گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی ایشالا عروسی خودتون:D
مرسی.:sweatdrop:من خیلی خوشحالم از اینکه داداشم ازدواج کرد.ما برای دختر انتخاب کردن برای اون خیلی مشکل داشتیم.خیلی سخت پسند بود.خداروشکر تونستیم.ایشاله همه جوونا خوشبخت بشن.سروسامون بگیرن.

sana.68

عضو جدید
مرسی.:sweatdrop:من خیلی خوشحالم از اینکه داداشم ازدواج کرد.ما برای دختر انتخاب کردن برای اون خیلی مشکل داشتیم.خیلی سخت پسند بود.خداروشکر تونستیم.ایشاله همه جوونا خوشبخت بشن.سروسامون بگیرن.

وای نگو ما همین مشکل و داریم:( .الحمدلله که شما تونستین ما هنوز درگیریم

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون .یه امروز خوبم
:redface:...

وای نگو ما همین مشکل و داریم:( .الحمدلله که شما تونستین ما هنوز درگیریم
ایشاله که شما هم بتونید.والا ما که دختره رو تو مسجد دیدیم امارشو دراوردیم دیدیم که نوه عمه مامانمه.به داداشم گفتیم اونم مارو میپیچوند.ولی بالاخره با هزار ترفند تونستیم کاری کنیم که همدیگر ببینن.وقتی دیدن پسندیدن بعدش داداشم یه سفرکاری خارج از کشور رفت و اومد رفتیم خواستگاری و کارو تموم کردیم.الانم 3روزه که زنداداش گرفتم.:D

sana.68

عضو جدید
:redface:...

ایشاله که شما هم بتونید.والا ما که دختره رو تو مسجد دیدیم امارشو دراوردیم دیدیم که نوه عمه مامانمه.به داداشم گفتیم اونم مارو میپیچوند.ولی بالاخره با هزار ترفند تونستیم کاری کنیم که همدیگر ببینن.وقتی دیدن پسندیدن بعدش داداشم یه سفرکاری خارج از کشور رفت و اومد رفتیم خواستگاری و کارو تموم کردیم.الانم 3روزه که زنداداش گرفتم.:D
مبارکه .ایشالا به پای هم پیر شن.:smile:

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارکه .ایشالا به پای هم پیر شن.:smile:
مرسی.ایشاله یه روزی برای داداش شما.هرچه زودتر سعی کنید که واسش استین بالا بزنین.برای خودش بهتره چون واقعا از سرگردانی در میان.زندگیشون هدفدار میشه.موفق باشید.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساعت 2 بامداد!ساعت 2 بامداد!!...دوستان همه رفتن لالا منم خبرم برم بخوابم دیره دیگه !:)

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز

sana.68

عضو جدید
امروز چرا اینجا انقد سوت و کور شده:(؟ همه حتما رفتین دانشگاه! ا

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه اوه چه خشکی اومده اینجا .یکم تمیز کنم اینجارو

s.matavos

عضو جدید
سلام همگی! کیا آنن؟! من رسما پکیدم تا رفتم و برگشتم! 5 دقیقه هست رسیدم! خوبین همگی؟ :gol:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام همگی! کیا آنن؟! من رسما پکیدم تا رفتم و برگشتم! 5 دقیقه هست رسیدم! خوبین همگی؟ :gol:
سلام سینایی؟خوبی؟
جات خالی امروز به درد محسن گرفتار شدم 2خوابیدم 5 پاشدم داشتم میمردم تو کلاس. زیر دماغه استادم بودم فک درد گرفتم انقدر خمیازمو کنترل کردم.اون برنامه رکودم که گفتی چه خوب بود مرسی.
تو چیکار کردی؟ یونی چه خبر؟ اوکی شد؟

s.matavos

عضو جدید
سلام سینایی؟خوبی؟
جات خالی امروز به درد محسن گرفتار شدم 2خوابیدم 5 پاشدم داشتم میمردم تو کلاس. زیر دماغه استادم بودم فک درد گرفتم انقدر خمیازمو کنترل کردم.اون برنامه رکودم که گفتی چه خوب بود مرسی.
تو چیکار کردی؟ یونی چه خبر؟ اوکی شد؟
سلام سودی جونی.خوبی؟ کف پام درد می کنه از بس گاز دادم تو جاده! کمرمم درد گرفته! 5 ساعت پشت ماشین ...
2 صبح خوابیدی؟ اخه چرا؟ امروز بعد از ظهر استراحت کردی که؟ وای... کم کم دارم نگران حالت میشم... آخه سه ساعت فقط؟ :cry:
خواهش می کنم. کار کرد برنامه هه؟ ایولا چه سریع گیرش آوردی! ;)
رفتم دانشگاه! فقط ریز نمره بهم دادن با نامه نظام وظیفه! هر کاریش کردم این مسئول فارغ التحصیلامو، گواهی فارغ التحصیلی بهم نداد. به پسرای شما دادن؟!؟! :confused:
ببین، الان اینارو دارم: شناسنامه و کپی هاش، کارت ملی و کپی هاش، ریز نمرات و کپی، نامه نظام وظیفه و کپی، عکس ،کارنامه کنکور ارشد و تکمیل...
راستی ریز نمرات من یه صفحه هست کلش! مال تو هم همینطور بود؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سودی جونی.خوبی؟ کف پام درد می کنه از بس گاز دادم تو جاده! کمرمم درد گرفته! 5 ساعت پشت ماشین ...
2 صبح خوابیدی؟ اخه چرا؟ امروز بعد از ظهر استراحت کردی که؟ وای... کم کم دارم نگران حالت میشم... آخه سه ساعت فقط؟ :cry:
خواهش می کنم. کار کرد برنامه هه؟ ایولا چه سریع گیرش آوردی! ;)
رفتم دانشگاه! فقط ریز نمره بهم دادن با نامه نظام وظیفه! هر کاریش کردم این مسئول فارغ التحصیلامو، گواهی فارغ التحصیلی بهم نداد. به پسرای شما دادن؟!؟! :confused:
ببین، الان اینارو دارم: شناسنامه و کپی هاش، کارت ملی و کپی هاش، ریز نمرات و کپی، نامه نظام وظیفه و کپی، عکس ،کارنامه کنکور ارشد و تکمیل...
راستی ریز نمرات من یه صفحه هست کلش! مال تو هم همینطور بود؟
آره اومدم بعده ناهار 2 تا 3.5 بیهوش شدم.آره همون روز که گفتی دان کردم دیشبم رو گوشی نصبش کردم چون خیلی مهم بود.
آره ریزنمرات همه نمره های دوره تحصیلیه تو یه برگه.مهر و امضای تاییدم داره.
والا من در جریانه این که چرا بهت گواهیو نمیددن نیستم دلیلشو نگفتن؟ حالا سیا بیاد شاید اون بهتر بدونه.
آره مدارک همیناست دیگه از هر کدومشم 3-4تا کپی داشته باش ممکنه هی بگیرن ازت.
ثبت نام کی هست ؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سینایی اینجا یکی رو به موته میخوام حاضر شم ببرمش دکتر. زود برمیگردم بقیه ماجرا رو ببینم چی شده.

s.matavos

عضو جدید
آره اومدم بعده ناهار 2 تا 3.5 بیهوش شدم.آره همون روز که گفتی دان کردم دیشبم رو گوشی نصبش کردم چون خیلی مهم بود.
آره ریزنمرات همه نمره های دوره تحصیلیه تو یه برگه.مهر و امضای تاییدم داره.
والا من در جریانه این که چرا بهت گواهیو نمیددن نیستم دلیلشو نگفتن؟ حالا سیا بیاد شاید اون بهتر بدونه.
آره مدارک همیناست دیگه از هر کدومشم 3-4تا کپی داشته باش ممکنه هی بگیرن ازت.
ثبت نام کی هست ؟
خب پس خوبه، حتما استراحت کن نازدخمل... واجبه ها! استراحت کن!
چون سربازی نرفتم، و مشمول رفتن هم هستم، اجازه ندارن بدن بهم....
اووووهوی سیا، بیا پسر! کجاهی تو.؟!

بالا