❸❾ نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 93 ( جدول درصد و رتبه و محل قبولی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

beni belazi

کاربر بیش فعال
ببخشید بچه ها من یه چیزی بپرسم دعوام نکنید آخه نمیدونم:w45:
مگه همه نگفتن که کجاها قبول شدن خوب تازه درصد اسکیس ها 8 شهریور میاد؟؟؟؟:eek: بعد از اینکه درصدها اومد دوباره نتایج تغییر میکند؟ یعنی جوابها رو زودتر از درصدها دادن

اونا به ما درصد اسکیس دادن با اون درصد دوباره رتبه ما رو حساب کردن و رشته-شهر قبولی ما رو مشخص کردن. توی کارنامه نهایی درصد اسکیس رو به اطلاعمون میرسونن و رتبه ما رو بین متقاضی های هر شهر اعلام میکنن... دونستنش فقط واسه اینه که بدونیم اوضاعمون چه طور بوده و احتمالا رتبمون توی انتخاب دانشگاه تهران (که قطعا 99 درصد انتخاب اول همه بوده) رتبه نهاییمونه.

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز

shima 70

عضو جدید
وای چه بد..یعنی اولین انتخابات شد غیر انتفاعی..ولی زده بود یزد حتی زده محل تشکیل کلاس اردکان یزد
خوب کارشناسی یزد بودم با محیط آشنا ترم..هرچند اونم خود کرمان نیست..جیرفته:cry:
باید بری جیرفت!!!؟ :eek:جاوید!!!؟:cry:

shima 70

عضو جدید
به خاطر مشغله ای که دارم با دانشگاهها و دانشجویان متعدد از شهرهای مختلف در ارتباط بودم
امروز اسم چند تا دانشگاه رو اینجا دیدم که در حد چند کلمه تعریف میکنم !
سراج تبریز : بهترین دانشگاه غیر انتفاعی شمال غرب کشور . برنامه ها و سمینارهای متعددی برگزار میکنه و برای کسانی که به این دانشگاه دراومدن پیشنهاد میکنم از دستش ندن . البته این جملات من این طور معنی نشه که این دانشگاه ، دانشگاه تهرانه ! بلکه منظورم اینه که تو بین موسسات غیر انتفاعی دانشگاه بسیار بهتریه نسبت به دیگه

طبری بابل : موسسه خوبی هستش و میشه توش 2 سال نسبتا خوبی رو گذروند ! ای کاش موسسه علامه محدث نوری جزو موسساتی بود که تو شمال کشور دانشجو ارشد واسه معماری برمی داشت اون موقع میگفنم خوب بود جای طبری می رفتین علامه !

روزبه زنجان : موسسه نوپایی هستش . البته از وقتی به ساختمون تازه ساختش اومد میشه گفت پا گرفت ! ، مدیر گروهشم خانم دکتر زهره ترابی ! خیلی عالیه !

خاوران مشهد : به قول اون دوستمون یه آپارتمان 4 طبقست با این تفاوت که کلاهبردار هم تشریف دارن ! اصلا خوب نیست . من از دیگر موسسات مشهد اطلاعاتی ندارم ولی هر کی بتونه در بره به موسسات دیگش فکر میکنم از خاوران خیلی بهتر باشه

موسسات دیگه هم که اسم برده شد مثل شمال آمل و آبا آبیک هم که اسم برده شد موسسات خوبی هستن . در کل همه غیر انتفاعی ها امکانات محدودی دارن ولی برای کسانی که فقط و فقط برای مدرک درس بخونن خوبه !

اسم برده شد از دانشگاه زنجان : اگر امکانات این دانشگاه در پایتخت بود بدون شک جزو 4-5 دانشگاه برتر اسم برده میشد . امکانات عالی . ساختمان های نسبتا خوب و نوساز . رشد علمی مرتب تو دانشگاه جوری که پویایی علمی و عمرانی ( همیشه ساختمون سازی هست! همینجور ساختمون اضافه میکنن ! ) خوبی تو دانشگاه هستش . کلا چیز بدی وجود نداره و حراست خیلی منعطفی داره . ولی بدترین چیز که تو این دانشگاه هست اساتید بد اخلاق و گاها خیلی بی خیالی هستش که وجود داره و زمان می بره تا به این اساتید بشه عادت کرد !

