یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
خيلي جالب و زيبا بود مرسي دوست عزيز!!!:gol:

چه فستيوال هايي برگزار ميكنن!!!
جالا تو ايران ما...!!! بيچاره ما...!!! :biggrin:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:

من شخصا به قانون جاذبه ايمان كامل دارم.
از زماني كه به اين قانون ايمان پيدا كردم از اون به عنوان ابزار براي رسيدن به اهدافم استفاده ميكنم. باور كنيد خيلي عاليه....!!!!

شايد باور نكنيد اما من در عرض سال جاري به هر خواسته اي كه بر روي كاغذ آووردم رسيدم(اونايي كه قرار بوده امسال بهشون برسم) چون من براي اهدافم هميشه زمان در نظر ميگيرم.
دورو بريام زياد ميگن كه تو آدم خوش شانسي هستي!!!
اما اين از ديد اوناست كه خوش شانسي جلوه ميده ولي حقيقت چيزديگه ايه و اونم برنامه ريزي براي رسيدن به اهدافه.
از همين لحظه به هدفي كه داريد فكر كنيد اونو در طول روز چند بار به ياد بياريد.
هرچه بتونيد تصوير اونرو دقيقتر در ذهنتون رسم كنيد بهش نزديكتر هستيد.

اگر چيزي را قصد كرديد و توانستيد در ذهن تصويري واضح از آن رسم كنيد بدون شك به آن خواهيد رسيد.(آنتوني رابينز)

موفق باشيد :gol:

hani_0t

عضو جدید
سلام دوستان
من بخش هایی ( هر چند کوتاه) از این تاپیک رو خوندم ...
و در مورد قانون جاذبه هم نسبتا بهش ایمان دارم ... چون بعضی وقتها آدم میوفته تو شک که شاید دست دیگه ایی جز تمرکز و انرژی ما هم وجود داشته ...

راهکارهایی رو هم که برا این منظور بود مطالعه کردم ... جالب بود

ولی اگه خواستتون مادی نبود چی میشه؟
اگه یه آدم سرسخت رو خواستین جذب کنین چی میشه؟
فکر نکنین من شکست عشقی خوردم حالا اومدم اینجا یه راهکار نشونم بدین و این حرفها ...
چون یه بار یه همچین کاری کردم ولی نمیدونم نتیجه انرژی و تمرکز خودم بوده یا از جای دیگه آب میخورده ...
و الانم افتادم تو شک ....
من که فکر میکنم واسه جذب یه همچین موردی انرژی زیاد + تمرکز حواس زیادی بخواد ...
چجوری میشه به اون تمرکز حواس رسید؟

و اینکه چطور میشه با طرف مقابل در عین اینکه مدتی رابطه ایی بینشون نبوده ، رابطه بر قرار کرد؟
من به شخصه از فضای سه بعدی که تو ذهنم میسازم استفاده میکنم
یعنی شبیه سازی شخصیت،رفتار،محیط و ... بر اساس اطلاعات داده شده ایی که تو ذهنم هست ، مثل یه کامپیوتر ... ولی کمی با احساس تر ...;)

forgod

عضو جدید
سلام بچه ها همگی خوب هستین . من 5 تا هدف داشتم و وااااااااای طی کمتر از 1 سال به 2 تاش رسیدم خیلی جالبه . یه اصلیش مونده لطفا برام انرژی مثبت بفرستین .ممنون ازتون
فقط باید باور کنیم .
خدا خییییییییییییییییلی مهربونه

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]انرژی مثبت در صحبت کردن[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]نحوه تکلم انسانها بیانگر نحوه تفکر آنهاست. مثبت بیندیشیم و مثبت بگوییم تا انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل کنیم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]بگوییم[/FONT][FONT=&quot] ….[/FONT]
[FONT=&quot]ازاینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتید ممنون[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot]ببخشید مزاحمتون شدم[/FONT]
[FONT=&quot]طول میکشه تا یاد بگیری[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot] هیچ وقت یاد نمیگیری[/FONT]
[FONT=&quot]مسئله دارم[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"” [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot]مشکل دارم[/FONT]
[FONT=&quot]مسئله رو خودم حل میکنم[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot]مسئله به تو ربطی نداره[/FONT]
[FONT=&quot]شاد و پر انرژی باشید[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot] خسته نباشید[/FONT]
[FONT=&quot]این کار را بعدا انجام میدهم[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"” [/FONT][FONT=&quot]نگوییم [/FONT][FONT=&quot]دچار یاس شدم[/FONT]
[FONT=&quot]صد در صد خواهد شد[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot]ای کاش میشد[/FONT]
[FONT=&quot]ان شا الله حتما موفق میشوی[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم[/FONT][FONT=&quot] ان شا الله موفق میشوی[/FONT]
[FONT=&quot]عالی هستم[/FONT][FONT=&quot] “”"”"”"”"”"”" [/FONT][FONT=&quot]نگوییم [/FONT][FONT=&quot]خوب هستم[/FONT]
[FONT=&quot]اولین قانون طبیعت این است كه تو از هر چه هراس داشته باشی همان را به طرف خودت جلب می كنی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]هیجان[/FONT][FONT=&quot]قدرتی دارد كه جذب میكند .تو از هر چه شدیدا بترسی آن را تجربه خواهی كرد[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]مثلا حیوان فورا متوجه میشود كه تو از او وحشت داری. هیچكدام از این ها[/FONT][FONT=&quot]تصادفی اتفاق نمی افتد .[/FONT][FONT=&quot]تصادفی در عالم هستی وجود ندارد. هیجان انرژی در[/FONT][FONT=&quot]حركت است. وقتی تو انرژی را جا به جا می كنی انرژی ایجاد میكنی. اگر به[/FONT][FONT=&quot]اندازه كافی انرژی جا به جا كنی ماده به وجود می آوری . [/FONT]
[FONT=&quot]ماده انرژی[/FONT][FONT=&quot]متراكم است كه جا به جا شده و به آن فشار وارد شده است[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
[FONT=&quot]فكر[/FONT][FONT=&quot]انرژی خالص است . [/FONT]
[FONT=&quot]هر فكری كه تو اكنون داری یا قبلا داشتی یا در آینده[/FONT][FONT=&quot]خواهی داشت خلاق است.[/FONT]
[FONT=&quot]انرژی حاصل از فكر هرگز نمی میرد .این انرژی از فكر[/FONT][FONT=&quot]تو و ذهن تو وارد عالم هستی می شود و برای ابد ادامه پیدا می كند. همه[/FONT][FONT=&quot]افكار به هم مربوط هستند. افكار با هم تلاقی پیدا می كنند. [/FONT]
[FONT=&quot]در مسیر اعجاب[/FONT][FONT=&quot]انگیزی از انرژی با هم تقاطع پیدا می كنند و نقش بدیع و زیبایی از[/FONT][FONT=&quot]پیچیدگیهای غیر قابل باور به وجود می آورند . همات طور كه دو چیز مشابه[/FONT][FONT=&quot]همدیگر را جذب می كنند دو انرژی مشابه هم یكدیگر را جذب می كنند .و توده[/FONT][FONT=&quot]ای از انرژی مشابه به وجود می آورند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
[FONT=&quot]بنابراین[/FONT][FONT=&quot]حتی افراد معمولی اگر فكرشان(دعا. امید. آرزو . .رویا .ترس) به اندازه[/FONT][FONT=&quot]كافی قوی باشد میتوانند نتایج شگفت انگیزی را به وجود آورند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]زندگی[/FONT][FONT=&quot]نمیتواند به هیچ طریق دیگری خودش را نشان دهد جز آن طریقی كه تو تصور[/FONT][FONT=&quot]میكنی خودش را نشان خواهد داد .تو با فكر كردن خلق می كنی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]پس همیشه به بهترینها فكر كن[/FONT]

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و و قتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: دیگه چاره ایی نیست .شما به زودی خواهید مرد .
دو قورباغه حرفهای آنها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشون کوشیدند تا از گودال خارج شوند.
اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید چون نمی تونید از گودال خارج شید ?
به زودی خواهید مرد . بالاخره یکی از قورباغه ها تسلیم گفته های دیگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت .او بی درنگ به ته گودال پرتاب شد و مرد.
اما قورباغه دیگه با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد .
بقیه قورباغه ها فریاد می زدند که دست از تلاش بردار ?
اما او با توان بیشتری برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد و بالاخره از گودال خارج شد.
وقتی از گودال بیرون آمد بقیه قورباغه ها از او پرسیدند : مگر تو حرفهای ما را نشنیدی ؟
معلوم شد که قورباغه ناشنوا است و در واقع او در تمام راه فکر می کرده که دیگران او را تشویق می کنند .

(من فکر می کنم میشه اینطوری برداشت کرد که نتیجه ی این داستان اینه که برای پیشرفت کسی جلوی تو رو نگیره و به حرفهای بقیه گوش نکرد،اگر خواستن جلوت رو بگیرن...به هدفت فکر کن - باید ناشنوا بود)

pink lotus

عضو جدید
سلام!
وقتی توی یه شرایط بحرانی باشی عصبی،خسته،تنها و از همه مهمتر دلشکسته حتی اگه این قانون رو هم قبول داشته باشی نمی دونی باید چی کار کنی یا از کجا شروع کنی.
مثل خود من.
من فکر میکنم تنهایی شروع کردن سخته:(
مخصوصا اگه مشکل احساسی باشه که کوچکترین چیز ها هم توش اهمیت داشته باشه:crying2::crying:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام به همه دوستای گل:gol:
مدتی نبودم با تشکر ازینکه هیچ کس نگفت یکی بودا قبلا اینجا یه حرفایی میزد ولی چرا مدتیه پیداش نیست:lol:خب مهم اینه که شاد باشید و پر انرژی
آخر سال 88 هم از راه رسید
یه نکته جالب دیدم
چند روز پیش داشتم آخرین صفحات سالنامه رو پر میکردم که نگاهی به اولین صفحاتش انداختم
وای بچه ها باورم نمیشد من توی اولین برگ این سالنامه نوشته بودم
"امسالو با کلی آرزوهای توپ و قشنگ برای خودمو دوستانم آغاز کردم امیدوارم و مطمئنم که برگه های پایانی این سالنامه با کلی اتفاقات هیجان انگیز پر میشه "
و نکته حیرت انگیز اینجاس که من واقعا داشتم صفحات پایانی رو با نگارش یکی از بزرگترین و شادترین اتفاقات زندگیم پر میکردم که البته الان نمیتونم بگم چیه :love:ولی بهدا شاید گفتم
واقعا من امسال به خیلی از خواسته هام رسیدم اونم به شکل اعجاب انگیزی طوری که خودم این جوری مونده بودم:eek:
فقط میتونم بگم خدای بزرگ سپاس
برای پست آخر امسالم فکر میکنم هیچ چیز بهتر از دعای زیبای تحویل سال نباشه که من میگم هر روز باید خوندش

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

یه صدای لطیف باران هم میذارم برای دانلود امیدوارم ازش لذت ببرید این صدا به صورت طبیعیدر جنگلهای بلغارستان ضبط شده
دانلود

شاد باشید و ارام چون بهار:gol::gol::gol:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت پیشکسوتای عزیز :smile:
لطفاً این اعضای قدیمی رو به منم معرفی کنید ( محض اطلاع بیشترم ):redface:

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم قبولش دارم اگه كمي دقت كنيد تو تمام اموزش ها اول مي گن احساس مثبت داشته باشين
البته استفاده از اون قوانين مخصوص به خودشو داره و بايد بلد باشي چطوري با هاش كار كنيد

pink lotus

عضو جدید
سلام من یه جایی خوندم این قانون واسه هر کی یه جوری کار می کنه یعنی هر کس باید ببینه این قانون در موردش چه جوریه مثلا یکی باید همه چی رو بر عکس بخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این درسته یا نه صرفا یه نظر شخصی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت شما دوست عزيز
اين قانون براي همه يه جور كار ميكنه مثبت بيانديش مثبت دريافت كن
هيچ چيزي معكوس نيست
هر چه بخواهي همان خواهد شد

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
محدوديت آرزو

محدوديت آرزو

اگه محدوديتي براي عملي كردن آرزوهات نداشته باشي دوست داري چكار كني، از همين امروز همونطور زندگي كن.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلامي‌بارد;)
:gol:گروه موفقيت:gol:

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
قانون جذب

قانون جذب

به نظر شما قانون جذب واقعیت داره ؟
بله این قانون کاملا واقعیه اما به تا الان کسی نتونسته واقعا اونو درست تعریف کنه یا بشناسه ولی قران کریم این مساله رو برای ما کاملا تعریف کرده
برای شروع به اولین سوره قرآن یعنی سوره حمد می پردازیم تنها سوره ای که در ان بر خلاف تمام سوره ها که خداوند با انسان
صحبت می کنه در این سوره انسان با خدا صحبت می کنه اما پیامهای سوره حمد درباره جذب ........
من در اینجا طرز جذب کردن را در سوره حمد توضیح می دم
جذب هفت مرحله داره (شاید یکی از دلایل عجیب بودن عدد هفت نیز همین جذب قدرت جذب این عدد باشه)
قبل از جذب باید به خدا پناه ببریم
بعد از اون ----مرحله اول :بسم الله الرحمن الرحیم :در این مرحله شخص باید کار را با نام خدا آغاز کند و به این کاملا ایمان داشته باشد که خداوند هیچ چیزی را برای خودش نیافریده است بلکه همه چیز برای ماست و خداوند منتظر شخصی است که از افریده های خودش به او ببخشد و خداوند بسیار بخشنده و مهربان است
پس باید کاری کنیم که اون شخصی که خداوند به دنبال اوست ما باشیم
2:الحمد الله رب العالمین : در این مرحله باید از خداوند به خاطر اونچه که به ما بخشیده تشکر کنیم از چیزهای که به ما داده و از چیزهای که از ما گرفته چون خداوند هر چه که می بخشد از رحمتش است و هر چه که می گیرد از حکمتش و ما باید به خاطر هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را باعث و بانی همه چیز در هستی بدونیم و غیر او را حتی یک لحظه باعث امیدمون ندونیم.
3:الرحمن ارحیم ؟: خداوند را به عنوان سخاوتمند ترین در تمام هستی بشناسیم و او را خسیس نپنداریم و اما چون نام رحمان برای امور دنیوي و الرحیم برای امور اخروی است اون چیزی را که ما در ذهنمون داریم و می خواهیم جذب کنیم می تونه از هر دو مورد دنیوی و اخروی باشه
4:مالک یوم الدین :خداوند را باید سلطان روز جزا بدونیم و از عذاب خداوند بترسیم یعنی در مقابل خدا احساس عجز کنیم و این احساس را که ما گنه کاریم و فقط به امید رحمت خداوند به درگاهش امده‌ایم وگرنه ارزش لطف خدا رو همین جوری نداریم
5: ایاک نعبد و ایاک نستعین : این مرحله خیلی مهمه یعنی اگر کوچکترین شکی به خدا داشته باشیم یا چشم امیدمان به غیره خدا باشه یا کسی دیگه رو خدا بدونیم (مثل شعر جواد خلیلی که میگه شما زمینی ها همش همینید اونور میزی رو خدا می دونید ) جذب انجام نمی شه
6:اهدنا الصراط المستقیم الصراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیم والضالین : (اما چرا بعضی چیزهای که ما می خواهیم را بدست نمی اوریم مگر جذب درست نیست پس چرا جواب نمی ده خوب جواب این سوال رو خداوند خودش داده خداوند می فرماید به من اعطا کن انچه را که مرا به سوی راه راست ببرد نه انچه را که مرا به سمت گمراهی و خشمت تو ببرد پسببینید چون خداوند مارو دوست داره و نمی خواد به سمت عذاب خدا یا به سمت گمراهی پیش برریم به خاطره همین بعضی از دعاهامونو یا همون جذبمونو قبول نمی کنه اگه یه خورده تو خواستمون تجدید نظر کنیم و از این عاقبت بد دورش کنیم مطمئنا بهش می رسید.

البته منم اين رو از يه سايت گرفتم كه قانون هفتم توش نبود، ميگردم اگه پيداش كردم براتون ميذارمش.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر چیزی که فکر می‌کنید، آن چیز به سمت شما جذب می‌شود. شروع کار با فکر است، پس باید به شدت مواظب چیزهایی که روی آنها تمرکز می‌کنیم و به آنها توجه می‌کنیم باشیم. در واقع شما تمام چیزهایی که در ذهنتان می‌گذرد را به سمت خودتان جذب می‌کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي اينکه در رشته ي خود بهترين باشيد، ابتدا بايد نسبت به هدف خود شفافيت داشته باشيد؛ يعني دقيقا بدانيد که چه مي خواهيد و نسبت به کارهايي که انجام مي دهيد آگاهي کامل داشته باشيد. سپس بايد بهترين روش انجام کار را تشخيص دهيد و کار را دنبال کنيد و ببينيد چه کارهايي و چه روشهايي شما را به هدفتان نزديک تر مي کند؟! در کارهاي خود سرعت عمل فراواني داشته باشيد تا بتوانيد بهره وري خود را به صورت چشم گيري افزايش دهيد.
بعد از انجام اين اعمال بايد از طريق قانون جذب وارد عمل شويد. به اين صورت که؛ ابتدا خودتان را در پنج سال آينده در نظر بگيريد و تصور کنيد که شما يکي از بهترين افراد در رشته ي خود هستيد. شما بايد آينده ي ايده آل خود را به تصوير بکشيد و در ذهنتان ايجاد کنيد. خصوصياتي که تصوير ذهني شما داراست را روي کاغذ بياوريد. به طور مداوم و مرتب مجسم کنيد که شما به همان چيزي تبديل شده ايد که تجسم مي کرديد.
بگذاريد تصوير ذهني شما از آينده يتان به نحوه عملکرد فعلي تان جهت بدهد.
تازماني که در واقعيت به آن بدل نشده ايد آن تصوير را در ذهن خود حفظ کنيد.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

mosleh.bargh

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز و گلم!!:)
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!:gol:

نظر من كه مثبته الان بايد چيكار كنيم منظورتو متوجه نشدم

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
توان آدميان را، با آرزوهايشان مي شود سنجيد.

تا می توانی آرزو کن... دلت برای دنیا نسوزد.... فراهم کردن آرزوهای تو برای دنیا هیچ کاری ندارد..... همین حالا بخواه تا برآورده شود...........
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
تكرار كن

تكرار كن

اين جمله را هميشه تكرار كن:

کیف پولم همیشه به خاطر پول زیادی که در آن است پف کرده است.
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من كه مثبته الان بايد چيكار كنيم منظورتو متوجه نشدم
سلام به شما دوست عزيز
شما تاپيك رو از اول دنبال كني كاملاً متوجه همه چيز ميشي و اونوقته كه شما به ديگران در اين باره جواب ميدي.....;)
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

mosleh.bargh

عضو جدید
سلام به شما دوست عزيز
شما تاپيك رو از اول دنبال كني كاملاً متوجه همه چيز ميشي و اونوقته كه شما به ديگران در اين باره جواب ميدي.....;)
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

يه چيزي بگم نارحت نمي شي دوست من

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهدافتان را اولويت بندي كنيد.

اهدافتان را اولويت بندي كنيد.

برای رسیدن به اهداف خود، آنها را اولویت بندی کنید و در یک زمان چند هدف نداشته باشید، چون در این صورت قدرت تمرکز خود را از دست می دهید و دیرتر به آرزوهایتان می رسید.

;)از آسمان طلا مي‌بارد;)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه چيزي بگم نارحت نمي شي دوست من
بگو اگه بتونم جواب ميدم و اگرم نه ميرم دنبال جواب ميگردم و به شما دوست عزيز جواب ميدم.
;)از آسمان طلا مي‌بارد;)