██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

vatanparast

عضو جدید
سلام

برخی دوستان علاقه خاصی به زنگ تفریح ، گفتگوی آزاد، خاطره بازی و... دارن به نظر من با توجه به رای اکثریت که تمایل دارن به این جور فضاها حذفشون امکانپذیر نیست ولی حداقل زیاد تو چشم نباشن الان تالارهای تخصصی بیشتر تو حاشیه هستن و مواردی که گفتم تو متن قضیه این وضعیت باید برعکس بشه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من خودم موافق با سروسامان دادن تالار هستم . بخصوص در مورد تایپیکهایی که تو صفحه اول گذاشته میشه !
به نظر من تایپیکهایی عمومی باید در صفحه اول باشه اما تایپیکهای تخصصی جاشون اینجا نیست . در مورد زنگ تفریح هم من مخالفم که حذف بشه ! به نظر من تاثیر خاصی نداره اینجور حرکتها چون کلا تالار ما خوابیده ! نمیدونم ولی به نظر من مشکل از رشته و بچه هاش هست .
من به تلار های دیگه هم میرم و سر میزنم واقعا بچه ها پرکارند مخصوصا مکانیک که من بعضی وقتها میرم .
به نظر تایپیک های تخصصی باید از صفحه اول برن سرجاشون و عمومی ها هم همینجا بهترین جا براشون هست !
از طرفی استقبال از تایپیک زنگ تفریح خیلی خوب بود نمیشه به بدون دلیل قانع کننده ای حذفش کرد . حداقل استقبالش تو تعداد صفحاتش بود .

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از مدیر جدید و تلاش ایشان جهت بهتر شدن تالار

به نظر من طبقه بندی موضوعی مطالب می تواند به یکپارچه سازی بیشتر مطالب و جلوگیری از ارسال مطالب تکراری و دسترسی سریعتر کاربران به مطالب مربوط کمک بیشتری کند
به عنوان مسائل در رابطه با مسائل مربوط به کیفیت و شبیه سازی و .........در تالارهای تخصصی صفحه ای در نظر گرفته شده است . اما در بخش صفحه اصلی بخش ایمنی صنعتی جداگانه قرار گرفته شده است و یا در بخش مدیریت و کنترل و پروژه درباره نرم افزار PRIMAVERA توضیح داده شده است حال آنکه در بخش نرم افزار های مهندسی صنایع نیز دوباره تاپیک مشابه وجود دارد این پراکندگی باعث می شود که بسیاری نتوانند جواب خود را در تالار ها پیدا کنند و بسیاری هم در هزار توی تالار ها گم شوند

با تشکر ار مدیریت و آرزوی موفقیت بیشتر تالار

linktaz

کاربر بیش فعال
به نظر من اصلا دليلي به وجود اين تاپيك در صفحه اول نيست.فرم تخصصي اصلا جاي تعريف خاطره نيست.!خوب در جائي كه بحث تخصصي نشه مشخصه عموما به سمت اين صحبتهاي محاوره اي ميرند و خودبخود استقبال ميره بالا!
 استقبال بالا نشون دهنده مفيد بودن نيستش.

آخرین ویرایش:

meysam_ie

عضو جدید
مطمئنا مقاله درمورد اصول کار تیمی رو خوندین
یکی از فاکتورهاش داشتن صمیمیت بین اعضا و وابستگی به سازمانه
ما میتونیم با داشتن یه محیط با بحث جدی و در عین حال صمیمی کاری کنیم شرکت اعضا توی بحثای جدی بیشتر بشه
مثلا یه بحثی درمورد شناخت اعضا نسبت به هم بحثی مثلا درمورد رزومه کاری یا دغدغه هایی که افراد دارن
میتونه یه تاپیک آزاد بذاریم هر کی واسه اولین بار میاد ازش بخوایم خودشو معرفی کنه و رزومه کاریو درسیش یا چیزای دیگه رو بده اعضای فعال هم حضورشو تبریک بگن
یا یه نوع بحث صنایعی با موضوع عمومی تر و متنوع تر
مثلا اگر مدیر فلان شرکت بودین چیکار میکردم؟
هر کسی یه چیزی جواب بده
یا یه بحث تغییر یافته صندلی داغ اسمش متفاوت باشه مثلا مصاحبه با ...
توی اون بحث همه افراد ازش سوال میپرسن اون جواب بده
میتونه سوالای تخصصی از درسا یا تخصصا یا عمومی باشه
تموم پیشنهادای دوستان رو قبول دارم و واسه همین نمیخوام تکرار کنم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مطمئنا مقاله درمورد اصول کار تیمی رو خوندین
یکی از فاکتورهاش داشتن صمیمیت بین اعضا و وابستگی به سازمانه
ما میتونیم با داشتن یه محیط با بحث جدی و در عین حال صمیمی کاری کنیم شرکت اعضا توی بحثای جدی بیشتر بشه
مثلا یه بحثی درمورد شناخت اعضا نسبت به هم بحثی مثلا درمورد رزومه کاری یا دغدغه هایی که افراد دارن
میتونه یه تاپیک آزاد بذاریم هر کی واسه اولین بار میاد ازش بخوایم خودشو معرفی کنه و رزومه کاریو درسیش یا چیزای دیگه رو بده اعضای فعال هم حضورشو تبریک بگن
یا یه نوع بحث صنایعی با موضوع عمومی تر و متنوع تر
مثلا اگر مدیر فلان شرکت بودین چیکار میکردم؟
هر کسی یه چیزی جواب بده
یا یه بحث تغییر یافته صندلی داغ اسمش متفاوت باشه مثلا مصاحبه با ...
توی اون بحث همه افراد ازش سوال میپرسن اون جواب بده
میتونه سوالای تخصصی از درسا یا تخصصا یا عمومی باشه
تموم پیشنهادای دوستان رو قبول دارم و واسه همین نمیخوام تکرار کنم
من یه معذرت خواهی به شما بدهکارم . میدونم جواب قشنگی برای باز کردن اون تاپیکی که کرده بودین و بعضی ها دیدنش ندادم اما باور کنید بعد از پاک و منتقل کردن کلی تاپیک ، دیدن چنین تاپیکی شوک آور بود ، به خصوص که شما عضو فعال هم بودید توقع نداشتم . در هر حال عذر می خوام .

sed ali

کاربر ممتاز
نمیدونم شاید برای پیش برد تالار یخورده هم دیکتاتوری نیاز باشه !
وقتی که دمکراتیک بود که به جایی نرسیدیم ! شاید اینجوری یه چیزی بشه !
به نظر من نیاز در سازمان رابطهایی غیر سختاری باشه تا بتونه کار جلو بره . هرگز هیچ سازمانی رو نمیتونین با بروکراتیک به جایی برسونین .
به نظر من بعد از چند هفته بازخوردهای این تصمیم رو مورد تجزیه تجلیل قرار بدیم . که چه طور بوده ؟

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
تالار صنايع خيلي دير به دير به روز ميشه !!!!!!!:mad:

سلام!!

منظورتون از دیر به دیر به روز شدن چیه؟!!!

خداروشکر که الان خیلی خوب شده و بحث ها دوباره رونق گرفته ...

چی مد نظرتونه ؟!!:redface::gol:

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر ممتاز
به آقا وحید تبریک می گیم . امید واریم که موفق باشن !
با کمک هم بتونیم به دانش خود اضافه کنیم .

راستی من برای کارآموزی تصمیم گرفتم برم شرکت تازه فهمیدم که چقدر پرت هستیم . مثلا در مورد کنترل کیفیت ما فقط در مورد کنترل کیفین اماری می خونیم در صورتی که اون فقط یکی از ابزارهست.
امیدوارم از افراد وارد به کار که تجربه ای دارند رو دعوت کنیم تا یه خورده بتونیم بیشتر با میجط آشنا شویم .

sed ali

کاربر ممتاز
سلام!!

منظورتون از دیر به دیر به روز شدن چیه؟!!!

خداروشکر که الان خیلی خوب شده و بحث ها دوباره رونق گرفته ...

چی مد نظرتونه ؟!!:redface::gol:

وحید چشمت شوره !!!!!!
بابا کجا خوبه ؟ یه مدت خوب بود دوباره خراب شده !
اصلا شماها پیداتون نیست . مخصوصا ایمان و تو اصلا کجایین ؟
یه سوال دارم
شما به عنوان یک مهندس صنایع دلیل اینکه بعد گذشت چند ماه فعالیت در گروه ها که به طور خوبی استقبال شد ، چرا هم اکنون اینقدر ساکن هست ! من خودم مدیر مبحث کیفیت بودم !

