██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

tigerman_h

عضو جدید
سلام
ببخشید مزاحم شدم.میخواستم ببینم اگه بخوایم تو ویژه نامه انجمن علمی که واسه بچه های ورودی جدید دانشگاهمون چاپ میکنیم یکی از نرم افزارهای ابتدایی که بچه های صنایع در ابتدا باید سراغش برنو معرفی کنیم کدوم نرم افزار بیشتر پیشنهاد میکنین که بگیم بهتره؟
ms project ya ...?
آخه دانشگاه ما امسال تازه رشته صنایع و آورده ،خلاصه معرفیشم افتاده گردنه ما بچه های انجمن علمی مکانیک.
سلام
Excel هم خوبه:gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی صنایع
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:

businessman

عضو جدید
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...

فقط می شه گفت ای کاش دوباره anathema عزیز که واقعاً جای خالیشون حس می شه و سایر دوستان کارشناس و خوبی که یه زمان در این تالار از حضورشون استفاده می کردیم برگردن, چرا که با احترام به سایر اعضای فعال و خوب تالار:gol: در حال حاضر ما از حضور چنین افرادی در تالار صنایع برخوردار نیستم (مهتابی عزیز هم که دیگه تا چند وقتی نیستند) لذا حسابی تالار صنایع از اون رونق سابق افتاده .

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خوشحالم از اینکه در جمع ما بچه های صنایع هستی
مینا جون چه گرایشی هستی؟

از اونجایی که من وکیل مینا هستم جوابتونو میدم . مینا تحلیل هست

مگه گرایش های دیگه دختر هم دارن؟ :cry:

گرچه به نظر من گرایش تو صنایع معنی نداره . اخه نمیدونم چرا واسه سه چهارتا درس متفاوت چندتا گرایشش کردن .یه دفعه یه مهندسی صنایع میذاشتن همه ی درسا رو هم میخوندیم دیگه

mahtabi

مدیر بازنشسته

سلام سعید جان
به تالار صنایع خوش اومدی
امیدوارم در کنارتو و سارا جان تالار خوبی رو رقم بزنیم.
ممنون :gol:
فقط می شه گفت ای کاش دوباره anathema عزیز که واقعاً جای خالیشون حس می شه و سایر دوستان کارشناس و خوبی که یه زمان در این تالار از حضورشون استفاده می کردیم برگردن, چرا که با احترام به سایر اعضای فعال و خوب تالار:gol: در حال حاضر ما از حضور چنین افرادی در تالار صنایع برخوردار نیستم (مهتابی عزیز هم که دیگه تا چند وقتی نیستند) لذا حسابی تالار صنایع از اون رونق سابق افتاده .
سلام دوست عزیز
واقعا جای ایشون مشهوده اما چه میشه کرد؟
ما باید تالارمون اونقدر قوی باشه که با نبود من و یا هر فرد دیگه ای رکود چندانی حاصل نشه.
اگه همگی پایه ی تالار باشن هیچ مشکلی ایجاد نمیشه.
بود و نبود مهم نیست مهم کیفیت وجودی بودن هر فرده.
خوشحالم شما هم در جمع ما هستید.
امیدوارم زودتر بتونم برگردم.
:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همگی:
دوستای تازه وارد خوش اومدین به جمع بچه های خوب تالار صنایع:gol:
راستی میگماااا این تاپیک یه فرمتی داشت هااااااا.
اما همش شده اسپم هاااا.
خواهشا بحث های معرفی رو ببرین توی گفتگوی آزاد تالار صنایع.
مرسی از همتون:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
دوستای خوبم
من تا جایی که وقتم اجازه داد یه سری تاپیک رو مرتب ،جابجا و ادیت کردم.لطفا توی جواب به درخواست های بچه ها دقت کنید و اگر کسی سوالش رو توی تاپیک مناسبش نپرسیده جواب ندید تا من یا سارا جون درخواستشون رو جابجا کنیم.
ممنون:gol:

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه سوال داشتم توی تاپیک سوالات تخصصی هم گذاشتم ولی هیچکس تحویل نگرفت که هیچی ، تره هم خورد نکرد!!!!
الان از شما خواهش می کنم جواب بدید.......
یه کم در باره R&D Projects و project decision برام توضیح بدید.

یک دنیا ممنونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم رفت بگم فقط یه کم Excel بلدم +آفیس
یکی که خیلی بلده بگه واجبترین نرم افزار چیه که برم یاد بگیرم......؟؟؟؟

Day

عضو جدید
[FONT=&quot]دعوتنامه ثبتنام برای هدایای مجانی[/FONT]
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]دوستان یک هفته پیش به من ایميلی اومد که باور نکردم چی بود موبایل رایگان همینطور هست من هم باور نکردم خوندم و عضو شدم حالا دیروز گوشی برام اومد به خاطر همین میزارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 2 هفته هست. گوشی که دوست من انتخاب کرده بود نوكيا [/FONT]N[FONT=&quot]97 بود[/FONT]​
[FONT=&quot]ثبت نام برای دریافت هدیه رایگان (موبایل؛گیم،تلوزیون و ..... ) دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)[/FONT]​
[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]​
[FONT=&quot]چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟[/FONT]​
[FONT=&quot]این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست.[/FONT]​
[FONT=&quot]شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، [/FONT]mp[FONT=&quot]3 [/FONT]player[FONT=&quot] و ... دریافت کنید. [/FONT]​
[FONT=&quot]مثلا [/FONT]k[FONT=&quot]800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 دوست ندارین. [/FONT]​
[FONT=&quot]اگر [/FONT]n[FONT=&quot]95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی . [/FONT]​
[FONT=&quot]هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . [/FONT]​
[FONT=&quot]به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند . [/FONT]​
[FONT=&quot]مراحل كار: ابتدا باید وارد سایت بشید[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]http://www.xpango.com?ref=[FONT=&quot]9[/FONT]2144957​
[FONT=&quot]بعد بر روی چیزی كه می خواهید انتخاب كنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم- [/FONT]HDTV[FONT=&quot])كلیك كنید سپس روی گزینه ی [/FONT]Sign up Now[FONT=&quot] كه با رنگ قرمز در بالای صفحه سمت راست نوشته كلیك كنید یا ثبت نام و بعد طبق مراحل زیر عمل کنید [/FONT]​
First name[FONT=&quot]: نام خود را بنویسید. [/FONT]​
Last name[FONT=&quot]: نام خانوادگی خود را بنویسید. [/FONT]​
Email[FONT=&quot]: آدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید) [/FONT]​
[FONT=&quot]:[/FONT]Password[FONT=&quot]برای خود پسورد انتخاب كنید. [/FONT]​
Address[FONT=&quot]1: آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. [/FONT]​
[FONT=&quot]نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد: [/FONT]​
[FONT=&quot]لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید: [/FONT]​
Town/City[FONT=&quot]: شهر خود را بنویسید.. [/FONT]​
County/State[FONT=&quot]:نام استان خود را بنویسید. [/FONT]​
Country[FONT=&quot]: نام كشور خود را انتخاب كنید. [/FONT]​
Free Gift[FONT=&quot]: نام هدیه را انتخاب كنید، [/FONT]​
Post Code/Zip[FONT=&quot]: در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید. [/FONT]​
Referral ID[FONT=&quot]: در این قسمت كدی وجود دارد به آن دست نزنید [/FONT]​
[FONT=&quot]توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید 9[/FONT]2144957
[FONT=&quot]در قسمت [/FONT]Term and Condintion[FONT=&quot] یك تیك بزنید [/FONT]​
[FONT=&quot]نحوه پر کردن فرم ثبت نام [/FONT]​
[FONT=&quot]توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . [/FONT]​
[FONT=&quot](توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید 9[/FONT]2144957​
[FONT=&quot]اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود. [/FONT]​
[FONT=&quot]بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین. [/FONT]​
[FONT=&quot]چون عضویت رایگان هست پس هیچ ضرری نمیکنید [/FONT]​
[FONT=&quot]در ضمن برای اینكه وارد اكانت خودتون بشید باید ایمیل و پسووردتون رو به یاد داشته باشید و وارد سایت [/FONT]X Pango[FONT=&quot] بشید و در بالای صفحه ایمیل و پسوورد رو وارد كنید. [/FONT]​
[FONT=&quot]نکته : در این سایت نمی توان از یك سیستم دو بار ثبت نام كرد چون [/FONT]IP[FONT=&quot] شما كنترل می شود. [/FONT]​
[FONT=&quot]البته خودتان می توانید برای آشنایی بیشتر با هدایا و زیر مجموعه های مورد نیاز روی گزینه [/FONT]View The Latest[FONT=&quot] … کلیک و بعد بر روی بر روی گزینه ی مورد علاقه ی خود ماوس را نگه دارید تا تعداد اعتبار مورد نیاز برای دریافتتان را مشاهده كنید(منظور از اعتبار تعداد زیر مجموعه هایی است كه شما برای دریافت هدیه نیاز دارید)بعد از انتخاب گزینه ی مورد علاقه ی خود كد و نام آن را به خاطر بسپاريد[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]​
http://www.xpango.com?ref=[FONT=&quot]9[/FONT]2144957​

mohammad_fm1367

عضو جدید
[FONT=&quot]دعوتنامه ثبتنام برای هدایای مجانی[/FONT]

[FONT=&quot]سلام[/FONT]

[FONT=&quot]دوستان یک هفته پیش به من ایميلی اومد که باور نکردم چی بود موبایل رایگان همینطور هست من هم باور نکردم خوندم و عضو شدم حالا دیروز گوشی برام اومد به خاطر همین میزارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 2 هفته هست. گوشی که دوست من انتخاب کرده بود نوكيا [/FONT]N[FONT=&quot]97 بود[/FONT]

[FONT=&quot]ثبت نام برای دریافت هدیه رایگان (موبایل؛گیم،تلوزیون و ..... ) دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره)[/FONT]

[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]

[FONT=&quot]چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟[/FONT]

[FONT=&quot]این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوكیا، سونی اریكسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست.[/FONT]

[FONT=&quot]شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، [/FONT]mp[FONT=&quot]3 [/FONT]player[FONT=&quot] و ... دریافت کنید. [/FONT]

[FONT=&quot]مثلا [/FONT]k[FONT=&quot]800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 دوست ندارین. [/FONT]

[FONT=&quot]اگر [/FONT]n[FONT=&quot]95 بخوای 37 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی . [/FONT]

[FONT=&quot]هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . [/FONT]

[FONT=&quot]به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند . تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند . [/FONT]

[FONT=&quot]مراحل كار: ابتدا باید وارد سایت بشید[/FONT]

http://www.xpango.com?ref=[FONT=&quot]9[/FONT]2144957

[FONT=&quot]بعد بر روی چیزی كه می خواهید انتخاب كنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم- [/FONT]HDTV[FONT=&quot])كلیك كنید سپس روی گزینه ی [/FONT]Sign up Now[FONT=&quot] كه با رنگ قرمز در بالای صفحه سمت راست نوشته كلیك كنید یا ثبت نام و بعد طبق مراحل زیر عمل کنید [/FONT]

First name[FONT=&quot]: نام خود را بنویسید. [/FONT]

Last name[FONT=&quot]: نام خانوادگی خود را بنویسید. [/FONT]

Email[FONT=&quot]: آدرس ایمیل خود را وارد كنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تكمیل ثبت نام بهش نیاز دارید) [/FONT]

[FONT=&quot]:[/FONT]Password[FONT=&quot]برای خود پسورد انتخاب كنید. [/FONT]

Address[FONT=&quot]1: آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. [/FONT]

[FONT=&quot]نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد: [/FONT]

[FONT=&quot]لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید، در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید: [/FONT]

Town/City[FONT=&quot]: شهر خود را بنویسید.. [/FONT]

County/State[FONT=&quot]:نام استان خود را بنویسید. [/FONT]

Country[FONT=&quot]: نام كشور خود را انتخاب كنید. [/FONT]

Free Gift[FONT=&quot]: نام هدیه را انتخاب كنید، [/FONT]

Post Code/Zip[FONT=&quot]: در این قسمت كد پستی منزل خود را وارد كنید. [/FONT]

Referral ID[FONT=&quot]: در این قسمت كدی وجود دارد به آن دست نزنید [/FONT]

[FONT=&quot]توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید 9[/FONT]2144957

[FONT=&quot]در قسمت [/FONT]Term and Condintion[FONT=&quot] یك تیك بزنید [/FONT]

[FONT=&quot]نحوه پر کردن فرم ثبت نام [/FONT]

[FONT=&quot]توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . [/FONT]

[FONT=&quot](توجه کنید اگر کد ننوشته بود این کد را وارد کنید 9[/FONT]2144957

[FONT=&quot]اگر در هنگام ورود مشخصات مشكلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش كلیك كنید تا ثبت نامتون تكمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد كه لینك زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینك را به افراد بدهید و اگر كسی با این لینك ثبت نام كند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینكه كسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از كسب امتیازهای لازم برای دریافت پكیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود. [/FONT]

[FONT=&quot]بعد این دیگه به شما بستگی داره که چه کار می کنین. [/FONT]

[FONT=&quot]چون عضویت رایگان هست پس هیچ ضرری نمیکنید [/FONT]

[FONT=&quot]در ضمن برای اینكه وارد اكانت خودتون بشید باید ایمیل و پسووردتون رو به یاد داشته باشید و وارد سایت [/FONT]X Pango[FONT=&quot] بشید و در بالای صفحه ایمیل و پسوورد رو وارد كنید. [/FONT]

[FONT=&quot]نکته : در این سایت نمی توان از یك سیستم دو بار ثبت نام كرد چون [/FONT]IP[FONT=&quot] شما كنترل می شود. [/FONT]

[FONT=&quot]البته خودتان می توانید برای آشنایی بیشتر با هدایا و زیر مجموعه های مورد نیاز روی گزینه [/FONT]View The Latest[FONT=&quot] … کلیک و بعد بر روی بر روی گزینه ی مورد علاقه ی خود ماوس را نگه دارید تا تعداد اعتبار مورد نیاز برای دریافتتان را مشاهده كنید(منظور از اعتبار تعداد زیر مجموعه هایی است كه شما برای دریافت هدیه نیاز دارید)بعد از انتخاب گزینه ی مورد علاقه ی خود كد و نام آن را به خاطر بسپاريد[/FONT]

[FONT=&quot]توجه داشته باشید فقط با دعوتنامه می توانید عضو شوید[/FONT]

http://www.xpango.com?ref=[FONT=&quot]9[/FONT]2144957​
این که گفتی خالی بندی نیستو خالی بستی چون واقعا خالی بندیه
اصلا تو ایران این امکان وجود نداره
اگه دوس داشتی به این ایمیل بزن بیشتر صحبت کنیم
من تو این سیستما خیلی تجربه دارم میتونیم با هم صحبت کنیم
تو که گوشی رو دریافت نکردی درسته؟:gol::cool:

sarsa

عضو جدید
سلام خوبی؟
یه سوال کسی رو میشناسی که مدرک لیسانس صنایع از پیام نور داشته باشه؟

مهدي.

عضو جدید
سلام ميخوام ارسال پست انجام بدم ميتونين كمككم كنين چطوري اين كارو بكنم

رضا13

عضو جدید
س

س

سلام
مجتبی.(بر خلاف آواتار!!!)
من هم صنایعی هستم
تکنولوژی .....
تهران جنوب.......
از بچه های ته جوب (که به وسط شهر انتقال یافته ) کس دیگه ای هم اینجا هست؟؟؟
خوشحال میشم آشنا شم..........:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
سلام 1 سوال دارم جواب میدین؟

narbeh

عضو جدید
سلام ، خسته نباشید.
خوبین؟
می شه یه انتقادی بکنم؟
چرا این تالار این قدر مرده است؟
من این فروم رو فقط واسه این تالار صنایعش عضو شدم. تا یک سال فقط خواننده بودم،سال پیش خیلی خیلی این جا شلوغ تر بود اما الان! همه تاپیک ها شده درخواست جزوه ، کمک ، پروژه....
امسال وقتم آزاد تره و فعالیت می کنم ولی مشارکتی نمی بینیم.
یعنی اینجا همه واسه جزوه و ..... عضو می شن؟
از تون یه در خواست دارم که یه کمی تالار رو زنده تر نگه دارید.
مرسی.امیدوارم از انتقادم ناراحت نشین من سال پیش رو با الان سجیدم و خیلی ناراحت شدم.
:gol::gol::gol:ناربه

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام ، خسته نباشید.
خوبین؟
می شه یه انتقادی بکنم؟
چرا این تالار این قدر مرده است؟
من این فروم رو فقط واسه این تالار صنایعش عضو شدم. تا یک سال فقط خواننده بودم،سال پیش خیلی خیلی این جا شلوغ تر بود اما الان! همه تاپیک ها شده درخواست جزوه ، کمک ، پروژه....
امسال وقتم آزاد تره و فعالیت می کنم ولی مشارکتی نمی بینیم.
یعنی اینجا همه واسه جزوه و ..... عضو می شن؟
از تون یه در خواست دارم که یه کمی تالار رو زنده تر نگه دارید.
مرسی.امیدوارم از انتقادم ناراحت نشین من سال پیش رو با الان سجیدم و خیلی ناراحت شدم.
:gol::gol::gol:ناربه

سلام
ناربه عزیز
انتقادتون بجاست اما الان موقع امتحان بچه هاست ضمن اینکه من خودم هم نمیتونم زیاد به اینجا برسم (در حال حاضر)و...
اما یه سوال، خود شما چرا هیچ وقت شروع کننده بحثی نیستین؟قرار نیست تاپیکی زده شه و بعد ما وارد اون بحث شیم.

من فکر می کنم همه کم کاری کردیم نه مدیریت تالار.

در کل به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد.

امیدوارم از انتقاد من هم ناراحت نشین.:gol:

behzad shou

عضو جدید
سلام
خسته نباشین
من با نظر ناربه موافقم،اغلب تاپیک هایی جواب میدن و مخاطب دارن که یه جورایی از طرق مختلف یا به اسپم برسه،یا به جزوه،یا به نمونه سؤال
من توی این دو هفته ای که سر میزنم،مشارکت رو فقط از دو سه نفر دیدم ولی مساپسمه(اسپم کردن!) رو از n نفر.
فکر میکنم،البته یه پیشنهاده باید به نوعی توی محیط تالار انگیزه کاربران رو واسه انجام کارهای تحقیقاتی و علمی بالا ببریم حالا چطور باید مشورت کنیم و همه راهکار بدن بلکه تالار صنایع هم به روزای خوب خودش برگرده.
موفق باشین.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشین
من با نظر ناربه موافقم،اغلب تاپیک هایی جواب میدن و مخاطب دارن که یه جورایی از طرق مختلف یا به اسپم برسه،یا به جزوه،یا به نمونه سؤال
من توی این دو هفته ای که سر میزنم،مشارکت رو فقط از دو سه نفر دیدم ولی مساپسمه(اسپم کردن!) رو از n نفر.
فکر میکنم،البته یه پیشنهاده باید به نوعی توی محیط تالار انگیزه کاربران رو واسه انجام کارهای تحقیقاتی و علمی بالا ببریم حالا چطور باید مشورت کنیم و همه راهکار بدن بلکه تالار صنایع هم به روزای خوب خودش برگرده.
موفق باشین.

دلیل نمیشه اگه شما به جزوه و نمونه سوال احتیاجی ندارید در این زمینه فعالیتی نشه

لطفاً ارزش کار بچه ها رو پایین نیارید

behzad shou

عضو جدید
دلیل نمیشه اگه شما به جزوه و نمونه سوال احتیاجی ندارید در این زمینه فعالیتی نشه

لطفاً ارزش کار بچه ها رو پایین نیارید

من مثال گفتم، جزوه و نمونه سؤال یکی از از ده ها موردیه که باعث شده تا کسایی مثل من که چهار پنج ماه مهمان و الان هم عضو به باشگاه میان احساس کنن سطح علمی تالار پایین اومده
هر کاری که مرتبط با درس و علم و تحقیق باشه ارزش داره. من خودم از اونایی بودم که از جزوه استاتیک کنکور که فکر کنم شما خودت گذاشته بودی استفاده کردم. اما این نباید دلیل بشه که تالار رو فقط واسش استفاده جزوه ای قائل بشیم.
ارزش کار بچه هایی که با عشق و علاقه دانش و تجربه هاشونو به اشتراک میذارن هیچ وقت کم نمیشه، اما باید اینو به دور از هر نوع تعصبی قبول کنیم که باید تالار بیشتر از اینا روح تحقیق و فعالیت فوق درسی بهش دمیده بشه نه فقط ازش به عنوان منبعی واسه پاس کردن درسا و حرکت ناپلئونی استفاده بشه.
موفق و سربلند باشین.

roya.b

عضو جدید
سلام .میخوام بخش معرفی من رو ویزایش کنم واطلاعات بدم.نمیشه.برمیگرده صفحه قبل.راهنماییم میکنی/مرسی.

roya.b

عضو جدید
سلام .میخوام بخش معرفی من رو ویرایش کنم واطلاعات بدم.نمیشه.برمیگرده صفحه قبل.راهنماییم میکنی؟مرسی.

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام .میخوام بخش معرفی من رو ویرایش کنم واطلاعات بدم.نمیشه.برمیگرده صفحه قبل.راهنماییم میکنی؟مرسی.
سلام دوست عزیز..
ابتدا وارد صفحه پروفایل خودتون بشین ( روی اسم کاریتون در قسمت بالای سایت سمت چپ )
بعد از ورود روی قسمت معرفی من کلیک کنید...در جلوی هر موضوع روی گزینه مداد شکل ( http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/userfield_edit.gif ) کلیک کنید و مشخصات خودتون رو وارد کنید..

در ضمن دوست عزیز سوالات مرتبط با باشگاه رو در تاپیک زیر مطرح کنید و در تالار های تخصصی تنها سوالات تخصصی و مرتبط با تالار رو مطرح کنید..
راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اول یه خسته نباشید به مدیرای عزیز صنایع بگم . ممنون بابت زحمات شما عزیزان

یه تاپیک بود با نام عبارات پندآموز مهندسی صنایع !

چی شد؟ من هرچی میگردم پیداش نمیکنم:surprised:

آخرین ویرایش:

mahtabi

مدیر بازنشسته