آقایون دوست دارن همسره آیندشون شاغل باشه یا خانه دار؟چرا؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين همه خانم ها همتون مي گين زندگي مشترك يعني اشتراك در همه چيز در همه تصميم گيري ها.........
اما به هزينه كردن درآمدتون در زندگي مشترك كه مي رسيم مي گين نياز نيست هزينه هاي زندگي مشترك به اشتراك گذاشته بشن؟:biggrin::D
مشكل اينه كه شما مي خواين مدرن باشين اما با مزاياي يه خانم سنتي:redface:
مي بينم هيچ خانمي براي اين سوال من جواب نداره

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وقتی ببینه دخترش در فلاکت زندگی میکنه مجبوره هوای منم داشته باشه
عججیب:surprised:.....خوب فکر نمیکنی این پدر به این خوبی ترجیح می ده دست دخترشو بگیره برگردونه خونش تا اینکه بخواد خرجه دامادشم بده؟؟:cool:

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا به خاطر شما یه نظر میدم
بله شا غل باشه
خودشم مهندس ناظر ومدیر تولید یک کارخانه بزرگ کشاورزی باشه
خود خانومه؟چیزه دیگه ای نمی خوای برات سفارش بدم؟جان من تعارف نکنیااا؟؟...دلخور می شم ازت تعارف کنی..

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي بينم هيچ خانمي براي اين سوال من جواب نداره
چون شما خیلی کلی اون حرفو زدی ....... .منم گفتم همه اینطور نیستن ........حالا امیدوارم بقیه دوستان جوابی که شما دوست داری رو بهتون بدن..

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون شما خیلی کلی اون حرفو زدی ....... .منم گفتم همه اینطور نیستن ........حالا امیدوارم بقیه دوستان جوابی که شما دوست داری رو بهتون بدن..
نمي خوام جوابي كه من دوست دارم به من بدن.مي خوام نظر خودتون را بگين.

ساز دهني

اخراجی موقت
عججیب:surprised:.....خوب فکر نمیکنی این پدر به این خوبی ترجیح می ده دست دخترشو بگیره برگردونه خونش تا اینکه بخواد خرجه دامادشم بده؟؟:cool:
نه عزیزم کار از کار گذشته , برای این کارا وقتی نمونده وقتی شیش تا بچه تو آغوش دخترشه !

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر منم شاغل باشه بهتره.اما مطمئنم اقایون دوست ندارن خانوماشون کار کنن.چون فکر می کنن که ممکنه خانوماشون وقت کمتری براشون بزارن.و بهشون نرسن.

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یه سری از آقایون متاسفانه اینطوری فکر می کنن.مرسی فریبا جون از نظرت.:gol:

aaj6551

عضو جدید
آقایون دوست دارن همسره آیندشون شاغل باشه یا خانه دار؟چرا؟
اگه خانومها هم در این مورد تجربه ای دارن لطفن جوابه این سوالو بدن..

من دوست دارم هیچ کاره باشه..........خانم وقتی توی محیط های مردونه وارد میشه برای کار ...دیگه زن نیست ...یه مرد در لباس زن......واین یعنی عدم وجود نقش ارامش گری برای مرد....

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقایون باید از خداشونم باشه که خانمشون شاغل باشه :razz:

در حال حاضر فکر می کنم بیشترشون دوست داشته باشن که خانموشون شاغل باشه مگر بعضی از مردایی که تعصب بی خودی دارن :cool:

الان خرج زندگی بالا رفته و زن و مرد باید در کنار هم کار کنن تا بتونن به یه جایی برسن

...

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به کار و محیط کارش داره
من بدم نمیاد زنم شاغل باشه ولیییییییییی:
1محیط کارش مناسب باشه(مثلا معلم باشه)
2کارش زیاد وقتشو نگیره یعنی واسه پول و اینا نباشه
فقط واسه اینکه تو اجتماع باشه و روحیش و ...

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم هیچ کاره باشه..........خانم وقتی توی محیط های مردونه وارد میشه برای کار ...دیگه زن نیست ...یه مرد در لباس زن......واین یعنی عدم وجود نقش ارامش گری برای مرد....
واقعا شما اینطوری فکر می کنین؟؟...:surprised:

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون باید از خداشونم باشه که خانمشون شاغل باشه :razz:

در حال حاضر فکر می کنم بیشترشون دوست داشته باشن که خانموشون شاغل باشه مگر بعضی از مردایی که تعصب بی خودی دارن :cool:

الان خرج زندگی بالا رفته و زن و مرد باید در کنار هم کار کنن تا بتونن به یه جایی برسن

...

آره منم همینجوری فکر می کنم.;).......

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به کار و محیط کارش داره
من بدم نمیاد زنم شاغل باشه ولیییییییییی:
1محیط کارش مناسب باشه(مثلا معلم باشه)
2کارش زیاد وقتشو نگیره یعنی واسه پول و اینا نباشه
فقط واسه اینکه تو اجتماع باشه و روحیش و ...
چه جالب شما دومین نفری هستین که اینطوری فکر می کنین .در مورد گزینه اول....یکم این طرز فکر قدیمی نشده؟..

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
من درس دارم می خونم ، این همه خرج که خانوادم برام می کنن، بی امنیتی که تو جامعه هست، هزار دلیله دیگه، خوب می خوام کار کنم
اما اگه وضع مالیه همسره آیندم خوب باشه
خونه می مونم و ائنجوری هم دوست دارم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:surprised: مخالفم

این عقیده از نظرم درست نیست

یعنی چی که زن وقتی بیرون از منزل کار می کنه میشه مرد و نمی تونه آرامشگر مردش باشه ؟؟؟

درسته که اولین نقش زن توی زندگی زناشویی ایجاد آرامشه ولیکن تنها نقشش نیست

اگه زن بتونه علاوه بر دیگر نقشهاش کمی وقت واسه خودش داشته باشه و کمی هم توی اقتصاد خانواده کمک

کنه ایراد نداره که !

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من درس دارم می خونم ، این همه خرج که خانوادم برام می کنن، بی امنیتی که تو جامعه هست، هزار دلیله دیگه، خوب می خوام کار کنم
اما اگه وضع مالیه همسره آیندم خوب باشه
خونه می مونم و ائنجوری هم دوست دارم
منم کار کردن برای دیگرانو دوست ندارم و ترجیح می دم که تو خونه بمونم ولی اگه یه شرکته خوب بتونم بزنم که اختیاره رفت و آمدم و کارم کاملا دسته خودم باشه.دوست دارم شاغل باشم.خیلی کم توقع ام می دونم:D...