گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

baran.bahari

عضو جدید
javadaria61;129884 گفت:
از یکی پرسیدند بیکاری چطوره؟
میگه اولا خوب بود ولی الان دست زیاد شده:biggrin:

حالا گذشته از شوخی، این رشته ما که بد نیست. ماشا ا.. اینقده هم می خوان که نیاز به پارتی هم نیست.:redface:

سلام ببخشید که وارد بحث جالبتون شدم!! یه چی بگین با عقل جور در بیاد آخه برا آدمایی مثل من که دارن صنایع غذایی می خونن چیییییییییی..... خودتون که در جریان این کشاورزی ها(صنایع غذایی) هستین ؟؟!!؟ تو ایران همه کارا رو با پول می سنجن نه با سواد کارشون ( من که اند بی سوادام ) اونا رو میخوان نه مهندسی شیمی ....... حالا بگید من برا کار چیکار کنم نه سواد دارم نه پارتی.... فکر کنم نتونید این معما رو حل کنید اگه تونستید یه جایزه خوب دارین.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
لااقل باید سواد داشته باشی تا بتونی یه کاری بکنی.
خودت به ادم بی سواد کار میدی؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)
یعنی منظورت اینه رای بدم؟
نه خیلی از تقاضای من برا تمدیدش استقبال کردی،خفن مایوس شدم دیگه:(

قربونت، لطف کن اول تاپیکای مسابقه دیگه ننویس که امکان تمدید هست،چون دقیقه 90 هایی مثه من دلشونو به اون جملت خوش کردن:):D

چشم..رای هم میدیم...چ کنیم دیگه همکار مدیرین;)

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها،حالا گرفتم
ما رو باش...سالی حواست کجاس....اون گل بعد ازاسمم رو که دیدم،خر شدم فکر کردم داری دعوت می کنی بیام رای بدم:biggrin:

چشم. تبلیغ هم میکنیم .به همون دلیلی که بالا گفتم:)

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
والا تازه دیروز رسیدم خونه دانشگاه رو هم که خودت بهتر میدونی سایتش لاک پشتیه!
ممنون:gol:
همیشه به یادتون هستم ولی سعادت ندارم بیام

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا تازه دیروز رسیدم خونه دانشگاه رو هم که خودت بهتر میدونی سایتش لاک پشتیه!
ممنون:gol:
همیشه به یادتون هستم ولی سعادت ندارم بیام

سلاااااااااااااااااام
خوووووووووووووبی ؟ رسیدن بخیر

خوش اومدی

ایشالا خونه حسابی بهت خوش بگذره :gol::gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهرناز. خوبی؟ چه عجب یادی از ما کردی.

اصلنم از تو یادی ننمود :w11::w12::w12:

سلام
م.شیمیهای گل گلاب خوبین؟:gol:
بازم که اینجا خلوت شده!:que:

سلام
خوبیم

آره من نبیدم خلوت شده

آها،حالا گرفتم
ما رو باش...سالی حواست کجاس....اون گل بعد ازاسمم رو که دیدم،فکر کردم داری دعوت می کنی بیام رای بدم:biggrin:

نیمااااااااااااااااا

میکشمت

چرااااااا تمدید نکردی:w00::w00::w00:
منم عکس نزاشتم

فقط نبینمت

تو مردی :w01:

lastgoddess

عضو جدید
be nazare man kar hamishe hast makhsusan baraye ye shimist moshkel ine ke ma kar balad nistim age ye kam donyamuno bozorgtar konim va ba daste por az daneshgah biyaym birun mibinim ke mitunim kheyli kare bokonim dar zemn moshkele ma iraniya ine ke mikhaym ye shabe milyarder beshim
maghze por+talash+tavakol+sabr=$$$$

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
be nazare man kar hamishe hast makhsusan baraye ye shimist moshkel ine ke ma kar balad nistim age ye kam donyamuno bozorgtar konim va ba daste por az daneshgah biyaym birun mibinim ke mitunim kheyli kare bokonim dar zemn moshkele ma iraniya ine ke mikhaym ye shabe milyarder beshim
maghze por+talash+tavakol+sabr=$$$$

سلام
ورودتون رو به باشگاه تبریک میگم

لطفن فارسی تاپیک کنین، ولی قبل از هر چیزی باهاتون موتافقم

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدی با حرفاتون موافقم
برای توافق بیشتر لطفا فارسی تایپ کنین:)

lastgoddess

عضو جدید
مرسی
ممنون میشه یه کم ازتالارم-شیمی برام بنویسید من تازه واردم وخیلی چیزارو نمی دونم..........

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
ممنون میشه یه کم ازتالارم-شیمی برام بنویسید من تازه واردم وخیلی چیزارو نمی دونم..........

تالار م.شیمی
خوب یه تالاره، با افرادی آگاه و مجرب و کار بلد

اینجا بچه ها در حد توانایی‌هاشون اطلاعاتی میزارن تا در دسترس دیگران هم قرار بگیره، تا حدی که بتونیم به دیگران کمک میکنیم و به سوالاتشون پاسخ میدیم، جو خیلی صمیمی میان بچه ها اینجا موجوده

و خوشحال میشیم شما هم در این جمع باشید و به فعالیت خود ادامه بدین

در جایی دیدم در مورد پروژه‌ای بحث به میان آورده‌اید، میشه کامل توضیح بدین؟ یه رزومه بدین دیگه

چقد رسمی شدم، من رسمی نبیدم، روزگار منو رسمی نمود

راستی کل کردناتونم رو دیدم، کلی باحال بدی :w15: ببخشید خندیدم، خوب چیکارش کنم، ببخشین دیگه

فلن تا چندی بعدتر

lastgoddess

عضو جدید
کدوم کل کردنو میگید
چیزی که من روش کار میکنم یه خودرو یس که سوختش ماده شیمیاییه وقراره ساله آینده تومسابقه شرکتش بدم

:)
یعنی منظورت اینه رای بدم؟
نه خیلی از تقاضای من برا تمدیدش استقبال کردی،خفن مایوس شدم دیگه:(

قربونت، لطف کن اول تاپیکای مسابقه دیگه ننویس که امکان تمدید هست،چون دقیقه 90 هایی مثه من دلشونو به اون جملت خوش کردن:):D

چشم..رای هم میدیم...چ کنیم دیگه همکار مدیرین;)
من كجاش نوشتم تمديد ميكنيم!؟!! خواب ديدي يا من حواسم پرته جمله نوشتم!
آها،حالا گرفتم
ما رو باش...سالی حواست کجاس....اون گل بعد ازاسمم رو که دیدم،خر شدم فکر کردم داری دعوت می کنی بیام رای بدم:biggrin:

اي بابا تو ديگه
گل كجا بود ؟! :surprised:
نوشتم مسئول تبليغات ديگه
حالا اگه راي هم دادي مشكلي نيست . بار آخرت باشه ها :d :w27::gol:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای نیما:)
اونور که نوشتی: البته اگه تمدید نشه......:D

این ورم نوشتی صالحه خانم گل;)

بیخیش حالا:)

آقای نیما:)
اونور که نوشتی: البته اگه تمدید نشه......:D

این ورم نوشتی صالحه خانم گل;)

بیخیش حالا:)
راست ميگيا
ببخشيد
اصلا حواسم به اون نبود
نميدونم كي نوشته اونو
من نذاشتما :w12:!
شرمنده
سري بعدي زود بذار

baran.bahari

عضو جدید
زدین تو ذوقم....

زدین تو ذوقم....

واقعا که ...میدونم ...شماها چون نفت میخونید فکر میکنید حالا چند واحد بیشتر با ما فرق دارید ما دیگه خیلی بی سواد هم باشیم دیگه یه ذره که بلد هستیم ... امیدوارم بتونم توی رشته ای که دوست دارم توی رشته ای که زندگی ملت می سازه کمک کوچیکی کنم. توکلت علی الله...

لااقل باید سواد داشته باشی تا بتونی یه کاری بکنی.
خودت به ادم بی سواد کار میدی؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
واقعا که ...میدونم ...شماها چون نفت میخونید فکر میکنید حالا چند واحد بیشتر با ما فرق دارید ما دیگه خیلی بی سواد هم باشیم دیگه یه ذره که بلد هستیم ... امیدوارم بتونم توی رشته ای که دوست دارم توی رشته ای که زندگی ملت می سازه کمک کوچیکی کنم. توکلت علی الله...

نه باران جان منظورم این نبود. من رشتم نفت نیست. گاز میخونم.
در مورد بی سواد هم منظورم شما نبودید. کلی گفتم. منظورم این بود که هر کس و در هر رشته ای که باشه باید سواد داشته باشه.
منظورم این بود که خود شما هم اگر بخواید یه نفرو تو شرکتتون استخدام کنید مطمئنا اگر سواد نداشته باشه قبولش نمیکنید. من قصد جچسارت نداشتم.

baran.bahari

عضو جدید
خواهش می کنم

خواهش می کنم

خواهش می کنم . البته من هم باید از شما عذرخواهی کنم تند رفتم شرمنده. آخه تو ایران با این گرایش خیلی بد برخورد میشه....

نه باران جان منظورم این نبود. من رشتم نفت نیست. گاز میخونم.
در مورد بی سواد هم منظورم شما نبودید. کلی گفتم. منظورم این بود که هر کس و در هر رشته ای که باشه باید سواد داشته باشه.
منظورم این بود که خود شما هم اگر بخواید یه نفرو تو شرکتتون استخدام کنید مطمئنا اگر سواد نداشته باشه قبولش نمیکنید. من قصد جچسارت نداشتم.

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میبینم که همتون کماکان بی بخارین:(
می گم جناب پیرجو چرا کسر امتیاز نداریم تو باشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کوشین بچه ها؟

بالا