❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

s-architect

عضو جدید
سلام. تبریک به همه دوستایی که قبول شدن. جز samira-arch و venus. که تو این تاپیک گفتن، کسی هس غیرانتفاعی سراج تبریز قبول شده باشه؟

memare iran

عضو جدید
سلام تبریک به همه..آفرین چقدر همه خوب شدین.exe... که آخرم اسمش درست یاد نگرفتم.
niki...arefe...ebram..puyan و بقیه به همه تبریک
منم غیر انتفاعی کرمان قبول شدم

کرمانو عشق است !!! بیا با من جابه جا شو برو مشهد :D

من شیرازیم اگه یکی شیراز قبول شده با اون جابجا میکنم

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما اگه جواب بدین یه دنیا ممنون میشم:
اول اینکه مجموعه معماری منظور همون معماری معماری هست الان کسی که مجموعه معماری قبول شده یعنی چی؟
دوم اینکه من ترم 4 معماری هستم و میخوام از الان برای کنکور بخونم و میخوام همون سری اول قبول بشم راهنمایی شما چیه؟؟از یکی از دوستان که پرسیدم گفت فعلا فقط زبان بخون بر همین کتاب های تافل و 504 رو خریدم و دارم میخونم حالا اگر راهنمایی دارید بکنید...ممنون میشم.

برو اینجا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/543371-مطالعه-گروهی-کنکور-کارشناسی-ارشد-معماری-94 راهنمایی میشی دوست عزیز

به همگی تبریک میگم... موفق باشید معماران:w40:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هم دانشگاهی های من کجان؟ علم و هنر یزد . البته هنوز معاوضه میکنماااا :)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خوشم میاد که اینقدر زرنگی و دختر تیزی هستی:D.....موفق باشی;)
ممنونم علی جان....ببینیم قسمتمون چیه...ایشالله از این تصمیم هیچ وقت منصرف نشم:redface:

هم دانشگاهی های من کجان؟ علم و هنر یزد . البته هنوز معاوضه میکنماااا :)
آقا مهیار خان تبریک میگم بهت بابت قبولیت...اما رتبه ات خیلی خوب بودا چرا غیر انتفاعی آخه؟؟؟؟!!!!:surprised:(این به اون در که حاله منو گرفتی موقع نتیاج اولیه...خواستی تضعیف روحیه ام کنی:D)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونم تبریک میگم به کسایی که قبول شدن:gol::gol:خسته نباشن.دمتون گرم.
بچه هاییم که قبول نشدن ناراحت نباشن دیگه ....حکمته...قسمته:w24:
اونایی که رتبه خوب آوردن و قبول شدن نمی خوان شیرینی بدن؟!!!.................حرفی!نصیحتی!معرفی منبعی چیزی آخه!!!..حتما باید دونه دونه رو بندازم؟!:w05:(البته لازم باشه رو هم میندازما!!!:w41:)

shima 70

عضو جدید
بچه ها کسی درباره سطح علمیه غیر انتفاعی خاوران مشهد چیزی نمیدونه؟؟؟
اگه کلا در این زمینه هر چیز خاصی به نظرتون میرسه لطفا بهم بگین ممنون
حرفی سخنی نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفهاتو تا حدیشو قبول دارم اما من فقط منتظر قبولیه ارشد و گرفتنه مدرک هستم ...کار تدریسم اوکیه...اونم دانشگاه آزاد و اینکه شما میگی استخدام پذیرش نداره برای گرفتنه هئیت علمیه که الان هم دانشگاه آزاد تا مدرک دکترا نگیری دیگه نمیتونی عضو هئیت علمی بشه....دارم کسی که 1 سال پیش آخرین دوره ای بود که تونست عضو هئیت علمی بشه و الان معاون دانشگاه آزاد هم شده...گفت اصلا تدریس در دانشگاه ربطی به مدرک کارشناسی ارشد نداره...خودش هم غیر انتفاعی آمل خونده بوده و گفت میتونی تدریس کنی...برای هئیت علمی هم اینو گفت...ولی گفت برای پیام نور و دانشگاه های غیر انتفاعی باید مدرکت سراسری باشه و اگه پیام نور باشی احتمالش بیشتر از اینه که بیای آزاد .....
و تهران کلاسهاش حضوریه...الان یه نفر رو پیدا کردم که طراحی شهری اونجا میخونه و گفت کلاس دارند و خیلی هم تعریف کرد...حالا خدا اعلم.....
ولی از همین الان قول تدریس توی دانشگاه آزاد و مائده و علمی کاربردی بهم داده شد و غیر انتفاعی هم که خودم توی گرگان دانشجوشون بودم اونم اوکی میکنم....همه چی به بند پارتی ربط داره و البته مطالعه خودت....

ظاهرا تصمیمت رو گرفتی...پس ایشالا موفق باشی
ولی عارفه بازم بیشتر تحقیق کن.حداقل صبر کن نتیجه ازاد بیاد بعد تصمیم بگیر..بعد وارد پیام نور شدی پشیمون نشی

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم علی جان....ببینیم قسمتمون چیه...ایشالله از این تصمیم هیچ وقت منصرف نشم:redface:

آقا مهیار خان تبریک میگم بهت بابت قبولیت...اما رتبه ات خیلی خوب بودا چرا غیر انتفاعی آخه؟؟؟؟!!!!:surprised:(این به اون در که حاله منو گرفتی موقع نتیاج اولیه...خواستی تضعیف روحیه ام کنی:D)

همون پستهای اول تاپیک رو نخوندی نمیدونی چرا این بلا سرم اومده . مشاور خیر ندیده مرکز معماری بهم گفت این علم و فرهنگ و علم و هنر ک شهرشو نزده تو دفترچه دوتاشون تهران هستن. منم اینارو تو اولویتهای اولم ک تهران بود اوردم . وقتی ک قبول شدم فهمیدم علم و هنر تهران نیست یزده .. چون بعد از اولویت علم و هنر بازم تهران زده بودم مثل تهران شرق ها رسام کرج قزوین .... یه جور اشتباه انتخاب رشته ای بود :(

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ظاهرا تصمیمت رو گرفتی...پس ایشالا موفق باشی
ولی عارفه بازم بیشتر تحقیق کن.حداقل صبر کن نتیجه ازاد بیاد بعد تصمیم بگیر..بعد وارد پیام نور شدی پشیمون نشی

عارفه به نظر خیلی فعاله، برا آدم زبل زیاد فرقی نداره کجا خونده باشه، دخترخاله ی من آزاد ریاضی خونده (تو شهر ما ریاضی تقریبا ظرفیت تکمیله از نظر تدریس حتی برا خیلی از دکتری ها) ولی این با همون مدرک ارشدشم خوبه وضع کارش و به جز سراسری تقریبا همه ی دانشگاها می ره، ولی یه فامیل دیگه مون همون فوقو از شهید بهشتی داره و الان فقط دبیرستان می تونه بره،و کارش خیلی کمتره هم به لحاظ درآمد هم به لحاظ ساعاتی که می ره، چون آدم منفعلیه تقریبا و فقط تو درس خوندن خوبه ... منظورم فقط عارفه نیستا کلا دارم می گم، مهم فقط این نیست که مدرک از کجا گرفته باشی (هرچند معلومه که بهتره سراسری باشه چون بی دردسر ترین حالته)، بیشتر این مهمه که قدرت بیانت چقدر باشه و چقد بتونن بهت اعتماد کنن که از عهده ی کار برمیایی، مدرک فقط به درد یه سری از کارای دولتی می خوره که اونم والا دیگه استخدامی در کار نیست که بخوایی براش این همه خودتو بکشی ...
البته نمی خوام پیشنهاد خاصی بدم -چون از نظر قانونی از چیزی اطلاع ندارم که مثلا پیام نور می تونه هیئت علمی شه یا نه و ...- فقط نظرمو گفتم با توجه به اطرافیانم که دیدم، خودمم بعد اینکه یکی دو سال شانسمو امتحان کنم و اگه ببینم بی فایده ست، بعدش وقتمو پشت کنکور تلف نمی کنم، خداییش پذیرش 200-300 نفر از بین این همه داوطلب که خیلیاشون دارن به سختی تلاش می کنن اونم نه یه سال دست کم دو-سه سال، یه جورایی شانسه :confused:

آخرین ویرایش:

memare iran

عضو جدید
همون پستهای اول تاپیک رو نخوندی نمیدونی چرا این بلا سرم اومده . مشاور خیر ندیده مرکز معماری بهم گفت این علم و فرهنگ و علم و هنر ک شهرشو نزده تو دفترچه دوتاشون تهران هستن. منم اینارو تو اولویتهای اولم ک تهران بود اوردم . وقتی ک قبول شدم فهمیدم علم و هنر تهران نیست یزده .. چون بعد از اولویت علم و هنر بازم تهران زده بودم مثل تهران شرق ها رسام کرج قزوین .... یه جور اشتباه انتخاب رشته ای بود :(

وای چه بد..یعنی اولین انتخابات شد غیر انتفاعی..ولی زده بود یزد حتی زده محل تشکیل کلاس اردکان یزد
خوب کارشناسی یزد بودم با محیط آشنا ترم..هرچند اونم خود کرمان نیست..جیرفته:cry:

آخرین ویرایش:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اهواز-چمران ارشد معماری -معماری داره؟اصلا گرایش معماری رو داره؟

sahi123

کاربر فعال
به خاطر مشغله ای که دارم با دانشگاهها و دانشجویان متعدد از شهرهای مختلف در ارتباط بودم
امروز اسم چند تا دانشگاه رو اینجا دیدم که در حد چند کلمه تعریف میکنم !
سراج تبریز : بهترین دانشگاه غیر انتفاعی شمال غرب کشور . برنامه ها و سمینارهای متعددی برگزار میکنه و برای کسانی که به این دانشگاه دراومدن پیشنهاد میکنم از دستش ندن . البته این جملات من این طور معنی نشه که این دانشگاه ، دانشگاه تهرانه ! بلکه منظورم اینه که تو بین موسسات غیر انتفاعی دانشگاه بسیار بهتریه نسبت به دیگه

طبری بابل : موسسه خوبی هستش و میشه توش 2 سال نسبتا خوبی رو گذروند ! ای کاش موسسه علامه محدث نوری جزو موسساتی بود که تو شمال کشور دانشجو ارشد واسه معماری برمی داشت اون موقع میگفنم خوب بود جای طبری می رفتین علامه !

روزبه زنجان : موسسه نوپایی هستش . البته از وقتی به ساختمون تازه ساختش اومد میشه گفت پا گرفت ! ، مدیر گروهشم خانم دکتر زهره ترابی ! خیلی عالیه !

خاوران مشهد : به قول اون دوستمون یه آپارتمان 4 طبقست با این تفاوت که کلاهبردار هم تشریف دارن ! اصلا خوب نیست . من از دیگر موسسات مشهد اطلاعاتی ندارم ولی هر کی بتونه در بره به موسسات دیگش فکر میکنم از خاوران خیلی بهتر باشه

موسسات دیگه هم که اسم برده شد مثل شمال آمل و آبا آبیک هم که اسم برده شد موسسات خوبی هستن . در کل همه غیر انتفاعی ها امکانات محدودی دارن ولی برای کسانی که فقط و فقط برای مدرک درس بخونن خوبه !

اسم برده شد از دانشگاه زنجان : اگر امکانات این دانشگاه در پایتخت بود بدون شک جزو 4-5 دانشگاه برتر اسم برده میشد . امکانات عالی . ساختمان های نسبتا خوب و نوساز . رشد علمی مرتب تو دانشگاه جوری که پویایی علمی و عمرانی ( همیشه ساختمون سازی هست! همینجور ساختمون اضافه میکنن ! ) خوبی تو دانشگاه هستش . کلا چیز بدی وجود نداره و حراست خیلی منعطفی داره . ولی بدترین چیز که تو این دانشگاه هست اساتید بد اخلاق و گاها خیلی بی خیالی هستش که وجود داره و زمان می بره تا به این اساتید بشه عادت کرد !

دوستی که محقق اردبیل در اومده : اردبیل بهار و تابستون خنکی داره نسبت به کل ایران و سر همین خنکی تو این 2 فصل توریست جمع میکنه ! ولی تو زمستون سرمای وحشتناکی نسبت به زنجان و تبریز نداره ! و گرمتر از این 2 شهر هستش ولی برای کسی که از مناطق گرم به آذربایجان میان کلا سرما زیاد حس میشه ولی کلا جوری نیست که سخت باشه ! با یه البسه گرم جوری که زمستون رو بدون سرماخوردگی گذروند متوجه سرما نخواهید شد .

کسانی که زنجان درس بخونن سرمای متفاوتی رو تو دی ماه نسبت به کل ایران تحمل خواهند کرد . جوری که واسه نوه هاشونم از دی ماه زنجان داستانها تعریف کنن :biggrin:
محقق در حد و اندازه دانشگاه زنجان نیست ولی جوش رو از نزدیک دیدم دانشگاه خوبی هستش !

مطالبی که گفتم بدون قصد و غرض و بر اساس مشاهدات عینی و میزان رضایت و صحبت دانشجوهایی بوده که تو اونجا بودم و ازشون شنیدم . فقط یک نظر هستش و ممکنه 100% اشتباه کنم ولی گفتم شاید به درد دوستی خورد :redface:

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام. من قبولی هارو وارد جدول کردم. 8 شهریور که در صد اسکیس ها اومد اینجا درصداتونو بگید وارد کنم و بزارم توی سایت. مرسی
سلام سلام سلام.
جدوله کجاس؟
ها هنو وارد نکردین تو سلیت...
مرسی..
راستی تبریک میگم بهت...52.

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به تمام دوستانی که قبول شدن. و امیدوارم به همین میزانی که در راه کنکور پر پیچ و خم معماری تلاش کردن در ادامه نیز به همین منوال پیش بروند. استاد شدن و ارشد و دکتری خواندن هدف نیست. معمار شدن و علم بدست آوردن هدفه. متاسفانه آنقدری که تب ارشد و دکتری و استادی وجود داره. همین قدر تب معمار شدن و علم آموزی در معماری مشهود نمی باشد. انشالله یک روزی به جاده معماری برگردیم. باز تبریک به دوستانی که قبول شدن و ارزو قبولی برای سایر دوستان در کنکور 94.

mana_memari

عضو جدید
salam dustan manam ruzane zanjan ghabul shodam bedune hatta yek safe motalee ma gheire. albate tajrobam ziad bud. bad az 5 sal. lotfan bachehaye zanjan be man ham khabar bedan vase sabte nam

arefeh

کاربر ممتاز
اشتباه از اون نبود مهیار...اشتباه از خودت بود که به حرفش اعتماد کردی...به هیچ کسی نباید اجازه بدی روی سرنوشته تو تاثیر بزاره....خوبه مشاوره بگیری و کمک و راهنمایی اونجوری بهتر روی تصمیمت میتونی قدم بزاری...ولی تو حتی به خودت زحمت ندادی دفترچه راهنما رو بخونی...من که خودم اینو زدم میدونستم یزده....این سهل انگاری رو متاسفانه خودت انجام دادی که به اطلاعات یه نفر قناعت کردی...هر چند که به اینجا خلاصه نمیشه...تو باید همه روزانه ها و شبانه های اطراف رو میزدی در آخر غیر انتفاعی حالا میخواد اون غ انتفاعی تهران باشه یا شهرستان....پس متاسفانه انتخاب رشته ات بد بوده.....حالام اشکال نداره کار از کار گذاشته برای دکتری حواستو جمع کن

عارفه به نظر خیلی فعاله، برا آدم زبل زیاد فرقی نداره کجا خونده باشه، دخترخاله ی من آزاد ریاضی خونده (تو شهر ما ریاضی تقریبا ظرفیت تکمیله از نظر تدریس حتی برا خیلی از دکتری ها) ولی این با همون مدرک ارشدشم خوبه وضع کارش و به جز سراسری تقریبا همه ی دانشگاها می ره، ولی یه فامیل دیگه مون همون فوقو از شهید بهشتی داره و الان فقط دبیرستان می تونه بره،و کارش خیلی کمتره هم به لحاظ درآمد هم به لحاظ ساعاتی که می ره، چون آدم منفعلیه تقریبا و فقط تو درس خوندن خوبه ... منظورم فقط عارفه نیستا کلا دارم می گم، مهم فقط این نیست که مدرک از کجا گرفته باشی (هرچند معلومه که بهتره سراسری باشه چون بی دردسر ترین حالته)، بیشتر این مهمه که قدرت بیانت چقدر باشه و چقد بتونن بهت اعتماد کنن که از عهده ی کار برمیایی، مدرک فقط به درد یه سری از کارای دولتی می خوره که اونم والا دیگه استخدامی در کار نیست که بخوایی براش این همه خودتو بکشی ...
البته نمی خوام پیشنهاد خاصی بدم -چون از نظر قانونی از چیزی اطلاع ندارم که مثلا پیام نور می تونه هیئت علمی شه یا نه و ...- فقط نظرمو گفتم با توجه به اطرافیانم که دیدم، خودمم بعد اینکه یکی دو سال شانسمو امتحان کنم و اگه ببینم بی فایده ست، بعدش وقتمو پشت کنکور تلف نمی کنم، خداییش پذیرش 200-300 نفر از بین این همه داوطلب که خیلیاشون دارن به سختی تلاش می کنن اونم نه یه سال دست کم دو-سه سال، یه جورایی شانسه :confused:

دقیقا من خودم چون یه سال پشت کنکور بودم(البته چند سال بودم اما 1 سالشو رفتم امتحان دادم و این دو سال بود)اصلا دوست ندارم وقتمو سرآزمون مسخره هدر بدم....در کل هئیت علمی و دکتری فقط به شانس و پارتی ربط داره....و البته مطالعات و زبون چرب که اونها رو تحت تاثیر جرفهات قرار بدی....
مدرک اصلا برای بنده مهم نیست....مهم اینه برم دانشگاه به درس بخونم...و از دانشگاه های ایران توقع آموزش دادن به هیچ وجه ندارم...
تبریک به تمام دوستانی که قبول شدن. و امیدوارم به همین میزانی که در راه کنکور پر پیچ و خم معماری تلاش کردن در ادامه نیز به همین منوال پیش بروند. استاد شدن و ارشد و دکتری خواندن هدف نیست. معمار شدن و علم بدست آوردن هدفه. متاسفانه آنقدری که تب ارشد و دکتری و استادی وجود داره. همین قدر تب معمار شدن و علم آموزی در معماری مشهود نمی باشد. انشالله یک روزی به جاده معماری برگردیم. باز تبریک به دوستانی که قبول شدن و ارزو قبولی برای سایر دوستان در کنکور 94.

دقیقا دوست عزیز....مرسی از تبریکتون....;)

abazar2

عضو جدید
سلام.
رتبه اولیه2840 غیر انتفاعی گلپایگان.

کسی از این دانشگاه اطلاعاتی داره؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بچه ها من یه چیزی بپرسم دعوام نکنید آخه نمیدونم:w45:
مگه همه نگفتن که کجاها قبول شدن خوب تازه درصد اسکیس ها 8 شهریور میاد؟؟؟؟:eek: بعد از اینکه درصدها اومد دوباره نتایج تغییر میکند؟ یعنی جوابها رو زودتر از درصدها دادن

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
جابجایی

جابجایی

قبولی روزانه دانشگاه یزد جابجایی با روزانه دانشگاه گیلان

قبولی غیر انتفاعی لاهیجان جابجایی با غیر انتفاعی علم و هنر یزد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا