گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلامی دوباره به دوستان عزیز.

من در مدتی که پیگیر مباحث اینجا بودم دیدم اکثر بچه های اینجا و اونایی که درصدای بالا داشتن در خصوص درس سیگنال فقط نام تقدسی بر سر زبانشون هست.

من کتابش رو گرفتم و نگاه کردم ولی حقیقتش خیلی نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.

و....

سلام دوست عزیز...دقیقا این حس شما رو هم من بار اول که کتاب اقای تقدسی رو خوندم داشتم...به نظرم کتاب اقای تقدسی البته ویرایش قبلیش بزرگترین عیبش همین بود...ابن که بر خلاف همه ی کتاب های بازار یا کالا هر چی که فکرشو بکنید اولشو این قدر خوب جلوه می دند و ... تا وقتی که ادم یکم جلو تر میره پشیمون میشه و... کتاب اقای تقدسی کاملا بر عکسه... یعنی شما تا اون کتاب رو حداقل یک دور تا اخرش نخونی و وارد دور دوم نشی اصلا متوجه نمیشی که من چی میگم... و بازم تصمیم نهایی با خود شما...ولی شما یک دور کامل این کتابو بخونی پشیمون نمی شی ...مطمئن باش...

سلام
درسای مربوط به دفترچه اول رو میدونم تو زمانی که میدن نمیتونم همه رو جواب بدم بنظرتون چطوره مدارو اصلا نزنم و فقط تمرکزم روی زبان و ریاضی باشه؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام دوست محترم... شما حتی اگه زبانتون در حد تافل هم باشه... اشتباه محضه که ریاضی و مدار یکیشو حذف کنید و در واقع یکی از این دو درس رو قربانی زبان کنید... اگه واقعا زبانتون خوب هستش...اول اول سر جلسه ریاضی مدار و جواب بدید وخودتونو ملزم کنید تنها مثلا نهایتا 15 دقیقه از وقت دفترجه ی اول رو به زبان اختصاص بدید حالا هر چقدر تونستید سوال جواب بدید...واقعا حتی اگه زبانتون در حد بالای 50 باشه..بازم حذف کلا یکی از دروس ریاضی و مدار اشتباه محضه...دیگه دلایلشو من مشروح نگفتم ولی قبول کنید.

سلام اینجاکه همه برقین میشه راهنماییم کنید.برای مغناطیس ومدار وبررسی جه منابعی بهتره.اگه یکی پیداشه وکمکم کنه ممنون میشم .

سلام به شما...

دوست محترم...

شما میخواید رتبه ی دو رقمی بشید یا تک رقمی که می خواید مغناطیس بخونید ؟ اگه غیر این هستش من میگم فعلا مغناطیسو حذف کنید...

برای مدار توصیه اولم این هستش که اگه امکانش هست ترجیحا کلاس برید بهتره... ؟

برای بررسی هم متاسفانه من قدرتی نیستم که راهنماییتون کنم...ولی رجوعتون میدم به این لینک

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ابع-ارشد-برق?p=7325041&viewfull=1#post7325041

moheby25

عضو جدید
سلام دوستان برای کتاب دو جلدی معادلات کریمی آیا خوندن تستهای همه رشته ها لازم است یا فقط تستهای برق رو بخونیم.(الته هدفم اینه که همه سوالات معدلات رو بتونم جواب بدم.)

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام دوستان برای کتاب دو جلدی معادلات کریمی آیا خوندن تستهای همه رشته ها لازم است یا فقط تستهای برق رو بخونیم.(الته هدفم اینه که همه سوالات معدلات رو بتونم جواب بدم.)

سلام...من خودم به حساب !!! تستای ریاضی محض رو هم زدم حتی بعضی تستای مکانیکو ولی نتونستم یک تست رو هم جواب بدم سر جلسه....چون درست نخوندم..سر جلسه هم استرسی شدم و..

به نظر من اولویت اول شما با برق و خوب خوندن و فهمیدن همونا باشه... و تا وقتی همونا رو خوب یاد نگرفتید سراغ بقیه نرید... بعدش ریاضی محض رو بزنید..باز وقت شد مکانیک... و بیش تر از این رو توصیه نمی کنم.. و نمی گم هم لزوما همشو می تونید جواب بدید...و کلا توصیه میکنم سوالای دو سال اخیر ریاضی کل رشته ها مثل عمران و.. رو وقت شد یک نگاه بندازید شاید بد نباشه.

با ارزوی موفقیت.

amir-chiko

عضو جدید
سلام بچه ها میخوام برای مخابرات امسال شرکت کنم.میخواستم بدونم برای مخابرات فردوسی مشهد حداقل چه رتبه ای میخواد.وبنظرتون از کی شروع کنم؟
دوستانی که رتبه سه رقمی اوردن لطفا رفرنساشون بگن و درصداشون بی زحمت

HassanRouhi

عضو جدید
سلام دوستان

کسی از پردیس بین الملل دانشگاه امیر کبیر اطلاع داره؟ با توجه به اینکه فرقش با دانشگاه تهران و شریف این که کلاس ها در خود دانشگاه برگذار میشه، آیا اصلا ارزش داره حدود 25 تا 30 میلیون خرج یه ارشد از این دانشگاه کنیم؟ من یک سال فنلاند ارشد خواندم، اما به دلایلی مجبور شدم برگردم، حالا هم درخواست انتقالی دادم که دانشگاه امیر کبیر موافقت کرده.
میخواستم بدونم اگر فرض رو بر اپلای کردن دکترا بذاریم(کانادا یا آمریکا) ، آیا مدرک بین الملل امیر کبیر ارزش داره؟
اساتید اصلا روی دانشجوهای بین الملل وقت میذارن؟

farhad1371

عضو جدید
سلام دوستان

کسی از پردیس بین الملل دانشگاه امیر کبیر اطلاع داره؟ با توجه به اینکه فرقش با دانشگاه تهران و شریف این که کلاس ها در خود دانشگاه برگذار میشه، آیا اصلا ارزش داره حدود 25 تا 30 میلیون خرج یه ارشد از این دانشگاه کنیم؟ من یک سال فنلاند ارشد خواندم، اما به دلایلی مجبور شدم برگردم، حالا هم درخواست انتقالی دادم که دانشگاه امیر کبیر موافقت کرده.
میخواستم بدونم اگر فرض رو بر اپلای کردن دکترا بذاریم(کانادا یا آمریکا) ، آیا مدرک بین الملل امیر کبیر ارزش داره؟
سلام ، نگفتین چه گرایشی هستین ...ولی در هر صورت بستگی به خودتون داره،رمز موفقیت شما ،استاد راهنمایی هست که باهاش بر می دارین! استادهای خوبم هر کسی رو نمی پذیرند!(چون محدودیت سهمیه دارن) قشنگ نگاهت می کنه ببینه ازت 2 تا مقاله می یاد بیرون یا نه ،اگه زبانت خوب باشه و بتونی روی اون یه سالی که فنلاد بودی حسابی مانور بدی(یعنی برسونی پایه علمیم خوبه) تا بتونی با یه استاد بدرد بخور برداری! بقیش حله!گرچه فکر می کنم عنوان بین الملل حتما تو مدرکت درج می شه اما این خیلی واسه استادهای اون طرف مهم نیست،اونا نگاه می کنن به معدل و کارهای پژوهشیت نه عنوان بین الملل بودن مدرکت!

HassanRouhi

عضو جدید
سلام ، نگفتین چه گرایشی هستین ...ولی در هر صورت بستگی به خودتون داره،رمز موفقیت شما ،استاد راهنمایی هست که باهاش بر می دارین! استادهای خوبم هر کسی رو نمی پذیرند!(چون محدودیت سهمیه دارن) قشنگ نگاهت می کنه ببینه ازت 2 تا مقاله می یاد بیرون یا نه ،اگه زبانت خوب باشه و بتونی روی اون یه سالی که فنلاد بودی حسابی مانور بدی(یعنی برسونی پایه علمیم خوبه) تا بتونی با یه استاد بدرد بخور برداری! بقیش حله!گرچه فکر می کنم عنوان بین الملل حتما تو مدرکت درج می شه اما این خیلی واسه استادهای اون طرف مهم نیست،اونا نگاه می کنن به معدل و کارهای پژوهشیت نه عنوان بین الملل بودن مدرکت!
سلام
بله ، عنوان بین الملل در مدرک نوشته میشه. در ایران ارزش چنین مدرکی چطوره؟