دوستی که محقق اردبیل در اومده : اردبیل بهار و تابستون خنکی داره نسبت به کل ایران و سر همین خنکی تو این 2 فصل توریست جمع میکنه ! ولی تو زمستون سرمای وحشتناکی نسبت به زنجان و تبریز نداره ! و گرمتر از این 2 شهر هستش ولی برای کسی که از مناطق گرم به آذربایجان میان کلا سرما زیاد حس میشه ولی کلا جوری نیست که سخت باشه ! با یه البسه گرم جوری که زمستون رو بدون سرماخوردگی گذروند متوجه سرما نخواهید شد .

کسانی که زنجان درس بخونن سرمای متفاوتی رو تو دی ماه نسبت به کل ایران تحمل خواهند کرد . جوری که واسه نوه هاشونم از دی ماه زنجان داستانها تعریف کنن :biggrin:
محقق در حد و اندازه دانشگاه زنجان نیست ولی جوش رو از نزدیک دیدم دانشگاه خوبی هستش !

مطالبی که گفتم بدون قصد و غرض و بر اساس مشاهدات عینی و میزان رضایت و صحبت دانشجوهایی بوده که تو اونجا بودم و ازشون شنیدم . فقط یک نظر هستش و ممکنه 100% اشتباه کنم ولی گفتم شاید به درد دوستی خورد :redface:
اینجوری که فقط خاوران مشهد:whistle: بد در اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟:(:(:crying:

shima 70

عضو جدید
بچه ها چطوری میشه از یه غیر انتفاعی رفت به یه غیر انتفاعی دیگه!!؟؟؟اصلا میشه این کارو کرد؟
داستان این تکمیل ظرفیتو اینا چیه؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مارال جون شادی جونم اصلا من قصد توهین ندارم ....گفتم خونواده مادری خودم مشهدی هستن....هر سال مامانم 2 ماه میره مشهد...اما خوب من خیلی خدایی سختمه...هنوز یادم نمیره که 13 سال پیش 14-15 سالم بود و خوب به عادت همیشه که توی گرگان با بلوز شلوار و روسری بودم اونجا هم اینجوری بودم چقدر خانومهای چادری بهم فحش میدادن....خیلی بهم برخورد که عفت رو به چادر میدونستن....حالا بلوار سجاد که میرفتی که اووووووف همه جور لباس میپوشیدن و هیچ کی هیچی نمیگفت...الان حتما خیلی بهتر شده دیگ؟؟؟؟من برای اون زمانو گفتم
بازم معذرت میخواهم واقعا

خواهش میکنم گلم:gol:
اگه از مردم بد مشهد منظورت اون خانوماس ک ما هم ازشون عاصی هستیم
و همچنان حضور مستمر دارن تازه جمع کثیری از اقایون هم بهشون اضافه شدن
من چندبار باهاشون دعوام شده :| کارای اونا رو بحساب مشهدیا نذار
من خودم زیاد از مشهد دل خوشی ندارم چون واقعا هم ب لحاظ شلوغی و زواری بودنش هم بخاطر مذهبی بودنش زندگی سخته اونجا
ما خودمون تاحالا چندبار اومدیم شمال خونه هم دیدیم ک بیایم اونجا اما خب قسمت نشد
گرگان ک ب قول خودت:اوووووف نگوووووو :ی شهر خوب و شادیه دوسش دارم
اما مشهدیا هم مث همه جا خوب و بد دارن

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چطوری میشه از یه غیر انتفاعی رفت به یه غیر انتفاعی دیگه!!؟؟؟اصلا میشه این کارو کرد؟
داستان این تکمیل ظرفیتو اینا چیه؟

بزار تكميل ظرفيت
اكثر غير انتفاعي ها تكميل دانشجو بر مي دارن

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای چه بد..یعنی اولین انتخابات شد غیر انتفاعی..ولی زده بود یزد حتی زده محل تشکیل کلاس اردکان یزد
خوب کارشناسی یزد بودم با محیط آشنا ترم..هرچند اونم خود کرمان نیست..جیرفته:cry:

