گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیافرو. روحیه ازش میباره

روبینا جون هر وقت خودت اراده کردی سبک سنگین کردی شروع کن. دیر نمیشه .مهم کیفیته .هر کی باتوجه به شرایط شخصیه خودش میتونه بهترین نتیجه رو بگیره.

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیافرو. روحیه ازش میباره

روبینا جون هر وقت خودت اراده کردی سبک سنگین کردی شروع کن. دیر نمیشه .مهم کیفیته .هر کی باتوجه به شرایط شخصیه خودش میتونه بهترین نتیجه رو بگیره.

اصلا کی گفته ارشد خوندن مهمه؟؟؟؟؟؟؟
شده دبستان راهنمایی دبیرستان کارشناسی کارشناسی ارشد دکتری پروفسوری ...........................................

میشه ب من بگین کی باید زندگی کنم
تا کی باید تو تب و تاب امتحان بسوزم؟
تا کی تاکـــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شده دبستان راهنمایی دبیرستان کارشناسی کارشناسی ارشد دکتری پروفسوری ...........................................

تا کی تاکـــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا وقتی که هیچ تفریح دیگه ای جز درس خوندن نداریم. تا وقتی که بیکاریم . تا وقتی که یه برنامه درست و حسابی واسه زندگیمون نداشته باشیم .تنها کار مفید درس خوندن و اکتیو نگه داشتنه سلول های خاکستریه. در غیر اینصورت نه اصلا مهم نیست.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز

نتیجه:زگهواره تا گور دانش بجوی

:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

والا بقرآن با این نوناشون...تا کی؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به داداش وحید و روبیناجون و سودا جون و بقیه حاضرین.خوبین؟شبتون بخیر

سلام خوش اومدی...
هروقت میای ما داریم مینالیم...ببخش...
نمیدونیم چه کنیم میریم زندگی واقعی داغون میشیم میایم زندگی مجازی یکم از دردامونو بگیم...

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جون. اگه رئیست امروز توبیخت کرد کار من بوداااا
نه اشکال نداره.والا من قبلا تو اتاقم تنها بودم کارم کمتر بود بیشتر میومدم اینجاولی الان یه همکار جدید اومده زیاد راحت نیستم.کارمم یه مقدار زیاد شده یه وقتایی هم یواشکی میام.:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتی اگه حروم نبود مطمئنی بعدش آدما پشیمون نمیشن؟

بعدش مهم نیست...
آقا خانوم من دوس ندارم دیگه تو این دنیا باشم!!!
میخوام برم باید کی رو ببینم؟؟؟
شاید رفتم اون دنیا حداقل بهتر بود!!!
خسته شدم دیگه...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میون کلامتون. بفرمایید .امشب دیگه حال تزئین کردن نداشتم.سالاد ماکارونی:
100920121007.jpg

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هیچ انگیزه ای ندارم!!!
باید چه کنم؟؟؟
خودم ازین حرفا بلدم که یه راه جدید یه کار جدید یه مسیر جدید تو زندگی برم انگیزه بوجود میاد اما بخدا حوصله ندارم...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعدش مهم نیست...
خسته شدم دیگه...
نه تو حالا حالاها کار داری با این دنیاااااا.خب اون دنیا که مسلما خیلی بهتره ولی واسه اون دنیا همه وقت داریم به سلامتی.

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوش اومدی...
هروقت میای ما داریم مینالیم...ببخش...
نمیدونیم چه کنیم میریم زندگی واقعی داغون میشیم میایم زندگی مجازی یکم از دردامونو بگیم...
مرسی.عیبی نداره.خب عموپیرجو اولین پستی که زده بود نوشته بود که هرچه دل تنگت میخواهد بگو نمیدونم درست نوشتم یا نه:redface:خب همه به نوعی تو زندگیشون مشکل دارن.منم همینطور وقتی میام اینجا با دوستام صحبت میکنم اروم میشم و مشکلاتمو برای یه مدت کوتاهی فراموش میکنم.به شما حق میدم.تاجدودی از پستایی که میدین درجریان مشکلاتتون هستم.شما هرطور که دوست دارید راحت باشید.ایشاله مشکلاتتون حل بشه.ما از دستمون کمکی بر نمیاد ولی میتونیم با درک مشکلاتتون و همدردی با شما بتونیم از ناراحتیتون کم کنیم و اوقات خوبیو دوستانه با هم داشته باشیم;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید چه کنم؟؟؟
خودم ازین حرفا بلدم که یه راه جدید یه کار جدید یه مسیر جدید تو زندگی برم انگیزه بوجود میاد اما بخدا حوصله ندارم...
ئه . تو که از همه باانگیزه تر بودی. گفتی ارشدو بیخیال میشی که بری سرکار مستقل شی .آیندتو بسازی. حالا چی شد؟
پس چه الکی خوشحالی من هستم با این وضع.

بچه ها خداحافظ فعلا
ممنون سودا ووودستت درد نکنه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 113117

اخی یادش بخیر...!!!:cry:
یه بار روز جمعه تو دانشگاه تو آزمایشگاه گروه کمیکار قرار بود بیایم کیارامونو بکنیم و از صبح تا عصر باید میموندیم .قرار شد دخترا آشپزی کنن و بیارن...
غذا آوردن و ما خوردیم و حال داد...یه سالاد ماکارانی هم آورده بودن که یه نفری درستش کرده بود!!!!!!منم ازش خوردم!غافل ازینکه با کالباس درستش کرده بوده!!!منم مسموم شدمو فرداش کامل تو بیمارستان بودم تا ظهر...
ساعت 2 به زور اومدم دانشگاه که برم امتحان شیمی آلی بدم و طرفو دیدم...داشت بارون میزدو من داغون اومده بودم دانشگاه!!!یادش بخیر اون تصویر یادم نمیره!!!قبل از عید بود اومد گفت دیگه کاری ندارین من دارم میرم عیدتونم مبارک!!!!منم بهش گفتم یه بار غذا بهمون دادین مسمومم کردین!!!!!
آخی یادش بخیر...:cry::crying:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ئه . تو که از همه باانگیزه تر بودی. گفتی ارشدو بیخیال میشی که بری سرکار مستقل شی .آیندتو بسازی. حالا چی شد؟
پس چه الکی خوشحالی من هستم با این وضع.

چی بگم والا انگیزه های منم باد فنا شدن!!!
داشتم دیگه ندارم...

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون واسه زمانی بود که جواب سوال علم بهتر است یا ثروت؟؟؟ثروت
الان وقتیه که میگن ثروت بهتره...
:w16:

بعدش مهم نیست...
خسته شدم دیگه...
سعی کن جمله ه و کلمه های منفی به کار نبری.

مشاهده پیوست 113117
وای دلم میخواد.:redface:

باید چه کنم؟؟؟
اینطوری حرف نزن.الان همین کلمه حوصله ندارم تو ضمیرناخوداگاهت ضبط میشه و باعث میشه توی روحیه ات اثربدی بذاره.

بچه ها خداحافظ فعلا
ممنون سودا ووودستت درد نکنه
به سلامت.شبت بخیر

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی.عیبی نداره.خب عموپیرجو اولین پستی که زده بود نوشته بود که هرچه دل تنگت میخواهد بگو نمیدونم درست نوشتم یا نه:redface:خب همه به نوعی تو زندگیشون مشکل دارن.منم همینطور وقتی میام اینجا با دوستام صحبت میکنم اروم میشم و مشکلاتمو برای یه مدت کوتاهی فراموش میکنم.به شما حق میدم.تاجدودی از پستایی که میدین درجریان مشکلاتتون هستم.شما هرطور که دوست دارید راحت باشید.ایشاله مشکلاتتون حل بشه.ما از دستمون کمکی بر نمیاد ولی میتونیم با درک مشکلاتتون و همدردی با شما بتونیم از ناراحتیتون کم کنیم و اوقات خوبیو دوستانه با هم داشته باشیم;)

ماهم دلمون به همین خوشه که یکم خالی بشیم...
ممنون خیلی درکتون بالاست...ازین پستتون خیلی خوشم اومد...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اینجوری بود : هرچه میخواهد دل تنگت بگو.

یه بار روز جمعه تو دانشگاه تو آزمایشگاه گروه کمیکار قرار بود بیایم کیارامونو بکنیم و از صبح تا عصر باید میموندیم .قرار شد دخترا آشپزی کنن و بیارن...
غذا آوردن و ما خوردیم و حال داد...یه سالاد ماکارانی هم آورده بودن که یه نفری درستش کرده بود!!!!!!منم ازش خوردم!غافل ازینکه با کالباس درستش کرده بوده!!!منم مسموم شدمو فرداش کامل تو بیمارستان بودم تا ظهر...
ساعت 2 به زور اومدم دانشگاه که برم امتحان شیمی آلی بدم و طرفو دیدم...داشت بارون میزدو من داغون اومده بودم دانشگاه!!!یادش بخیر اون تصویر یادم نمیره!!!قبل از عید بود اومد گفت دیگه کاری ندارین من دارم میرم عیدتونم مبارک!!!!منم بهش گفتم یه بار غذا بهمون دادین مسمومم کردین!!!!!
پس چه غذای خاطه انگیزی گذاشتم.هه هه سالی که نکوست از بهارش پیداست .برنامه ریزی شده بود

اما واسه من توش کالباس نیست مرغه.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطوری حرف نزن.الان همین کلمه حوصله ندارم تو ضمیرناخوداگاهت ضبط میشه و باعث میشه توی روحیه ات اثربدی بذاره.

من خودم خدای این جور حرفا و روحیه دادنا بودم...اما انگیزه ای دیگه ندارم...چه کنم؟؟؟

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:چه جالب!!!!!تا باشه از این مسمومیتهااااااا که از دست لیلی مسموم بشی:biggrin:بسوزه پدرش.....با جوونامون چیکار میکنه!!!کاملا حالتو درک میکنم.الان اگه تا صبح بشینی از اون موقع ها بگی و از اونی که دوسش داری حرف بزنی سیر نمیشی.

بالا