► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

ارشیتکت86

عضو جدید

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه به استقلالي بودن خودم افتخار ميكنم تا كور شود هر آنكه نتواند ديد .......

:w23::w23::w23::w23:

khooshe

مدیر بازنشسته
مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

من كه به استقلالي بودن خودم افتخار ميكنم تا كور شود هر آنكه نتواند ديد .......

:w23::w23::w23::w23:
منم همینطور جون من رنگو داری؟اصلا به آدم آرامش می ده.دیروز یه جایی بودم که جلوم کلاس فوتبال بود توی چمن مصنوعی همه لباس آبیو سفید پوشیده بودن آدم دوست داشت فقط بهشون نگاه کنه:cap:

khooshe

مدیر بازنشسته
خبر بدین

خبر بدین

بچه ها هر کی چیزی در مورد نقل و انتقال ssایا می دونه بگه فعلا که هیچ خبری نیست فقط صادقی قرار داد بستو جباری تقریبا رفت وضعیت عنایتی رو نمی دونم ولی داره تمرین می کنه.....

بقیه خبرا با شما.............

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همینطور جون من رنگو داری؟اصلا به آدم آرامش می ده.دیروز یه جایی بودم که جلوم کلاس فوتبال بود توی چمن مصنوعی همه لباس آبیو سفید پوشیده بودن آدم دوست داشت فقط بهشون نگاه کنه:cap:

واقعا فوق العاده است اين آبي :w30:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هر کی چیزی در مورد نقل و انتقال ssایا می دونه بگه فعلا که هیچ خبری نیست فقط صادقی قرار داد بستو جباری تقریبا رفت وضعیت عنایتی رو نمی دونم ولی داره تمرین می کنه.....

عنايتي ، اميرآبادي ، سيدصالحي و كوشكي توي هيئت فوتبال قرارداد بستند :w18:

ارشیتکت86

عضو جدید

جباری کجا رفت؟:mad:

khooshe

مدیر بازنشسته
بابا خبر

بابا خبر

فعلا جايي نرفته . عروسيشه . منتظره عروسيش تموم بشه تا يه فكري بكنه . هنوز كه با هيچ تيمي قرارداد نبسته :w20:
بابا خبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من شبانه روز تو اینترنتم و اخبار های مختلفو می بینم نمی دونستم عروسیشه :razz:
آماری داری ها منو اینجوری کردی:confused:

khooshe

مدیر بازنشسته
تا دوستی هست چرا عصبانیت؟

تا دوستی هست چرا عصبانیت؟

جباری کجا رفت؟:mad:
دوست آبیه من چرا عصبانی می شی ؟
گفتم تقریبا رفت یعنی اینکه خودش نمی خواد بمونه واعظ و صمد هم نمی خوان(با توجه به نشریات (خودم که توی باشگاه نیستم منم توی نشریات اخبارارو می خونم))

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من شبانه روز تو اینترنتم و اخبار های مختلفو می بینم نمی دونستم عروسیشه :razz:
آماری داری ها منو اینجوری کردی:confused:

قابل شما رو نداره :w02:

هاشم بيگ زاده و محمد محمدي و كيانوش رحمتي هم ثبت كردن :w18:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش تمرین استقلال؛ جریمه برهانی و جانواریو

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت آرش برهانی ، جان واریو و رینالدو به دلیل غیبت های مکرر و حضور نیافتن برسر تمرین جریمه شدند.

واعظ آشتیانی در تمرین امروز باشگاه استقلال گفت: آرش برهانی با هر روز غیبت معادل یک میلیون تومان جریمه خواهد شد و جان واریو و رینالدو هرکدام روزی 1000 دلار جریمه می شوند.

تمرین امروز استقلال از ساعت 17 و 45 دقیقه و پس از صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار شد.

این تمرین با گرم کردن بدن های بازیکنان که حدود 10 دقیقه به طول کشید شروع شده و پس از آن بازیکنان در بخش دوم تمرین شروع به کار پا به توپ کرده و پس از کارهای تاکتیکی در قالب دو تیم آبی و زرد به یک فوتبال دوستانه و دستگرمی پرداختند.

در این بازی سیاوش اکبرپور از ناحیه مچ پا، مصدومیتی جزئی پیدا کرد که به گفته پزشک تیم مشکل خاصی نبوده و به ادامه تمرین پرداخت.

خسرو حیدری و وحید طالب لو پس از یک استراحت طولانی به جمع بقیه بازیکنان اضافه شده و پا به پای آنها به تمرین پرداختند و فرهاد مجیدی کاپیتان تیم استقلال به دلیل بیماری در تمرین امروز غایب بود.

به گفته یکی از مسئولین تیم باشگاه استقلال جان واریو و رینالدو از روز دوشنبه در تمرینات استقلال حضور می یابند. غلامپور هم پس از مدت ها که یکی از بیکارترین اعضای کادر فنی بود امروز با حضور سه دروازه بان روز شلوغی را پشت سر گذاشت و با آنها به تمرین پرداخت. صمد مرفاوی هم به همراه روته مولر و رایمر کرافت در خصوص مسائل فنی بازیکنان صحبت کرد.

تمرین استقلال ساعت 19 به پایان رسیده و تمرین صبح فردا در ساعت 10 و 30 دقیقه صبح و تمرین عصر همانند روزهای گذشته ساعت 17 و 30 دقیقه برگزار خواهد شد.

ارشیتکت86

عضو جدید
دوست آبیه من چرا عصبانی می شی ؟
گفتم تقریبا رفت یعنی اینکه خودش نمی خواد بمونه واعظ و صمد هم نمی خوان(با توجه به نشریات (خودم که توی باشگاه نیستم منم توی نشریات اخبارارو می خونم))

هیچ بعید نیست اگه او هم بره:cry:وقتی پیروز رفته دیگه رو بقیه مگه میشه حساب باز کرد

پیروز تعصبی تر از این بود که به خاطر پول جدا بشه حتما بحثی بوده:(

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولد دوقلوهاي عنايتي

عنايتي كه نتوانست در تمرين صبح امروز استقلال شركت كند، همه را در انتظار يك شيريني حسابي نگه داشته است

غلامرضا عنايتي مهاجم استقلال در روز پدر صاحب يك دوقلوي پسر شد تا در ميان فوتبالستهاي هم نسل صاحب يك ركورد شود. عنايتي كه نتوانست در تمرين صبح امروز استقلال شركت كند، همه را در انتظار يك شيريني حسابي نگه داشته است. غلامرضا عنایتی روز 12 تیرماه 1378 ازدواج کرد. همسرش دختر عمه ی او بود و از این ازدواج صاحب 5 فرزند پسر شده که معین ، عماد و امید و البته آرميا و آريا نام دارند.دو پسري كه پدر به قدم خوبشان اعتقاد دارد. :w30::w30::w30:

khooshe

مدیر بازنشسته
تولد دوقلوهاي عنايتي

عنايتي كه نتوانست در تمرين صبح امروز استقلال شركت كند، همه را در انتظار يك شيريني حسابي نگه داشته است

غلامرضا عنايتي مهاجم استقلال در روز پدر صاحب يك دوقلوي پسر شد تا در ميان فوتبالستهاي هم نسل صاحب يك ركورد شود. عنايتي كه نتوانست در تمرين صبح امروز استقلال شركت كند، همه را در انتظار يك شيريني حسابي نگه داشته است. غلامرضا عنایتی روز 12 تیرماه 1378 ازدواج کرد. همسرش دختر عمه ی او بود و از این ازدواج صاحب 5 فرزند پسر شده که معین ، عماد و امید و البته آرميا و آريا نام دارند.دو پسري كه پدر به قدم خوبشان اعتقاد دارد. :w30::w30::w30:
وای تبریک نمی دونستم 5تا پسر داره خدا واسش نگه داره سالم و سلامت تا واسه ی استقلال گلای قشنگ قشنگ بزنه:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ارشیتکت86

عضو جدید
تولد دوقلوهاي عنايتي

غلامرضا عنايتي مهاجم استقلال در روز پدر صاحب يك دوقلوي پسر شد تا در ميان فوتبالستهاي هم نسل صاحب يك ركورد شود. عنايتي كه نتوانست در تمرين صبح امروز استقلال شركت كند، همه را در انتظار يك شيريني حسابي نگه داشته است. غلامرضا عنایتی روز 12 تیرماه 1378 ازدواج کرد. همسرش دختر عمه ی او بود و از این ازدواج صاحب 5 فرزند پسر شده که معین ، عماد و امید و البته آرميا و آريا نام دارند.دو پسري كه پدر به قدم خوبشان اعتقاد دارد. :w30::w30:

wowwwwwwwww!!واقعا 5تااااااااااااااااااااا:w30:مبارکشون باشه

khooshe

مدیر بازنشسته
آبییییییییییییییییییییییی یییییییییته

هیچ بعید نیست اگه او هم بره:cry:وقتی پیروز رفته دیگه رو بقیه مگه میشه حساب باز کرد

پیروز تعصبی تر از این بود که به خاطر پول جدا بشه حتما بحثی بوده:(
آره والا پیروز استقلالیه تیر بود ببین به کجاش رسونده بودن که رفت:(:(:(:(
استقلال:king:

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییته

آبیییییییییته

استقلال:king:
زنده باد هر چی استقلالیه با غیرته:cap:

khooshe

مدیر بازنشسته

پرسپولیس

:heart:عشق است و صفا:heart:
:gol:

دوست من مثل اینکه اینو ندیده استقلال:king:هر چی لنگیه رو ندیده وگرنه کی طرفداره لنگه اونم از نوعه سوراخ سوراخش:w02: