گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

الهه100

عضو جدید
:cry:
همه ی درا بسته هستن...
خدایا سربازی رو خودت رد کن که اگه سربازی معاف نشدم میام پیش خودت(خود کشی)...
معامله با خدا میکنم...
اگه معاف نشم یعنی آخر خط...
فک کنین تموم درا بسته هستن سربازی اگه بره تو پاچم دیگه نوبر میشه...سربازیو کجام بذارم...

سربازی که خوبه!!!!!!!!!!!!!!چرا با سربازی مشکل دارین؟ تنها برا شما که نیس برا همه پسراس خب

ریحانه22

عضو جدید
همیشه در سخت ترین شرایط سکوت کن شاید خداوند حرفی برای گفتن داشته باشد.............
خیلیا وضعشون از شما بدترهآقا وحید........... باور کنین.....ولی درکتون میکنم.

:cry:
همه ی درا بسته هستن...
خدایا سربازی رو خودت رد کن که اگه سربازی معاف نشدم میام پیش خودت(خود کشی)...
معامله با خدا میکنم...
اگه معاف نشم یعنی آخر خط...
فک کنین تموم درا بسته هستن سربازی اگه بره تو پاچم دیگه نوبر میشه...سربازیو کجام بذارم...
نه عزیزم درک چی؟کشک چی؟
مرد باید جلو مشکلات وایسه
ما دخترا مثلا مخیایم تکیه کنیم به اینا
اگه با هر مشکلی حرف از خودکشی بزنن که نمیشه....
مرد باش اقا وحید مردددددددد...
اون دختر یا هر دختر دیگه ای نیاز به یه تکیه گاه محکم داره نه یه پسر بچه که تا تقی به توقی میخوره میگه خودکشی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیزم درک چی؟کشک چی؟
مرد باید جلو مشکلات وایسه
ما دخترا مثلا مخیایم تکیه کنیم به اینا
اگه با هر مشکلی حرف از خودکشی بزنن که نمیشه....
مرد باش اقا وحید مردددددددد...
اون دختر یا هر دختر دیگه ای نیاز به یه تکیه گاه محکم داره نه یه پسر بچه که تا تقی به توقی میخوره میگه خودکشی

آی حرف دل من رو زدی
هی ب خودم میگم هیچی نگو....ب تو چه آخه دختر

آقا وحید مطمئن باش تو زندگی مشکلات بالاتری هم پیدا میشه
اگه بخواین با هرمشکلی ننه من غریبم دربیاریم ک نمیشه
سربازی هم یه پله ای از این مشکلات میتونه باشه....شاید میتونم بگم یکی از ساده ترین هاش
ماها مشکلات بزرگتری پیش رو داریم
باید از یه جایی شروع کنیم دیگه
همش ک نباید خوشی باشه
اصلا فلسفه زندگی همینه

ای خدا من همیشه باید خودم جواب های خودم رو پیدا کنم
ولی باز خدا رو شکر

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید میگم منم یه مدت یکم ازین کارا میکردم
فکر میکنی چند کیلویی کار میکردم؟

وای سودا منم دقیقا تابستون ازاین کارا میکردم.....اینقد سختم بودش که نگو

ریحانه22

عضو جدید
آی حرف دل من رو زدی
هی ب خودم میگم هیچی نگو....ب تو چه آخه دختر

آقا وحید مطمئن باش تو زندگی مشکلات بالاتری هم پیدا میشه
اگه بخواین با هرمشکلی ننه من غریبم دربیاریم ک نمیشه
سربازی هم یه پله ای از این مشکلات میتونه باشه....شاید میتونم بگم یکی از ساده ترین هاش
ماها مشکلات بزرگتری پیش رو داریم
باید از یه جایی شروع کنیم دیگه
همش ک نباید خوشی باشه
اصلا فلسفه زندگی همینه

ای خدا من همیشه باید خودم جواب های خودم رو پیدا کنم
ولی باز خدا رو شکر

اره عزیزم منم با تو موافقم.
مشکلات واسه همه هس بستگی داره چطور بهش نگاه کنی

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره عزیزم منم با تو موافقم.
مشکلات واسه همه هس بستگی داره چطور بهش نگاه کنی

ولی قبول کن برا اونی که توی آتش نشسته سخت تره تا اون کسی ک از بیرون نگاه میکنه

ولی هیچ کس غیر از اونی ک وسط آتیشه نمیتونه ب خودش کمک کنه برا بیرون اومدن
ما همیشه منتظریم مثل فیلمها بیان و نجاتمون بدم
اما دریغ از یه کمک
خودمون باید همت کنیم تو این موارد و مشکلات زندگی
البته شک ندارم ک خدا نگاه میکنه نمیذاره بسوزیم
چون خدا اندازه ی شونه های هرانسانی بهش سختی میده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چی همش خود کشی خودکشی؟!!!!:cry:
بخدا اگه یه نفر مثل شما که عاشق اون دخترین عاشق من بود بدون هیچ پولی بهش جواب میدادم.

چه میدونین شما شرایط منو؟؟
دقیقا به همون راحتی که شما میگین جواب مثبت میدادین جواب منفی داد!!!!!!
نمیدونم چرا!!!؟؟؟؟؟حتی دلیلشم نگفت!!!!
من از سربازی و سختیش نمیترسم...اصن مرد باید سنگ زیرین آسیاب باشه بسوزه اما حرف نزنه....ولی سخت نیست اخه...علافیش سخته...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از سربازی و سختیش نمیترسم...اصن مرد باید سنگ زیرین آسیاب باشه بسوزه اما حرف نزنه....ولی سخت نیست اخه...علافیش سخته...
....
وای خدای من چراخودتو داری عذاب میدی
خب منفی بده مگه دوست داشتن به زور هم میشه آخه
خب به دلش ننشستی دیگه
من درک میکنم سختت باشه اما داری زیاده روی میکنی...........

ریحانه22

عضو جدید
برو بچه های مهندسی شیمی من دیگه میرم.
الهه جون خدافظ عزیزم..
وحید اقا شمام با تو خونه نشتنو و تو سر خودتون زدن کاری از پیش نمیبرین.
اول ببینین واقعا از زندگی چی میخاین بعدش برین دنبالش
خدایی شما پسرا از خیلی جهات راحتین......حداقل اگه یکیو دوس داشته باشن میتونین راحت برین و بهش بگین.
به نطر منم این بهترین راهه اگه واقعا واقعا میخاین یار و همراه همیشگی زندگیتون باشه صادقانه بهش بگین به قول شاعر حرفی که از دل براید بر دل نشیند.
با شناختی که من از هم جنسام دارم براتون صبر میکنه.ولی یادتون باشه مرد و قولش.....اگه قبول کرد نامردین اگه یه روزی بهش خیانت کنین.
پس بهتره اول تکلیفتونو با خودتون روش کنین بعدش برین سراغش..
من نمیخام نصیحت کنم چون واقعا هم از نصیحت بدم میاد و هم اینکه خیلی کوچیکتر از اونم که بخام نصیحت کنم.فقط نظرمو گفتم.اگه یه جایی حرفی چیزی گفتم ناراحت شدین ببخشین.شمام مثله برادرم.اگه اونم بود همینو میگفتم.اینو دیگه مطمئنم.

الهه100

عضو جدید
ولی قبول کن برا اونی که توی آتش نشسته سخت تره تا اون کسی ک از بیرون نگاه میکنه

ولی هیچ کس غیر از اونی ک وسط آتیشه نمیتونه ب خودش کمک کنه برا بیرون اومدن
ما همیشه منتظریم مثل فیلمها بیان و نجاتمون بدم
اما دریغ از یه کمک
خودمون باید همت کنیم تو این موارد و مشکلات زندگی
البته شک ندارم ک خدا نگاه میکنه نمیذاره بسوزیم
چون خدا اندازه ی شونه های هرانسانی بهش سختی میده

گل گفتی دریا جونم..........

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا من نمیدونم چرا شما دخترا فک میکنین ما پسرا از سختی سربازی میترسیم؟؟؟؟بخدا ایطور نیست!!!؟؟؟
اتفاقا من دوس دارم بفرستنم بدترین جای دنیا ولی با رشته ی خودم برم اونجا کار کنم...نه دو سال برم کلاغ پر بازی کنم...به خاطر دو سال سربازی که سختم نمیگیرن باید ما معطل باشیم تا بریم سرکار و دستمون بره تو جیب خودمون...

ریحانه22

عضو جدید

اگه جواب منفی داده یعنی دوستت نداشته.یعنی اگه الان سربازیتونم رفته بودینو کارم داشتینو ماشین و خونه انچنانی بازم میگفت نه.
پس بهتره اول با این قضیه کنار بیادین بعدشم این عشق پاکتونو خرج یه ادم دیگه کنین.
من میگم چیزیو که نمیتونی تغییر بدی چرا الکی براش غصه بخوری اخه؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئن باشین اگه توکلتون به خدا باشه همه چی درس میشه.
چرا ما ادما اینقدر خودخواهیم که فک میکنیم اونی که الان میخایم حتما بصلاحمونه؟؟؟؟؟واقعا چرا؟
من خودم همینجوریم.تا به حالم خدا چند جا گوشمو کشیده و نذاشته را خطا برم.
اون لظه که یه چیو میخاستمو خدا بهم یه چی دیگه داده بعد یه مدت واقعا خدا رو شکر کردم اونی که میخاستم بهم نداده.
این نظر منه
بازم خودانی.

الهه100

عضو جدید
الهیییییییییییی...
نمیدونم واقعا چی بگم ..شاید قسمت هم نبودین.میرفتید دوباره باهاش حرف میزدین خب کاملا منطقی...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....
وای خدای من چراخودتو داری عذاب میدی
خب منفی بده مگه دوست داشتن به زور هم میشه آخه
خب به دلش ننشستی دیگه
من درک میکنم سختت باشه اما داری زیاده روی میکنی...........

دارم منفجر میشم...4 سال تمام فکرو ذکرم این قضیه بود...
تموم امیدم و انگیزم بود!!!حالا چی؟؟؟بشینم بافتنی تو خونه تمرین کنم؟؟؟نه دارم میمیرم...دارم میسوزم...از خدایی که این همه وقت التماسش کردم که برام در باز کنه الان شاکی هستم چون هیچ کمکی نکرد بهم...چون مشکلم طوری بود که به دست خودم حل نمیشد...وگرنه تموم آسمون و زمین رو بهم میدوختم...

ریحانه22

عضو جدید
فک کنم من خیلی حرف زدم شرمنده.سر همتونو درد اوردم.شرمنده
خدا مشکل همه رو اونجور که بصلاحشونه حل کنه.
مشکلات منو هم همینطور
الهی امییییییییییییییییییییین

الهه100

عضو جدید
اگه جواب منفی داده یعنی دوستت نداشته.یعنی اگه الان سربازیتونم رفته بودینو کارم داشتینو ماشین و خونه انچنانی بازم میگفت نه.
پس بهتره اول با این قضیه کنار بیادین بعدشم این عشق پاکتونو خرج یه ادم دیگه کنین.
من میگم چیزیو که نمیتونی تغییر بدی چرا الکی براش غصه بخوری اخه؟؟؟؟؟؟؟؟مطمئن باشین اگه توکلتون به خدا باشه همه چی درس میشه.
چرا ما ادما اینقدر خودخواهیم که فک میکنیم اونی که الان میخایم حتما بصلاحمونه؟؟؟؟؟واقعا چرا؟
اون لظه که یه چیو میخاستمو خدا بهم یه چی دیگه داده بعد یه مدت واقعا خدا رو شکر کردم اونی که میخاستم بهم نداده.
این نظر منه
بازم خودانی.
آره منم با ریحانه موافقم.بهتر نیس فراموشش کنین؟اگه عشقتون پاک باشه شک نکنید بهترش نصیبتون میشه.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این نظر منه
بازم خودانی.

من تو عمرم از یه دختری خوشم اومد...همیشه و همه جا بخاطرش سرمو انداختم پایین...تو جو بده دانشگاه و دنیای امروزی پاک زندگی کردمو حتی دوس دخترم نداشتم و به هیچ دختری نگاهم نمیکردم...فقط به این امید که خدا کمکم کنه که به هدفم برسم اما هیچ کمکی نکرد...
منو اون زیاد از هم دور نبودیم که نفهمم از من خوشش میاد یا بدش میاد!!!4 سال باهم تو یه کلاس بودیم...باهم خیلی خوب بودیم....اما چی شد!!!!؟؟؟هیچ...
منکه دیگه اصن دوس ندارم به کس دیگه ای فک کنم...
فک میکنین به دختره چی گفتم؟؟؟
گفتم برو ایشالا خوشبخت بشی...ایشالا حسرت چیزایی که میخوای به دلت نمونه...همین...ولی حسرتش به دلم موند...
عیب نداره ازش گله ای ندارم از خدا خیلی گله دارم که منو میدید و کاری نکرد برام...

الهه100

عضو جدید
ایدوارم مشکلتون حل بشه.همه ما که اینجا هستیم هرکدوممون به یه نحوی مشکل داریم ولی به رو خودمون نمیاریم میگیم اینم میگذره.اگه سخت بگیری سخت میگذره بهت ها داداش من پس بیخیالش شو.........من دیگه باید برم شب همگیتون خوش خوابای خوش ببینین:smile:

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم منفجر میشم...4 سال تمام فکرو ذکرم این قضیه بود...
تموم امیدم و انگیزم بود!!!حالا چی؟؟؟بشینم بافتنی تو خونه تمرین کنم؟؟؟نه دارم میمیرم...دارم میسوزم...از خدایی که این همه وقت التماسش کردم که برام در باز کنه الان شاکی هستم چون هیچ کمکی نکرد بهم...چون مشکلم طوری بود که به دست خودم حل نمیشد...وگرنه تموم آسمون و زمین رو بهم میدوختم...
من نمیدونم چرا شما پسرا اینجوری هستید
خداییش همتون همینطورینا
اگه کسی روبخواید واون شمارونخواد اون دخترمیشه ملکه رویاها..میشه پری دریاها...میشه الهه ی نور
امااگه کسی شماروبخواد وبهتون بگه میخوادتون فوری یعنی بدون فکر بی درنگ میگید نه...ما مثل هم نیستیم ...اخلاقمون یکی نیست....اینابهانه است.....این بی انصافیه......
............
آدم با کسی زندگی کنه که اون آدم دوسش داره بهتر ازاینه که باکسی زندگی کنی که فقط تو دوسش داری......
تو هم برو سربازی بعدشم بگرد دنبال کار....بعدشم برای ازدواج سمت کسی برو که علاقتون دوجانبه باشه .....اون همکلاسیتم اگه واقعا جواب منفی داده فراموشش کن وبراش آرزوی خوشبختی بکن....هرچندکارسختیه...اما فقط ازیک مرد واقعی این کاربرمیاد.............
شرمنده پرحرفی کردم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الهیییییییییییی...
نمیدونم واقعا چی بگم ..شاید قسمت هم نبودین.میرفتید دوباره باهاش حرف میزدین خب کاملا منطقی...

فقط خداروشکر که میگذره...تو این شرایط حوصله سربازی رو ندارم خدایا این یه موردو رحم کن...

الهه100

عضو جدید
من تو عمرم از یه دختری خوشم اومد...همیشه و همه جا بخاطرش سرمو انداختم پایین...تو جو بده دانشگاه و دنیای امروزی پاک زندگی کردمو حتی دوس دخترم نداشتم و به هیچ دختری نگاهم نمیکردم...فقط به این امید که خدا کمکم کنه که به هدفم برسم اما هیچ کمکی نکرد...
منو اون زیاد از هم دور نبودیم که نفهمم از من خوشش میاد یا بدش میاد!!!4 سال باهم تو یه کلاس بودیم...باهم خیلی خوب بودیم....اما چی شد!!!!؟؟؟هیچ...
منکه دیگه اصن دوس ندارم به کس دیگه ای فک کنم...
فک میکنین به دختره چی گفتم؟؟؟
گفتم برو ایشالا خوشبخت بشی...ایشالا حسرت چیزایی که میخوای به دلت نمونه...همین...ولی حسرتش به دلم موند...
عیب نداره ازش گله ای ندارم از خدا خیلی گله دارم که منو میدید و کاری نکرد برام...

ببخشید ها ..
شاید با خودش فک کرده چون با اون خوبین شایدم با صد تا دختر دیگم خوب هستین..............

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا شما پسرا اینجوری هستید
خداییش همتون همینطورینا
اگه کسی روبخواید واون شمارونخواد اون دخترمیشه ملکه رویاها..میشه پری دریاها...میشه الهه ی نور
امااگه کسی شماروبخواد وبهتون بگه میخوادتون فوری یعنی بدون فکر بی درنگ میگید نه...ما مثل هم نیستیم ...اخلاقمون یکی نیست....اینابهانه است.....این بی انصافیه......
............
آدم با کسی زندگی کنه که اون آدم دوسش داره بهتر ازاینه که باکسی زندگی کنی که فقط تو دوسش داری......
تو هم برو سربازی بعدشم بگرد دنبال کار....بعدشم برای ازدواج سمت کسی برو که علاقتون دوجانبه باشه .....اون همکلاسیتم اگه واقعا جواب منفی داده فراموشش کن وبراش آرزوی خوشبختی بکن....هرچندکارسختیه...اما فقط ازیک مرد واقعی این کاربرمیاد.............
شرمنده پرحرفی کردم

هرکی دنبال عشق خودشه...
ولی من نمیدونم چرا ایطور شد!!!!قضیه خیلی کارشناسی شده بود!!!!

بالا