آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم همه گرم
يني يه مسلمون نيس ياد بده؟؟؟نه؟
اول باید عضو بشی که راحته و سریعا با ایمیلت عضویتتو که تکمیل کردی گزینه free download (فک کنم یه چیزی تو همین مایه ها) رو میزنی 20 ثانیه که تموم شد دانلود شروع میشه.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه اگه یه نفر سوالات کنکور و پاسخنامه های اچند سال گذشته را داره بذاره اینجا؟
تو یه فروم دیگه هست ولی ناقص

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
می شه اگه یه نفر سوالات کنکور و پاسخنامه های اچند سال گذشته را داره بذاره اینجا؟
تو یه فروم دیگه هست ولی ناقص

سوالا كه همه جا هست
من به زودي پاسخنامه سراسري 90 رو ميزارم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکور سراسری 91 - سوالات و پاسخ نامه تشریحی آکادمی معماری
http://www.4shared.com/office/w_CJ_rkW/SarasariMemari91.html

منم اینو از همین جا دانلود کردم ولی یادم نیست چه کسی لطف کرده بود و گذاشته بود تو سایت

يه سريش هست ماله ارشيو باشكاه اينو از اونجا كرفتيد؟؟ فرهيخته جان زحمتشو كشيده
اون زده باسخنامه تشريحي ولي تشريحي نيست
دقيقا همونه كه من دارم و غلط داره

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سريش هست ماله ارشيو باشكاه اينو از اونجا كرفتيد؟؟ فرهيخته جان زحمتشو كشيده
اون زده باسخنامه تشريحي ولي تشريحي نيست
دقيقا همونه كه من دارم و غلط داره
عزیزم گفتم که خاطرم نیست از کجا ی سایت دانلود کردم و چه کسی قبلا زحمت کشیده کذاشته بود تو سایت . بعضی سوالش با توضیح داده .

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من بهتون قول میدم امشب یا فردا شب واستون جزوه درک عمومی منصوری بزارم نگران نباشید
فقط کسی از جزوه ی نانوی خانم رزاقی هست فکر میکنم خبری داره ؟

النازا

عضو جدید
سلام
بچه ها من بهتون قول میدم امشب یا فردا شب واستون جزوه درک عمومی منصوری بزارم نگران نباشید
فقط کسی از جزوه ی نانوی خانم رزاقی هست فکر میکنم خبری داره ؟

]جزوه سروش نیا که گذاشتید فقط ده صفحست؟

memar-86

عضو جدید
tayyebeh 1 جزوه هایی که گذاشتی خیلی عالی بودند ولی بعضی لینکهات مشکل دارند یک بررسی بکن
hagir بابت جزوه منظرت یه دنیا ممنون
از تمامی دوستانی که جزوه هاشون رو در اختیار بقیه می گذارند کار خیلی خوبی میکنین چون برای ما بچه شهرستانی ها که دسترسی نداریم به این جزوه ها خیلی عالیه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگید کدوما مشکل داشتن که تصحیح کنم؟

میدونم خیلی زحمت کشیدی تا اینا رو آپلود کنی واقعا هم جزوه ای خوبی گذاشتی فقط میشه تو مدیا فایر اونا رو دید نمیشه دانلود کرد این ارور رو میده برای چند تاش از قبیل تاسیسات سلطاندوست و استاتیک کاربردی امتحان کردم نشد این ارور رو میده اگه برات امکان داره تو فور شیر یا سایتای ایرانی مخصوص آپلود که کم هم نیستن آپلودشون کن مرسی
من تو سایت مدیا فایر ثبت نام کردم باید کدی که به ایمیلت میرسه رو تو سایت مدیا فایر وارد کنی تا اکانتت تایید بشه شما مثله این که ایمیلتو تایید نکردی فایلاتو نمیشه دانلود کرد این ارور رو میده زودتر ایمیلتونو تایید کنید که بشه فایلارو دانلود کرد مرسی
22.jpg

آخرین ویرایش:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میدونم خیلی زحمت کشیدی تا اینا رو آپلود کنی واقعا هم جزوه ای خوبی گذاشتی فقط میشه تو مدیا فایر اونا رو دید نمیشه دانلود کرد این ارور رو میده برای چند تاش از قبیل تاسیسات سلطاندوست و استاتیک کاربردی امتحان کردم نشد این ارور رو میده اگه برات امکان داره تو فور شیر یا سایتای ایرانی مخصوص آپلود که کم هم نیستن آپلودشون کن مرسی
مشاهده پیوست 128835

این فایلا پی دی اف یا عکس؟

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جزوهمعماری اسلامی1دکتر متدین کسی نداره؟

orkide69

عضو جدید
نيما تونستي يكيشو به طور كامل دانلود كني؟من تا نصفه ميره بعد ديگه متوقف ميشه به خاطر سرعت اينترنته آيا؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيما تونستي يكيشو به طور كامل دانلود كني؟من تا نصفه ميره بعد ديگه متوقف ميشه به خاطر سرعت اينترنته آيا؟

آره اکثرشو دانلود کردم فقط بعضیاش ارور دادن سرعت دانلود من که الان خیلی خوبه 240 جزوه هاش عالین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا