هنگ میکنم اونم چه جوری!!!!!!!!!!!!!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی میبینم که یه عده ای همش فکر میکنند که خودشون بحق هستند و توجهی به منطق دیگران نمیکنند ه ه ه هنگ میکنم.

masoud612

عضو جدید
وقتی می بینم کسی میخاد عقیدشو تحمیل کنه تا خودشو اثبات کنه که بگه من منم د..یگه نصیحتش نمیکنم چون می بینم دست خودش نیس گرفتار جهل شده براش از خدا کمک میخام دعا می کنم هنگ نکنه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی می بینم کسی میخاد عقیدشو تحمیل کنه تا خودشو اثبات کنه که بگه من منم د..یگه نصیحتش نمیکنم چون می بینم دست خودش نیس گرفتار جهل شده براش از خدا کمک میخام دعا می کنم هنگ نکنه
خداوند دعای کسانی رو قبول میکنه که دعاشون بجا باشه. وقت خودت رو بیخودی تلف نکن. برو به کار خودت برس.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی یه قطعه شعر از استاد شهریار رو برای یه نفر میفرستم و اونم ورمیداره اینو گزارش میکنه , متوجه میشم که طرف ه ه ه هنگ کرده.

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این هنگ میکنم که یه چیزو با چشم خودت ببینم و بعد یه نفر علنا اونو تکذیب کنه:surprised:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی می بینم کسایی همش حرف خودشونو میزنن و منفی بافی میکنن و کسیم تاییدشون نمیکنه ولی بازم اصرار دارن رو حرفشون ... و این اشتباهو هی تکرار میکنن هنگ نمیکنم براشون متاسف میشم

;)..........

masoud612

عضو جدید
و خوشحال میشم که بالاخره به نتیجه می رسه تاپیکی زده که وقت منو تلف کرده

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی که میبینم یه نفر نمیخواد قبول کنه که دست بالای دست بسیار است و همش میخواد بالای مجلس بشینه در حالی که جاش اونجا نیست ه ه ه هنگ میکنم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و خوشحال میشم که بالاخره به نتیجه می رسه تاپیکی زده که وقت منو تلف کرده
من وقتی میبینم یه نفر خودش با پای خودش میاد ولی نمیتونه منطقی باشه و دوباره به در بسته میخوره و میخواد اینو با یه ترفندی ماس مالی کنه بازم ه ه ه ه هنگ میکنم.

masoud612

عضو جدید
وقتی می بینم که کسی تحمل حرف حقو نداره و خودش میگه برو به کارت برس چاره ای ندارم که فک کنم هنگ کرده بنده خدا

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میبینم دونفر الکی به جون هم افتادن هنگ میکنم:razz:

masoud612

عضو جدید
وقتی کسی فک میکنه چون دو ترم فلسفه خونده خودشو اونقدر دست بالا میگیره که خودشو از درهای علم و اخلاق و فرهنگ و اقتصاد و فلسفه میدونه ، بهش میگم حقته هنگ کنی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w09:من از طرف خودم شرمندم

:w20:
من وقتی میبینم یه نفر خودش خودش رو دعوت میکنه و حرفی هم برا گفتن نداره و همش اصرار داره که مطرح بشه , این اجازه رو بهش میدم . به هر حال دم عیده و احسان کردن کار خوبی است.

masoud612

عضو جدید
وقتی بعضیا اونقد عقلشون ناقصه که فک میکنن باشگاه آخر دنیاست و جایی برا مطرح شدن ،و باشگاه سکوی پرتابشونه هنگ می کنم و فقط بلدم کلی بهشون بخندم:biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی بعضیا اونقد عقلشون ناقصه که فک میکنن باشگاه آخر دنیاست و جایی برا مطرح شدن ،و باشگاه سکوی پرتابشونه هنگ می کنم و فقط بلدم کلی بهشون بخندم:biggrin:
عقل که میگی معنیش چیه؟

masoud612

عضو جدید
نمیدونم فقط آرزو میکنم خدا تو این سال جدید منو با هیچ ناقص العقلی روبرو نکنه چون هنگ میکنم .........مزاحم پروازم نشو دارم اوج میگیرم کوری؟:w21:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم فقط آرزو میکنم خدا تو این سال جدید منو با هیچ ناقص العقلی روبرو نکنه چون هنگ میکنم .........مزاحم پروازم نشو دارم اوج میگیرم کوری؟:w21:

