► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اينم يه عكس ديگه از سال 1352

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=9840&stc=1&d=1242396929

پیوست ها

• 1234822832.jpg
    1234822832.jpg
    64.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد اس تق لالی ها هیچ وقت جرئت:neutral: ندارند که کل کل کنند و گرنه با کله میرن تو دیوار:neutral:

:w47:6 تایی ها:w47:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوشم میاد اس تقلالی ها هیچ وقت جرئت:neutral: ندارند که کل کل کنند و گرنه با کله میرن تو دیوار:neutral:

:w47:6 تایی ها:w47:

نیگا کن جون مادرت با زیر پیرنی اومده چه واسه ما شاخ شده...زرنگ کجایی عمو؟
بابا کل کل ،بابا اخر جرات،بابا دیفال، فحشه بچه صلواته حالا بیایم با تو کل کل کنیم...وقت ما با ارزشتر از کل کل با یه گوجه ست
این فصلم که رفتو برگشت از ... اوردین
لنگی جون تو که اخر اماری برو ببین چن بار باختین...بعد بیا اینجا زرتو پورت کن...دستکش بوکستم که نشون دهنده ذاته پرسپولیسیاست اویزون کن رو همون دیواری که با کله توشی، خلاصه از تبار پروینین دیگه کاریش نمیشه کرد...
برو عمو جون خوش اومدی...

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیگا کن جون مادرت با زیر پیرنی اومده چه واسه ما شاخ شده...زرنگ کجایی عمو؟
بابا کل کل ،بابا اخر جرات،بابا دیفال، فحشه بچه صلواته حالا بیایم با تو کل کل کنیم...وقت ما با ارزشتر از کل کل با یه گوجه ست
این فصلم که رفتو برگشت از ... اوردین
لنگی جون تو که اخر اماری برو ببین چن بار باختین...بعد بیا اینجا زرتو پورت کن...دستکش بوکستم که نشون دهنده ذاته پرسپولیسیاست اویزون کن رو همون دیواری که با کله توشی، خلاصه از تبار پروینین دیگه کاریش نمیشه کرد...
برو عمو جون خوش اومدی...
حالا چرا جوش میاری رفیق
سبحان الله
ا.ن نقطه چین هات چیه منم بزارم
......
6 تا گذاشتم تا نگی کم گذاشتی
اون رفت و برگشتم راست میگی هنوز دقیقه های پایانی زجرتون میده اشکال نداره مگه چی شده حالا گل خوردید

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا چرا جوش میاری رفیق
سبحان الله
ا.ن نقطه چین هات چیه منم بزارم
......
6 تا گذاشتم تا نگی کم گذاشتی
اون رفت و برگشتم راست میگی هنوز دقیقه های پایانی زجرتون میده اشکال نداره مگه چی شده حالا گل خوردید

ا تو هم اینجایی؟
حالا کی جوش اورد رفیق...
جوش اوردن که کاره شماست، نمونه اش بازیایی بود که ما جلو بودیم زرتی جوش می اوردین
رنگ نقطه چینو عشقه...
بله خوب با تیمی که کلا تو تهران به هیشکی نه نمیگه مساوی کردن ناراحتی هم داره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم اماره غلطی که دارین فعلا به باختایی که دادین فک کنین
عجب
دیگه چه خبر حالت خوبه

میگم فرشید امار یعنی چی

فرشید اسمون ابیه نه افتخار کن شبا خوابت نبره به اسمون نگاه کن
نگی بی ربطه خواستم بگم با شما باید اینطور بحث کرد تا حالیتون بشه

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب
دیگه چه خبر حالت خوبه

میگم فرشید امار یعنی چی

فرشید اسمون ابیه نه افتخار کن شبا خوابت نبره به اسمون نگاه کن
نگی بی ربطه خواستم بگم با شما باید اینطور بحث کرد تا حالیتون بشه

از قدیم گفتن تو جمع بزرگون جایی بشین که بلندت نکنن...
ادم که واسه هر کسی دم نمیکنه...
حالا تو جمع اس اسیا اون پایین مایینا بشین،
یکم فر بخوری امارم دستت میاد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن تو جمع بزرگون جایی بشین که بلندت نکنن...
ادم که واسه هر کسی دم نمیکنه...
حالا تو جمع اس اسیا اون پایین مایینا بشین، یکم فر بخوری امارم دستت میاد

نه خوشم اومد
خودتم میدونی اون پایین مایینا جای شماست
نه داداش ما کنار شما نمیشینیم سر به دار میدهیم و تن به ذلت نمیدهیم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
کاربران محترم باید خدمتتون یادآوری کنم که طرز کل کل کردنتون اصلا در شان مهندسان نیست!!!:razz:
کل کل کردن برای تفریح و شوخی کردنه نباید طوری باشه که از حد بگذره و به توهین بکشه.
همه کمی رعایت کنن وگرنه تاپیک هایی که خشونت توش ببینم تند تند قفل میکنم:D اون وقت فقط حق دارید از تیم های خارجی حرف بزنید:lol:.
خلاصه دوست باشید با هم
ارادتمند;):D:gol:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميبينم كه دوستان باز از اون بحثاي بي معني رو به فوتبال ربط دادن آخه رنگ گل سرخ چه ربطي به پرسپوليس داره؟؟؟بابا يه چيزي بگين كه معني داشته باشه حالا بي معني مي خواي بفرما

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نيست كنار اين گل بنويسيم پرسپوليس كنار گل مي نويسن استقلال نه پرسپوليس

کربلایی

مدیر بازنشسته
کاربران محترم باید خدمتتون یادآوری کنم که طرز کل کل کردنتون اصلا در شان مهندسان نیست!!!:razz:
کل کل کردن برای تفریح و شوخی کردنه نباید طوری باشه که از حد بگذره و به توهین بکشه.
همه کمی رعایت کنن وگرنه تاپیک هایی که خشونت توش ببینم تند تند قفل میکنم:D اون وقت فقط حق دارید از تیم های خارجی حرف بزنید:lol:.
خلاصه دوست باشید با هم
ارادتمند;):D:gol:

یه کلمه هم از مادر عروس!!! بخشید آرامش جونم بشونوید!!!
بابا آرامش بیخیال بزار خوش باشنن! دم انتخابات توهین آزاد میشه و اکشال نداله
بچه ها شما توهین هاتون رو بکنید! نگرون قلف شدن تایپیک هم نباشیل! فوقش یکی دیگه میزنیم:D :lol: :redface: :biggrin: :surprised: :smile: ;)

khooshe

مدیر بازنشسته
مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

مثل همیشه هر چی ssسرور هر چی لنگیه...

به نظر تو استقلالیا بیشتر طرفدار داره از پرسپولیس:w18:
واقعا مهم نیست که طرفدارای کدوم تیم بیشترن,
مهم اینه که طرفدار هر تیمی باشی تیمت تو قلبت باشه و با جونو دلت ازش دفاع کنی در هر حالتی پس در هر صورتی:
استقلال:king:هر چی لنگیه

ارشیتکت86

عضو جدید
بچه ها از نقل وانتقالات چه خبر؟وقتی شنیدم حاجی پیروز رفت 1سکته ناقص زدم:confused:

اخه چرا؟بازیکن به این باغیرتی چی شد:mad::(

ارشیتکت86

عضو جدید
پرسپوليسي هايي كه اومدين اينجا و كل كل مي كنين عزيزان من اين تايك واسه كل كل نيست مي تونين برين و تو تاپيك كل كل به كارتون بپردازين من اين تاپيك رو زدم كه يه تاريخچه اي از استقلال و افتخاراتش بگم نه نتايج اين فصل استقلال.من نميام و تو اون تاپيك كل كل نمي كنم تا نتايج همه معلوم بشه هم ليگ و هم جام حذفي ولي اين تاپيك و موضوعش ربطي به نتايج اين فصل نداره

اين نتايج استقلال مربوط به يه سال نيست نتيجه زحمت 64 ساله ي كلي آدمه كه تونستن پرافتخار ترين تيم ايران تو سطح بين المللي و فكر كنم دومين تيم پرافتخار ايران بعد از الهلال تو آسيا رو بسازن

راستي اسم تاپيك رو بخونين:استقلالي عزيز بيا تو و به آبي بودن خودت افتخار كن!!!نگفتم شما به تيمتون افتخار نكنين گفتم؟؟؟:eek:

ببنين كمش شما واسه رسيدن به افتخارات ما نه يه سال بلبه بايد چندين و چند سال زحمت بكشين تا بتونين به ما برسين لطفا يه كم فكر كنين 4 بار رفتن به فينال جام باشگاه هاي آسيا و دو بار قهرمان شدن در اين جام شما چند بار رفتين فينال؟؟؟تو بازي هاي رودررو چند بار مارو بردين و چند بار باختين؟؟؟تورو خدا يه كم فكر كنين بعد حرف بزنين خواهش مي كنم يه كم فكر كنين

آخه افشین جون دست خودشون که نیست عقده دارن وگرنه آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است
اینا برن تو تاپیک خودشون چیکار؟؟خوب طبیعیه قرمز هر کسی رو...... میکنه اعصاب خودتو به هم نریز ارزششو نداره:gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
بچه ها از نقل وانتقالات چه خبر؟وقتی شنیدم حاجی پیروز رفت 1سکته ناقص زدم:confused:

اخه چرا؟بازیکن به این باغیرتی چی شد:mad::(
من شنیدم صادقی گفته اگه من بیام پیروزو هم میارم تازه مثل اینکه صادقی بخاطر مرفاوی 50میلیون تخفیف داده.من نمی دونم واعظ چرا داره دست دست می کنه بابا اینا از با غیرتای ssهستن بازیاشونم که خوبه نمی دونم والا چی بگم.................:(

صخا

عضو جدید
روي گل اقاقي با يه مداد آبي
هزار دفعه نوشتم زنده باد استقلالي

:heart::heart:درود به همه استقلاليها:heart::heart:

ارشیتکت86

عضو جدید
من شنیدم صادقی گفته اگه من بیام پیروزو هم میارم تازه مثل اینکه صادقی بخاطر مرفاوی 50میلیون تخفیف داده.من نمی دونم واعظ چرا داره دست دست می کنه بابا اینا از با غیرتای ssهستن بازیاشونم که خوبه نمی دونم والا چی بگم.................:(

امیدوارم دیگه همشون دارن اعصابمو خورد میکنند ای بابا پیروز چرا رفت آخه صادقی گفت مشکل مالی خوب رو تعصبش خیلی حساب نمیکردیم اما پیروز:mad:روش یه حساب دیگه باز میکردم