► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

automata

عضو جدید
سلام به همه دوستاي قرمز و آبي

من قبول دارم كه بعضي از حرفامون رو كه از روي تعصبه نبايد اينجا بنويسيم و اصلا كار درستي نيست اگه ميخوايم كل كل كنيم بهتره كه دوستانه و جدا از به كار بردن الفاظ نا پسند باشه بهتر اينه كه در كنار دوستي با هم كل كل كنيم من از همه استقلاليا معذرت ميخوام اين براي اولين بار نيست كه همچين جملاتي رو مينويسن هم از ابيا هم از قرمزا و از دوستم علي هم ميخوام كه ديگه از اين نمونه جملات استفاده نكنه
دوست دارم اينجا بچه ها با هم دوست باشن اگه كسي مرحمت بكنه و تايپك دوستي قرمز و آبي رو هم بزاره تا بچه هاي باشگاه ورزشي بيشتر با هم آشنا بشن ممنون مي شم
شايد اگه باشگاه ورزشي يه مدير داشت بهتر بود (يه بار نازي مو فكر كنم البته نازي بود مي خواست اين كار رو بكنه اما نميدونم چطور شد يادشون رفت )
به هر حال تنها خواهش من اينه كه به هم احترام بزاريم و كل كل كنيم
اگه فضولي كردم ببخشيد قصدم نصيحت نيست شما همه بزرگواريد

باشه فقط در حد کل کل کردن. پوزش

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگن ديگه استقلال قهرماني رو واسه چي ميخواد اون كه قهرمان ليگ برتر شده راست ميگن اين ماييم كه بايد واسه قهرماني تلاش كنيم چون هيچوقت از افتخار آفريني خسته نميشيم
مس كرمان تيم خوبيه قبول دارم ولي بدونين نه شما نه مس نه هيچ تيم ديگه اي به گرد پاي پرسپوليس نميرسه
دوست من ما به اون چيزايي كه مينويسيم فكر ميكنيم حتي ميدونيم شما چه جوابي ميدين

من با جمله آخرت اصلا موافق نيستم يعني اصلا فكر نمي كنم اين درست باشه در مورد جام حذفي هم اگه استقلال فقط وحيد رو با خودش مي برد حتما بازي رو مي برد اصلا به خدا اگه موقع پنالتيا من تو دروازه بودم حداقل يكيشو مي گرفتم همه پنالتي ها رو قبل از ضربه مي پريد!!!مهم نيست استقلال اگه واقعا جام رو مي خواست بايد يكي از بازيكناي خوبش رو مي برد يا حداقل وحيد رو مي برد شايد پشت اين كار تفكري وجود داشته باشه من نمي دونم من هميشه با اين كار امير قلعه نوعي كه بعد از قهرماني جام حذفي رو بي خيال ميشه مشكل داشتم ولي اميدوارم پشت اين كار تفكري باشه

از اين فكر دوستي آبي قرمز هم واقعا خوشم اومد علي خب خودت پيشنهادش رو دادي خودتم تاپيكش رو بزنم البته بايد قوانيني بذاري كه حتي كوچكترين كل كلي هم اونجا صورت نگيره اصلا راجع به ورزش حرفي نزنيم فكر كنم بهتر باشه يا راجع به تيماي ديگه حرف بزنيم و ما دو رنگ يه طرف باشيم و بقيه تيما سمت ديگه نمي دونم يه فكر اساسي مي خواد اين كار...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از اين فكر دوستي آبي قرمز هم واقعا خوشم اومد علي خب خودت پيشنهادش رو دادي خودتم تاپيكش رو بزنم البته بايد قوانيني بذاري كه حتي كوچكترين كل كلي هم اونجا صورت نگيره اصلا راجع به ورزش حرفي نزنيم فكر كنم بهتر باشه يا راجع به تيماي ديگه حرف بزنيم و ما دو رنگ يه طرف باشيم و بقيه تيما سمت ديگه نمي دونم يه فكر اساسي مي خواد اين كار...
نه افشين جون من اينكاره نيستم نميتونم قانون وضع كنم بهتره خود شما يا نازي و يا ساير بچه ها كه سابقه دارين و بيشتر از من ميدونين قانون وضع كنين و تايپك رو بزنين
ممنون ميشم
شايد بهتر باشه كه يكي از قانوناش اين باشه كه كل كل ممنوع فقط دوستي
و همديگه رو معرفي كنيم تا بچه هاي باشگاه بيشتر با هم آشنا بشن

automata

عضو جدید
نه افشين جون من اينكاره نيستم نميتونم قانون وضع كنم بهتره خود شما يا نازي و يا ساير بچه ها كه سابقه دارين و بيشتر از من ميدونين قانون وضع كنين و تايپك رو بزنين
ممنون ميشم