وقتی میبینم کرکس ها میخوان جای شاهین رو بگیرند ه ه ه هنگ میکنم.
این ناقص العقل که گفتی معنیش چیه؟

bahar-64

عضو جدید
وقتی کسی می گه وای من از این کار متنفرم، ولی 2 ثانیه نمی شه خودش همون کارو انجام میده :wallbash:

masoud612

عضو جدید
فعلا از این بالا ریز می بینمت ...... از اینکه می بینم شتر مرغها نمیتونن پرواز کنن هنگ میکنم دلم براشون میسوزه:w24:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عین دو تا بچه.دوستان بس کنید .....که چی تو هر پست همو ضایع می کنید ...دلاتونو چرکین می کنید...ها؟
از جناب aija قبلا عذربخوام پابرهنه اومدم.

• Like
واکنش ها: ayja

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سحر عزیز. خیلی خوش اومدی عزیزم. اختیار داری.
راستش من اینو همینجا نگهش داشتم نتونه بره اینور اونور . :biggrin:

خنده نداشت اولا...ا ...آهان پس تاپیکو می خواستید بالا نگه دارید ....بقیه پستاتون چی تو بقیه تاپیکا؟؟؟:eek:
بسه دیگه روی همو ببوسید.تکرار نشود/:mad:

Mehrdad-254

عضو جدید
شما احتمالا دوشاخت رو بکشی یه دو ساعت صبر کنی فکر کنم خنک بشی.
حالا چجوری هنگ میکنی؟
اینجور که پستاتون تو باشگاه نشون میده معلومه یه , دو هفته ای رو کامل تو هنگی.
یه فکری برا خودت بکن که از هنگی بیای بیرون

شاید نتونی دیگران رو تغییر بدی ولی خودت رو حتما میتونی.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی میبینم طرف میره مکه و بعد یه ماه حتی نمازشم نمیخونه ولی میره تو مسجد نماز غافله میخونه تا همه ببینن و بگن فلانی خیلی مسلمونه , ه ه ه ه هنگ میکنم.

تصحیح میشود، نماز غفیله منظورشون بود:gol:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی نت یا خطا هنگ میکنه خودمم باهاشون میهنگم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما احتمالا دوشاخت رو بکشی یه دو ساعت صبر کنی فکر کنم خنک بشی.
حالا چجوری هنگ میکنی؟
اینجور که پستاتون تو باشگاه نشون میده معلومه یه , دو هفته ای رو کامل تو هنگی.
یه فکری برا خودت بکن که از هنگی بیای بیرون

شاید نتونی دیگران رو تغییر بدی ولی خودت رو حتما میتونی.
وقتی میبینم بعضی ها بجای درک مطلب عقده هاشون پای نظراتشون میریزن و نظرات منطقی و لی بر خلاف نظرات خودشونو توهین تلقی میکنن , نه تنها هنگ نمیکنم بلکه به یاد این می افتم که ما جهان سومی ها سطح فکرمونم جهان سومی است.

Mehrdad-254

عضو جدید
وقتی میبینم بعضی ها بجای درک مطلب عقده هاشون پای نظراتشون میریزن و نظرات منطقی و لی بر خلاف نظرات خودشونو توهین تلقی میکنن , نه تنها هنگ نمیکنم بلکه به یاد این می افتم که ما جهان سومی ها سطح فکرمونم جهان سومی است.

میگم تو هنگی
قبول نمیکنی که.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مثل ترکی هست که میگه : کور چیزی رو که گرفت دیگه ول نمیکنه. منم وقتی که میبینم یه عده ای خیال میکنن عقل کل هستند و ول کن خودشونم نیستند ه ه ه هنگ میکنم.