آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meriil

کاربر فعال
سلام بچه ها، ببخشید کسی جزوه منظر دکتر منصوری رو داره؟؟؟ یا می دونه مقالاتشون رو از کجا می شه دانلود کرد یا گرفت؟؟

fatima.tari

عضو جدید
سلام. کسی در جریان هست که کتاب های جدید گلابچی اومده یا نه؟ مصالح پیشرفته ساختمانی و جزییات ارتقا دهنده معماری؟ اگه بگید ممنون میشم.

Saretus

کاربر فعال
شما درست میگی، دو تا مطلب هست که اکثر اساتید به اتفاق میگن تا ندونی یعنی تو معماری پر نیستی و سوادت درست نیست
1- نویفرت
2- مباحث

تاکینگ ابواوت نویفرت... یکی از دوستام همش به من میگه نویفرت رو باید بلد باشی واسه ارشد؛ الان که شما هم تأیید کردین دارم به این نتیجه می رسم باید حتما براش وقت بذارم...:cry:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی جزوه جدید تنظیم شرایط قیابکلو رو نداره (از 89 به یعد) اونی که من از اینجا گرفتم واسه 82-83 خیلی قدیمی هستش یه سری مطالبو نداره

tehrangharb

عضو جدید
بچه ها کسی جزوه جدید تنظیم شرایط قیابکلو رو نداره (از 89 به یعد) اونی که من از اینجا گرفتم واسه 82-83 خیلی قدیمی هستش یه سری مطالبو نداره

فکر میکنم تو سایت ایوان خانه جزوه تنظیم شرایط قیابکلو بود که چند روز پیش دیدم،یه سر برو سایتش ببین هست، شاید اون جدیدتر باشه.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم تو سایت ایوان خانه جزوه تنظیم شرایط قیابکلو بود که چند روز پیش دیدم،یه سر برو سایتش ببین هست، شاید اون جدیدتر باشه.

نه مثل اینکه نداره تو جزوه هاش واسه دانلود تنظیم بهزادی رو داره فقط یه فایل هم دانلود کردم که ارور داد زیپش !

fatima.tari

عضو جدید
واقعا برای کسی امکانش نیست که جزوه ی اسلامی نسیم عسگری و عکس بگیره و بذاره؟ برای غیر تهرانی ها پیدا کردن جزوه سخته واقعا.:confused:

taeezade

عضو جدید
سلام دوستان.کسی هست جزوه استاتیک فاطمی رو بذاره ؟ نتونستم دانلود کنم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها جزوه عناصر سلطان دوست کسی از بخش 3 به بعد رو نداره؟؟؟؟من بخش 1-2 که دیوار و سقف....دارم.اگه دارید تورو خدا بزارید.:cry:

yasihood

عضو جدید
قبل هر چی واقعا دستت درد نکنه دوست عزیز....ممنونم.
فقط یه سئوال همش همینه؟؟؟یا بازم هست؟

خواهش میکنم عزیزم
والا فایلی که من دانلود کرده بودم همین 4بخش بود دیگه نمیدونم جزوه ی خودِکلاس بیشتر هست یانه

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها ازمون 3 مرکز معماری رو ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟اگه لطف کنین بذارین ممنون میشم:redface:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://uplod.ir/c1d2xlsidwfn/______________________________.html

جزوه ي هما بهبهاني
با تشكر از همراهي براي آپ كردن
با تشكر از my world براي پيدا كردن
با تشكر از take off براي گذاشتن
با تشكر از باعث و بانيش
با تشكر زا دكتر/مهندس حسيني براي تايپ كردن

كسي ورژن جديد عظمتي داره برا درك منظر؟
چرا این واسه من به صورت یه فایل بی نام و نشون دانلود میشه با pdf هم باز نمیشه ارور میده... :(

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فایل بی نام ونشون هست ولی با adobe reader راحت باز میشه و مشکل نداره

همراهي جان تو فورشير اپلود کرد من مشکلم حل شد
ولی اون لینک قبلیه اصلا پسوند فایلو نمیزد pdf با adobe reader هم ارور میداد

آخرین ویرایش:

hidden bride

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من پارسال کنکور معماری شرکت کردم قبول نشدم الان می خوام کتابامو بفروشم نصف قیمت هرکی می خواد بهم بگه
اینم لیست کتابام البته نه همشون
تموم کتابای پارسه
مفاهیم پایه در معماری
زبان عمومی پارسه
معماری فرم پیرداوری
چگونه معمارانه طراحی کنیم 2 جلدش
فرم فضا نظم دی چینگ
زیبایی شناسی گروتر
از زمان و معماری مزینی
فضا زمان معماری گیدیون
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی دکتر قبادیان
از ایده تا معماری
کنکاش مجومه سولات آزمون
به علاوه 30تا کتاب دیگه که بعضیاشون یه کم استفاده شدست که اونارو با تخفیف خیلی زیاد میدم بهتون

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كسي يه سايت ميشناسه بشه درك عمومي عسگري رو ازش خريد؟؟

fafam

عضو جدید
سلام، بچه ها جزو منظر دکتر منصوری را کسی داره ؟ فقط مقاله هاشو توی سایت دیدم !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا