گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال شما خوب نشده؟
خب اشکال نداره...وقت که هست...حتما موفق میشین.. الان متوجه شدین که تو کدوم درس باید تلاش بیشتری کنین.کجاش ناراحتی داره؟

دخترین یا پسر؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟ایشالله که خوبه

آقا امروز جاتون خالی رفتیم دیدار با میرحسین....عالی بود..........................(سانسور بید این تیکش:) )

Mahdi JooN

عضو جدید
سلام sali...
اگه دوست داشتي يه ذره برام تعريف كن چي گفت...كلا حول چه موضوعي حرف زد
امروز فقط زنش اومد دانشگاه ما....

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره..حتما می گم براتون...الان 20:30 داره...ببینم ما رو نشن میده یا نه:)
فعلا

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خیلی وقت بود که به تاپیک سر نزده بودم حالا هم که اومدم خیلی سر حال نیستم آخه امروز دانشگاه حال و هوای خاصی داشت نتایج ارشد اومده بود. بعضی ها با جعبه های شیرینی وارد دانشگاه می شدن و وقتی دوستاشونو می دیدند بغلشون می کردند:w36: و با خوشحالی از رتبه هاشون می گفتند:w42:تو این میون دیدن چهره ی افرادی که از رتبه هاشون ناراضی بودند و بغض کرده بودند:cry: غم انگیز بود:(.نمی دونم چرا ناراحتی های بچه ها بیشتر تو ذهنم مونده تا خوشحالی اونایی که رتبه هاشون خوب شده شاید به دلیل اینکه بعضی هاشون و می شناختم و می دونستم تلاش کردن اما از رتبه های نجومی که آورده بودند سر در نمی آوردم:surprised:دیدن چهره ی یکی از بچه ها هنوز تو ذهنم چشم هاش خیلی قرمز بود انگار کل شبو گریه کرده بود به خاطر امتحان مجبور بود بیاد دانشگاه خدا می دونه امتحانشو چه طور داد!
اما امیدوارم اونایی که رتبه هاشون خوب شد انتخاب های درستی بکنند و اونایی هو که به ظاهر شکست خوردند با امید به خدا دوباره حرکت کنند و موفق بشند.:redface::gol:

nafise_eng

عضو جدید
آقا ما که خالیمون نشد اینجا چجوریاس؟!!! فقط گفتن بیام اینجا سوالمو بپرسم.رتبم شده 380.صنعتی اصفان میارم؟شبانه تهران چی؟ اصلا کسیو سراغ دارین تو این زمینه کمکم کنه؟ای بابااااااااا!!!!

Behnam.H2009

عضو جدید
آقا ما که خالیمون نشد اینجا چجوریاس؟!!! فقط گفتن بیام اینجا سوالمو بپرسم.رتبم شده 380.صنعتی اصفان میارم؟شبانه تهران چی؟ اصلا کسیو سراغ دارین تو این زمینه کمکم کنه؟ای بابااااااااا!!!!
اگه خدا بخواد در میای . نگران نباش و با قدرت انتخاب کن . البته بهت توصیه میکنم . اول به روزانه ها فکر کن بعد شبانه ها . حالا هر جا که می خواد باشه .

پارسال 383 شبانه شریف آورده

Mahdi JooN

عضو جدید
اولا که هنوزتا 22 مونده...ثانیا قرار شد براشون توضیح بدم:D...شما هم اگه مایلی بگو تا قبل 22 برات توضیح میدم:)

خوب تو كه هنوز برام....توضيح ندادي كه....
كي ديگه ميخواي برام تعريف كني؟؟؟؟...بعد از انتخابات؟؟؟؟:)

nafise_eng

عضو جدید
خوب شریف چی قبول شده؟گرایششم واسم مهم بود.بعد شبانه های تهران شنیدم وام نمیدن!آره؟!

خوب شریف چی قبول شده؟گرایششم واسم مهم بود.بعد شبانه های تهران شنیدم وام نمیدن!آره؟!
من نمیدونم لیستی که داشتم توش گرایش رو معرفی نکرده بود
گرایشها همش توی یک سطحن و هیچ فرقی ندارن
بجز کنترل فرایند و شبیه سازی و طراحی فرایند که از بقیه کمی بهترن ودلیلشم اینه که اینا صنعتی هستن و بقیه گرایشها تئوری محضن !

nafise_eng

عضو جدید
خودمم دارم به همین فکر میکنم که بیخیال شبانه ها بشم.اما از تهران گذشتن هم سخته خداییش.البته من لیساسنسمم تهران نبودم هاااا

nafise_eng

عضو جدید
شبانه نری بهتره
لیستو قبلا داشتم
الان که ندارم
مال پارسال بود
..............
شاید آخرین سوال ، جان خودت نزنی ها:صنعتی اصفهانو به نظرت میارم.و اینکه خیلی ها منو ترسوندن از اونجا.واقعا انقدر دراکولاست؟:cry::que:

..............
شاید آخرین سوال ، جان خودت نزنی ها:صنعتی اصفهانو به نظرت میارم.و اینکه خیلی ها منو ترسوندن از اونجا.واقعا انقدر دراکولاست؟:cry::que:
بنظر من نری خیلی بهتره
یه جا برو معدل بالا بیاری بابا
دوستای خودم پارسال اونجا قبول شدن . ترم 1 همه میگه مشروط شدن! معدلا زیر 14

فقط رفیق خودم واسم پز میداد که من با معدل 14.02مشروط نشدم . ( 1 نمرش رو هنوز نزده بودن ) وقتی نمرش رو زدن اینم مشروط شد :d
خلاصه میل خودته . بنظر من نزدیک بودن دانشگا به محل سکونتت خیلی مهمتره

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا نظرتون اینه که ایشون برن جایی که معدل بالا بیارن؟:eek:

استاد درس سیالاتمون که تو صنعت هم فعالیت می کنه گفته بودند که مهندس با معدل 18 رو استخدام نکردند اما با معدل 13 رو استخدام کردند!:smile:

nafise_eng

عضو جدید
سلام گله.خسته نباشی
نیما تا حد زیادی راهنماییت کرد.معدل می خوای،تو فکر دانشگاه ما نباش.اما استاداش معرکن(به عبارتی عالی بیدن:) )و باید حسابی بخونی.یه چیز تو مایه های ..... و اینا:D

حالا دیگه با خودته.کمکی خواستی،بازم هستم:gol:
والله خیلی پایه ...خونی نبوده و نیستم.اما اگه بدونم با ...خونی حله پایه هم می شویم!فقط به من بگن قبولی:biggrin:
البته شیراز را هم دوست میداریم.و بعد از اون ناچارا به فکر سهنیدم:cool:نظرتون چیه؟
راستی همزمان با ارشد میشه کار هم کرد؟;)

nafise_eng

عضو جدید
سلام،
من رتبم 249 شده، پیشنهاد میکنین کجا رو بزنم؟:surprised:
ها قربونت.من اگه 249 بودم که غم نداشتم.جداسازی صنعتی اصفهانو بزن.البته قبلش تهران روزانه های خوبم بزن.حالاااا خدا رو چه دیدی(منظورم گرایشای خیلی خوبه ها).بعدشم بدون گرایش اصفهان.بعدشم شیراز.البته اینا توصیه هاییه که به خود منم شده.نظرتون چیه؟:D

nafise_eng

عضو جدید
بنظر من نری خیلی بهتره
یه جا برو معدل بالا بیاری بابا
دوستای خودم پارسال اونجا قبول شدن . ترم 1 همه میگه مشروط شدن! معدلا زیر 14

فقط رفیق خودم واسم پز میداد که من با معدل 14.02مشروط نشدم . ( 1 نمرش رو هنوز نزده بودن ) وقتی نمرش رو زدن اینم مشروط شد :d
خلاصه میل خودته . بنظر من نزدیک بودن دانشگا به محل سکونتت خیلی مهمتره
...............
خوب منم به همین خاطر از این صنعتی اصفهان میترسم.البته از خود دانشگاه اصفهان بیشتر از صنعتی اصفهان ترسوندنم.محل سکونتمم اراکه.وگرنه که بدون هیچ بحثی همین الان شیراز بودم!:heart:ازخود دانشگاه اراکم بدم میاد:cry:

nafise_eng

عضو جدید
واقعا نظرتون اینه که ایشون برن جایی که معدل بالا بیارن؟:eek:

استاد درس سیالاتمون که تو صنعت هم فعالیت می کنه گفته بودند که مهندس با معدل 18 رو استخدام نکردند اما با معدل 13 رو استخدام کردند!:smile:
آره دیگه.شما هم راست میگی.صنعتی اصفهان اسمش گندس خوبه!:biggrin:منظورم واسه استخدام و ایناس:cool:حالا همگی یاری کنین من انتخاب رشته کنم که وقت کمه:confused::cry:

nafise_eng

عضو جدید
آقا مهدی جون میبینم که آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم.شما که اصفهانی و آنلاینی بگو من چه گلی به سرم بریزم؟!

nafise_eng

عضو جدید
ببخشين با منيد؟؟؟

مگه چي شده كه بايد گل به سرتون بريزين..من در جريان نيستم....
من رتبم شده 380.پارسال تا 350 صنعتی اصفهان آوردن و با اضافه ظرفیتای تهران گفتن امسال امکانش زیاده منم صنعتیو بیارم.حالا موندم سر اینکه اصلا بزنم؟خود دانشگاه اصفهان چطوره؟اینم بگم که منو از جفتش ترسوندن!:confused::redface:

ivi.honari

عضو جدید
ها قربونت.من اگه 249 بودم که غم نداشتم.جداسازی صنعتی اصفهانو بزن.البته قبلش تهران روزانه های خوبم بزن.حالاااا خدا رو چه دیدی(منظورم گرایشای خیلی خوبه ها).بعدشم بدون گرایش اصفهان.بعدشم شیراز.البته اینا توصیه هاییه که به خود منم شده.نظرتون چیه؟:D
نمیدونم والا!! با این افزایش ظرفیتا احتمال همه چی هست!
امیدوارم هممون بهترین جای ممکن قبول شیم!:smile:

ivi.honari

عضو جدید
من رتبم شده 380.پارسال تا 350 صنعتی اصفهان آوردن و با اضافه ظرفیتای تهران گفتن امسال امکانش زیاده منم صنعتیو بیارم.حالا موندم سر اینکه اصلا بزنم؟خود دانشگاه اصفهان چطوره؟اینم بگم که منو از جفتش ترسوندن!:confused::redface:
فقط روزانه میخوای؟
اخه میگن شبانه یه جای خوب بری بهتر از روزانه تو یه دانشگاه معمولیه، البته خیلی گرونه!:redface:
صنعتی یکم ترس داره ولی خود دانشگاه اصفهان فک نکنم اینطوری باشه! هست؟

بالا