چه کسی رو

parna wanna u

عضو جدید
شوخی کردم.اگه از طرف متنفر باشی حال میده وگرنه عذاب وجدانه و بس.ولی یه تجربس که ترسناکه.چیز خوبی نی.توصیه نمیکنم

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ها رو دوست دارم,اما نمی تونم بینشون فرقی قائل بشم!

ضمنا انقدر بدم می آد وقتی می بینم از لفظ "داداش" یا "آبجی" استفاده می شه! اونم در مورد کسایی که معمولا نه از نزدیک دیدش نه شناخت کاملی ازش داری! خیلی چندش ناکه

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زیاد با کسی آشنا نیستم....ولی parna wanna u رو بخاطر افکار مغشوشش......شهرام رو بخاطر اینکه روشنفکره........و ehsan_l رو بخاطر اسمشو آواتارش دوست میدارم......

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من یه دونه رو دوس ندارم چند تا هستند بگم؟؟؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
منم چندتا گفتم دیگه...بگو
پس منم شهرام 59-ارتین بلا-احسان اینا رو به خاطر طرز فکرشون .اروین و پرنا هم آدمای جالب و جذابی به نظر میان....:D
تو دخترا هم هانی و لوسی و غزلی و جن گیر:smile:

minoo-lovely

عضو جدید
همه دوستام خوبن دوسشون دارم......
اما تو دخترا مینا جیگیلی
تو پسرا ali_kh7 رو بیشتر دوست میدارم...

parna wanna u

عضو جدید
خیلی ها رو دوست دارم,اما نمی تونم بینشون فرقی قائل بشم!

ضمنا انقدر بدم می آد وقتی می بینم از لفظ "داداش" یا "آبجی" استفاده می شه! اونم در مورد کسایی که معمولا نه از نزدیک دیدش نه شناخت کاملی ازش داری! خیلی چندش ناکه
.چطور مطوری داششششششششششششششششش؟؟؟؟؟

parna wanna u

عضو جدید
من زیاد با کسی آشنا نیستم....ولی parna wanna u رو بخاطر افکار مغشوشش......شهرام رو بخاطر اینکه روشنفکره........و ehsan_l رو بخاطر اسمشو آواتارش دوست میدارم......
.افکار چی چی؟فارسی بنویس جون تو.ترجمه کن خو.منم تورو دوست ندارم دارم ندارم دارم ن د ن د ن د ....

ehsan_l

عضو جدید
پس منم شهرام 59-ارتین بلا-احسان اینا رو به خاطر طرز فکرشون .اروین و پرنا هم آدمای جالب و جذابی به نظر میان....:D
تو دخترا هم هانی و لوسی و غزلی و جن گیر:smile:

بابا من چقدر طرفدار دارم نمی دونستم
حالا که اینطور شد مجبورم اسامی رو اعلام کنم!

ehsan_l

عضو جدید
خوب از لیست دوستام
مینا جیگیلی
:gol:-آرتین بلا-جاماکا-مک لارن-بهناز-رها-جنگیر حرفه ای-پری کوچولو-زمین IUO- فرشته اسفند-پریسا-تبسم-شایان
از دیگر دوستان که در لیست نیستن هم
فاطمه 10 -yalniz_ee - عسل جون و همه شما دوستان که به من لطف دارین

amir-ehsan

عضو جدید
خوب از لیست دوستام
مینا جیگیلی
:gol:-آرتین بلا-جاماکا-مک لارن-بهناز-رها-جنگیر حرفه ای-پری کوچولو-زمین IUO- فرشته اسفند-پریسا-تبسم-شایان
از دیگر دوستان که در لیست نیستن هم
فاطمه 10 -yalniz_ee - عسل جون و همه شما دوستان که به من لطف دارین

چشم روشن یادم باشه اینایی که نوشتیو

بالا