اسم تاپیک رو هم بذاریم:
استقلال+پرسپولیس

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ميشم

خودت مي زدي بهتر بود ولي فكر خيلي خوبي بود حتما اين كارو مي كنيم با هم تا فردا پس فردا

artmiss

عضو جدید
چرا اینجا اینقدر سوت وکوره!!!
استقلالیا کجایین پس؟
بابا تیمتون قهرمان شده ها
همگی بیاین وسط :w32::w32::w32:
حالا
دست
دست!!!:w33::w33::w33:

استقلال قهرمان
:w14::w14::w14:

macsun61

عضو جدید
شنیدم اون سه تا سوراخ روی آرم استقلال واسه سه دوره قهرمانیه حالا میتونید یه سوراخ بزرگتر هم کنار سوراخ آخر بزارید .... هزار سال هم که نگذره بازم پرسپولیس سرور خوب گوش کنید پرسپولیس سرور استقلاله... درود بر سرمربی سابق پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی افشین امپراطور ;)

macsun61

عضو جدید
آقا راستی این قضیه گروهبان قندلی که حاج آقا مایلی کهن صحبتش رو کرده بود چی بود خبر دارین ...

macsun61

عضو جدید
حرفائی زدم که شاید ساس بنم کنه ولی ....... عشق است پرسپولیس رو ........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم كوچكترين لطفي كه يه كاربر مي تونه در حق خودش و ديگران بكنه اينه كه وقتي مياد داخل يه تاپيك مرتبط با عنوان تاپيك پست بزنه حالا ربط اين پستاي بي ربط به عنوان تاپيك رو نمي دونم چيه اينجا قرار بود استقلاليا بيان و جشن قهرماني بگيريم كه گرفتيم حالا اين حرفايي كه مي زنين چه ربطي به سرورتون استقلال داره من نمي دونم آخه يه نگاه به خودتون بندازين در حدي هستين كه با پرافتخارترين تيم ليگ برتر و جام حذفي و آسيا خودتون رو مقايسه كنيد؟؟؟

macsun61

عضو جدید
زرشک

زرشک

فكر كنم كوچكترين لطفي كه يه كاربر مي تونه در حق خودش و ديگران بكنه اينه كه وقتي مياد داخل يه تاپيك مرتبط با عنوان تاپيك پست بزنه حالا ربط اين پستاي بي ربط به عنوان تاپيك رو نمي دونم چيه اينجا قرار بود استقلاليا بيان و جشن قهرماني بگيريم كه گرفتيم حالا اين حرفايي كه مي زنين چه ربطي به سرورتون استقلال داره من نمي دونم آخه يه نگاه به خودتون بندازين در حدي هستين كه با پرافتخارترين تيم ليگ برتر و جام حذفي و آسيا خودتون رو مقايسه كنيد؟؟؟
زرشک ... جوش نزن

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدم اون سه تا سوراخ روی آرم استقلال واسه سه دوره قهرمانیه حالا میتونید یه سوراخ بزرگتر هم کنار سوراخ آخر بزارید .... هزار سال هم که نگذره بازم پرسپولیس سرور خوب گوش کنید پرسپولیس سرور استقلاله... درود بر سرمربی سابق پرسپولیس و حال حاضر تیم ملی افشین امپراطور ;)

کسی که فرق بین دایره را با سوراخ نمی دونه همون بهتر که حرف نزنه:biggrin:
اول تاپیک رو نخوندی؟؟؟؟!!!!!!! استقلالیاش بیان نه لنگیاش
شما هم قبلا به علی دمبه هم همینه می گفتید ، حالا خوبی قطبی از دست شماها از ایران فرار کردا .........;):cool:

macsun61

عضو جدید
اولا دایره تا وقتی تعریف دایره داره که رنگ آبی بهش نخورده باشه .... دایره آبی همون سوراخ دیده و نامگذاری میشه .... دوما علی پروین هرچی باشه کسی تا حالا وجود پیدا نکرده بهش حرف نامربوط بزنه چون هنوزم که هنوزه واسه خودش کسیه ... اما صحبت که نمیشه گفت مضخرفات مایلی کهن رو همه سایتها و روزنامه خبر ورزشی درمورد گروهبان قند علی نوشتن .... ;)

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
می فهمم ، حق میدم ، از اینکه ما 2بار قهرمانی آسیا داریم ولی شما هنوز توی حسرت مقام دومی هستید واقعا سوختن داره:biggrin: ، دیگه از رنگ قرمز تعریف نکن که رنگ خشم و نفرت و وحشیگریه:mad:

حالا همین گروهبان روی همه کله گنده هاتون رو کمک کرده
;)

automata

عضو جدید
اين چندمين باره كه يه پرسپوليسي تو چند وقت اخير كاملا ادب و شعور خودش رو نشون ميده

آقا افشین از شما بعیده. شما موسس تاپیک محفل دوستانه پرسپولیس و استقلال هستین. لطفا تجدید نظر بدین در شرکت در این بحث ها;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می فهمم ، حق میدم ، از اینکه ما 2بار قهرمانی آسیا داریم ولی شما هنوز توی حسرت مقام دومی هستید واقعا سوختن داره:biggrin: ، دیگه از رنگ قرمز تعریف نکن که رنگ خشم و نفرت و وحشیگریه:mad:

حالا همین گروهبان روی همه کله گنده هاتون رو کمک کرده;)
اگه قرمز رنگ وحشي گريه پس چرا آواتارت قرمزه

اگه قرمز رنگ وحشي گريه پس چرا رنگ پرچممون قرمز داره
اگه قرمز رنگ وحشي گريه پس چرا نماد پرچم حرم ابوالفظله

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا افشین از شما بعیده. شما موسس تاپیک محفل دوستانه پرسپولیس و استقلال هستین. لطفا تجدید نظر بدین در شرکت در این بحث ها;)

علي جان فكر مي كنم كلا مسائل رو با هم قاطي كردي شايدم كل تالار هاي اين سايت رو فقط تحت تاثير همون يه تاپيك قرار دادي من اونجا از تيمم حرفي نمي زنم ولي اينجا فكر نمي كنم ربطي به اونجا داشته باشه نيازي به تجديد نظر نمي بينم چون اون تاپيك رو زدم كه آبي ها و قرمز ها دور هم باشن و گل بگن و گل بشنون يعني بايد تو تاپيكاي ديگه بحثي نكنم؟؟؟ببخشيد ولي اين حرف از نظر من خيلي خنده داره حتما بايد پوستر هاي داخل اتاقم رو هم بكنم لباساي آبي رو بندازم دور و ديگه از فونت آبي استفاده نكنم از خودكار آبي استفاده نكنم فقط بخاطر اينكه تو اين سايت يه تاپيكي زدم براي دوستي آبي ها و قرمز ها؟؟؟!!!من سعي مي كنم مسائل زندگيم با هم قاطي نشه اينم دقيقا عين همونه
فكر نمي كنم كسي هم با شما هم عقيده باشه تو اين زمينه

ضمنا حرفي كه درباره ي اون دوستمون زدم كاملا صدق مي كنه ايشون با ادبيات قشنگش كه مختص خودشه كاملا شان و منزلت خودش رو نشون داد

automata

عضو جدید
علي جان فكر مي كنم كلا مسائل رو با هم قاطي كردي شايدم كل تالار هاي اين سايت رو فقط تحت تاثير همون يه تاپيك قرار دادي من اونجا از تيمم حرفي نمي زنم ولي اينجا فكر نمي كنم ربطي به اونجا داشته باشه نيازي به تجديد نظر نمي بينم چون اون تاپيك رو زدم كه آبي ها و قرمز ها دور هم باشن و گل بگن و گل بشنون يعني بايد تو تاپيكاي ديگه بحثي نكنم؟؟؟ببخشيد ولي اين حرف از نظر من خيلي خنده داره حتما بايد پوستر هاي داخل اتاقم رو هم بكنم لباساي آبي رو بندازم دور و ديگه از فونت آبي استفاده نكنم از خودكار آبي استفاده نكنم فقط بخاطر اينكه تو اين سايت يه تاپيكي زدم براي دوستي آبي ها و قرمز ها؟؟؟!!!من سعي مي كنم مسائل زندگيم با هم قاطي نشه اينم دقيقا عين همونه
فكر نمي كنم كسي هم با شما هم عقيده باشه تو اين زمينه

ضمنا حرفي كه درباره ي اون دوستمون زدم كاملا صدق مي كنه ايشون با ادبيات قشنگش كه مختص خودشه كاملا شان و منزلت خودش رو نشون داد

افشین عزیز حکایت تو هم شبیه همون هالم بی همل می مونه.
بذار خودمو مثال بزنم تا کسی ناراحت نشه. حرفات مثل اینه که من توی بحثها میگم بیان مرکز ترک اعتیاد بذاریم ولی خودم دارم مواد می فروشم. با خودکار آبی می نویسی بنویس. پوستر تیم محبوبتو می زنی توی اتاقت بزن ولی در بین مردم اون جوری که قرار گذاشتی و حتی موسس چیزی شدی بهش عمل کن. ;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین عزیز حکایت تو هم شبیه همون هالم بی همل می مونه.
بذار خودمو مثال بزنم تا کسی ناراحت نشه. حرفات مثل اینه که من توی بحثها میگم بیان مرکز ترک اعتیاد بذاریم ولی خودم دارم مواد می فروشم. با خودکار آبی می نویسی بنویس. پوستر تیم محبوبتو می زنی توی اتاقت بزن ولی در بین مردم اون جوری که قرار گذاشتی و حتی موسس چیزی شدی بهش عمل کن. ;)

نگرفتي برادر من اصل كار منو نگرفتي عزيز دلم شما كلا هدف من و علي و ... از ايجاد اون تاپيك رو متوجه نشدي يعني بد متوجه شدي ما اون تاپيك رو تاسيس نكرديم كه كل كل رو ترك كنيم و كنار بذاريم ما اون تاپيك رو تاسيس كرديم كه لااقل تو اون يه جا كل كل نكنيم يعني همه ي سايت كه داريم مي زنيم تو سر و كله ي هم دست كم اونجا اينكارو نكنيم خيلي دوستانه با هم گپ بزنيم من هيچ موقع نگفتم كل كل رو تو سايت تعطيل كنيم و هيچ جا كل كل نكنيم فكر كنم من رو با مدير سايت اشتباه گرفتي من فقط يه عضو فعال اين سايت هستم و مسئوليتم فقط و فقط و فقط در قبال تاپيكايي هست كه مي زنم مثلا تاپيك كل كل رو هم من خودم زدم من نمي گم بحث نكنيم چون اگه قرار باشه تو كل باشگاه ورزشي قربون صدقه ي هم بريم خب بهتره اين تالار رو از باشگاه ورزشي به باشگاه عشاق تغيير نام بديم من ميگم هر كاري رو سر جاي خودش انجام بديم تو كل تاپيكاي و بحث و كل كل و نظر سنجي بزنيم تو سر همديگه ولي اون يه جا رو پاك و تميز نگه داريم و با هم دوست باشيم

حالا ميرم سر مثال شما ولي با موضوع خودم من نميگم بياين تاپيك ترك كل كل(مركز ترك اعتياد) بزنيم اصلا اون تاپيك من واسه ترك كل كل(اعتياد) نبوده من فقط ميگم آقا لااقل اين يه جا زمينه بحث و كل كل ايجاد نكنيم(مواد مخدر نفروشم)

هدف من از ايجاد اين تاپيك اين بوده فكر نمي كنم هدف غلطي باشه من فكر مي كنم برداشت شما از تاپيك من غلطه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي بابا اينجا هم بحث سر تايپك دوستي آبي و قرمزه

ببين علي جون افشين راست ميگه اگه قراره كل كل نباشه كه بهتره بشه همون باشگاه عشاق
هدف از ايجاد اين تايپك اينه كه مثلا من و افشين اينقده با هم بحث كرديم تو كل كل كه خدايي نكرده از هم چيزي به داشته باشيم البته من فقط مثال ميزنم افشين خيلي گل تشريف دارن ؛توي اون تايپك با هم دوست باشيم تا در كنار هم و دوستانه تو بقيه تايپك ها با هم كل كل كنيم
البته اين تايپك ممكنه از نوشتن بعضي الفاظ هم جلوگيري كنه بالاخره اگه با هم بيشتر رفيق بشيم سعي ميكنيم هر چي هم تعصب داشته باشيم جملات بي ربط رو به دوستمون نگيم
اين نظر شخصيه منه البته
بازم منو ببخشيد فضولي كردم
علي از دست من ناراحت نشي

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
تا دنیا دنیاست ، اس اس مال ماست ، این جام عشقی، مال استقلالی هاست تا جهان باشد گرفتار توام استقلال همه جا عاشقانه به دنبال توام اسقلال رنگ زیبای تو را در قلب خود جا داده ام درو دیوار دلم همرنگ توست استقلال تا که باشی مهربانی می کند با جان ما بردهای پرگل و شیرین تو استقلال پرچم زیبا و عشقت را به بالا میبرم میکشم فریاد نامت را ز جان استقلال

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
اااااااییین اس اسه منه دوسش دارم خیلیی زیاد قهرماااانی بهش میاااددددددد