V A H ! D

کاربر ممتاز
وحید چشمت شوره !!!!!!
یه سوال دارم
شما به عنوان یک مهندس صنایع دلیل اینکه بعد گذشت چند ماه فعالیت در گروه ها که به طور خوبی استقبال شد ، چرا هم اکنون اینقدر ساکن هست ! من خودم مدیر مبحث کیفیت بودم !

سلام!!

خب قبول دارم یکمی کم کار شدیم!!

البته همه ی بچه هایی که فعال بودن الان تقریبا خیلی کم باشگاه میان و چه برسه به اینکه بیان تالار صنایع ...

واقعا یه مدتی بود که تیم هایی که تشکیل شده بودن فوق العاده جلو میرفتن و مباحث خیلی خوبی ÷یش کشید می شد اما الن تقریبا راکد موندن!!:razz:

خیلی از بچه از جمله خود آقا ایمان هم دگیر درس و و پروژه و کارشناسی ارشد هستن ...

اما بازم جای شکرش باقیه و ما توکلمون به خداست!:gol:

از همه ی دوستان به خاطر کم کاری های این مدت معذرت میخوام ، انشالله و قطعا جبران میشه!!

منتظر فعالیت همه ی مهندسای صنایع عزیز هستیم ... ;):gol:

pmrs

عضو جدید
هنوز دانشجو هستم خوب فرصت زیاده حالا دیر نشده که !!!!
گرایش من تحلیل سیستم هست نه تجلیل سیستم.:redface:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وحید چشمت شوره !!!!!!
یه سوال دارم

مسئولیت گروه کیفیت هنوزم با شماس .
طرحریزی که من بودم و مصطفا که خیلی وقته ازش خبری نیست .
mis هم بیشتر ازون نمی شد فعالیت کرد توش .

منم که وحید گفت چرا کم پیدام . همیشه سر میزنم اما نمی تونم تو بحثا شرکت کنم .

fmosif

عضو جدید
به نظرم مرتب سازی تاپیک ها در این تالار شایسته ست با توجه به اینکه ما خودمون مهندس صنایع هستیم. من در تاپیک ها چرخی زدم ، دیدم درخواست های مربوط به جزوات و مقالات و پروژه ها با مطالب در هم هست! وقتی دنبال یه مطلب هستی تاپیک رو که باز می کنی متوجه می شی که کاربر درخواست داده و حاوی مطلب مورد نظرت نیست.

با تشکر

آخرین ویرایش:

m.f.s

کاربر فعال
من خودم موافق با سروسامان دادن تالار هستم . بخصوص در مورد تایپیکهایی که تو صفحه اول گذاشته میشه !
به نظر من تایپیکهایی عمومی باید در صفحه اول باشه اما تایپیکهای تخصصی جاشون اینجا نیست . در مورد زنگ تفریح هم من مخالفم که حذف بشه ! به نظر من تاثیر خاصی نداره اینجور حرکتها چون کلا تالار ما خوابیده ! نمیدونم ولی به نظر من مشکل از رشته و بچه هاش هست .
من به تلار های دیگه هم میرم و سر میزنم واقعا بچه ها پرکارند مخصوصا مکانیک که من بعضی وقتها میرم .
به نظر تایپیک های تخصصی باید از صفحه اول برن سرجاشون و عمومی ها هم همینجا بهترین جا براشون هست !
از طرفی استقبال از تایپیک زنگ تفریح خیلی خوب بود نمیشه به بدون دلیل قانع کننده ای حذفش کرد . حداقل استقبالش تو تعداد صفحاتش بود .
منم کاملا موافقم با نظر شما;)

sed ali

کاربر ممتاز
هنوز دانشجو هستم خوب فرصت زیاده حالا دیر نشده که !!!!
گرایش من تحلیل سیستم هست نه تجلیل سیستم.:redface:

این اشتباهه که فکر کنی فرصت زیاده !
شما در دوران دانشگاه مطالعه می کنید و می آموزید و در دوران کار فقط تجربه می کنید !
به نظر من 4 سال اصلا هم زیاد نیست . چون فقط یک ونیم سال آخر در گیر صنایع میشید .

fmosif

عضو جدید
متاسفانه با وجود مباحث متنوع رشته صنایع خیلی تالاره سوت و کوریه ! :(

حتی کسی به دنبال تحلیل و ریشه یابی مشکل نیست !!!

sed ali

کاربر ممتاز
متاسفانه با وجود مباحث متنوع رشته صنایع خیلی تالاره سوت و کوریه ! :(

حتی کسی به دنبال تحلیل و ریشه یابی مشکل نیست !!!

کاملا باهات موافقم !
خودم دارم در مورد تحلیل سیستم ها مطالعه می کنم ولی هیچی کی نیست باهم کار کنیم !
به نظر من به شخصیت هم هست !
نمیدونم ولی همیشه فکر می کنم این شخصیت بچه های صنایع هست که این طور باشند !

fmosif

عضو جدید
کاملا باهات موافقم !
خودم دارم در مورد تحلیل سیستم ها مطالعه می کنم ولی هیچی کی نیست باهم کار کنیم !
به نظر من به شخصیت هم هست !
نمیدونم ولی همیشه فکر می کنم این شخصیت بچه های صنایع هست که این طور باشند !

با نظرتون مخالفم چون توی تیم های تحقیقاتی صنایع بودم... من چند روزه توی تالار به نیت پیدا کردن مشکل گشت می زنم ... به نظر دلایل مختلفی به نظرم می رسه.ما مهندس صنایع هستیم باید مباحث صنایع با گوشت و خونمون عجین شده باشه! کاربرهای شرکت کننده در بحث ها به منزله ی مشتریانی هستند که به محصول ما که تاپیک های ماست سر می زنند! باید
1- تالار جذابیت داشته باشه
2- کاربرها رو بیاریم داخل تالار
3- توی تالار به عنوان مشتری نگه شون داریم
4- بهبود مستمر بدیم تا کاربرا وفادار بشند به تالار !

من چند تا دلیل برای عدم شرکت کاربرها در تالار به نظرم می رسه:

1- سامان نداشتن تالار! به هر قسمت تالار که سر می زنید پر از درخواست پروژه است! که حتی بارها تکرار شده و گاها این پروژه های خواسته شده مربوط به رشته صنایع نیست و حتی استارتر اشکال نپرسیده ، کل پروژه رو درخواست کرده !
2- دسته بندی ای که برای تالار شده جامع نیست و همین دسته بندی هم رعایت نشده ( گاها بحث های تحقیق در عملیات با بحث های کیفیت مخلوط شده و ... ! )
3- تا اونجایی که دیدم عموما کاربراهای شرکت کننده در تالار تازه واردند . فردی که تازه وارد باشگاه شده به دنبال افزایش امتیاز و ارتقا به کاربر فعاله. حتی کسانی که اینجا ثابت هم فعالیت می کنند ( مدیران یا اعضای فعال) از کار این کاربران تشکر نمی کنند! ( دکمه ی تشکر) این باعث دلسردی می شه و همونطور که می بینید دیگه ادامه نمی دهند!! حتی من اینجا مشکلی از مشکلات تالار را در این تاپیک بیان کردم ، فکر می کنم به سمع و نظر کسی نرسید چون نه پیامی زیر پستم زدند نه تشکر کردند ، نه نقد. شما باید نظرات کاربران رو توی هوا بزنید ;)
4- شاید دلیل دیگر این باشه که مباحث مرتبط با صنایع خیلی در سایت های فارسی زبان نیست تا کپی پیست صورت بگیره ! و اکثرا مجبورا تایپ کنند و این خسته کننده ست. باید دنبال ایجاد انگیزه باشید

من این موارد به نظرم رسید خوشحال می شم تکمیلش کنید.
موفق باشید

V A H ! D

کاربر ممتاز
با نظرتون مخالفم چون توی تیم های تحقیقاتی صنایع بودم... من چند روزه توی تالار به نیت پیدا کردن مشکل گشت می زنم ... به نظر دلایل مختلفی به نظرم می رسه.ما مهندس صنایع هستیم باید مباحث صنایع با گوشت و خونمون عجین شده باشه! کاربرهای شرکت کننده در بحث ها به منزله ی مشتریانی هستند که به محصول ما که تاپیک های ماست سر می زنند! باید

