آقایون چه احساسی دارید اگر ......................

arghavantree

عضو جدید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آقایون محترم خواهش میکنم بگید چه احساسی دارید؟ اگر قد همسرتون 5تا 10 سانتیمتر از شما بلندتر باشه؟

تنفر
حسادت
و یا هر احساس دیگری که دارید آیا اصلا زیر بار میرید که خانومتون قدش بلندتر باشه یا نه؟

ممکنه بگید نه زیر بار نمیرم اما فرض کنید از طرف خوشتون اومده و دوستش دارید حاضرید باهاش ازدواج کنید یا نه؟

خوب اگر ازدواج کردید ممکنه این موضوع براتون سخت باشه مثلا وقتی بیرون میرید یا اطرافیانتون این موضوع را بهتون یاد آوری میکنند. و .........
ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

m.s.c

عضو جدید
من اولش خیال میکردم قد مسئله خیلی مهمی هست چون همسرم قدش حدود نیم متر از من کوتاه تر بود و فکر میکردم مشکل ساز می شود ولی بعد که عقد کردیم فهمیدم کم اهمیت ترین موضوع قد دو طرف است اینقدر مسئله اخلاق و رفتار و مخصوصا سواد مهم می باشد که کوتاهی و بلندی قد اصلا اهمیت پیدا نمی کند

arghavantree

عضو جدید
من اولش خیال میکردم قد مسئله خیلی مهمی هست چون همسرم قدش حدود نیم متر از من کوتاه تر بود و فکر میکردم مشکل ساز می شود ولی بعد که عقد کردیم فهمیدم کم اهمیت ترین موضوع قد دو طرف است اینقدر مسئله اخلاق و رفتار و مخصوصا سواد مهم می باشد که کوتاهی و بلندی قد اصلا اهمیت پیدا نمی کند

اگر شما آقا هستید و خانومتون کوتاهتره این مساله زمین تا آسمون با برعکسش فرق داره ها.......!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
افلاطون میگه مرد در چهار چیز باید از همسر خود برتر باشد ۱ـ سن ۲ـ قد ۳ـ علم ۴ـ ثروت

۱ـ مرد حداقل دو سال باید از زن بزرگتر باشد و یا اینکه هم سن باشند تفاوت

سنی استاندارد مرد و زن ترجیحا ما بین ۴ و ۷ سال توصیه میشود.

۲ـ قد زن ترجیحا بهتر است از گوش مرد باشد یا اینکه حداقل باید هم قد باشند.

۳ـ مرد باید در علم و ثروت برتری خود را از زن ببیند این امر باعث حفظ غرور آن و اینکه
تکیه گاه خوبی برای زن به حساب بیاید.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چرا دوست عزیز اونقدر فرق میکنه که بعضی از خواستگارام با یک حالت حسادت (البته این حس منه) بعد از اولین جلسه ی خواستگاری منزل ما را ترک میکنند

فکر کنم با یه بسکتبالیس یا والبالیست ازواج کنید !

در نگاه اول احساس کوچکی شاید بهم دست بده ! ولی سعی می کنم واقع بین باشم .
در کل یک چیز منفی حساب میشه و دست خودمون هم نیست ! انگار تو ناخدآگاه ذهنومون هست .
شاید در مورد مدرک و یا چیز دیگه اینقدر به چشم نیاد ولی تو این مورد فرق میکنه !
دوست عزیز من بهتون توصیه می کنم که لباسی نپوشید که شما رو بلند قدتر از آنچه هستید نشان بده .
راستی مگه قدتون چنده ؟؟؟؟

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دوست عزیز اونقدر فرق میکنه که بعضی از خواستگارام با یک حالت حسادت (البته این حس منه) بعد از اولین جلسه ی خواستگاری منزل ما را ترک میکنند

خیلیم دلشون بخواد ...
اصلا اهمیت نده کسی که قد و اینجور مسائل اینقدر براش مهمه که شریکه زندگیشو بر اساس اون تعیین میکنه بدون از لحاظ فکری و عقلی رشد کافی نداشته. پس ناراحت نباش

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشین و نظاره گر باش !
شاید به کارت اومد !:redface:
به کار من نمیاد چون
منم شرایط این خانمو دارم ولی تا حالا پیش نیومده بخاطر قدم کسی قبولم نکنه.اتفاقا برعکس بوده
البته نا گفته نماند کسایی(دختر) که قدشون کوتاه بوده و میخواستیم با هم بریم بیرون خجالت میکشیدن و براشون سخت بوده نمیدونم چرا؟؟