گرایشم هم قدرت هست و با توجه به اینکه علاقه دارم در الکترونیک قدرتو یا اسمارت گریدز و گرایش های مرتبط به انرژی های تجدیدپذیر کارکنم ، دانشگاه امیر کبیر رو انتخاب کردم.
تنها چیزی که یه خورده دل گرمی میده این که کلاس ها تو خود دانشگاه امیرکبیر برگذار میشه.پردیس های بین الملل دانشگاه های تهران و شریف تو شهرهای دیگه با اساتید دیگه هستند.
فقط میترسم در ایران هم برای این مدرک ارزشی قائل نشن که احتمالش زیاده

سلام
بله ، عنوان بین الملل در مدرک نوشته میشه. در ایران ارزش چنین مدرکی چطوره؟

گرایشم هم قدرت هست و با توجه به اینکه علاقه دارم در الکترونیک قدرتو یا اسمارت گریدز و گرایش های مرتبط به انرژی های تجدیدپذیر کارکنم ، دانشگاه امیر کبیر رو انتخاب کردم.
تنها چیزی که یه خورده دل گرمی میده این که کلاس ها تو خود دانشگاه امیرکبیر برگذار میشه.پردیس های بین الملل دانشگاه های تهران و شریف تو شهرهای دیگه با اساتید دیگه هستند.
فقط میترسم در ایران هم برای این مدرک ارزشی قائل نشن که احتمالش زیاده
کلاسها در داخل دانشگاه هست ولی از دانشکده برق (ساختمان ابوریحان)جداست .

HassanRouhi

عضو جدید
کلاسها در داخل دانشگاه هست ولی از دانشکده برق (ساختمان ابوریحان)جداست .

ممنون از پاسختون دوست عزیز

از کیفیت کلاس ها اطلاع دارید؟ از کیفیت دانشجوها؟ چیزی گیر آدم میاد؟
اساتید همون اساتید خود دانشگاه هستند؟ جدی میگیرند دانشجوهای پردیس بیئ الملل رو؟

ممنون از پاسختون دوست عزیز

از کیفیت کلاس ها اطلاع دارید؟ از کیفیت دانشجوها؟ چیزی گیر آدم میاد؟
اساتید همون اساتید خود دانشگاه هستند؟ جدی میگیرند دانشجوهای پردیس بیئ الملل رو؟
من از کیفیت کلاسها خبر ندارم فقط در دوران دانشجویی برخی از اساتید عزیزم که از بزرگان برق ایران هستن میگفتن پردیس نخونید و........

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
MehranVB@ گرامی و سایر دوستان. یک سوال از شما داشتم: کسی که خرداد امسال درسش رو تموم کنه میتونه امسال در کنکور ارشد شرکت کنه و از مهر سال بعد به دانشگاه بره یا مشکل سربازی براش پیش میاد؟
شاید بهتر باشه که در ترم تابستانی درسش رو تموم کنه؟
سلام دوست عزیز

این سایت نظام وظیفه
http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=4451

من اینجور برداشت کردم که اگه خرداد فارغ التحصیل بشی تا ساله اینده شهریور نباید بری سربازی!

حالا بقیه دوستان هم نظرشونو بگن

HassanRouhi

عضو جدید
من از کیفیت کلاسها خبر ندارم فقط در دوران دانشجویی برخی از اساتید عزیزم که از بزرگان برق ایران هستن میگفتن پردیس نخونید و........
سایر دوستان نظری دارند در این زمینه (پردیس بین الملل امیرکبیر)؟
خودم موندم بشینم یکی دو سال کار کنم و بعدش برای ارشد اپلای کنم، یا اینکه 2 سال پردیس بین الملل امیر کبیر بخوانم و برای دکترا اقدام کنم

salmanro

عضو جدید
والامن شنیدم مدرکش خیلی اعتباری نداره بااینکه هزینه هاشم بالاست.........

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من اطلاعاتم خیلی به روز نیست، اما اون زمان که میخوندم، سئوالای ریاضی برق کلاً سبکش فرق داره با رشته‌های دیگه.
خیلی حضور ذهن ندارم، اما خیلی از مباحث هستن که در برق زیاد ازشون سئوالی طراحی نمیشه.
برای نمونه، سئوالای کتاب معتقدی بیشتر به درد مکانیک میخوره، اما وقتی به ریاضی مهندسی مومن‌زاده نگاه کنید، خودش یه سری مباحث که معمولاً در برق ازش سئوال طرح نمیشه رو با ستاره مشخص کرده.
کریمی هم کلاً هر چی دم دست بوده رو توی کتاب آورده، اما اگر من باشم سئوالای برق رو در اولویت قرار میدم.

سلام دوستان

فکر میکنم اطلاعات نادرست دادن بهتون، کلاس‌ها در داخل دانشگاه امیرکبیر برگزار نمیشه!
کلاس‌های پردیس در ساختمونی جدا از دانشکده هست (از نظر مسافتی تقریباً چند دقیقه با دانشگاه با فاصله داره)، اما شما میتونید داخل کلاسای دانشکده از همون استاد هم شرکت کنید. (یعنی ما همکلاسی‌هایی داشتیم که به جای کلاسای پردیس با ما همکلاس بودن، از طرفی همکلاسی‌هایی هم داشتیم که میومدن از ما جزوه میگرفتن و کلاسشون جدا بود)

سطح کلاسای پردیس بسیار پایین‌تر هست، سطح سئوالات امتحانات هم بسیار ساده‌تر هست. (یکی از اساتید امتحانا رو مشترک گرفت و نمره پردیسی‌ها رو در 2.5 ضرب می‌کرد، یا یکی دیگه از اساتید از ما امتحانی اوپن بوک در حد المپیاد گرفت، ولی از پردیسی‌ها سئوالا در حد درسای لیسانس بود).

در مورد مدرک، تا پارسال که واژه «پردیس» هم در مدرک ذکر میشد که قرار بود این واژه رو حذف کنن و همه مدارک روزانه و پردیس یکسان بشه. اما فکر نمیکنم هنوز این اتفاق افتاده باشه.
اما هیچ تفاوتی بین اعتبار مدارک وجود نداره. طبیعتاً در داخل کشور برای مدارک غیرپردیس بیشتر ارزش قائل هستن، اما برای خارج از کشور بودن اشخاصی که رفتن و هیچ مشکلی در زمینه مدرک نداشتن. اما چون معمولاً رزومه ضعیفی دارن (از لحاظ مقاله) ندیدم کسی دانشگاه رده بالا بره.

خودمونی بخوام بگم، این مدرک همون روزانه هست که با یه هزینه خیلی وحشتناک میدن و برای همین روشون نمیشه بخوان سختگیری کنن، اینکه میگن مدرکش اعتبار نداره خیلی صحت نداره و (حداقل برای خارج از کشور) هر کاری که بخواید میتونید باهاش انجام بدید.

در مورد سئوال آخرتون، مثلاً استاد راهنمای خودم دانشجو از پردیس داشت، ولی این دانشجو بود که برای استاد وقتی نمیذاشت. مسلماً دانشجو اگر کاری باشه و بتونه مقاله بده، استاد برای اعتبار خودش هم که شده وقت میذاره. (البته اگر وارد دوره روزانه هم بشید می‌بینید که کلاً «وقت گذاشتن» برای اساتید معنی نداره و تلاش آنچنانی براتون انجام نمیدن.)

موفق باشید
به نظرم کمی اغراق می‌فرمایید. دو مقاله برای یه دانشجوی عالی ارشد هست. من هم فکر میکردم الان در دانشگاهایی مثل امیرکبیر و شریف و تهران چه خبر هست و همه راحت سه چهار تا ترنزکشن و الزویر میدن!
ولی الان اکثر کسایی که تزشون رو دفاع میکنن، در حد کتفرانس داخلی یا خارجی ارائه میدن و به شخصه کم دیدم که ژورنال معتبر و اون هم دو تا ارائه بدن.
تازه این برای گرایش قدرته که مقاله دادن باهاش راحت‌تره، گرایشایی مثل کنترل و مخابرات که وضعیت خیلی سخت‌تری دارن و توی چند مورد اخیری که فارغ شدن هیچ کدومشون حتی یه مقاله هم ندادن!

اما چیزی که من پرسیدم، اساتید برای دانشجوهای پردیس اصلاً براشون مهم نیست طرف در چه سطحی هست و اتفاقاً خیلی برای پردیسی‌ها بیشتر سردست میشکونن چون پول خیلی بیشتر گیرشون میاد و از طرفی هم انتظار یه چیز فوق‌العاده هم ندارن (فرمایشتون صحیحه که اساتید سهمیه دارن).

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه
روزه نمازتون قبول
چرا هیشکی نیست؟
کجان یعنی اونایی که یه روزی بودن؟:(
بچه های جدید فک کنم بچه های پارسال رو الگو قرار ندادید نع؟ که هی بیاید باشگاه:دی
زیر پوستی درس بخونید ما راضی ایم. ولی خیلی ساکتید و مشکوک:دی

salmanro

عضو جدید
باسلام آقامهران عزیزواژه ی خیلی که ابتدای جمله من اومده نشان ازاینه که این مدرک دربعضی جاهامیتونه اعتبارداشته باشه بعدم اینکه فرمودین حداقل خارج ازکشورمیتونه اعتبارداشته باشه که بازم میره توجدول حداقل بااین شرایط اگرHassanRouhi عزیزبخوان به زندگی خودشون توی ایران ادامه بدن بنظرشماحرف من بااین شرایط مطابقت داره یانه؟

f.babaei

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممم بروبچه باصفای برقققققققققققققققققققققققق
عاقا اینجا چقده ساکته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بلانسبت درس میخونید دیه؟؟
عاقا ماه رمضون رمق نزاشته واسمون درس بخونیم چیکار کنیم؟
من سر کارم میرم ساعتای 5 و6خونم...خدا بخیر بگذرونه امسالو:cry:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
روزه نمازتون قبول
چرا هیشکی نیست؟
کجان یعنی اونایی که یه روزی بودن؟:(
بچه های جدید فک کنم بچه های پارسال رو الگو قرار ندادید نع؟ که هی بیاید باشگاه:دی
زیر پوستی درس بخونید ما راضی ایم. ولی خیلی ساکتید و مشکوک:دی

من تازه از دانشگاه و درساش فارغ شدم ماه رمضونم هست اصلا حوصله درس خوندن ندارم ...
نمیدونمم اول باید از چی شروع کنم؟
از ماشین شروع کنم بده؟؟خیلی درسش خوب میره تو مغزم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من تازه از دانشگاه و درساش فارغ شدم ماه رمضونم هست اصلا حوصله درس خوندن ندارم ...
نمیدونمم اول باید از چی شروع کنم؟
از ماشین شروع کنم بده؟؟خیلی درسش خوب میره تو مغزم

سلام
مبارک باشه پس.
اره ماه رمضون سخت هست ولی میشه چار پنج ساعت خوند اونطوارم نیست. حوصله ام انگیره میخاد. من میگم از ریاضی و مدار کلا از هرچی سخته. ماشین اینا رو نمیدونم. هیچ وقتم ارتباط خوبی در عین آسونی قدرت نتونستم باش برقرار کنم. تاپیک بچه های موفق رو بخون ب نظرم یه تصمیم بگیر برای منابع اینا. تکلیفتم از اول با خودت روشن کن با ارشد خوندن. بعد اون دیه حرف هیچکسو گوش نکن:دی

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مبارک باشه پس.
اره ماه رمضون سخت هست ولی میشه چار پنج ساعت خوند اونطوارم نیست. حوصله ام انگیره میخاد. من میگم از ریاضی و مدار کلا از هرچی سخته. ماشین اینا رو نمیدونم. هیچ وقتم ارتباط خوبی در عین آسونی قدرت نتونستم باش برقرار کنم. تاپیک بچه های موفق رو بخون ب نظرم یه تصمیم بگیر برای منابع اینا. تکلیفتم از اول با خودت روشن کن با ارشد خوندن. بعد اون دیه حرف هیچکسو گوش نکن:دی

سلام عزیزم
منابع رو تهیه کردم ....
راس میگی میرم سر میزنم ولی کاراموزیم دارم ...کسی هم بوده که تابستون کاراموزی هم بره درسشم بخونه؟؟؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام
مبارک باشه پس.

4 5 ساااااااعت ! چه خبره :دی
ما دم کنکور 4 5 ساعت نمیخوندیم چه برسه ماه مبارک رمضون

A R A S T E

عضو جدید
باباحالا ی نفرتصمیمشوداره عملی میکنه بذارین بخونه خیلیم خویه زهراخانم همینطوری ادامه بده;)

Pencil

عضو جدید
4 5 ساااااااعت ! چه خبره :دی
ما دم کنکور 4 5 ساعت نمیخوندیم چه برسه ماه مبارک رمضون
مگه این زمان خیلیه؟؟ آخرش خسته میشیم یا مشکلی پیش میاد؟
من خیلی اوقات تایم مطالعه ام از این رقم هم بالاتر میره تا 8 ساعت هم میرسه :|

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااامممممممممممممممم ممممم بروبچه باصفای برققققققققققققققققققققققق ق
عاقا اینجا چقده ساکته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بلانسبت درس میخونید دیه؟؟
عاقا ماه رمضون رمق نزاشته واسمون درس بخونیم چیکار کنیم؟
من سر کارم میرم ساعتای 5 و6خونم...خدا بخیر بگذرونه امسالو:cry:
من که یه کار مسخره ی بخور ونمیر پر زحمت داشتم به عشق کنکور زدم بیرون از دل کار نشستم پا درس

salmanro

عضو جدید
نه خیلی نیست ولی به شرطی که بتونه مفیدباشه وخستگی ازدرس وخوندن باعث نشه گیرایی پایین بیاداصلنم خیلی نیست

sadratrans

عضو جدید
برای ریاضی مهندسی و معادلات چی پیشنهاد می کنید؟
من ریاضی مهندسی رو با کریمی میخوام برم.بعضیا میگن روشهای کریمی طولانی و وقتگیره.نظر شما چیه؟

معادلات رو احتمالا نتونم کلاسشو برم و زیادم بلد نیستم و اون ترمی که معادلات داشتم اصلا نخوندمش و با نمره خوبی پاس نکردم.
آیا خودم میتونم این درسو با توجه به حجم کمترش نسبت به سایر دروس با خوندن کتاب جمع و جورش کنم؟

سلام. من خودم هیچی ریاضی بلد نبودم و اصلا بدم میومد از ریاضی. اما با کتاب کریمی از انتشارات نصیر راه افتادم. به نظرم همون کتاب رو چند دور بخونید میتونی سرعت خودتونو افزایش بدید . نگران این همه روش تستی نباشید. مهم فن حل مسئله هست. ضمنا من فقط فوریه و اعداد مختلط رو خوندم. کافی بود برام

Pencil

عضو جدید
نه خیلی نیست ولی به شرطی که بتونه مفیدباشه وخستگی ازدرس وخوندن باعث نشه گیرایی پایین بیاداصلنم خیلی نیست

من مخصوصا سر درس مدار کلا از محدوده زمان-مکان خارج میشم کتاب رو ساعت 13 باز میکنم میرم تو دنیای مدارات سرم رو که بالا میگیرم میبینم ساعت هشت شبه و7 ساعت داشتم مطالعه میکردم!

salmanro

عضو جدید
خب این که عالیه بهترازاین نمیشه وقتی همچین شرایطی پیش میادیعنی شمارفتی توعمق درس پس خسته که نمیشی هیچ بهترم میفهمی درس رو.ازنظررمن وقتی آدم هدف وانگیزه داشته باشه خستگی هیچ جایی توزندگی نداره فقط دررابطه بادرس نبایداجازه بدی این خستگی بازده کارتوبیاره پایین

ali_gsm

عضو جدید
سلام. من خودم هیچی ریاضی بلد نبودم و اصلا بدم میومد از ریاضی. اما با کتاب کریمی از انتشارات نصیر راه افتادم. به نظرم همون کتاب رو چند دور بخونید میتونی سرعت خودتونو افزایش بدید . نگران این همه روش تستی نباشید. مهم فن حل مسئله هست. ضمنا من فقط فوریه و اعداد مختلط رو خوندم. کافی بود برام

مرسی ممنون.
حالا یه درددلی هم با دوستان میخواستم داشته باشم.من حقیقتش چند وقته خیلی تلاش کردم همه چیز رو بذارم کنار و فقط زوم کنم روی بحث افزایش تمرکز و افزایش ساعات مطالعه ام.

اما احساس میکنم این مساله بحرانی رو برام ایجاد کرده و داره تعادل بین کفه های ترازوی روابط و مسائل درسی و کاریم رو برهم میزنه و از این حیث یه خورده احساس نگرانی برام پیش اومده هرچند که مصمم هستم نتیجه خوبی کسب کنم اما می ترسم کارم از جای دیگری بلنگه و بیخ پیدا بکنه و بعدا ضربه ای از این بابت بخورم.نظرتون چیه؟؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آخرین اخبار،
برگزاری آزمون ارشد سال 94 در اردیبهشت 95 قوت بیشتری گرفت. قبلا این خبر در حد شایعه به نظر می رسید. اما در شرایط کنونی، شواهد نشان می دهد که تغییر زمان برگزاری آزمون قطعی به نظر می رسد. در هر حال خبر رسمی این تغییر زمان برگزاری آزمون، احتمالا در اوایل تیر ماه امسال از طریق سازمان سنجش اعلام می شود.
البته تمایل مجری برگزاری آزمون این است که فرآیند برگزاری و اعلام نتیجه آزمون ارشد همه در یک سال انجام شود. قبلا برگزاری آزمون ارشد به این شکل بود که آزمون در بهمن ماه هر سال برگزار می شد و نتایج اولیه و نهایی آن در اردیبهشت و شهریور ماه سال بعد اعلام می شد.به این ترتیب برگزاری انتخابات سال 94 در اسفند نمی تواند اولویت مجری برگزاری برای تغییر زمان آزمون ارشد باشد، عاملی که در ماه های گذشته از آن به عنوان عامل اصلی تغییر زمان آزمون یاد می شد.

مرجع:گام برتر

sadratrans

عضو جدید

مرسی ممنون.
حالا یه درددلی هم با دوستان میخواستم داشته باشم.من حقیقتش چند وقته خیلی تلاش کردم همه چیز رو بذارم کنار و فقط زوم کنم روی بحث افزایش تمرکز و افزایش ساعات مطالعه ام.

اما احساس میکنم این مساله بحرانی رو برام ایجاد کرده و داره تعادل بین کفه های ترازوی روابط و مسائل درسی و کاریم رو برهم میزنه و از این حیث یه خورده احساس نگرانی برام پیش اومده هرچند که مصمم هستم نتیجه خوبی کسب کنم اما می ترسم کارم از جای دیگری بلنگه و بیخ پیدا بکنه و بعدا ضربه ای از این بابت بخورم.نظرتون چیه؟؟

در ابتدای شروع یک فرایند چند ماهه هستید. اینا طبیعیه. استرس و نگرانیا هست. کم کم سعی کنید تا 2 ماه اینده تعادل رو با توجه به اولویت ها و شرایط خودتون ایجاد کنید. سخته ولی شدنی

بالا