██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

Pooya70

عضو جدید
سلام
تازه این سایت رو پیدا کردم و سریع هم عضو شدم
من این ترم اولم بود که تموم شد ولی متاسفانه کمی دست کم گرفتم درس و اینا رو و ریاضی 1 رو افتادم
می خواستم واسه انتخاب واحد ترم دو کمکم کنین ( تولید صنعتی دانشگاه کردستان می خونم)
آیا می تونم واسه ترم دیگه هم ریاضی 1 و هم ریاضی 2 و هم فیزیک دو را باهم بردارم ؟
اگه اره به نظرتون این انتخاب واحد خوبه ؟
ریاضی 1 و 2
فیزیک 2 / زبان / علم مواد/ اندیشه 2/ آز فیزیک 1
اگر نمیشه ریاضی 1 و 2 رو باهم برداشت یه انتخاب واحد خوب برام بگید لطفا
( البته ببخشید اینجا پست دادم ، خواستم یه تاپیک درست کنم دیدم شاید درست نباشه )

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من این ترم اولم بود که تموم شد ولی متاسفانه کمی دست کم گرفتم درس و اینا رو و ریاضی 1 رو افتادم
می خواستم واسه انتخاب واحد ترم دو کمکم کنین ( تولید صنعتی دانشگاه کردستان می خونم)
آیا می تونم واسه ترم دیگه هم ریاضی 1 و هم ریاضی 2 و هم فیزیک دو را باهم بردارم ؟
ریاضی 1 و 2

فکر میکنم تو تاپیک های پرسش و پاسخی که تو تالار هست مطرح میکردید بهتر بود

اگه ریاضی رو قبول نشدید مشکلی ندارید . میتونید ریاضی 2 هم باهاش بردارید
ولی اگه حذف کردید نمیشه

mahtabi

مدیر بازنشسته
پس جاش عوض شده

فکر کردم چشام مشکل پیدا کرده :cry:

ممنون
امم
نه کوشولو چشمات خوفه خوفه
:biggrin:
سلام
ریاضی 1 و 2

سلام
راستش جای سوالتون اینجا نبود اما:
فکر کنم ریاضی 1 پیش نیاز 2 باشه اگه اینجور باشه باید دید دانشگاه شما میذاره همنیاز کنین یا نه.
یه جوری برندارین که بعدا واحداتون رو قبول نکنن.
در هر حال اول بهتره ریاضی 1 رو بردارین و هر چه زودتر پاس کنین.

در مورد انتخاب واحد هم باید چارتتون رو دید.اما اینا که گفتین خوبه به استثنای فیزیک 2 که نمدونم چی پیشنیازشه.

ودرسای پایه زیاد سخت نیستن که نگران برداشتنشون باهم باشین فقط به اون مساله پیشنیاز حتما دقت کنین.که اونم فکر کنم خود دانشگاه براتون تو ی چارت میزنه.

موفق باشین

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مدیریت انجمن صنایع ( مهتابی) گفتن که به خاطر قطع شدن اینترنت پر سرعتشون فعلا نمیتونن زیاد در تالار حضور داشته باشن

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هستای گل خوبی من تازه واردم میخاستم بیشتر اشنا شیم حالا چرا کسی باید باهات مخالف باشه؟؟؟ بچه ها صنایع همشون گلن

mahdieh_22

عضو جدید
دوستان جدید همگی خوش اومدید ;)
امیدوارم تو بالا رفتن سطح علمی تالار تا جایی که امکانش هست تلاش کنید.

نام نیکو گر بماند زادمی / به کزو ماند سرای زرنگار ;)

كل اگر طبيب بودي اول سطح علميه خودمو ميبردم بالا!!:redface:
نميشه به تقريبا وروديا يكمي اطلاعات جامع!!در مورد سايت بدن كه هم بتونن از سايت استفاده كنن و هم ديگران رو بهرمند!!؟؟:cry:

mahtabi

مدیر بازنشسته
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

با سلام:
دوستان عزیز باز کننده تاپیک صندلی داغ بچه های صنایع نمی تونن به تاپیک رسیدگی کنن بنابراین از دوستانی که مایلن تاپیک رو هدایت کنن خواهش دارم توی همین تاپیک اعلام کنند.

با تشکر:gol:

merijoon

عضو جدید
با سلام:
دوستان عزیز باز کننده تاپیک صندلی داغ بچه های صنایع نمی تونن به تاپیک رسیدگی کنن بنابراین از دوستانی که مایلن تاپیک رو هدایت کنن خواهش دارم توی همین تاپیک اعلام کنند.

با تشکر:gol:
من دوباره حاضرم مسئولش بشم.البته بهتر از دوره قبل برگزارش میکنم البته اگه مهلت بدین بهم !
اومدم از احسان بابت اون کارام عذرخواهی کنم که اون تاپیکو قفل کرده بودین.
همینجا از احسان معذرت میخوام :gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
من دوباره حاضرم مسئولش بشم.البته بهتر از دوره قبل برگزارش میکنم البته اگه مهلت بدین بهم !
اومدم از احسان بابت اون کارام عذرخواهی کنم که اون تاپیکو قفل کرده بودین.
همینجا از احسان معذرت میخوام :gol:

مهرداد جان با خودتون باشه. دیگه روند قبل رو ادامه ندین .

merijoon

عضو جدید
مهرداد جان با خودتون باشه. دیگه روند قبل رو ادامه ندین .
خواهشا منت دیگه نذارید !

merijoon

عضو جدید
سلام
من چه منتی گذاشتم؟منت رو شما باید بذارین که دوباره مسولیت قبول کردین.واقعا این جملتون نا مربوط بود.
چرا جملات رو بد معنی می کنید؟!
بابا من شوخم.چرا همه حرفامو جدی میگیرید ؟

rkhos

عضو جدید
سلام دوست عزيز:
پرسيده بودي چطور بر نرم افزارها تسلط پيدا كني .من عليرغم احترامي كه براي همه دوستان دانشجو در خصوص اين كه مي گن بر فلان نرم افزارها تسلط دارن بايد بگم. با توجه به اينكه نرم افز ارهاي مهندسي صنايع عمدتا كاربردي هستند. فقط دوستاني مي تونن بگن تسلط كامل بر اين نرم افزارها دارند كه حداقل يكي دو پروژه را به صورت عملي انجام داده باشند و كاملا در متن پيشرفت اين پروژه ها هستند. در غير اين صورت حداكثر ميتونند يك شناخت نسبي نسبت به نرم افزار داشته باشند. چرا كه تا زمانيكه اين شناخت عملي نشه نمي توني بر تسلط بر اين نرم افزارها حرف بزني. ولي به عنوان يه توصيه دوستانه شما قبل از اينكه سراغ نرم افزارهاي سخت بري كه اگه مرتبا با هاشون در ارتباط نباشي خيلي زود فراموش مي شن . در گام اول اكسل و پاور پوينت رو كه عموميت دارن ياد بگير بعد هر كاري كه كردي برو سراغ اكسس.و با تعريف پروژه هايي كه نياز به تخصص در امر توليد ندارند شروع كن به عنوان مثال برنامه اي واسه حساب كتاب يك فروشگاه يا يك آژانس مسافر كشي بنويس ومرتبا خواسته هات رو سختتر كن و سعي كن بر اين نرم افزار تسلط پيداكني.خيلي به دردت مي خوره.بعد كه وارد كار اجرايي شدي بر اساس اون كارت نرم افزارهات رو انتخاب كن و روشون كار كن.

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اخه این چه وضعیتی.
چرا کسی به اوضاعه اینجا رسیدگی نمیکنه....
هر وقت میایم دو سه تا پست میزنیم به امید اینکه شاید خبری بشه ولی هیچ اتفاقی نمیفته....

خواهشا یه فکری بکنید..........:gol:

forbiddenrose

عضو جدید
سلا من دانشگاه پیام نور مهندسی صنایع میخونم امسال دانشگاه آزاد مهندسی برق دزفول قبول شدم به نظر شما کدوم بهتره؟:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عزیز در مورد همایش یا سمینار مهندسی صنایع کجا میتونم مطلب بذارم؟

توی تالار گشتم ولی تاپیکشو پیدا نکردم:redface:
خواستم تاپیک بزنم براش ولی گفتم شاید خلاف قوانین باشه

آخرین ویرایش:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز

elman13

عضو جدید
سلا من دانشگاه پیام نور مهندسی صنایع میخونم امسال دانشگاه آزاد مهندسی برق دزفول قبول شدم به نظر شما کدوم بهتره؟:gol:

به نظر من به هزار و یک دلیل اولی بهترترتره دومی اینش خوبه که جزواتت لاغر مردنین
مدرک ازاد که بعضی جاها اعتبار نداره شادم هیچ جا
یه کارخونه از بین همه جور مهندس متقاضی کار صناعو میخاد که همه کاره و اچار فرانسه اس
اینم که داری میخونی و اونو هنوز شروع نکردی

ارادت به همه مهندسای صنایع ازاد و پیام نور و ملی و انتفاعی و غ انتفاعی و ......

shima gh

عضو جدید
سلام.من یک بار خودمومعرفی کردم اما از اونجایی که رمزمو فراموش کردم!....دوباره با یه اسم دیگه عضو شدم.قبلا shima b بودم حالا shima gh هستم.همچنان از آشنایی با همتون خوشحالم.:D;)

sorena65

عضو جدید
حالا كه جمع همه جمع پيشنهاد ميدم بياين يك تاپيك ايشيي كاوا راه بندازيم و يه نمودار علت ومعلول با هدف بررسي اين كه چرا مهندسين صنايع در صنعت برش كافي ندارن و خيلي به اونا اعتماد نميكنن چيه و وقتي كه استخدام ميشن و سر كار ميرن واقعاً سر كارن

elman13

عضو جدید
یک سوال داشتم شما از بچه های ارشد پیام نور تهران کسی که صنایع بخونه میشناسین یا میaشه شماره ای ازشون گیر بیارین ما این یوالات تئوری تصمیم رو ازشون بگیریم اینم داستانی شده رای ما اول که تمام تشریحی بود بعد تستی کردنش به صورت کامل ولی خبر می رسه که آسونه اگه بتونیم نمونه سوالاتشو از بچه های ارشد بگیریم حله آخه برای اونام تستیطرح شده ترم های قبلل که تمام تشریحی بود بعد تستی کردنش به صورت کامل ولی خبر می رسه که آسونه اگه بتونیم نمونه سوالاتشو از بچه های ارشد بگیریم حله آخه برای اونام تستیطرح شده ترم های قبل. ؟؟

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید :redface:
من سرچ زدم و موضوعی درباره ی تئوری مجموعه های فازی پیدا نکردم توی تالار
(اگر اشتباه نکنم حتی در تالار کامپیوتر هم نیست) می خواستم ببینم چنین تاپیکی رو در بخش کارشنسی ارشد ایجاد کنم جاش درسته دیگه ؟!

elman13

عضو جدید
خسته نباشید :redface:
من سرچ زدم و موضوعی درباره ی تئوری مجموعه های فازی پیدا نکردم توی تالار
(اگر اشتباه نکنم حتی در تالار کامپیوتر هم نیست) می خواستم ببینم چنین تاپیکی رو در بخش کارشنسی ارشد ایجاد کنم جاش درسته دیگه ؟!

http://www.iept.blogfa.com/post-780.aspx این به کارتون نمیاد؟

مهرآذین

عضو جدید
با عرض سلام خدمت مدیر محترم جناب آقای مهتابی و عرض تشکر آق سوالی داشتم اگر بخواهیم فایلی در سایت بذاریم تا بچه ها استفاده کنند محدودیت داریم؟
من یکبار میخواستم بذارم ولی نشد میشه راهنمایی کنید
و یه انتقاد هم داشتم تو یکسری از تاپیکاتون به جای بحث علمی که در اصل تاپیک گفتگوی آزاد نیست ولی به جای بحث علمی شاهد یکسری جلف بازی و باعرض معذرت بحث و جدال بچه ها و گوشه زدن به هم بودم خواهشا این مطالب جمع بشه و از بچه ها بخواهید که رعایت کنند تا وجهه تالار صنایع خراب نشه
مرسی

sepideh100

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظرتون فعالیت بچه های صنایع تو باشگاه خیلی کم نیست؟
بیاین یه کاری کنیم خب..