❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eng.anita

عضو جدید
دوستان من تو سراج تبریز خوندم درسته دانشگاه تو بهترین جای تبریزه ولی اصلا محیطش خوب نیس ساختمانش خیلی قدیمیه استاداش بدک نیس خوبم داره بد هم داره یه آپارتمان قدیمیه چند طبقه اس.چون من خودم تبریزی اونجارو می خوام ولی فکر نمی کنم اونقدرا با ارزش باشه که از شهر خودتون دل بکنین بیاین اینجا ارشد بخونین.

*.N

عضو جدید
عزیییییزم...من کاردانی اونجا خونده بودم یعنی سال84...ما ورودی اول این مووسه هستیم...اون موقع داغون بود البته از حق نگذرم دو تا استاد خوب داشتم ک همه چرمو مدیونه اونهام...چون پله اشنایی من با معماری بودن.دستشون درد نکنه...ولی الان این موسسه از بهترین موسسات غ انتفاعی کشور شده...یادم خیلی خدایی تلاش میکرد رییس و معاونش اون زمان...در این حد بگم ک دقیقا سال 86یعنی دو سال بعد ار تاسیسش سریع کارشناسی رو اورد.پیشرفت خوبه داشته ب نظر من....فکر میکنم ازاون ساختمان داغونم دگ رفتن یجای بهتر.....همین دگ....اموزششم خوبه به نظرم...الان ک من تا ی سال پیش ز میزدم فکر کن هنوز منو میشناختن و با احترام باهام رفتار میکردند...ولی نمیدونم دگ الانم با بقیه ورودیها اینجور هستن یا نه...

مرسی عارفه جون. تبریک میگم قبولیتو عزیزم.هنو ز نمیدوم ارزش داره برم یا نه؟راستی من روز آزمون نظام اومدم پیشت یادته؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مرسی عارفه جون. تبریک میگم قبولیتو عزیزم.هنو ز نمیدوم ارزش داره برم یا نه؟راستی من روز آزمون نظام اومدم پیشت یادته؟؟

عزیزم جلوی سردر دانشگاه همو دیدیم؟؟؟آخه ماشالله اینقدر تابلو تشریف دارم که سرجلسه طراحی هم چند نفر منو دیدند...اما نمیدونم درست شمارو یادم اومد یا نه
مرسی عزیزم منم تبریک میگم عزیزم

*.N

عضو جدید
عزیزم جلوی سردر دانشگاه همو دیدیم؟؟؟آخه ماشالله اینقدر تابلو تشریف دارم که سرجلسه طراحی هم چند نفر منو دیدند...اما نمیدونم درست شمارو یادم اومد یا نه
مرسی عزیزم منم تبریک میگم عزیزم[/
QU

آره عزیم جلو دانشگاه بود.ممنون عارفه جون.چون اکتیوی اینجا خوب یاد بچه ها موندی عزیزم.

s-architect

عضو جدید
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود کسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با غیرانتفاعی هم حاضرم طاق بزنم فقط در دامن گرمبچه محله هام باشم بسه:biggrin:

اخه نوچه هامو که نمیتونم 1000 کیلومتر با خودم ببرم اردبیل تازه شم ابرو محله مون تو خطره خخخخخخخخخخخخخخخخخ

:biggrin::biggrin::biggrin:بیا عوض کنیم غیرانتفاعی گرگان یه نفر:biggrin:حاضری؟

eng.anita

عضو جدید
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود کسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با غیرانتفاعی هم حاضرم طاق بزنم فقط در دامن گرمبچه محله هام باشم بسه:biggrin:

اخه نوچه هامو که نمیتونم 1000 کیلومتر با خودم ببرم اردبیل تازه شم ابرو محله مون تو خطره خخخخخخخخخخخخخخخخخ

با زنجان حاضری عوض کنی؟:smile:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز

af sun

عضو جدید
دوستان من تو سراج تبریز خوندم درسته دانشگاه تو بهترین جای تبریزه ولی اصلا محیطش خوب نیس ساختمانش خیلی قدیمیه استاداش بدک نیس خوبم داره بد هم داره یه آپارتمان قدیمیه چند طبقه اس.چون من خودم تبریزی اونجارو می خوام ولی فکر نمی کنم اونقدرا با ارزش باشه که از شهر خودتون دل بکنین بیاین اینجا ارشد بخونین.
منم سراج میخونم با حرفتون کاملا موافقم نمیخوام ناامید کنم ولی اکثر بچه هایی که از شهرای دیگه میان ناراضی هستن ما خودمون ناراضییم حالا اونا که حق دارن استاداشم زیاد خوب نیسن نمره کم دادن عادتشون شده

alirad

عضو جدید
سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم که قبولیهای خوبی تو گروه داشتیم بارییییییییییییییییییییییکلا!!!

منم با رتبه 617 دانشگاه محقق اردبیلی _ اردبیل قبول شدم!! در حال حاضر حس خوبی ندارم نمیدونم چرا !!

کسی میتونه یه امار از این دانشگاه بهم بده
تبریک میگم همکلاسی عزیز...
محقق دانشگاه بدی نیس...کاردانی اونجا بودم...کارشناسی رفتم دانشگاه تبریز... از دانشگاه تبریز خیلی بالاتره...ولی در کل چون شهر محرومیه دانشگاهش امکانات زیادی نداره...سطح علمیشم زیاد بالا نیس...ولی در کل زیاد بد نیس...خوش میگذره دور همی!!!
امروز رفته بودم دانشگاه...استادمو دیدم و بهش گفتم که دوبار اومدم پیشتون...گفت نمیدونم تسلیت بگم یا خوشحال باشم...ولی بهت تبریک میگم...!!!:cool:

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

تورو خدا اینطوری نگین...خداییش بار علمیش (از لحاظ معماری)حتی از دانشگاه سراسری تبریز یه سر و گردن بالاتره حالا ممکنه به قول شما یه ساختمون قدیمی چن طبقه باشه با یه حیاط خیلی کوچیک ...در کل خیلی از استاداشم فوق العادن

saeid.archi

عضو جدید
بچه ها دانشگاه شمال.امل رو کسی میدونه چطوره؟ارزش رفتن داره؟
ببین یه خرابه ایه که دومی نداره من دو سال عمرمو اونجا هدر دادم
ظاهرش عالیه توپ توپ ولی باطنش خرابه استاداش اشغالن کارمنداش اشغالتر
سطح علمی زیر خط فقر

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم همکلاسی عزیز...
محقق دانشگاه بدی نیس...کاردانی اونجا بودم...کارشناسی رفتم دانشگاه تبریز... از دانشگاه تبریز خیلی بالاتره...ولی در کل چون شهر محرومیه دانشگاهش امکانات زیادی نداره...سطح علمیشم زیاد بالا نیس...ولی در کل زیاد بد نیس...خوش میگذره دور همی!!!
امروز رفته بودم دانشگاه...استادمو دیدم و بهش گفتم که دوبار اومدم پیشتون...گفت نمیدونم تسلیت بگم یا خوشحال باشم...ولی بهت تبریک میگم...!!!:cool:

من بهت تبریک میگم خوشحال شدم خوبه کم کم دارم امیدوار میشم وبازم راهش برام خیلی دوره اگه انتقالی بهم ندن مجبورم تن بدم !!

amirsoli

عضو جدید
یعنی چی اشتباه از اون نبوده ؟ مرکز معماری وقتی یکی رو میزاره اونجا به عنوان مشاوره و خود طرف هم داره بهترین دانشگاه ایران درس میخونه چرا نباید به حرفش اعتماد کرد . اینطوری باشه که به حرف هیچ کس نباید گوش کرد حتی گلابچی ... مگه تو دفترچه نوشته بود علم و هنر ماله یزده ؟ چیزی که من دانلود کردم اینه حتی تو قسمت توضیحاتشم هیچی ننوشته

شما خودت قضاوت کن :نه علم و فرهنگ رو نوشته نه علم و هنر

من کارشناسی علم و فرهنگ بودم هر دو دانشگاه برا جهاد دانشگاهی هستند من اونجا درس می خوندم یه سری از یزد مهمان می شدند علم و فرهنگ اونایی که خیلی پارتیشون کلفت بود انتقالی می گرفتند

alirad

عضو جدید
من بهت تبریک میگم خوشحال شدم خوبه کم کم دارم امیدوار میشم وبازم راهش برام خیلی دوره اگه انتقالی بهم ندن مجبورم تن بدم !!

مرسی...انتقالی تو ارشد خیلی سخت میدن...مخصوصا که اردبیلم چون تازه آورده رتبه های بالا نمیگیره...خودم انتخاب 36 زده بودمش... ;-)
امیدوارم که درس بشه و زیاد اذیت نشی...
به شهرمون خوش اومدی :gol:

farzad_fkm

عضو جدید
کاربر ممتاز
جابجایی

جابجایی

قبولی روزانه دانشگاه یزد جابجایی با روزانه دانشگاه گیلان

قبولی غیر انتفاعی لاهیجان جابجایی با غیر انتفاعی علم و هنر یزد

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بدبختانه منم پیام نور قبول شدم با رتبه 360 به احتمال زیاد اسکیس رو خراب کردم!
اول از همه بهت تیریک میکم بابت قبولی و از طرفی هم برات ناراحت شدم که با این رتبه خوب اسکیس رو خراب کردی....پارسال یکی از دوستان خوبم با رتبه شما و اسکیس 15 تهران پیام نور اوردن آموزش محور....شما پژوهش محور هستید دیگه؟؟؟؟ من خودم با رتبه اولیه 1367 تهران شرق پیام نور قبول شدم
ببین خیلیها میگن پیام نور بده و از این حرفها....اما تا امروز من خودم از خیلیها تحقیق کردم....هر کسی که نظر میده یا کارشناسی پیام نور بوده یا هر چیز دیگه که ازش راضی نبوده اما اما حاصل تحقیق من و اینکه تصمیم قطعی گرفتم و میرم.....
از رئیس دانشگاه پپام نور یه شهرستان که فامیلمون هست(تا امروز نمیدونستم پسر عمه ام رئیس پیام نوره:biggrin:متاسفانه اینقدر از فامیلمون خبر دارم)ایشون گفت بسیار سخته البته برای ما که عملی داریم....اما مدرکش بین المللیه و هر کی میگه نیست چرت گفته....یعنی بعدا میشه باهاش دکترا امتحان داد و از آزاد خیلی بهتره....گفت که هر شهرستانی که هستی میتونی برای آزمون پایان ترم شهر خودتو بزنی و دیگه نری تهران و نیای
این از این.....
حالا از دوستم که ظراحی شهری مشغول به خوندن هست....شاید اگر برم از محیطش راضی نباشم اما استادهاش البته برای ظراحی شهری از دانشگاه تهران و ....هستن....اسم برد و گفت یکی از استادهاش اولین استاد توی ظراجی شهری کشور هست.....گفت بچه هاش به غیر 5-6 نفر که خیلییییییییییییی تاپ هستن بقیه نه متاسفانه...که من گفتم اگه قرار به رقابت باشه همون 5 نفر هم کافیه....گفت همه چی بستگی به خودت داره هستن پسرهای فعالمون که الان دارند توی پروژه های بزرگ تهران کار میکنند....خودت باید به نوعی آویزون استاد باشی....گفت برای ما که شهرستان هستیم به هیچ وجه اجازه ندارند به خاظر نبودنمون در سرکلاسها سخت بگیرند چون اصل پیام نور برای شاغلین هست....گفت از بین کتابهایی که برای مظالعه معرفی میکنند با دانشگاه تهران یکی هست ولی اگه دانشگاه تهران 3 تا کتاب معرفی میکنه پیام نور 1 دونه از اون 3 تا رو معرفی میکنه....گفت دانشجوها میرن دانشگاه تهران با استاد کورکسیون میکنند.....یعنی به نظر من واقعا ارزش داره....هر چی باشه تهرانه کافیه با دو تا استاد خوب باشی تا پات توی دانشگاههای روزانه باز بشه و از اونها میتونی استفاده کنی........
از دوست دیگه ای که واحد بندرعباس هست هم سئوال کردم گفت تاپ نیست اما خیلی مزیتها داره....اینکه همون روز انتخاب واحد بهت تاریخ آزمون و کتب رو معرفی میکنند و برنامه ریزیت راحتتر...موقع ثبت نام شهریه ثابت رو میدی و بقیه اش هم تا روز آزمون ترم فرصت داری تازه وام هم میدن که بین 700 تا 1 تومن متغییره.....
و از یه دوست واقعا واقعا خوب که بهم خیلی راهنمایی مفیدی رسوند و دومین نفری بود که تشویقم کرد برم کسی بود که با هئیت علمی تهران در ارتباط هست و گفت دیدم کسی که دانشگاه تهران بوده و برای دکترا دانشگاه تهران قبولش نکرده اما پیام نور رو قبول کردن.....
و از کسی که مشوق اصلیه منه و واقعا اگه اون نبود شاید من الان همینم قبول نشده بودم اونم گفت ربطی به مدرک نداره...تو الان هم میتونی کارتو توی شهر خودت حفظ کنی هم درس بخونی ...خودش الان طیه 3 سال زحمت مداوم هئیت علمی و بعدش هم معاون دانشگاه شده و تا یه سال دیگه احتمال زیاد رئیس دانشگاه میشه ...جالب اینجاست که ایشون ارشدش غ انتفاعی شمال آمل بوده اشت....
اینها و خیلی دلایل دیگه که توی این 2-3 روز به دست آوردم منو مصمم کرد که حتما پیام نور تهران رو برم....
اینها تحقیق من بود...حالا شما هم بهتره تحقیق کنی هر چی باشه هر کسی یه دلایلی داره....و البته اهدافی:smile:

lansamwell

عضو جدید
یک راهنمایی مفید در مورد قبولی دوستان
اول از همه اینکه اگه کسی به خودش باور داشته باشه میتونه به اون هدفی که میخواد برسه فقط باید با صبر و حوصله وقت گذاشت
ادامه تحصیل توی مقطع ارشد در غیر انتفاعی اصلا فاییده ایی نداره چه شهر خودت باشه چه نباشه
دانشگاه غیر انتفاعی زحمت هم بکشی و درس هم بخونی بازم فایده نداره نه استادش استاده نه محیطش محیط دانشگاه آخر سرم فارغ التحصیل با اسم غیر انتفاعی تموم میشه
با این همه هرکس صلاح خودشو بهتر از دیگران میدونه
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی...انتقالی تو ارشد خیلی سخت میدن...مخصوصا که اردبیلم چون تازه آورده رتبه های بالا نمیگیره...خودم انتخاب 36 زده بودمش... ;-)
امیدوارم که درس بشه و زیاد اذیت نشی...
به شهرمون خوش اومدی :gol:

خیلی ممنون باشه میام ولی اگه هوس قورمه سبزی کردم میام خونتون ها تازه شنیدم خیلی شما اردبیلیها مهمان نوازید!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا