن خیلی فرق داره آقا پسر .
خوبه سرتونو فقط تو تاریخ نکنید ..

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان اگه امکانش هست بحثای خارج از تاپیک رو مطرح نکنین ....
متشکرم.........

میهن پرستان

عضو جدید
همه ما وطنمون رو دوس داریم حتی اگه توش زندگی نکنیم ..
اما خوبه یه بار شما..جامعه رو بهتر نگاه کنی ..
ببینی الان بچه های اونا کجان ...جوون های ما به کجا دارن کشیده میشن ....
خوبه سرتونو فقط تو تاریخ نکنید ..

بله فرمایش شما متین
ولی اون عده که سوق دارن به سمت جنس مونث و میدونم که دقیقا منظور شما چیه!!!اونا ذاتا و از لحاظ ژنتیکی دچار مشکل هستن،به نحوی مریضن و گرایش دارن به جنس مخالف !ولی دلیل نمیشه به اونا خرده بکیرید!کمااینکه بین خانها هم هستن که دوست دارن مثل مردها رفتار کنن .

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقد خشن؟؟ ای بابا کسی نگفته که پسرارو اصلا قبول نداریم دوستم...

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله فرمایش شما متین
ولی اون عده که سوق دارن به سمت جنس مونث و میدونم که دقیقا منظور شما چیه!!!اونا ذاتا و از لحاظ ژنتیکی دچار مشکل هستن،به نحوی مریضن و گرایش دارن به جنس مخالف !ولی دلیل نمیشه به اونا خرده بکیرید!کمااینکه بین خانها هم هستن که دوست دارن مثل مردها رفتار کنن .
اصلا حرفاتون به تاپیک مربوط نیس ..
موفق باشید .

مریمs

عضو جدید
آقا پسر .....

عزیز من .....

این بار اگــَر زטּ زیبارویــے رـا دیدے ؛

هَوسـ رـا زنــده بـﮧ گــور كن وُ خدا رـا شكر كن براے خلق این زیبایــے!

زیر باراטּ اگــَر دُخترے رـا سَوار كردید ؛

جاے شُماره بـﮧ او امنیت بدهید وَ او رـا بـﮧ مَقصد مورد نـَـظرش برسانید ،

نـﮧ بـﮧ مقصَد مــورد نظرتـاטּ !

هنگامـ وُرود بـﮧ هَر مكانـے ؛ با لبخند بگویـید : اول شما !

دَر تاكسے ، خودتاטּ رـا بـﮧ در بچسبانید ، نـﮧ بـﮧ او !

بگذاریـد زטּ ایرانے وقتـے مـَرد ایرانـے رـا در كوچـﮧ خلوت مے بیند ؛

احساس امنیت كند نـﮧ ترس !

مـــذکر عزیــــز : " مـــــ♥ــــرد " بـــاش !

زمیــــن به مــــرد بودنـ ــــت نیــــاز داره !

مــــرد باش ؛ نـــه فقط با جســ♥ــمت !

مـــــرد بــــاش با نگــــاهت ، با احســ♥ــاست ، . . . !

مردونه حــــــرف بزن

، مــــ♥ـــــردونه بخنــــــد ،

مردونه گریــــــه کن ، مــــــرد...

{آقا پسرای گل بیایید فارغ از جنسیَت كمے مَرد باشیم...}

مرسی خیلی خوب بود اگه آقا پسرای گل به چندتاشم عمل کنن عالی میشه
موفق باشید

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
باتشکر فراوووووووووووون

بالا