► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

automata

عضو جدید

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا خیال میکنید پرسپولیس صعود میکنه؟؟!!! اونم با اون 5تا گلی که خورد؟؟!!! بر فرضم صعود کنه در مرحله ی بعد حذف میشه ، پس بهتره همین مرحله حذف بشید که مایه آبروریزی نشه:confused:
آخه بعد از مقام 3 دیگه چه فرقی میکنه 4 بشه 5 بشی یا 6 ، ما سال دیگه هم آسیا هستیم ولی شما چی؟؟ باید خودتونا بکشید که جام حذفی را بگیرید که اینم فقط یه رویاست:biggrin:
البته ما که بخیل نیستیم ، برای اینکه زیاد نسوزید ان شاالله شما هم سهمیه را بگیرید
:redface:
ممنون از تمام کسانی که قهرمانی استقلال را تبریک گفتند:gol:

a2x

عضو جدید
ما نسوختیم
چون اولا
ما سال قبل قهرمان شدیم
مثل شما که سال قبل کم مونده بود برید لیگ 1 نیستیم
5 جدول هستیم
بهترین بازکن لیگ از تیم ما انتخاب شده طبق آمار برنامه 90

برنامه نود اومد چیکار کرد 2 تا استقلالی رو انتخاب کرد که هر کی هر کدوم رو دوست داره انتخاب کنه اما یه پرسپولیسی رو انتخاب کرد اونم کریمی ( من به عنوان یه استقلالی دوسش دارم) که شما ها به خاطر اینکه حسابی سوخته بودین اس ام اس دادین :biggrin: مهم آمار لیگه که نشون میده ما همیشه برتریم و خواهیم ماند .

در ضمن ما تو آسیا جاه و مقامی داریم ولی شما که له عنوان نماینده ایران از عربا 5 تا بخورین دیگه حرفتون چیه ببخشیدا ولی آبرو واسه فوتبال ایران نزاشتید . دیگه جر و بحث نکنید:warn:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه نود اومد چیکار کرد 2 تا استقلالی رو انتخاب کرد که هر کی هر کدوم رو دوست داره انتخاب کنه اما یه پرسپولیسی رو انتخاب کرد اونم کریمی ( من به عنوان یه استقلالی دوسش دارم) که شما ها به خاطر اینکه حسابی سوخته بودین اس ام اس دادین :biggrin: مهم آمار لیگه که نشون میده ما همیشه برتریم و خواهیم ماند .

در ضمن ما تو آسیا جاه و مقامی داریم ولی شما که له عنوان نماینده ایران از عربا 5 تا بخورین دیگه حرفتون چیه ببخشیدا ولی آبرو واسه فوتبال ایران نزاشتید . دیگه جر و بحث نکنید:warn:[/quote
حالا خوبه همین ام صلال هفته ی قبل از بازی با شما 6 تا خورده بود اومد ازادی با شما مساوی کرده ها وگرنه معلوم نبود شما ها چی بگید:surprised:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
جال اینه که شما از تیمی 5تا خوردید که بهش 3تا زده بودید ، فکر کردید آب خوردنه؟ همچیم سوسکتون کرد که دیگه نمیتونید سرتون را بالا کنید :confused:، حالا فعلا خودتون را بکشید واسه جام حذفی:biggrin:;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نسوختیم
چون اولا
ما سال قبل قهرمان شدیم
مثل شما که سال قبل کم مونده بود برید لیگ 1 نیستیم
5 جدول هستیم
بهترین بازکن لیگ از تیم ما انتخاب شده طبق آمار برنامه 90

دوست عزيز من از كي تا حالا بهترين بازيكن ليگ رو برنامه نود انتخاب مي كنه اين كار رو بايد كارشناسان انجام بدن نه مردم عادي اين يه كار تخصصيه مردم به تاثير بازيكن كاري ندارن يه بازي نمايشي و قشنگ چشمشون رو مي گيره البته در شايستگي هاي كريمي شكي نيست ولي واسم جالبه كه برنامه نود از سه تيم اول بازيكن انتخاب كرده بود و از تيم پنجم پس اين وسط حق سپاهان چي ميشه؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

در ضمن ما تو آسیا جاه و مقامی داریم ولی شما که له عنوان نماینده ایران از عربا 5 تا بخورین دیگه حرفتون چیه ببخشیدا ولی آبرو واسه فوتبال ایران نزاشتید . دیگه جر و بحث نکنید:warn:[/quote
حالا خوبه همین ام صلال هفته ی قبل از بازی با شما 6 تا خورده بود اومد ازادی با شما مساوی کرده ها وگرنه معلوم نبود شما ها چی بگید:surprised:

اولا 8 تا خورده بود نه 6 تا ثانيا دوست عزيز شما فقط ام صلال رو مي بيني تو گروه ما دو تا تيم ديگه و بازيكناي حرفه اي اونا رو نمي بيني؟؟؟

سلام بچه ها
اقا چرا کل کل
اصلا من هم به استقلالی ها تبریک میگم
دیگه افشین جان چرا انتخاب کریمی رو زیر سؤال میبری؟!!!
بابا شما قهرمان شدین
مبارک باشه
حالا جان من بیا و بگو کی بین استقلالی ها بهتر از کریمی بود؟

راستی
ما بالاخره نفهمیدیم موضع شما استقلالیه چیه
جدی میگما
بالاخره نود خوبه یا بده؟
شد یه بار از استقلال بد بگه و شما نگنی بده؟
شد از پرسپولیس بد بگه و شما ذوق نکنین؟

اصلا همه ی اینا به کنار
چرا وقتی نظرسنجی گذاشت که بفهمیم طرفدارای کی بیشتره گفتین ما خواب بودیم و شما تقلب کردین و محاله پرسپولیسی ها بیشتر باشن و ....
اونوقت حالا میگین که ما ریختیم رای دادیم که کریمی بشه؟!!!

حالا از همه چیز بگذریم
واقعا کریمی فقط در حد 4 تا دریبل بود بازیاش ؟!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
اقا چرا کل کل
اصلا من هم به استقلالی ها تبریک میگم
دیگه افشین جان چرا انتخاب کریمی رو زیر سؤال میبری؟!!!
بابا شما قهرمان شدین
مبارک باشه
حالا جان من بیا و بگو کی بین استقلالی ها بهتر از کریمی بود؟

راستی
ما بالاخره نفهمیدیم موضع شما استقلالیه چیه
جدی میگما
بالاخره نود خوبه یا بده؟
شد یه بار از استقلال بد بگه و شما نگنی بده؟
شد از پرسپولیس بد بگه و شما ذوق نکنین؟

اصلا همه ی اینا به کنار
چرا وقتی نظرسنجی گذاشت که بفهمیم طرفدارای کی بیشتره گفتین ما خواب بودیم و شما تقلب کردین و محاله پرسپولیسی ها بیشتر باشن و ....
اونوقت حالا میگین که ما ریختیم رای دادیم که کریمی بشه؟!!!

حالا از همه چیز بگذریم
واقعا کریمی فقط در حد 4 تا دریبل بود بازیاش ؟!!!

من انتخاب كريمي رو زير سوال نبردم ميگم اگه قراره گزينه هايي انتخاب بشه بايد حداقل به تيم بالا سري شما هم احترام ميذاشتن و يه گزينه از اونا هم انتخاب مي كردن ضمنا گفتم انتخاب كريمي از مردم بود و نظر سنجي و فني نبود نگفتم شما ريختين و راي دادين و ...

ميشه تاثير گذاري جانواريو و حيدري رو با تاثير گذاري كريمي مقايسه كني؟؟؟من نمي گم كريمي بازيكن بديه ها نه كريمي اگه يه كوچولو غيرت دايي رو داشت مي تونست الان به افتخار ايران تبديل بشه و به نظرم حتي مي تونست جزو بهتريناي جهان باشه ولي نداشت اون يه ذره غيرتو

ولي به نظرم اين فصل بهتر از كريمي هم داشتيم من بهترين بازيكنا رو از استقلال مي دونم و حيدري و فكر مي كنم سازمان هم بخواد انتخاب كنه بين حيدري و خلعتبري يكي رو انتخاب مي كنه كريمي خيلي از بازي هاي ليگ مصدوم بود و يا بازي نكرد نمي دونم تا اعلام بهتريناي ليگ مي مونيم

نود خوبه ولي خودت بايد بدوني فرق انتخاب با نظر سنجي رو؟؟؟نود همه چيزش محدوده بيننده هاي نود همه مردم نيستن بيننده هاي نود نظر كارشناسا رو بيان نمي كنن و فقط و فقط نظر خودشون رو ميگن

در مورد كريمي هم مفصل گفتم كريمي بازي نمايشي داره شك نكن شايد اون بازيكني كه ماگات مي گفت بايد باشه مي بود خيلي عالي بود نمايشي و تيمي اونطور خيلي بهتر بود
كريمي تنها عامل بعضي نتايج خوب پرسپوليس بود شك ندارم اگه استقلال يكي مثل كريمي رو داشت خيلي زودتر از اينا قهرمان ميشد چون وقتي كار يه تيم گره مي خوره نياز به يه سوپراستار هست كه تيم رو يه تنه موفق كنه چيزي كه استقلال نداره بازيكناي استقلال در خدمت تيم هستن و استقلال يه تيمه وقتي تاكتيكش به بن بست بخوره كسي نيست كه يه تنه تيم رو نجات بده ولي بهترين بازيكن فكر نمي كنم كريمي باشه فردوسي پور از سپاهان نذاشت و از پرسپوليس گذاشت كه پرسپوليسيا ناراحت نشن

راستی بچه ها
من جدا افتخار می کنم که قهرمان کشورمون تونست در تهران نوار پیروزی های ام صلال رو قطع کنه

و من خيلي خوشحالم كه تيم پنجم جدول ما(تيمي كه به همه ي تيماي بحران زده ي ليگ راه ميده) يه روز قشنگ واسه قهرمان قطر درست كرد تا بفهميم فاصله فوتبال ما با قطر رو

تا حالا تيم ايراني اي به اين فجاعت باخته بود؟؟؟

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا 8 تا خورده بود نه 6 تا ثانيا دوست عزيز شما فقط ام صلال رو مي بيني تو گروه ما دو تا تيم ديگه و بازيكناي حرفه اي اونا رو نمي بيني؟؟؟
دیگه بد تر
ما اینجا سه تا زدیم اونجا 5 تا خوردیم
اما شما اونجا یکی خوردید باختید
اینجا هم 1 خوردید مساوی کردید:w12:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورده کریمی و طرفداران پیروزی که توی برنامه نود گذاشته بود باید عرض کنم که (به قول یکی از دوستان) اگه بیاند توی برنامه جهانی نظرسنجی بذارند که کدوم تیم جهان یا کدوم بازیکن جهان بهتره قطعا تیم چین و یکی از بازیکنان تیم چین برنده میشه چون مردمش به اون رای میدند حالا باید بگیم چین بهترین تیم و بازیکنش بهترین بازیکنه؟؟؟؟!!!!!!:eek:
قهرمانی مشخص میکنه کدوم تیم بهتره و کارشناسا مشخص می کنند بهترین بازیکن کدومه ، برنامه نود به خاطر اینکه دلتون نسوزه اسم کریمی هم گذاشت که حالا زیاد هم گریه نکنید برنامه نود خوبه ولی این دفعه اشتباه کرد و بی عدالتی انجام داد
;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورده کریمی و طرفداران پیروزی که توی برنامه نود گذاشته بود باید عرض کنم که (به قول یکی از دوستان) اگه بیاند توی برنامه جهانی نظرسنجی بذارند که کدوم تیم جهان یا کدوم بازیکن جهان بهتره قطعا تیم چین و یکی از بازیکنان تیم چین برنده میشه چون مردمش به اون رای میدند حالا باید بگیم چین بهترین تیم و بازیکنش بهترین بازیکنه؟؟؟؟!!!!!!:eek:
قهرمانی مشخص میکنه کدوم تیم بهتره و کارشناسا مشخص می کنند بهترین بازیکن کدومه ، برنامه نود به خاطر اینکه دلتون نسوزه اسم کریمی هم گذاشت که حالا زیاد هم گریه نکنید برنامه نود خوبه ولی این دفعه اشتباه کرد و بی عدالتی انجام داد ;)
نچ اشتباه ميكني
نظر سنجي بهترين تيم ها كه هنوز هم هست ميتوني بري نگاه كني ببيني كي بيشتر راي داره جهاني هم هستش

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا واسه چي ناراحتين كريمي انتخاب شده

مگه چيكارتون كرده
يعني شما در مورد نظر سنجي نظرتون اينه كه ما بيشتريم ديگه به خاطر همين كريمي اول شده

ژس يعني خودتون اعتراف ميكنين كه پرسپوليسي ها بيشترن

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که اینکه هوادارای پیروزی بیشتره دلیل بر بهتر بودنه پیروزی نمیشه ، مثل قضیه کشور چینه .....:cool:

گفتم که اینکه هوادارای پیروزی بیشتره دلیل بر بهتر بودنه پیروزی نمیشه ، مثل قضیه کشور چینه .....:cool:
دوست من نظرسنجی محبوبیت رو هم در سطح جهانی گذاشتن و هیچ کدوم از بازیکن های چینی جزء 10 نفر اول هم نبودن
همون که از ایران نیکبخت توش بود

میخوای مثال چینت رو پس بگیری؟
از این به بعد برای پرطرفداری و محبوبیت و تعدد تماشاچی همون پرسپولس خودمون رو مثال بزن
باشه؟;)

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من نظرسنجی محبوبیت رو هم در سطح جهانی گذاشتن و هیچ کدوم از بازیکن های چینی جزء 10 نفر اول هم نبودن
همون که از ایران نیکبخت توش بود

میخوای مثال چینت رو پس بگیری؟
از این به بعد برای پرطرفداری و محبوبیت و تعدد تماشاچی همون پرسپولس خودمون رو مثال بزن
باشه؟;)

لطفا با سند حرف بزنید
( اگه نظرسنجی باشه مردم جهان مثل مردم ایران روی تعصب رای نمیدند بلکه روی تفکر و دیدن بازی هاست)

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه استقلالی های عزیز :smile:قهرمانی استقلال رو به همه استقلالی های باشگاه مهندسان تبریک میگم :gol:(با تقریبا یک هفته تاخیر:redface:) امیدوارم همینجوری که استقلال دل مردم رو شاد کرد و همه جا همه تو خیابونا خوشحالی میکردن :heart:,تیم ملی در راه جام جهانی و پرسپولیس (همون لنگیا:)) در جام باشگاه ها دل این مردم افسرده رو شاد کنن;)..... قربون همه استقلالی ها :gol:;)

automata

عضو جدید
سلام به همه استقلالی های عزیز :smile:قهرمانی استقلال رو به همه استقلالی های باشگاه مهندسان تبریک میگم :gol:(با تقریبا یک هفته تاخیر:redface:) امیدوارم همینجوری که استقلال دل مردم رو شاد کرد و همه جا همه تو خیابونا خوشحالی میکردن :heart:,تیم ملی در راه جام جهانی و پرسپولیس (همون لنگیا:)) در جام باشگاه ها دل این مردم افسرده رو شاد کنن;)..... قربون همه استقلالی ها :gol:;)

داداشم 1 موردو یادش رفت بگه: بازی جام حذفیه استقلال و مس کرمان;)

automata

عضو جدید

داداشم 1 موردو یادش رفت بگه: بازی جام حذفیه استقلال و مس رفسنجان;)

khooshe

مدیر بازنشسته
عزیزم تیم قهرمان لیگ چه نیازی به قهرمانیه جام حذفی داره این پرسپولیسه که به قهرمانی نیاز داره:redface: تیم استقلال الان به استراحت نیاز داره.در ضمن این تیم مس کرمان هم بود که به مس رفسنجان باخت همون تیمی که پرسپولیس به گرد پاش نرسید.یه کم به چیزایی که می نویسین فکر کنین بد نیست.:warn:(راستی یادم رفت بگم که اینم ببینین که استقلال بهترین بازیکناش و بهترین سنگربانش رو بخاطر خستگی نداشت)

automata

عضو جدید
عزیزم تیم قهرمان لیگ چه نیازی به قهرمانیه جام حذفی داره این پرسپولیسه که به قهرمانی نیاز داره:redface: تیم استقلال الان به استراحت نیاز داره.در ضمن این تیم مس کرمان هم بود که به مس رفسنجان باخت همون تیمی که پرسپولیس به گرد پاش نرسید.یه کم به چیزایی که می نویسین فکر کنین بد نیست.:warn:(راستی یادم رفت بگم که اینم ببینین که استقلال بهترین بازیکناش و بهترین سنگربانش رو بخاطر خستگی نداشت)

حق میدم این حرفای داخل پرانتز رو بگین چون اینو نگین چی می گین :biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست ميگن ديگه استقلال قهرماني رو واسه چي ميخواد اون كه قهرمان ليگ برتر شده راست ميگن اين ماييم كه بايد واسه قهرماني تلاش كنيم چون هيچوقت از افتخار آفريني خسته نميشيم
مس كرمان تيم خوبيه قبول دارم ولي بدونين نه شما نه مس نه هيچ تيم ديگه اي به گرد پاي پرسپوليس نميرسه
دوست من ما به اون چيزايي كه مينويسيم فكر ميكنيم حتي ميدونيم شما چه جوابي ميدين

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه‌ها من اول از همه عذر خواهی‌ می‌کنم که چند روز نبودام و نتونستم تو جشن باشگاه شرکت کنم و به همه آبی دلهای عزیز تبریک بگم
غیبت منو به بزرگواری خودتون ببخشید

و
یه عذر خواهی دیگه به دلیل وجود یه تعدادی از دوستان نه چندان عزیز که حرف هایی رو میزنن که در شان جمع مهندسین نیست...آبی دلهای عزیز و دوست داشتنی ناراحت نشید...همیشه ما به بی‌ ادبی‌ و بی‌ احترامی پرس پولیسیها عادت داشتیم و داریم...

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگن ديگه استقلال قهرماني رو واسه چي ميخواد اون كه قهرمان ليگ برتر شده راست ميگن اين ماييم كه بايد واسه قهرماني تلاش كنيم چون هيچوقت از افتخار آفريني خسته نميشيم
مس كرمان تيم خوبيه قبول دارم ولي بدونين نه شما نه مس نه هيچ تيم ديگه اي به گرد پاي پرسپوليس نميرسه
دوست من ما به اون چيزايي كه مينويسيم فكر ميكنيم حتي ميدونيم شما چه جوابي ميدين

علی‌ جان من تا حالا از طرف تو کوچکترین بی‌ احترامی ندیدم اما فک نمیکنی‌ باید راجع بقیه دوستانت که مثل تو قرمز هستن یه تجدید نظر بکنی‌...بد نیست به پستی که پایین پست تو هستش یه نگاهی‌ بندازی..

واقعا متاسفم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستاي قرمز و آبي

من قبول دارم كه بعضي از حرفامون رو كه از روي تعصبه نبايد اينجا بنويسيم و اصلا كار درستي نيست اگه ميخوايم كل كل كنيم بهتره كه دوستانه و جدا از به كار بردن الفاظ نا پسند باشه بهتر اينه كه در كنار دوستي با هم كل كل كنيم من از همه استقلاليا معذرت ميخوام اين براي اولين بار نيست كه همچين جملاتي رو مينويسن هم از ابيا هم از قرمزا و از دوستم علي هم ميخوام كه ديگه از اين نمونه جملات استفاده نكنه
دوست دارم اينجا بچه ها با هم دوست باشن اگه كسي مرحمت بكنه و تايپك دوستي قرمز و آبي رو هم بزاره تا بچه هاي باشگاه ورزشي بيشتر با هم آشنا بشن ممنون مي شم
شايد اگه باشگاه ورزشي يه مدير داشت بهتر بود (يه بار نازي مو فكر كنم البته نازي بود مي خواست اين كار رو بكنه اما نميدونم چطور شد يادشون رفت )
به هر حال تنها خواهش من اينه كه به هم احترام بزاريم و كل كل كنيم
اگه فضولي كردم ببخشيد قصدم نصيحت نيست شما همه بزرگواريد