گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تبلیغ ماساژ رو دیدین این بالا؟لیست قیمت هاش رو دیدین؟
من خودم ماساژ میدم 2 ساعتی 2 هزار تومن:D....یه ماساژ مسخره رو زده 100 تومن...والا این مدل کاسبی رو دیگه ندیده بودیم

:biggrin:
:eek::eek: دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همینم مونده برم از پارک محل واستون گل بچینم...از بهترین گلفروشی خریدم....غنچه بودن همین الان باز شدن.داغه داغه

مریم بیا ایندفعه مهربون باش داش حامد شب جمعه هم دود و دم را بندازه:D:D

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب بخیر مریم خانوم........

تریپ شب جمعه رو میخوام نشونت بدم حامد..........نظرتو بگو

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا امروز تالار انقدر سوت و كوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رفيق......... ممنون تو خوبي؟[/QUOT]
اخلاقم گنده؟به خودم مربوطه!غرورم از حد گذشته؟به خودم مربوطه! تمام زندگیم خودخواهانه ست؟زندگی خودمه!از عده ای متنفرم؟به خودم مربوطه!دوس دارم تنها باشم؟حسِ خودمه!دوباره عاشق شدم؟دله خودمه!نگاهم به نگاهه اون دوخته ست؟چشمای خودمه!از روابط فامیلیه الکی خوشم نمیاد؟سلیقه ی خودمه!صدای خنده هام ازحد عادی بلندتره؟خوشحالی خودمه!با یه تلنگری به هق هق میفتم؟گریه ی خودمه!عده ای رابه فراموشی سپردم؟حافظه ی خودمه!دلم می خواد این جوری باشم!مجبور به تحمل من نیستید.راحتم بذارید...زندگیه خودمه... من همینم که هستم.هر کی هم خوشش نمیاد به سلامت اخلاقم گنده؟به خودم مربوطه!غرورم از حد گذشته؟به خودم مربوطه! تمام زندگیم خودخواهانه ست؟زندگی خودمه!از عده ای متنفرم؟به خودم مربوطه!دوس دارم تنها باشم؟حسِ خودمه!دوباره عاشق شدم؟دله خودمه!نگاهم به نگاهه اون دوخته ست؟چشمای خودمه!از روابط فامیلیه الکی خوشم نمیاد؟سلیقه ی خودمه!صدای خنده هام ازحد عادی بلندتره؟خوشحالی خودمه!با یه تلنگری به هق هق میفتم؟گریه ی خودمه!عده ای رابه فراموشی سپردم؟حافظه ی خودمه!دلم می خواد این جوری باشم!مجبور به تحمل من نیستید.راحتم بذارید...زندگیه خودمه... من همینم که هستم.هر کی هم خوشش نمیاد به سلامت

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخلصم داش میلاد...
عاشق تموم کردای مهمون نواز و شجاع و با مرامم هستیم...
فعلا کار دارم میرم...موفق باشی داداش...
خلاصه خيلي مخلصيم .......داداش بيشتر بهمون سر بزن...........راستي فردا شب قراره بروبچ دوباره جم شيم

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفيق......... ممنون تو خوبي؟[/QUOT]
اخلاقم گنده؟به خودم مربوطه!غرورم از حد گذشته؟به خودم مربوطه! تمام زندگیم خودخواهانه ست؟زندگی خودمه!از عده ای متنفرم؟به خودم مربوطه!دوس دارم تنها باشم؟حسِ خودمه!دوباره عاشق شدم؟دله خودمه!نگاهم به نگاهه اون دوخته ست؟چشمای خودمه!از روابط فامیلیه الکی خوشم نمیاد؟سلیقه ی خودمه!صدای خنده هام ازحد عادی بلندتره؟خوشحالی خودمه!با یه تلنگری به هق هق میفتم؟گریه ی خودمه!عده ای رابه فراموشی سپردم؟حافظه ی خودمه!دلم می خواد این جوری باشم!مجبور به تحمل من نیستید.راحتم بذارید...زندگیه خودمه... من همینم که هستم.هر کی هم خوشش نمیاد به سلامت اخلاقم گنده؟به خودم مربوطه!غرورم از حد گذشته؟به خودم مربوطه! تمام زندگیم خودخواهانه ست؟زندگی خودمه!از عده ای متنفرم؟به خودم مربوطه!دوس دارم تنها باشم؟حسِ خودمه!دوباره عاشق شدم؟دله خودمه!نگاهم به نگاهه اون دوخته ست؟چشمای خودمه!از روابط فامیلیه الکی خوشم نمیاد؟سلیقه ی خودمه!صدای خنده هام ازحد عادی بلندتره؟خوشحالی خودمه!با یه تلنگری به هق هق میفتم؟گریه ی خودمه!عده ای رابه فراموشی سپردم؟حافظه ی خودمه!دلم می خواد این جوری باشم!مجبور به تحمل من نیستید.راحتم بذارید...زندگیه خودمه... من همینم که هستم.هر کی هم خوشش نمیاد به سلامت
حسين .......چي شده...زدي سيم آخر!!!!!!!!!!!!!

ستاره67

عضو جدید
سلام داداش میلاد.سلام مریم جون.شبتون خوش .آقا ما فردا مهمون داریم پس من چی؟؟؟؟!!!!!!!!!:razz:
الان دارم از هوش میرم .چقدر مراقبت از بچه ها سخته.فک کنم امشب همینجا بخوابم.

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش میلاد.سلام مریم جون.شبتون خوش .آقا ما فردا مهمون داریم پس من چی؟؟؟؟!!!!!!!!!:razz:
الان دارم از هوش میرم .چقدر مراقبت از بچه ها سخته.فک کنم امشب همینجا بخوابم.
سلااااااام ستاره جان.چطوری؟
کدوم بچه ها ستاره؟؟؟
فردا شب اصلا نمیتونی بیای؟

بالا