██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منکه مشکلی نمی بینم . اگر کسایی هستن که می تونن این کار رو کنن اعلام کنن تا تیم اش تشکیل شه .

hasti1988ie

عضو جدید
سلام .به نظر من هم بهتره نرم افزار هایی رو که بیشتر کاربردی هستن و واقعا لازم هستن و باید یاد بگیریم رو ،اولویت بندی کنیم و بعد شروع کنیم یکی یکی به آموزششون..اینجوری چون گروهی کار میکنیم نتیجه هم بهتر خواهد شد.
همچنین میتونیم مثلا اگه برای شروع کار با نرم افزار باید با مباحثی آشنایی داشته باشیم هم،میتونیم منابعی رو با هم مطالعه کنیم و بعد کار با نرم افزار رو شروع کنیم.

فقط هم در مورد نرم افزار نیست،میتونیم حتی کتاب هایی رو که خوندیم رو دوباره از نو با هم مرور کنیم و اشکالاتمون رو بر طرف کنیم..البته باید با برنامه جلو رفت که دچار وقفه نشیم..دوستان خبره هم اگه کمک کنن ممنون میشیم...مطالبی هستن که با تجربه میشه فهمید که واقعا باید آموخته بشن و ما احتمالا فقط واحد هامون رو پاس کردیم...میتونیم مفهومی تر و عمیق تر این مطالب رو از نو مطالعه کنیم.

با سپاس...

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام .به نظر من هم بهتره نرم افزار هایی رو که بیشتر کاربردی هستن و واقعا لازم هستن و باید یاد بگیریم رو ،اولویت بندی کنیم و بعد شروع کنیم یکی یکی به آموزششون..اینجوری چون گروهی کار میکنیم نتیجه هم بهتر خواهد شد.
همچنین میتونیم مثلا اگه برای شروع کار با نرم افزار باید با مباحثی آشنایی داشته باشیم هم،میتونیم منابعی رو با هم مطالعه کنیم و بعد کار با نرم افزار رو شروع کنیم.

فقط هم در مورد نرم افزار نیست،میتونیم حتی کتاب هایی رو که خوندیم رو دوباره از نو با هم مرور کنیم و اشکالاتمون رو بر طرف کنیم..البته باید با برنامه جلو رفت که دچار وقفه نشیم..دوستان خبره هم اگه کمک کنن ممنون میشیم...مطالبی هستن که با تجربه میشه فهمید که واقعا باید آموخته بشن و ما احتمالا فقط واحد هامون رو پاس کردیم...میتونیم مفهومی تر و عمیق تر این مطالب رو از نو مطالعه کنیم.

با سپاس...

منکه مشکلی نمی بینم . اگر کسایی هستن که می تونن این کار رو کنن اعلام کنن تا تیم اش تشکیل شه .

سلام!!

واقعا نظرات کابردی و خوبه اما به شرطی که عملی بشن ...

فقط تنها خواهشی که از مدیر محترم ( آقا ایمان ) دارم اینه که اول یه فراخوان بزنن تا دوستانی که واقعا میتونن کمک کنن بیان ...

منظورم اینه که مثلا برای تیم نرافزار چندتا از دوستان که واقعا آشنایی دارن و کار کردن مسئول ارائه و توضیحات بشن!

.
.
.

حق نگهدارتون ...

sheyda_star

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سپاس...

سلام!!

واقعا نظرات کابردی و خوبه اما به شرطی که عملی بشن ...

فقط تنها خواهشی که از مدیر محترم ( آقا ایمان ) دارم اینه که اول یه فراخوان بزنن تا دوستانی که واقعا میتونن کمک کنن بیان ...

منظورم اینه که مثلا برای تیم نرافزار چندتا از دوستان که واقعا آشنایی دارن و کار کردن مسئول ارائه و توضیحات بشن!

.
.
.

حق نگهدارتون ...
آره پیشنهاد های خوبیه!
به نظرم مشکل اصلی اینه که تعداد بچه ها زیاد نیست وهمین تعداد، زیاد سر نمیزنن!اول باید تعداد بچه ها مشخص بشه ونرم افزاری که بیشتر درخواست داشته باشه اول آموزش داده بشه تا مثل تاپیکای قبلی رها نشه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من باید کار های گروهی رو تقویت کرد .
واسه نرم افزار هم خوبه که گروهی تشکیل بشه .
دوستان سعی کنیم در مباحث شکت کنیم .

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا قوت

خدا قوت

به تمام كاربراني كه در پيشرفت دانشجويان و مهندسان ايران زمين سهمي هرچند كوچك داشته اند.
.
.
.
.
.
مخصوصا مهندسان صنايع :gol:

hasti1988ie

عضو جدید
mjvm و hasti1988ie کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
تبریک

تبریک به همه ی دوستان خوبم....و تشکر از جناب مدیر محترم تالار.

تبریک میگم :gol: موفق باشید

منم تبریک میگم
پیروزوسربلندباشید

به تمام كاربراني كه در پيشرفت دانشجويان و مهندسان ايران زمين سهمي هرچند كوچك داشته اند.
.
.
.
.
.
مخصوصا مهندسان صنايع :gol:

از همه دوستان خوبم تشکر میکنم...

امیدوارم بتونم با کمک دوستان خوبمون به ارتقای سطح علمی تالار کمک کنم ...

به امید موفقیت روز افزون...

sed ali

کاربر ممتاز
سلام به همگی من این تایپیک رو تازه دیدم !
یه خورده دیره ولی به همه تبریک می گم !
راستی روز مهندس رو به طور ویژه به مهندسای صنایع باشگاه هم تبریک میگم .

vatanparast

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من پیشنهاد تشکیل تیم mis رو دادم که شامل آموزش چندین نرم افزار بود به نظر میرسه تعداد کمی علاقه مند به این مباحث باشن ، ولی یه پیشنهاد دیگه هم دارم دوستان اول از اکسل شروع کنن چون دست راست یک مهندس صنایع هس به معنای واقعی الان یکی از مشکلات من تو محل کار سرکله زدن با همکارایی هس که تسلط ندارن رو اکسل ، سایتی که تو امضای من هس می تونه شروع خوبی باشه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/354859-تبلیغات-در-باشگاه-مهندسان(نظر-سنجی)
بخاطر خودتون...بخاطر باشگاه...مخالفتتون رو اعلام کنین...با تشکر

koray

عضو جدید
آفريييييييييييين....اي كاش يه روزي بشه كه منم اين چيزارو بلد بشم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

sed ali

کاربر ممتاز
نظرتون در باره قفل کردن تاپیک های قدیمی که درباره درخواست جزوه در کتابخانه هستن چیه ؟ و تاپیک ها مشابه اونها ؟

آره خوبه !
به نظر من هر تایپیکی هم نباید تو صفحه اصلی باشه !
تایپیک های تخصصی باید بره تو صفحه خودش !

m.f.s

کاربر فعال
به نظر من موضوع جدیدی واسه بحث کردن نیست یا اگرم باشه خیلی تخصصی میشه که من خودم چون اطلاعاتم کمه اصلا نمیتونم شرکت کنم من فکر میکنم باید مباحث عمومی بیشتری رو به اشتراک و بحث بذاریم مرسی که به فکر بهتر شدنه تالار هستین.;)

آخرین ویرایش:

hasti1988ie

عضو جدید
به نظر من بهتره اون تاپیک هایی که لینک دارن یا جزوه دارن رو بردارین..بذارین تو قسمت مربوط به هر بحث و جزوه اونها...
بقیه رو پاک کنین...
اینجوری یه 5s حسابی رو انجام میدین.

سپاس.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من بهتره اون تاپیک هایی که لینک دارن یا جزوه دارن رو بردارین..بذارین تو قسمت مربوط به هر بحث و جزوه اونها...
بقیه رو پاک کنین...
اینجوری یه 5s حسابی رو انجام میدین.

سپاس.
منظورتونو متوجه نشدم .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یعنی اگه بچه ها برای جزوه های درخواستی جواب دادن و فایل یا لینکی رو گذاشتن ،بردارین بذارین تو قسمت مربوط به هر درس و بحث...
بقیه پست های درخواست رو پاک کنید.

چشم . الان هم تو 2 روز بیشتری از 250 تا تاپیک انتقال و حذف شدن . مرسی

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه توضیح مختصر در مورد تاپیک زنگ تفریح :

نمیشه وقتی تالار شلوغ نیست یه زنگ تفریح اون بالا باشه . اگه صفحه اول فعالیت بود ، مشکلی نداشت . اما الان اگه اون تاپیک باشه ، اینجور به نظر می رسه که همه زنگ تفریح می رن تا بحث کنن . سطح تالار میاد پایین . هر وقت تالار شلوغ شد ، اونم میاد بالا . البته من خودم مخالف هستم که اون موقع هم بیاد بالا . به علاوه اینکه تاپیک های ثابت صفحه اول زیاد هست و ناچارا باید خلوت می شدن . اون تاپیک تو اولویت بود .

در ضمن اون تاپیک حذف "نشده" . فقط کاربرا نمی تونن ببیننش موقتا .

آخرین ویرایش: