آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
دوستان عزیزم خیلی از پست ها متاسفانه از بین رفتن برای دانلود شما میتوانید به تاپیک دانلود جزوات و آزمون های مغماری که از کپی پستهای دوستان در تاپیک های مختلف به وجود اومده ولی لینکها چک شدن و دوباره آپلود شده اند و همچنین در خود باشگاه مهندسان آپلود شدن و ضمیمه پستها , مراجعه کنید

پیروز باشید

آخرین ویرایش:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . خسته نباشید و دستتون درد نکنه. میخواستم بگم اگه جزوه ای از دانشگاه تهران یا شهید بهشتی لازم دارید بگید شاید بتونم تهیه کنم.:w16:

آخرین ویرایش:

archi_arch

مدیر بازنشسته
مرسی yoolia جان

دوستان لطفا هر گونه بحث درمورد ازمون ارشد، سوالات، درخواست و ... رو تو تاپیک زیر انجام بدید:
مشاوره آزمون كارشناسي ارشد

اینجا فقط برای قرار دادن جزوه هاست.
اینبار هم پستها به تاپیک ارشد منتقل شد ولی در صورت تکرار دیگه انتقالی در کار نیست و پستها بلافاصله حذف میشن و اونوقت سوالات خودتون بی جواب میمونه.
پس لطفا خودتون رعایت کنید. (اینطوری برای خودتون بهتره و میتونید جواب سوالاتتون رو بگیرید.)
ممنون

mehmari

عضو جدید
دوستان تصحیح می کنم! مبانی نظری معماری روگذاشته بودم تاپیک (پیش به سوی رتبه برتر 92) بعد هنگام کپی یه جاهایی افتاده بود:surprised: تشکر از Yazevi عزیز جهت اطلاع! که زحمت کشیدن لینک دیگشو گذاشتن!

آخرین ویرایش:

sana82

عضو جدید
سلام دوستان ضمن تشکر از همتون من هر کار می کنم نمی تونم دانلود کنم هر کدومو امتحان کردم نشده
می شه دوست عزیز f.karami1382 لطفا مراحل کامل دانلود را بگین یا تصویری نشون بدین
ممنونم

سلام دوستانمی شه یکی بمن بگه چرا هیچ کس به من کمک نمی کنه و روش داانلود کامل جزوها را به من نمگه:eek:
آخه مگه چی کار کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا کمکم کنید وروجک .بقیه دوستان .... کمکم کنید

یه سرس از جزوه ها که پی دی اف وقتی رو لینکش کلیک می کنی اتوماتیک دانلود میشه اونایی هم که رو مدیا فایره قبلآ دوستان تو ضیح دادن چه جوری باید دانلود بشه ، فقط کافیه صفحه های اول همین تایپیک رو مرور کنی

gharibe222

عضو جدید
سلام دوستان ضمن تشکر از همتون من هر کار می کنم نمی تونم دانلود کنم هر کدومو امتحان کردم نشده
می شه دوست عزیز f.karami1382 لطفا مراحل کامل دانلود را بگین یا تصویری نشون بدین
ممنونم

سلام دوستانمی شه یکی بمن بگه چرا هیچ کس به من کمک نمی کنه و روش داانلود کامل جزوها را به من نمگه:eek:
آخه مگه چی کار کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا کمکم کنید وروجک .بقیه دوستان .... کمکم کنید
بعضی هاشون رو فقط اگه روش کلیک کنی دانلود میشن و بقیه بسته به اینکه تو کدوم سایت آپلود شده باشن روش دانلودشون یه کمی با هم فرق داره،شما دقیقا بگو کدوم رو میخوای دانلود کنی تا راهنماییت کنم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو انتشارات دانشگاه تهران هست که
من یه ماه پیش خریدم، رفتی اونجا بگو جزوه معماری اسلامی 1-2 دکتر متدین اون جدیده که تو ورق پاپکو نوشته شده (خودشون میدونن کدومه)
والا من پارسال رفتم دانشگاه تهران و یه سری جزوه خریدم.متدین هم دو تا داده بود بهم.ولی وقتی میخواستم بخونم دیدم هر دوش یکیه فقط 2 نفر نوشتنش! قدیمی هم بود.فک کنم 86 یا 87 بود.حالا شاید امسال اضاف شده باشه به جزوه هاشون.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مرسییی از جزوتتتتتتت خلاصه درک عمومی نداری؟؟؟
جزوه پارسه رو دیدم بد نبود، شما که می گید وقت ندارم حداقل اون جزوه رو بخونید کفایت می کنه
مگه تست چقدر وقت می بره؟ از اول بهمن 20 روز تست بزنید کافیه، حدود یه ماه وقت هست، میشه حداقل 3 تا کتاب 300-400 صفحه ای خوند، اونم با روزی 5-6 ساعت وقت گذاشتن

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
جزوش خوبه اما حس می کنم کامل نیست یه منبع نیست..... منم خیلی گیج می کنه!!!:confused:
کاچی به از هیچی
بخون
مطالب کتاب زیبایی شناسی در معماری و نویفرت و ... جمع شده یجا
دیدم زیادم بد نیست
وگرنه باید 3-4 تا کتاب بخونیا :دی

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سروش نیا کلا سه تا جزوه داره
یکی که حدود 300- 400 صفحه است و خامش تو ایوان خانه معمار بود که کلا جمع بندی مطالب کتاب های گلابچی و موضوعات ایستایی اه و درواقع اصل جزوه سروش نیا مرکز معماری اه
همین جزوه تو دانشگاه تهران هست که کنارش توضیحاتی که سروش نیا گفته بصورت دستی بهش اضافه شده که خیلی خوبه اما بدرد کسایی می خوره که هم وقتشو داشتن بخونن و هم مشکل تو مباحث ایستایی داشتن و قیمتش یکم دور از انصافه متاسفانه یادم نیست 15 تومن بود یا 24 تومن
امااااا یه جزوه 20-30 صفحه ای دست نویس تو ایوان خانه بود که خود سروش نیا هم برای کلاس هاش اونو تاکید می کنه و بخوایم کل مطالبشو دوبار نویسی و جمع بندی کنیم 3-4 صفحه A4 بیشتر نمی شه و برای تست های عددی و دیاگرام ها عالی اه و شیوه تستی رو توضیح داده
یه جزوه دیگه دست نویس هم هست که بدرد نمی خوره

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام..این جزوه که گفتین بدرد ارشدا میخوره ..اونا که کنکور ارشد میدن یا واسه کنکور کارشناسی هم خوبه؟
بدرد ارشد و کارشناسی ناپیوسته میخوره
متاسفانه جزوه اش کمرنگه و اسکنش خوب در نمیاد، توصیه می کنم اگر کسی رو تو تهران دارید یا تهران هستید برید و از ایوان خانه معماری تهیه کنید، بگید جزوه دست نویسی که خود دکتر سروش نیا توصیه می کنه
متاسفانه وقتم نیست بخوام پاکنویسش کنم چون پر دیاگرامه و کلی وقتمو می گیره

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
میدونم عزیزم
ولی من ب شخصه میترسم رسالت تاپیک فراموش بشه.
امیدوارم همه مث شما راضی باشن و موفق باشین توی کنکور امسال
رسالت تاپیک فراموش نشده وگرنه دوستامون انقدر تلاش نمی کردن
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
اونم اینه که هر مطلب در مورد معماری جهان، معاصر (غرب و ایران) و معماری اسلامی اعم از توضیح مختصری در مورد عکس ها و مقاطع و نقشه های بنا، سبک، دوره ساخت .... دارید بگذارید یکجا که برای جمع بندی همه مون برای مبانی نظری و تاریج معماری مهمه
مثلا مسجد جامع اصفهان، یه توضیح مختصر، مثلا چه دوره ای ساخته شده، چه دوره هایی بخش هایی بهش اضافه شده، عکس ها و نقشه ها و مقاطعش از کتاب های مختلف و ...

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
يكي يه جزوه نور بزاره
به نظرم قيابكلو كمه
در مورد كليد هاي تبديل هيچي نگفته
منظور از کلید های تبدیل همون کلیدهای برقه؟ یه پل و دو پل و ....
اگه اینهاست که جزو تاسیسات الکتریکی هستن و تو ده سال گذشته حتی یه سوال هم در موردشون نیومده و برای همین کسی نمی خونه اما خوندنش برای اضافه کردن معلومات بد نیست

sahelmir

عضو جدید
سلام بچه ها..
ممنون از همه برای فایلایی که گذاشتین...:)
متاسفانه من فایلی نداشتم واسه آپ و کلا دسترسی به جزوه نداشتم و هرچی دارم از اینجا گرفتم:(..ممنون از همتون
یه چیزی بپرسم؟..میشه بگین کدوم صفحه های فرهنگ تصویری مهمه؟
فکر نکنم وقتی باشه واسه خوندن کللش..
موفق باشید..

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-ارشد/page89?p=4350203&highlight=#post4350203

mh.memar

عضو جدید

numinous

عضو جدید
سلام.
جزوه درک عمومی معماری عسگری، ویرایش چهارم یعنی تابستان 1390 همین الآن توی انتشارات ایوانخانه معمار با رضایت قلبی ایشون در حال فروش هست.
اگر کل جزوه رو ببینید می فهمید چه مجموعه با ارزشی هست.

numinous

عضو جدید
بچه ها جزوه ی سروش نیا و درک عمومی علی عسگری رو کسی نداره؟ :cry:

سلام.
جزوه درک عمومی معماری عسگری، ویرایش چهارم یعنی تابستان 1390 همین الآن توی انتشارات ایوانخانه معمار با رضایت قلبی ایشون در حال فروش هست.
اگر کل جزوه رو ببینید می فهمید چه مجموعه با ارزشی هست.​

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام.
اگر کل جزوه رو ببینید می فهمید چه مجموعه با ارزشی هست.​
مجموعه باارزشی هست اما کامل کامل نیست، میشه گفت هییچ چزوه ای کامل نیست، فقط منابع رو باید خوند و جزوات بعنوان مطالب تکمیلی هستن
حالا چنده؟ 45 تومن؟ یا ارزونتره؟

gharibe222

عضو جدید
مجموعه باارزشی هست اما کامل کامل نیست، میشه گفت هییچ چزوه ای کامل نیست، فقط منابع رو باید خوند و جزوات بعنوان مطالب تکمیلی هستن
حالا چنده؟ 45 تومن؟ یا ارزونتره؟
تو سایت ایوان خانه که قیمتش رو زده 15 تومن،قیمتش همینه واقعا؟ و اینکه جزوه درک دکتر خوشنویس چطوره؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
تو سایت ایوان خانه که قیمتش رو زده 15 تومن،قیمتش همینه واقعا؟ و اینکه جزوه درک دکتر خوشنویس چطوره؟
نمی دونم کامل کامل هست یا نه، اما من همین مجموعه رو برای سال 89 گرفتم مثلا قسمت روستا نداشت که بچه ها تو همین تاپیک گذاشته بودن
اما برا جمع بندی عالی اه، 15 تومن هم میارزه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نمیتونید تو یک پست آموزش ها رو بزارید خواهش میکنم
مشاوره آزمون كارشناسي ارشد
به اينجا مراجعه كنيد صفحات 1تا30
لطفا اينجا هم اسپم نكنين دوستي
خدا خيرمون داده كه اينهمه جزوه يه جا جمع شده ديگه
شمام معطل نكن تند صفحاتو بخون كه به نتيجه برسي
سوالم داشتي در خدمتيم

وضعیت