EECi

مدیر بازنشسته
.
.
آقایون محترم خواهش میکنم بگید چه احساسی دارید؟ اگر قد همسرتون 5تا 10 سانتیمتر از شما بلندتر باشه؟

تنفر
حسادت
و یا هر احساس دیگری که دارید آیا اصلا زیر بار میرید که خانومتون قدش بلندتر باشه یا نه؟

ممکنه بگید نه زیر بار نمیرم اما فرض کنید از طرف خوشتون اومده و دوستش دارید حاضرید باهاش ازدواج کنید یا نه؟

سلام
از نظر فیزیولوژیکی ، مرد دوست دارد بر زن احاطه کامل داشته باشد
بلندی قد زن نسبت به مرد ، این حس مرد را ارضا نمی کند
علت ، نه تنفر نه حسادت ، بلکه غریزه است

وقتی که فردی می خواهد نسبت به کسی علاقه ای پیدا کنه بهتره ابتدا ، از نظر منطقی فرد مقابلش رو بررسی کنه و سپس به احساسات اجازه رشد بده

:gol:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم برای دوست داشتن یه سری معیار و ملاک داره که زیبایی بدنی ( منظورم چاقی یا لاغری و بلندی و کوتاهیه نه چیز دیگه) هم جزو اونهاست که یکی قد بلند دوست داره و یکی قد کوتاه

m.s.c

عضو جدید

عذر میخوام مگه قد شما چقدر هست که خواستگاراتون در مقابل شما احساس حقارت می کردن؟

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

تنفر
حسادت

خوب اگر ازدواج کردید ممکنه این موضوع براتون سخت باشه مثلا وقتی بیرون میرید یا اطرافیانتون این موضوع را بهتون یاد آوری میکنند. و .........

تو هم به چه چیزایی فکر میکنی !!!
اگه دیدی طرفت داره تو خواستگاری به این چیزا گیر میده
همونجا جوابش کن

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من این چیزا خیلی مسخره ان که آدم بخواد به همچین چیزایی توجه کنه
اگه بخوای به حرف مردم توجه کنی که اصلا نباید هیچکاری بکنی

arghavantree

عضو جدید
اولا"ببخشید چون فعلا تشکرام کار نمیده
دوما" ممنون از جواباتون
سوما" در جواب چند تا از دوستان عزیز باید بگم که قد من خیلی هم بلند نیست اما خوب اینجا ایرانه و نمیدونم چرا قدها داره از حد متوسط کمی افت میکنه اگر در حال حاضر متوسط قد برای خانومها 165 تا 170 باشه من 5 - 6 سانتیمتر از این متوسط بلندترم

و نمیدونم چه طوریه که مردانی که به خواستگاری من تشریف میاورند البته نه همشون پشت تلفن از زبان مادران گرامیشون قدشون 180 به بالا هست اما وقتی تشریف میاورند میفهمیم که حتی 175 هم نیستند البته من قصد توهین ندارم قد کوتاه یا بلند ملاک خوبی و بدی نیست ملاک غرور و سربلندی یا سر افکندگی هم نیست اما دروغ گویی درست نیست چون بهر حال که بر ملا میشه

این قضیه اولا خیلی برام مهم بود اما طبق گفته ی والدین محترم تصمیم گرفتم دیگه حساسیت به خرج ندهم اما حالا این آفایون هستند که حساس شدند
واسه همین میخواستم بدونم چه احساسی دارند.

وگرنه که من از خدامه قد همسرم 180-185 باشه
:smile:

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من حس خانومه خیلی مهمتره....یه زن همیشه دوست داره مردش از اون بلندتر باشه تا راحت به شونه هاش تکیه کنه.....البته قد بلند مرد یه حس امنیتی هم به زنش میده.....پس باید نظر خانومارو هم بپرسید......

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز

مردی که از حالا میخواد به قد تو حسادت کنه همون بهتر که مرد زندگیت نباشه عزیزم
مگه حالا چنده قدت؟

درجواب متن امضاتم بگم تا بوده همین بوده تا باد همین بادا.جو اینترنت ایران همینه چون هنوز ظرفیت استفاده ندارن.

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوما" ممنون از جواباتون
سوما" در جواب چند تا از دوستان عزیز باید بگم که قد من خیلی هم بلند نیست اما خوب اینجا ایرانه و نمیدونم چرا قدها داره از حد متوسط کمی افت میکنه اگر در حال حاضر متوسط قد برای خانومها 165 تا 170 باشه من 5 - 6 سانتیمتر از این متوسط بلندترم

و نمیدونم چه طوریه که مردانی که به خواستگاری من تشریف میاورند البته نه همشون پشت تلفن از زبان مادران گرامیشون قدشون 180 به بالا هست اما وقتی تشریف میاورند میفهمیم که حتی 175 هم نیستند البته من قصد توهین ندارم قد کوتاه یا بلند ملاک خوبی و بدی نیست ملاک غرور و سربلندی یا سر افکندگی هم نیست اما دروغ گویی درست نیست چون بهر حال که بر ملا میشه

این قضیه اولا خیلی برام مهم بود اما طبق گفته ی والدین محترم تصمیم گرفتم دیگه حساسیت به خرج ندهم اما حالا این آفایون هستند که حساس شدند

من گفتم الان میگی 2 متر یا دیگه کمش 195 قدر داری !
175 خوبه ، میشه گفت تو رنج بالای متوسط هستی .
ایرانی ها وقتی بخوان از چیزی تعریف کنن شما 20% درصد بالا و پایینشو در نظر بگیر . بعضی وقتها هم پشت تلفن قد بعضی ها کش میاد.
راستی کلی از دخترها دنبال عمل کردن هستن که قدشون بلند بشه ! حالا میان به شما گیر میدن !
بزن تو گوشش بفرستش بره دنبال کارش .
راستی ی نکته ای رو هم بهت بگم اگه وزنت هم پایین هست یعنی تو رو قلمی نشون میده ، لباسات سعی نکن تنگ باشه و از نظر روانشانسی رنگ هم توجه کن .
نه تو خواستگاریت بلکه تو زندگیت ! با این کار نمیخوای کسی رو گول بزنی فقط می خوای درست قضاوت کنند .
امید وارم برات یک همسر و یه همسنگ و یه همسنگر و ..... خوب پیدا بشه !

arghavantree

عضو جدید
من گفتم الان میگی 2 متر یا دیگه کمش 195 قدر داری !
175 خوبه ، میشه گفت تو رنج بالای متوسط هستی .
ایرانی ها وقتی بخوان از چیزی تعریف کنن شما 20% درصد بالا و پایینشو در نظر بگیر . بعضی وقتها هم پشت تلفن قد بعضی ها کش میاد.
راستی کلی از دخترها دنبال عمل کردن هستن که قدشون بلند بشه ! حالا میان به شما گیر میدن !
بزن تو گوشش بفرستش بره دنبال کارش .
راستی ی نکته ای رو هم بهت بگم اگه وزنت هم پایین هست یعنی تو رو قلمی نشون میده ، لباسات سعی نکن تنگ باشه و از نظر روانشانسی رنگ هم توجه کن .
نه تو خواستگاریت بلکه تو زندگیت ! با این کار نمیخوای کسی رو گول بزنی فقط می خوای درست قضاوت کنند .
امید وارم برات یک همسر و یه همسنگ و یه همسنگر و ..... خوب پیدا بشه !

خیلی ممنونم از لطفتون
میدونی وقتی یکی آدم را نخواد به همه چی گیر میده دیگه
به قول داداشم میگه تو اصفهان بیشتر دوست دارند زن قد بلند را نگاه کنند ولی برای ازدواج سراغش نمیرند:biggrin:

arghavantree

عضو جدید
به نظر من حس خانومه خیلی مهمتره....یه زن همیشه دوست داره مردش از اون بلندتر باشه تا راحت به شونه هاش تکیه کنه.....البته قد بلند مرد یه حس امنیتی هم به زنش میده.....پس باید نظر خانومارو هم بپرسید......

ممنونم از پیشنهادت دوستم
اما خوب من خانوم هستم و این حس را میدونم و میشناسم

arghavantree

عضو جدید
مردی که از حالا میخواد به قد تو حسادت کنه همون بهتر که مرد زندگیت نباشه عزیزم
مگه حالا چنده قدت؟

درجواب متن امضاتم بگم تا بوده همین بوده تا باد همین بادا.جو اینترنت ایران همینه چون هنوز ظرفیت استفاده ندارن.

راست میگی حسادتم بد چیزیه..........................................

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بنظر منم چیز جالبی نیست که زن از مرد بلند تر باشه.
البته اصلا ربطی به حسادت نداره هااا ولی خب ممکنه زن حرف شنویش از مرد کمتر بشه و جاشون توو زندگی عوض بشه.
یعنی زن خودشو رئیس بدونه که اصلا جالب نیست.

sunshid

عضو جدید
دوما" ممنون از جواباتون

دوستی قد من ۱۷۳ هست اما ازین مشکلا ندارم هرکی میاد یاازم بلنداره یا هم قد خودمه.اینجوری که شما گفتید من فکر کردم قدتون ۱۸۰ یا ۱۹۰ هستش