نه اولین انتخابم نبود :( اولین انتخابم روزانه های تهران بود بعد نوبت دومشون بعد غیر انتفاعی های تهران و بعد پیام نور تهران و کرج و قزوین. تو دفترچه ای ک مرکز معماری بهمون داد دانشگاه علم و هنر و علم و فرهنگ رو نزده بود کجان من سوال کردم بهم گفتن اینا تهرانن ماهم گذاشتیمشون تو اولویتهای تهران .. یهو دیدم گند زدن این مشاوره های مرکز معماری

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اولین انتخابم نبود :( اولین انتخابم روزانه های تهران بود بعد نوبت دومشون بعد غیر انتفاعی های تهران و بعد پیام نور تهران و کرج و قزوین. تو دفترچه ای ک مرکز معماری بهمون داد دانشگاه علم و هنر و علم و فرهنگ رو نزده بود کجان من سوال کردم بهم گفتن اینا تهرانن ماهم گذاشتیمشون تو اولویتهای تهران .. یهو دیدم گند زدن این مشاوره های مرکز معماری

مهيار مي توني صبر كني تكميل ظرفيت
البته علم و هنرن استاداش همون استاذاي دانشگاه يزدن
فقط يه شري استاداي تاپ اونجا را نداره

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
مگه چیز بدی گفتی ؟ راس گفتی ک
کلا مشهدیا ادمای نچسبو عجیب غریبین ،من از مشهد متنفرم
البته استثنام داره(الان مارال خفم می کنه )
من همیشه دوست داشتم شهرای شمالی زندگی کنم به خاطر آزادیشون

الان بهتره ولی وقتی من می رم دور حرم زیاد حرف می شنوم از این خانوم چادریا :D

من خفت نمیکنم
میگم همون ف.ک ها خفت کنن خخخ:D

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
بچه ها من از شهرمون تا اردبیل 1000 کیلومتر راهه......................کسی خواست با شهر های تهران _اصفهان_همدان..................جابه جایی میکنم

arefeh

کاربر ممتاز
خواهش میکنم گلم:gol:
اگه از مردم بد مشهد منظورت اون خانوماس ک ما هم ازشون عاصی هستیم
و همچنان حضور مستمر دارن تازه جمع کثیری از اقایون هم بهشون اضافه شدن
من چندبار باهاشون دعوام شده :| کارای اونا رو بحساب مشهدیا نذار
من خودم زیاد از مشهد دل خوشی ندارم چون واقعا هم ب لحاظ شلوغی و زواری بودنش هم بخاطر مذهبی بودنش زندگی سخته اونجا
ما خودمون تاحالا چندبار اومدیم شمال خونه هم دیدیم ک بیایم اونجا اما خب قسمت نشد
گرگان ک ب قول خودت:اوووووف نگوووووو :ی شهر خوب و شادیه دوسش دارم
اما مشهدیا هم مث همه جا خوب و بد دارن
10000000000%%%%% موافقم همه جا بد و خوب داره همین گرگان هم از لحلظهای دیگه بدیهایی ممکنه داشته باشه....هر چی باشه از همه جا و همه قومی توی گرگان زندگی میکنند و نمیتونی بگی همشون گرگانی الاصیل هستن....
فدایت ولی خودم از لحاظ امکانات مشهد رو قبول دارم...مخصوصا فردوسی مشهد....از دانشگاههای مورد علاقه منه:D

farimah_vf

عضو جدید
یکی به من کمک کنهههه

من رتبه م 690 بود الان پردیس دانشگاه هنر تهران قبول شدم... البته اولین انتخابم بعد از روزانه ها و شبانه های تهران بود، یعنی شهرستان و غیرانتفاعی بعد از این پردیسا بود. الان نمیدونم برم یا نرم یا آزاد برم یا سال بعد....؟؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی به من کمک کنهههه

من رتبه م 690 بود الان پردیس دانشگاه هنر تهران قبول شدم... البته اولین انتخابم بعد از روزانه ها و شبانه های تهران بود، یعنی شهرستان و غیرانتفاعی بعد از این پردیسا بود. الان نمیدونم برم یا نرم یا آزاد برم یا سال بعد....؟؟

این دیگه به وضعیت مالی شما بستگی داره:D

آخرین ویرایش:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی به من کمک کنهههه

خوب عديزم تو اگه نمي تونساي بري چرا زدي؟؟؟
حداقل روزانه و شبانه شهرستان را قبلش مي زدي

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشتباه از اون نبود مهیار...اشتباه از خودت بود که به حرفش اعتماد کردی...به هیچ کسی نباید اجازه بدی روی سرنوشته تو تاثیر بزاره....خوبه مشاوره بگیری و کمک و راهنمایی اونجوری بهتر روی تصمیمت میتونی قدم بزاری...ولی تو حتی به خودت زحمت ندادی دفترچه راهنما رو بخونی...من که خودم اینو زدم میدونستم یزده....این سهل انگاری رو متاسفانه خودت انجام دادی که به اطلاعات یه نفر قناعت کردی...هر چند که به اینجا خلاصه نمیشه...تو باید همه روزانه ها و شبانه های اطراف رو میزدی در آخر غیر انتفاعی حالا میخواد اون غ انتفاعی تهران باشه یا شهرستان....پس متاسفانه انتخاب رشته ات بد بوده.....حالام اشکال نداره کار از کار گذاشته برای دکتری حواستو جمع کن

یعنی چی اشتباه از اون نبوده ؟ مرکز معماری وقتی یکی رو میزاره اونجا به عنوان مشاوره و خود طرف هم داره بهترین دانشگاه ایران درس میخونه چرا نباید به حرفش اعتماد کرد . اینطوری باشه که به حرف هیچ کس نباید گوش کرد حتی گلابچی ... مگه تو دفترچه نوشته بود علم و هنر ماله یزده ؟ چیزی که من دانلود کردم اینه حتی تو قسمت توضیحاتشم هیچی ننوشته

شما خودت قضاوت کن :نه علم و فرهنگ رو نوشته نه علم و هنر

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهيار مي توني صبر كني تكميل ظرفيت
البته علم و هنرن استاداش همون استاذاي دانشگاه يزدن
فقط يه شري استاداي تاپ اونجا را نداره

میشه بگی تکمیل ظرفیت یعنی چی ؟ یعنی ممکنه دانشگام عوض شه ؟ آیا اطلاعاتی داری که من آیا میتونم اعتراض کنم برای این موضوع که عنوان شهر دانشگاه علم و هنر تو دفترچه معلوم نبود ؟

mahdi-art

عضو جدید
با چه رتبه ای میشه فردوسی مشهد فبول شد؟؟کسی اینجا قبول شده؟؟؟
دانشگاه غیر انتفاعی سوره دانشگاه خوبیه؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
10000000000%%%%% موافقم همه جا بد و خوب داره همین گرگان هم از لحلظهای دیگه بدیهایی ممکنه داشته باشه....هر چی باشه از همه جا و همه قومی توی گرگان زندگی میکنند و نمیتونی بگی همشون گرگانی الاصیل هستن....
فدایت ولی خودم از لحاظ امکانات مشهد رو قبول دارم...مخصوصا فردوسی مشهد....از دانشگاههای مورد علاقه منه:D

بیا ببرش شهرتون باشه واسه خودتون:دی با نهارخورانم عوض میکنیم ی چی هم سر میدیم:D

*.N

عضو جدید
دوستای عزیزم به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم و واستون آرزوی موفقیت میکنم.منم با رتبه 2175 غیرانتفاعی صنعتی مازندران -بابل قبول شدم کسی اطلاعی از این دانشگاه داره؟ چطور دانشگاهیه؟؟

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمین فوتبال چمن مصنوعی داره، استخر سرپوشیده داره، زمین تنیس داره، قهوه خونه داره، فضاهای جانبی داره....5-6 تا کلاسم داره که توش درس میدن...روحت تازه میشه...

در ضمن مدرک دانشگاه از موسسه معتبر تره...
یک چیزی یادت رفت ... برای بچه های معماری از سال قبل یک دانشکده جدا زدند ... قبلا اتلیه ها زیر رستوران بود اما حالا دانشکده جدا با اسانسور و اتریوم مرکزی قشنگی دارند ! .
بعد امارد تنها جایی که اسانسور داره دانشکده معماری ...
محیط خیلی قشنگی داره بالای کوه و خارج شهر امل و رفت و امد با اتوبوس مخصوص دانشکده ... عملا هزینه رفت و امد نداری
کاملا می تونم یگم یکی از قشنگ ترین دانشگاه های ایران ...
4 تا دانشکده با امارد و سالن های ورزشی و رستوران و ... داخل یک باغ زیبا قرار دارد ...
امکانات عالی دارد اما ...
حراستش خیلی گیر و بی ادب ...
مسئولین اموزشی دانشگاه خیلی بی نظم هستند و احترام دانشجو نگه نمی دارند ...
مدیرگروه قبلی که اقای مهجوریان بود استاد خوبی بود اما می گویند از وقتی دکتری قبول شده عوض شده ...
کلا جو علمی خوبی ندارد و چیزی به دانشجوی معمار یاد نمی دهند
هر چند به قول یکی از استاد ها اگر شهید بهشتی و تهران هم قبول بشوی چیزی در ارشد به تو یاد نمی دهند ...

foory arch

عضو جدید
به خاطر مشغله ای که دارم با دانشگاهها و دانشجویان متعدد از شهرهای مختلف در ارتباط بودم
امروز اسم چند تا دانشگاه رو اینجا دیدم که در حد چند کلمه تعریف میکنم !
سراج تبریز : بهترین دانشگاه غیر انتفاعی شمال غرب کشور . برنامه ها و سمینارهای متعددی برگزار میکنه و برای کسانی که به این دانشگاه دراومدن پیشنهاد میکنم از دستش ندن . البته این جملات من این طور معنی نشه که این دانشگاه ، دانشگاه تهرانه ! بلکه منظورم اینه که تو بین موسسات غیر انتفاعی دانشگاه بسیار بهتریه نسبت به دیگه

طبری بابل : موسسه خوبی هستش و میشه توش 2 سال نسبتا خوبی رو گذروند ! ای کاش موسسه علامه محدث نوری جزو موسساتی بود که تو شمال کشور دانشجو ارشد واسه معماری برمی داشت اون موقع میگفنم خوب بود جای طبری می رفتین علامه !

روزبه زنجان : موسسه نوپایی هستش . البته از وقتی به ساختمون تازه ساختش اومد میشه گفت پا گرفت ! ، مدیر گروهشم خانم دکتر زهره ترابی ! خیلی عالیه !

خاوران مشهد : به قول اون دوستمون یه آپارتمان 4 طبقست با این تفاوت که کلاهبردار هم تشریف دارن ! اصلا خوب نیست . من از دیگر موسسات مشهد اطلاعاتی ندارم ولی هر کی بتونه در بره به موسسات دیگش فکر میکنم از خاوران خیلی بهتر باشه

موسسات دیگه هم که اسم برده شد مثل شمال آمل و آبا آبیک هم که اسم برده شد موسسات خوبی هستن . در کل همه غیر انتفاعی ها امکانات محدودی دارن ولی برای کسانی که فقط و فقط برای مدرک درس بخونن خوبه !

اسم برده شد از دانشگاه زنجان : اگر امکانات این دانشگاه در پایتخت بود بدون شک جزو 4-5 دانشگاه برتر اسم برده میشد . امکانات عالی . ساختمان های نسبتا خوب و نوساز . رشد علمی مرتب تو دانشگاه جوری که پویایی علمی و عمرانی ( همیشه ساختمون سازی هست! همینجور ساختمون اضافه میکنن ! ) خوبی تو دانشگاه هستش . کلا چیز بدی وجود نداره و حراست خیلی منعطفی داره . ولی بدترین چیز که تو این دانشگاه هست اساتید بد اخلاق و گاها خیلی بی خیالی هستش که وجود داره و زمان می بره تا به این اساتید بشه عادت کرد !