1- سامان نداشتن تالار! به هر قسمت تالار که سر می زنید پر از درخواست پروژه است! که حتی بارها تکرار شده و گاها این پروژه های خواسته شده مربوط به رشته صنایع نیست و حتی استارتر اشکال نپرسیده ، کل پروژه رو درخواست کرده !
2- دسته بندی ای که برای تالار شده جامع نیست و همین دسته بندی هم رعایت نشده ( گاها بحث های تحقیق در عملیات با بحث های کیفیت مخلوط شده و ... ! )
3- تا اونجایی که دیدم عموما کاربراهای شرکت کننده در تالار تازه واردند . فردی که تازه وارد باشگاه شده به دنبال افزایش امتیاز و ارتقا به کاربر فعاله. حتی کسانی که اینجا ثابت هم فعالیت می کنند ( مدیران یا اعضای فعال) از کار این کاربران تشکر نمی کنند! ( دکمه ی تشکر) این باعث دلسردی می شه و همونطور که می بینید دیگه ادامه نمی دهند!! حتی من اینجا مشکلی از مشکلات تالار را در این تاپیک بیان کردم ، فکر می کنم به سمع و نظر کسی نرسید چون نه پیامی زیر پستم زدند نه تشکر کردند ، نه نقد. شما باید نظرات کاربران رو توی هوا بزنید ;)
4- شاید دلیل دیگر این باشه که مباحث مرتبط با صنایع خیلی در سایت های فارسی زبان نیست تا کپی پیست صورت بگیره ! و اکثرا مجبورا تایپ کنند و این خسته کننده ست. باید دنبال ایجاد انگیزه باشید

موفق باشید

.
.
.

سلام!!

ممنون از بابت نظراتتون!!:gol:

شما اقداماتی رو که باید انجام داد رو خیلی کلی گفتید اما نحوه و چگونگی انجامش رو بیان نکرید ، ممنون میشم هر موردی که فرمودید یه راهکار ارئه بدید!!

،

چندتا دلیل برای عدم شرکت اعضا در تالار بیان کردید که به حق درسته اما در مورد 3 یکم کم لطفی می کنید!!:(

باور کنید هم من و هم آقا ایمان تلاش میکنیم تا تالار رو سر و سامان میدیم اما خب متأسفانه ...

شما یک هفته پیش پست زدید ، من از همون روز خیلی تاپیک ها رو ترکیب کردم و کلا این موارد رو بررسی کردم و از بابت اینکه پاسخی به شما در این تاپیک ندادم معذرت میخوام!!:redface:

،

راستی مورد 2 هم یکم نامفهومه واسم!!:que:

شما اول دسته بندی کلی تالار رو مد نظر قرار دادید اما در آخر جور دیگه ای مثال زدید!!

البته تا حدودی متوجه شدم اما بازم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم!!:gol:

sed ali

کاربر ممتاز

موفق باشید

من بیشتر علتهای رشته ای و موضوعی و همچنین شخصیتی رو دخیل می بینم .
اصلا به نظر وحید و ایمان کم کاری نکردند بلکه یشتر از وظیفه شون دارند وقت برای مدیریت و سامان دهی کرده اند. (البته بعضی جاها باهاشون مخالفم )
به نظر من اینجا یک تالار موفقت هستش یعنی جو دانشگاهی داره . هیچکس به دنبال یادگرفتن موضوعی نیست . از طرفی اگر هم باشند دانشش رو ندارند و کسی نیست که بشه باهاش مشورت کرد .
از دیگاه من سیستم داره به این سمت میره باید با دخالت بجا مسیر رو عوض کرد . و اگر مدیران تالار هر چه قدر هم خوب باشند بازهم وضعیت همین هست .
اگه به دیدگاه سیستمی آشنایی داشته باشید در این موافع میگیم سیستم داره به این سمت میره و هیچ کس مقصر نیست بلکه همه مقصرند !
خوبه یه پروژه در مورد تالار باشگاه مهندسان بزنیم ! و ریشه یابی کنیم !

fmosif

عضو جدید
.
.
.

سلام!!

ممنون از بابت نظراتتون!!:gol:

شما اقداماتی رو که باید انجام داد رو خیلی کلی گفتید اما نحوه و چگونگی انجامش رو بیان نکرید ، ممنون میشم هر موردی که فرمودید یه راهکار ارئه بدید!!

،

چندتا دلیل برای عدم شرکت اعضا در تالار بیان کردید که به حق درسته اما در مورد 3 یکم کم لطفی می کنید!!:(

باور کنید هم من و هم آقا ایمان تلاش میکنیم تا تالار رو سر و سامان میدیم اما خب متأسفانه ...

شما یک هفته پیش پست زدید ، من از همون روز خیلی تاپیک ها رو ترکیب کردم و کلا این موارد رو بررسی کردم و از بابت اینکه پاسخی به شما در این تاپیک ندادم معذرت میخوام!!:redface:

،

راستی مورد 2 هم یکم نامفهومه واسم!!:que:

شما اول دسته بندی کلی تالار رو مد نظر قرار دادید اما در آخر جور دیگه ای مثال زدید!!

البته تا حدودی متوجه شدم اما بازم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم!!:gol:

سلام ممنون از توجهتون
به نظرم موارد زیر رو می شه کم و بیش اعمال کرد:
1- جمع بندی تمام درخواستها در تاپیکی مجزا
2-حذف تاپیک درخواست پروژه هایی که به اونها جوابی داده نشده یا آرشیو کردن اونها
3-شروع به زدن تاپیک هایی با موضوعات روز حتی اگه در حد کپی پیست هم باشه ، موضوعاتی که در دانشگاه کمتر به اونها پرداخته می شه
4- قدردانی از کاربرانی که در بحث ها شرکت می کنند
5- دیدم تاپیکی برای رفع مشکلات درسی دوستان زده شده بود ولی قفل شده بود در مورد دلیلش اطلاعی ندارم ولی به نظرم کار خوبی بود.
شاید دوستان دیگه راهکارهای بهتری داشته باشند! شاید بهتر باشه این تالار رو به عنوان یه پروژه ی صنایعی به بحث بگذارید.

موفق باشید

fmosif

عضو جدید
من بیشتر علتهای رشته ای و موضوعی و همچنین شخصیتی رو دخیل می بینم .
اصلا به نظر وحید و ایمان کم کاری نکردند بلکه یشتر از وظیفه شون دارند وقت برای مدیریت و سامان دهی کرده اند. (البته بعضی جاها باهاشون مخالفم )
به نظر من اینجا یک تالار موفقت هستش یعنی جو دانشگاهی داره . هیچکس به دنبال یادگرفتن موضوعی نیست . از طرفی اگر هم باشند دانشش رو ندارند و کسی نیست که بشه باهاش مشورت کرد .
از دیگاه من سیستم داره به این سمت میره باید با دخالت بجا مسیر رو عوض کرد . و اگر مدیران تالار هر چه قدر هم خوب باشند بازهم وضعیت همین هست .
اگه به دیدگاه سیستمی آشنایی داشته باشید در این موافع میگیم سیستم داره به این سمت میره و هیچ کس مقصر نیست بلکه همه مقصرند !
خوبه یه پروژه در مورد تالار باشگاه مهندسان بزنیم ! و ریشه یابی کنیم !
برادر بزرگوار من که با کسی خصومتی ندارم ، که شما می گید من عملکرد مدیران رو زیر سوال بردم . نه فرصتش رو دارم نه اصلا این بزرگواران رو می شناسم. من دنبال مقصر نمی گردم دنبال حل مشکل اینجام. فکر می کنم با توجه به مفاهیم صنایع با باید شلوغ ترین تاپیک رو داشته باشیم ! صرفا هدفم بهتر شدن تالاره ! و منکر کارهای ارزشمندی که تا به حال توی تالار شده نیستم ! و بهشون خسته نباشید می گم

آخرین ویرایش:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ممنون از توجهتون
به نظرم موارد زیر رو می شه کم و بیش اعمال کرد:
1- جمع بندی تمام درخواستها در تاپیکی مجزا
2-حذف تاپیک درخواست پروژه هایی که به اونها جوابی داده نشده یا آرشیو کردن اونها
3-شروع به زدن تاپیک هایی با موضوعات روز حتی اگه در حد کپی پیست هم باشه ، موضوعاتی که در دانشگاه کمتر به اونها پرداخته می شه
4- قدردانی از کاربرانی که در بحث ها شرکت می کنند
موفق باشید

1- متوجه نشدم .
2- تو عید من فقط بیشتر از 300 تا تاپیک اینطوری پاک کردم . فقط عید رو گفتم نه حتی قبلش و بعدش .
3- موضوعات خوبی را آپ کردیم . موضوعاتی که تو صفحات عقب رفته بود رو آپ کردیم . شما هم می تونید این کارو کنید . یعنی هم می تونید تاپیک های خوب رو بالا بیارید و یا اینکه تاپیک های خوبی باز کنید .
4- تاپیکش موجود هست .

fmosif

عضو جدید
1- متوجه نشدم .
2- تو عید من فقط بیشتر از 300 تا تاپیک اینطوری پاک کردم . فقط عید رو گفتم نه حتی قبلش و بعدش .
3- موضوعات خوبی را آپ کردیم . موضوعاتی که تو صفحات عقب رفته بود رو آپ کردیم . شما هم می تونید این کارو کنید . یعنی هم می تونید تاپیک های خوب رو بالا بیارید و یا اینکه تاپیک های خوبی باز کنید .
4- تاپیکش موجود هست .

نمی دونم چرا در مقابل نظرات اینجا جبهه گرفته می شه من توی پست قبل هم گفتم در فکر تخریب نیستم صرفا در فکر بهبودم. قدردان کارهای صورت گرفته تا به حال هم هست به شما هم خسته نباشید می گم . باور کنید از سر بیکاری هم نیست ، انقدر کار تزم ،نگارش مقاله و کتاب و اشتغال و... ا می تونه آدم رو درگیر کنه که حتی فرصت بیان این مطالب رو هم نداشته باشه . من چند تا تاپیک رو توی صفحه اول براتون لینک می کنم ان شا الله با بررسی بیشتر موارد مشابه هم حذف بشه : (انا هدیناه سبیل اما شاکرا اما کفورا)
1- تاریخ این آگهی گذشته ! چرا همه ی آگهی های استخدام در یک تاپیک جمع آوری نمی شه؟ روزی n بار کسانی که جویای کار هستند این تاپیک را باز می کنند! با به روز نگه داشتن تاپیک استخدام خیلی ها به تالار سر می زنند

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/360796-یه-آگهی-استخدام-واسه-جویندگان-کار

2- تاپیک های تکراری http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/316321-جوشکاری-انفجاری و http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/316322-جوشکاری-انفجاری

3- http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/311621-ایمنی-صنعتی-و-تکنولوژی-محیط-کار یا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/218005-درس-کیفیت-در-ارشد نباید در تاپیک های مربوط به کنکور و تحصیلات تکمیلی باشه ؟
4- این تاپیک درباره بحث های تخصصی صنایع نیست . یادمه که یه تاپیک برای گپ و گفت صنایعی ها داشتیم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/340900-قابل-توجه-همه-دوستان-محترم-شاید-کمی-گذشت
5- تاپیک جداگانه ای برای آرگونومی ایجاد شده ، در حالیکه در این تاپیک کسی درخواست کمک کرده ! اگه قرار باشه یه تاپیک درخواست داشته باشیم یه تاپیک آموزش به صورت مجزا که نمی شه http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/363350-ارگونومي
6- مگه تاپیک سوالات مرتبط با رشته صنایع وجود نداره ؟ چرا هر کس جداگانه برای خودش تاپیکی می زنه ؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/366468-کمک-برای-واحد-تابستونی
7- مربوط به تالار مهندسی مواد و همچنان باقی در تالار صنایع http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/315195-مواد-اولیه
8-به نظرم در هر قسمت هم یک تاپیک برای بیان درخواست ها و سوالات ایجاد بشه و تاپیک هایی نظیر http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/276122-کمک در اون راه اندازی بشه
9- میزان ارتباط درخواست با قسمت کیفیت؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/335298-solidworks
10-تاپیک مربوط به سال 2009 و یک تاپیک کاملا غیر مرتبط با کیفیت ! http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/139001-سلام
مطمئنا موارد بیشتری هم هست ، وقتی کسی وارد تالار می شه خسته می شه از بس این تاپیک ها رو باز و بسته می کنه .

با آرزوی موفقیت روز افزون

آخرین ویرایش: