کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم تیم جوون جمع میکنن
مظلوم ما دنبال 30 ساله هاس
چه بدبختی گیر افتادیم آ
دارن تیممونو داغون میکنن به والله :|
بابا بیخیال نکونام رحمتی عنایتی آندو
این همه بازیکن جون خوب

موافقم ... بخصوص اینکه نکونام ، آندو و رحمتی یه جورایی به تیم پشت کردن و رفتن... هر سه بخصوص آندو و رحمتی پولکی هم هستن .... از طرفی تو اون جمع نکونام 2 فصل پیش هم اصلا بکارمون نیومد و عملکردش افتضاح بود ....آندو هم با این همه تجربه کارهایی میکنه و دست تیم رو تو پوست گردو میذاره ... از خطاهای بی موردش به اسم فوتبال محکم و محرومیتهاش ... تهدید کردن به رفتنش با تاخیر تو پرداختهاش یا مثلا کاری که تو بازی تراکتور - نفت کرد و ... رحمتی هم که خیلی "من" هست تا "ما" ...
البته به لحاظ احساسی فکر کنم با توجه به اینکه عنایتی میخواد خداحافظی کنه بشه نگهش داشت ... از طرفی اگه تو بازی هم باشه و تغذیه خوبی بشه از سمت خط هافبک ، هنوزم گلزن خوبیه..
همه اینا به کنار .... موندم مظلومی رو کجای دلمون بذاریم .... اینقدر مدام میگه 4 تا دربی رو بردم .... 4 تا دربی رو بردم .... حالمون رو از اون 4 تا دربی هم بهم زد.. ناکامیهاشو پشت اون دربیها مخفی میکنه

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم ... بخصوص اینکه نکونام ، آندو و رحمتی یه جورایی به تیم پشت کردن و رفتن... هر سه بخصوص آندو و رحمتی پولکی هم هستن .... از طرفی تو اون جمع نکونام 2 فصل پیش هم اصلا بکارمون نیومد و عملکردش افتضاح بود ....آندو هم با این همه تجربه کارهایی میکنه و دست تیم رو تو پوست گردو میذاره ... از خطاهای بی موردش به اسم فوتبال محکم و محرومیتهاش ... تهدید کردن به رفتنش با تاخیر تو پرداختهاش یا مثلا کاری که تو بازی تراکتور - نفت کرد و ... رحمتی هم که خیلی "من" هست تا "ما" ...
البته به لحاظ احساسی فکر کنم با توجه به اینکه عنایتی میخواد خداحافظی کنه بشه نگهش داشت ... از طرفی اگه تو بازی هم باشه و تغذیه خوبی بشه از سمت خط هافبک ، هنوزم گلزن خوبیه..
همه اینا به کنار .... موندم مظلومی رو کجای دلمون بذاریم .... اینقدر مدام میگه 4 تا دربی رو بردم .... 4 تا دربی رو بردم .... حالمون رو از اون 4 تا دربی هم بهم زد.. ناکامیهاشو پشت اون دربیها مخفی میکنه
والا نمیدونم چی بگم
علی دایی رفت پرسپولیس رو جوون کرد دمش گرم
ما موندیم و قلعه نویی و مظلومی
یعنی اصلا به جوونا اعتقاد ندارنا
بابا فصل قبل شهبازاده فخر الدینی ابراهیمی برزای و.. فوق العاده بودن
الان برا چی رفتن سراغ نکونام و آندو و رحمتی نمیدونم
والا فروزان بد نبود

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

;)

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] صادقی: جدایی من از استقلال همیشگی نیست/ در 12 سال اندازه 2 سال بعضی‌ها پول نگرفتم
[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94041005945
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱

مدافع استقلال می‌گوید با رفتن او چیزی از این تیم کم نمی‌شود.
به گزارش ایسنا، امیرحسین صادقی پیش از آغاز جلسه‌اش با مسئولان این تیم و در پاسخ به این سوال که ظاهرا از استقلال رفتنی شده است گفت: من هم صبح این مسئله را شنیدم و به هر حال هر رفتن و آمدنی طبیعی است. مهم استقلال است و با رفتن من از استقلال چیزی کم نمی‌شود.
او افزود: رفت‌وآمد در فوتبال امری طبیعی است ولی قرار نیست که رفتن من از استقلال همیشگی باشد. به هر حال سلیقه کادر فنی این بود که در استقلال نباشم و باید به این مسئله احترام گذاشت. افتخار می‌کنم که شاگرد مظلومی در کرمان و همین استقلال بوده‌ام ولی باید قبول کرد که فوتبال حرفه‌ای شده است. کاسیاس هم با آن سابقه‌اش در رئال امسال جایی ندارد.
مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود استقلالی‌ها به او زودتر خبر می‌دادند که او را نمی‌خواهند، گفت: خیلی این مسائل اهمیت ندارد. سال گذشته هم در نیم‌فصل دچار مشکلاتی ‌شدم اما تابع مدیریت استقلال بودم. امسال هم مشکلی ندارم. با داشتن 11-12 سال سابقه در استقلال اگر از این تیم بروم اتفاقی نمی‌افتد. اساسا چیز اجباری اینجا وجود ندارد. یک چیز هم می‌خواستم خطاب به آن خبرنگاری که با من مشکل دارد بگویم که متاسفانه از قول من زدند که خط و خطوطی در استقلال وجود دارد که نمی‌خواهند من در این تیم باشم. اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من چنین چیزی نگفتم و هیچ وقت دنبال دعوا نبوده‌ام. به هر حال باشگاه برنامه‌های خودش را دارد و من خطاب به کسانی که نمی‌خواهند، در این تیم باشم می‌گویم که من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و تا سه نشود بازی نشود چرا که این دفعه سوم است که از استقلال می‌روم.
صادقی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و نمی‌توانم درباره پیشنهادهایم صحبت کنم. اکنون یک جلسه با مدیریت استقلال داریم تا نتیجه‌اش مشخص شود اما با هیچ جایی تا الان مذاکره نکرده‌ام.
وی در ادامه از پاسخگویی به این سوال که چه کسی مقصر رفتن او از استقلال است خودداری کرد و گفت: سوال بعدی.
صادقی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد پس از جلسه‌اش با مدیران استقلال در این تیم ماندنی شود همانند اتفاقی که سال گذشته رخ داد، گفت: ماجرای آن سال فرق داشت. من از تیم ملی آمده بودم که به من گفتند در لیست مازاد هستی. با افشارزاده جلسه‌ای برگزار کردم و به من گفت که مهلتی 12 ساعته به او بدهم. پس از آن افشارزاده در تماسی به من گفت که به تمرین بروم. شاید در آینده خیلی از مسائل را بازگو کنم. خیلی از مسائلی که شما نمی‌دانید را بازگو می‌کنم اما برای بیان این مسئله باید فکر کنم.
وی اضافه کرد: من اگر تا الان هم به خاطر استقلال صبر کرده‌ام به خاطر این است که دلم با این تیم بوده است. من روزهای سختی را با این تیم گذرانده‌ام و زمانی بود که پشت ماشین مدد جباری لخت می‌شدیم و برای تمرین آماده می‌شدیم. به صراحت به شما می‌گویم که در 12 سال حضورم در استقلال، اندازه دو سال بعضی‌ها پول نگرفتم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا بحث بازوبند کاپیتانی استقلال در رفتن او نقش داشته است، گفت: همه جای دنیا سرمربی تیم کاپیتان را انتخاب می‌کند.
وی در پایان صحبت‌هایش و در پاسخ به سوالی درباره جلسه‌اش با استقلالی‌ها گفت: من تنها یک جلسه با مسئولان استقلال داشتم که گفتند با من تماس می‌گیرند اما یادشان رفت و من خودم آمدم. من از استقلال جدا شوم، باز هم مثل یک هوادار با برد این تیم خوشحال می‌شوم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] عبداللهی: به این استقلال خیلی خوش‌بین هستم

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94041306892
شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۱

پیشکسوت استقلال می‌گوید به این تیم خوش‌بین است و انتظار دارد که حداقل آبی‌پوشان در فصل جاری سهمیه آسیا را بگیرند.
نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال در فصل نقل و انتقالات چه بوده است، گفت: من کلا به این استقلال خیلی خوش‌بین هستم. امیدوارم هیات مدیره هم به تیم برسد و پول به موقع تزریق کند تا تیم برای قهرمانی آماده شود. امیری، پورحیدری و نظری جویباری کاربلد هستند و می‌توانند این تیم را جمع کنند. ما بیرون ایستاده‌ایم و نمی‌توانیم خیلی درباره ورودی و خروجی‌ها صحبت کنیم. باید به تصمیمات مظلومی احترام بگذاریم ولی در کل فکر نمی‌کنم که بازیکنان بدی استقلال گرفته باشد.
او اضافه کرد: البته هر بازیکنی یک روز باید از استقلال دل بکند و نمی‌توان خیلی روی جدایی بازیکنان از استقلال بحث کرد. مساله اصلی این است که بازیکنی که سال‌ها برای استقلال بازی کرده، با خوبی و خوشی از این تیم برود. کسانی مثل صادقی، سال‌ها در این تیم بودند و باید با یک جو احترام‌آمیز از این تیم جدا شوند و شان‌شان حفظ شود.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که توقعش از این تیم در فصل آینده چیست؟ گفت: اگر به من باشد که دلم می‌خواهد استقلال قهرمان شود و پرسپولیس هم نتایج خوبی بگیرد ولی امیدوارم حداقل سهمیه آسیا را بگیریم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفقا

والا نمیدونم چی بگم
علی دایی رفت پرسپولیس رو جوون کرد دمش گرم
ما موندیم و قلعه نویی و مظلومی
یعنی اصلا به جوونا اعتقاد ندارنا
بابا فصل قبل شهبازاده فخر الدینی ابراهیمی برزای و.. فوق العاده بودن
الان برا چی رفتن سراغ نکونام و آندو و رحمتی نمیدونم
والا فروزان بد نبود

آره این جوونا عالی بودن
بهتره یکی هم واسه اون وسط پیدا کنن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید امروز تمدید کرد خداروشکر
کرار هم به احتمال زیاد تمدید میکنه
جابر هم میتونه وسط بازی کنه
بشخصه با امید ابراهیمی خیلی حال نمیکنم ولی خب از خیلیا تو ایران بهتره.
این قضیه ی کرار چی شد؟
حکمی که فصل پیش برای بازی نکردن تو ایران بهش داده بودن چی؟

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشخصه با امید ابراهیمی خیلی حال نمیکنم ولی خب از خیلیا تو ایران بهتره.
این قضیه ی کرار چی شد؟
حکمی که فصل پیش برای بازی نکردن تو ایران بهش داده بودن چی؟
فك كنم لغو شه :|
حرفی ازش نزدن
دفاعمونم ضعیفه فک کنم
مهاجم کیو داریم
ای بابا :|

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فك كنم لغو شه :|
حرفی ازش نزدن
دفاعمونم ضعیفه فک کنم
مهاجم کیو داریم
ای بابا :|
نمیدونم واللا احتمالش هست،وقتی دارن واسه موندنش تو استقلال حرکت میزنن پس حتما یه خبرایی هست دیگه.
ولی واقعا امسال خیلی مزخرف میشه این کرار بازی درآره
ایندفه بازی درآورد ببرن بندازنش جلو همون داعش تا حساب کار دستش بیاد.
نمیدونم فقط حنیفو تو باتجربه ها داریم
مهاجم که شهباز زاده هست آرش هم که ...
قرار بوده یه مهاجم خارجی بگیرن وهمینطور یه بازیکن وسط
ولی درهرصورت نباید اشتباه فصل قبل قلعه نوئی رو تکرارکنن ، حتما واسه کرار یه جانشین بگیرن که اگه حرف اضافی زدیا داستان درآورد شوتش کنن بره

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم واللا احتمالش هست،وقتی دارن واسه موندنش تو استقلال حرکت میزنن پس حتما یه خبرایی هست دیگه.
ولی واقعا امسال خیلی مزخرف میشه این کرار بازی درآره
ایندفه بازی درآورد ببرن بندازنش جلو همون داعش تا حساب کار دستش بیاد.
نمیدونم فقط حنیفو تو باتجربه ها داریم
مهاجم که شهباز زاده هست آرش هم که ...
قرار بوده یه مهاجم خارجی بگیرن وهمینطور یه بازیکن وسط
ولی درهرصورت نباید اشتباه فصل قبل قلعه نوئی رو تکرارکنن ، حتما واسه کرار یه جانشین بگیرن که اگه حرف اضافی زدیا داستان درآورد شوتش کنن بره
خبر رسیده دهنوی با استقلال بست:|
سزار هم در حال مذاکره اس
امیدوارم خط حمله یکمی قویتر بشه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر رسیده دهنوی با استقلال بست:|
سزار هم در حال مذاکره اس
امیدوارم خط حمله یکمی قویتر بشه
ای بابا !
نگو تورو خدا !!
دهنوی هم پولکیه .
خدا بخیر کنه ...
پرجمو پیدا نکردم....یکی بیاره بزاره سر جاش..
دِی همینجابود بگرد پیدا میشه
آها دیدمش اونبالا بالاهاس ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوجایین؟!!

کوجایین؟!!

بچه ها حس نمیکنین اینجا یکمی خلوت شده ؟!!
باشگاه که میاین هرازچندگاهی شده این پرچمو یه تکون بدین خب ! دی!

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مسابقه خوشنویسی

مسابقه خوشنویسی

دوستای آبیدل عزیز و خونگرم و دوست داشتنی
آبیدل خوش خطم داریم؟
اگه داریم دست بجنبونه که وقت مسابقه داره تموم بشه
ببخشید بابت تبلیغ ولی میخام آمار ابیدلا زیاد باشه تو
مسابقه :D

لینک مسابقه خوشنویسی تالار هنر

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...1-%D8%A2%D8%A8

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم حدود 2 یا 3 سال شده نیومدم باشگاه و سری به کلوب آبیدلان نزدم..
دلم خیلی تنگ شده بود واسه اینجا
یادش بخیر چه کل کل هایی میکردیم اینجا
یاد داداش رضا ، آقا ابوالفضل ، دراگون عزیز ، غریبه ، داداش محسن گلم که دلم خیلی براش تنگ شده و خیلی کسای دیگه که باهم تو این تاپیک و میحرفیدیم و تو تاپیک کل کل هوای همو حسابی داشتیم بخیر...
سلام به همه دوستان گل آبی دل

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد داداش رضا ، آقا ابوالفضل ، دراگون عزیز ، غریبه ، داداش محسن گلم که دلم خیلی براش تنگ شده و خیلی کسای دیگه که باهم تو این تاپیک و میحرفیدیم و تو تاپیک کل کل هوای همو حسابی داشتیم بخیر...

سلام دادااااااااش
خوبی ؟
خوش اومدی به خونه
دل ما هم شدید تنگ رفقای عزیزمون شده
خیلی خوبه که اومدی دادا
مرسی
کاش باقیه بچه ها هم بیان

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ....
ایشالله حال همتون خوب باشه .
به امید یه فصل خوب و شیرین (آرزو بر جوانان عیب نیست)
عید فطر هم مبارک ....
اینم توافق بود کردن آخه؟؟ باز عید فطر افتاده شنبه که .... چه وضعشه؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

قربونت گل پسر گل
ما هم دلمون برات خیلی تنگ شده بود
ایامت به کام باشه انشاالله