دوستی که محقق اردبیل در اومده : اردبیل بهار و تابستون خنکی داره نسبت به کل ایران و سر همین خنکی تو این 2 فصل توریست جمع میکنه ! ولی تو زمستون سرمای وحشتناکی نسبت به زنجان و تبریز نداره ! و گرمتر از این 2 شهر هستش ولی برای کسی که از مناطق گرم به آذربایجان میان کلا سرما زیاد حس میشه ولی کلا جوری نیست که سخت باشه ! با یه البسه گرم جوری که زمستون رو بدون سرماخوردگی گذروند متوجه سرما نخواهید شد .

کسانی که زنجان درس بخونن سرمای متفاوتی رو تو دی ماه نسبت به کل ایران تحمل خواهند کرد . جوری که واسه نوه هاشونم از دی ماه زنجان داستانها تعریف کنن :biggrin:
محقق در حد و اندازه دانشگاه زنجان نیست ولی جوش رو از نزدیک دیدم دانشگاه خوبی هستش !

مطالبی که گفتم بدون قصد و غرض و بر اساس مشاهدات عینی و میزان رضایت و صحبت دانشجوهایی بوده که تو اونجا بودم و ازشون شنیدم . فقط یک نظر هستش و ممکنه 100% اشتباه کنم ولی گفتم شاید به درد دوستی خورد :redface:

به نظرتون روزبهان ساری چطوره؟نسبت به سایر غیر انتفاعی های مازندران؟

arefeh

کاربر ممتاز
یعنی چی اشتباه از اون نبوده ؟ مرکز معماری وقتی یکی رو میزاره اونجا به عنوان مشاوره و خود طرف هم داره بهترین دانشگاه ایران درس میخونه چرا نباید به حرفش اعتماد کرد . اینطوری باشه که به حرف هیچ کس نباید گوش کرد حتی گلابچی ... مگه تو دفترچه نوشته بود علم و هنر ماله یزده ؟ چیزی که من دانلود کردم اینه حتی تو قسمت توضیحاتشم هیچی ننوشته

شما خودت قضاوت کن :نه علم و فرهنگ رو نوشته نه علم و هنر

ببین من خودمم گفتم این غیرانتفاعی رو زدم و مطمینم از یجا خوندم ک ماله یزده....حالا توی نت سرچ کردم یا توی راهنمی سنجش بود یادم نیست....برای انتخاب رشته من ب بابامم اطمینان نخواهم کرد...چیزیه ک زندگیه منو تعیین میکنه حاضر نیستم ب خاطرش ریسک کنم.

arefeh

کاربر ممتاز
دوستای عزیزم به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم و واستون آرزوی موفقیت میکنم.منم با رتبه 2175 غیرانتفاعی صنعتی مازندران -بابل قبول شدم کسی اطلاعی از این دانشگاه داره؟ چطور دانشگاهیه؟؟

عزیییییزم...من کاردانی اونجا خونده بودم یعنی سال84...ما ورودی اول این مووسه هستیم...اون موقع داغون بود البته از حق نگذرم دو تا استاد خوب داشتم ک همه چرمو مدیونه اونهام...چون پله اشنایی من با معماری بودن.دستشون درد نکنه...ولی الان این موسسه از بهترین موسسات غ انتفاعی کشور شده...یادم خیلی خدایی تلاش میکرد رییس و معاونش اون زمان...در این حد بگم ک دقیقا سال 86یعنی دو سال بعد ار تاسیسش سریع کارشناسی رو اورد.پیشرفت خوبه داشته ب نظر من....فکر میکنم ازاون ساختمان داغونم دگ رفتن یجای بهتر.....همین دگ....اموزششم خوبه به نظرم...الان ک من تا ی سال پیش ز میزدم فکر کن هنوز منو میشناختن و با احترام باهام رفتار میکردند...ولی نمیدونم دگ الانم با بقیه ورودیها اینجور هستن یا نه...

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
بچه ها من از شهرمون تا اردبیل 1000 کیلومتر راهه......................کسی خواست با شهر های تهران _اصفهان_همدان..................جابه جایی میکنم

نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود کسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با غیرانتفاعی هم حاضرم طاق بزنم فقط در دامن گرمبچه محله هام باشم بسه:biggrin:

اخه نوچه هامو که نمیتونم 1000 کیلومتر با خودم ببرم اردبیل تازه شم ابرو محله مون تو خطره خخخخخخخخخخخخخخخخخ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا