آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

غلامعباس

عضو جدید
همیشه سعی کن نیمه پر لیوان را ببینی عزیزم اگه همه جزوه ها شون توی سایت بذارن دیگه اون شهرستانی نمی خواد 4 میلیون پول بده ودور از خونه باشه از همین سایت استفاده می کنه .دیگه امسال اصلا کنکور ارشد نداریم همه ارشد قبول شدن از برکت دانشگاه ازاد.

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی جزوه مونا قابوسی را داره؟
ممنون می شم بذارید اینجا

F.H

عضو جدید
بچه ها کسی جزوه منظر لادن اعتضادی رو نداره؟
من خریدمش ولی اینقدر کیفیت کپی اش پایینه نمیشه خوندش!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دانلود کردم مشکلی نداشت فایل از یه سیستم دیگه استفاده کنید اگه دانلود نمیشه. ***** شکن و vpn روشن نباشن

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دست همتون درد نکنه امیدوارم همه نتیجه مطلوب در کنکور بگیرید اینم خدمت دوستای گلم ....
جزوه تاریخ معماری اسلامی پارسه...http://s2.picofile.com/file/7319293545/دروس_تاریخ_و_مبانی_نظری_تاریخ_معماری_اسلام01.pdf.html

بودجه بندیه آزمون های آزمایشی آکادمی تخصصی معماری (به همراه سوالات کنکور سال های پیش)

http://www.memarico.com/CMS_UI/Download.aspx

اينا همشون كد امنيتي ميخوان
چطو وا ميشن؟؟؟؟؟؟؟
بعد كسي ازموناي ماهان و پارسه رو نداره؟؟؟؟لطفا؟

Rrana

عضو جدید
دوستان اگه کسی جزوه اعتضادی رو داره لطفاً تو سایت بزار تا ما هم استفاده کنیم من با هزار زحمت اومدم تهران3تا دانشگاه گشتم این جزوه هارو تهیه کردم آخر سر دادم به دوستم، خیانت در امانت کرد .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی شه.باز نمی شه.ارور می ده انگار که پوچ باشه!:(

لینک کاملا سالمه خودم تستش کردم از نرم افزار idm برای دانلود استفاده کنید یا از لینکای غیر مستقیم که چند صفحه قبل این مطلب دوستان گذاشتن

arc.f

عضو جدید
سلام دوستان.کتاب گرافیک استاندارد رو کسی داره ؟؟؟ممنون اگه بذارید.

mahsa_archi_arch

عضو جدید
ممنون از همه بابت جزوه ها
کسی میتونه ص 71 -64 و 319 کتاب مبانی سازه برای معماران را بذاره ؟؟؟
مرسی بچه ها

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون این جزوه روبخونیم جای کتاب طراحی لرز ای کافیه/؟

ببین دوست خوبم این کتاب به خاطر مسائل زلزله یکم مهم شده و من به شخصه حدس میزنم امثال حداقل 2 تا سول ازش بیاد به نظرم جززوه مطالب کلی کتاب رو پوشش میده اما اگه بخوان نکته ای سوال بدن که بعیده بدن این جزوه جوابگو نیست به نظرم شما جزوه اقای طباطبایی هم بخونی دیگه کافی هست

النازا

عضو جدید
ببین دوست خوبم این کتاب به خاطر مسائل زلزله یکم مهم شده و من به شخصه حدس میزنم امثال حداقل 2 تا سول ازش بیاد به نظرم جززوه مطالب کلی کتاب رو پوشش میده اما اگه بخوان نکته ای سوال بدن که بعیده بدن این جزوه جوابگو نیست به نظرم شما جزوه اقای طباطبایی هم بخونی دیگه کافی هست
شما جزوه طباطبایی رو داری؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا