هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfan_com

اخراجی موقت
در مورد رشته هایی که مختص فیزیک است و فیزیک در ان پایه است مثل خود رشته فیزیک و گرایش هایش در ارشد. کدام رشته
از بازار کار مطمئن تری برخورداراست.

شما این همه اطلاعات راجع به بازار کار همه رشته ها رو میخواهید چیکار؟ میخواهید بانک اطلاعاتی درست کنید؟؟؟

apadana34

عضو جدید
اطلاعات به درد بخوری بدست نمی اید .
دنبال انتخاب رشته مطمئن در ارشدم تا جبران لیسانم را بکنم و با مدرک ارشدم بتونم استخدام بشم . حالا با این تفاسیر می تونید کمک کنید بسم الله

*mahda*

عضو جدید
سلام دوست عزیز،خطا ها مثل تقریب انتگرال،تقریب مشتق و...در کجای صنایع کاربرد داره؟اگه میشه یه کتابی معرفی کنید چون برام مهم باید به استادم تحویل بدم.

qazal.

عضو جدید
بچه ها کمک لطفا؟؟ یه سوال دارم در مورد انتخاب رشته. به نظرتون بازار کار کدوم یکی از رشته های معماری و مکانیک و عمران بهتره؟ کدوم یکیشون داخل شهر واسشون کار زیاده و نیاز نیس به نقاط پرت بریم ؟آینده کدومشون تضمینه؟ لطفا یکی قانعم کنه... خیلی مهمه

MARJAN1365

عضو جدید
با سلام
من رشته روابط عمومی کاردانی هستم و می خوام تغییر رشته بدم به گرافیک .
چند واحد بهم پیش نیاز می خوره؟
می خوام پودمانی شرکت کنم آیا پودمانی مدرکش معتبر هست و بعدا برای کارشناسی ارشد آزاد و سراسری می تونم شرکت کنم؟
با تشکر

بچه ها کمک لطفا؟؟ یه سوال دارم در مورد انتخاب رشته. به نظرتون بازار کار کدوم یکی از رشته های معماری و مکانیک و عمران بهتره؟ کدوم یکیشون داخل شهر واسشون کار زیاده و نیاز نیس به نقاط پرت بریم ؟آینده کدومشون تضمینه؟ لطفا یکی قانعم کنه... خیلی مهمه
reshte memari ham betare ham ayandeye khobi dare hiteye karisham az mekanik va omran bishtare haminjor daramadesham behtare vase hich kodom az reshteha ham nemikhad b jay part beri albate baz b alage khodet bastegi dareh

x-ir

عضو جدید
آقای محترم جان هرکس که دوسش داری کمکم کن!!!:cry::cry::cry:
من قبولی دانشگاه اصفهانم
می خوام به دانشگاه تهران انتقالی بگیرم
این موضوع خیلی وقته ذهنمو درگیر کرده
خواهش میکنم اگه چیزی میدونی کمکم کن!
من ورودی 90 دانشگاه اصفهانم خیلی دانشگاه بدیه(بیشتر از اونچه که فکرشو بکنی)
در مورد دانشگاه تهرانم که دیگه حرفی واسه گفتن ندارم(نیازی به معرفی من نداره)
حالا به نظر تو برم نرم چکار کنم؟
ایا به نظر شما جایی رو که قبولیشم ول کنم برم تهران مهمان بشم میارزه؟
در ضمن من دارم ساکن تهران میشم!

هاتف1367

عضو جدید
سلام کسی میدونه قبول شدن ارشد صنایع بهره وری تو دانشگاه آزاد تهران واحد شمال راحت تره یا تو دانشگاه آزاد کرج؟ تراز تهران شمال و کرج چقدر باهم فرق دارن ؟ کرج امسال سال اولشه ارشد اورده و تهران شمال سال دومشه

aysel b

عضو جدید
سلام....خودم به خودم خوش امد بگم اول عقده ای نشم:دی
من اول از همه میخواستم بدونم که تراز چه فرقی با رتبه میکنه!
بعدشم میخوام بدونم برای اینکه بتونم دانشگاه علوم پزشکی تبریز یا مازندران یا همدان قبول شم باید چه رتبه یا ترازی(!) داشته باشم
خواهش میکنم کمک کنید ....
من خودم ساکن تهرانم اما دوس دارم شهرستان قبول شم...
الان سال سوم تجربی ام

WOMIS

عضو جدید
سلام....خودم به خودم خوش امد بگم اول عقده ای نشم:دی
من اول از همه میخواستم بدونم که تراز چه فرقی با رتبه میکنه!
بعدشم میخوام بدونم برای اینکه بتونم دانشگاه علوم پزشکی تبریز یا مازندران یا همدان قبول شم باید چه رتبه یا ترازی(!) داشته باشم
خواهش میکنم کمک کنید ....
من خودم ساکن تهرانم اما دوس دارم شهرستان قبول شم...
الان سال سوم تجربی ام
سلام خوش آمدی:gol: البته من پیشکسوت نیستم!
خوب چه رشته ایی میخای قبول بشی ؟
باید تیپ بندیشو درنظر بگیری یااینکه تو ناحیه و قطب تهران باشه شانست بالاتره
موفق باشی

aysel b

عضو جدید
ممنون میخوام پزشکی قبول شم...
من دوس دارم شهرستان قبول شم....نمیخوام تهران باشم

WOMIS

عضو جدید
ممنون میخوام پزشکی قبول شم...
من دوس دارم شهرستان قبول شم....نمیخوام تهران باشم
بله عزیزم فهمیدم ببین قطب وناحیه رو تو دفترچه انتخاب رشته نوشه یعنی شهرهایی که نزدیک تهرانن شانست بیشتره
اگه دختری حتما3رقمی باید باشه ولی چون تهران نیست راحتتر قبول میشی
اگه یادم باشه برای دختر چون این شهرها توناحیه تهران نیست باید زیر500 بشی ولی قزوین واراک به نظرم شانس قبولی بیشتره
یه توصیه برای بهترین تلاش کن دکتر جون
موفق باشی

aysel b

عضو جدید
ممنون...بله من دختر هستم
مشکل من این نیست که تو تهران قبول نشم
کلا دوس دارم برم از تهران
بازم ممنووووووووووووووووووووون

waria

عضو جدید
سلاااااام.
وای چقدر خوشحال شدم بالاخره یه جایی پیدا شد من سوالامو بپرسم.مرسیییی
.من ترم 4 میکروبیولوژی هستم اما نمیدونم برای ارشد چی بخونم؟یعنی کدوم رشترو واسه ارشد انتخاب کنم.میکروبیولوژی رو خیلی دوست دارم و دوست دارم وزارت علوم شرکت کنم.اما نمیدونم کاربرد داره این رشته؟یا رشته های بهتری هم هست؟ممنون میشم جواب بدید

waria

عضو جدید
اگه نمیخواین جواب بدین پس واسه چی میگید بپرسیم الکی مارو امیدوار میکنین

WOMIS

عضو جدید
اگه نمیخواین جواب بدین پس واسه چی میگید بپرسیم الکی مارو امیدوار میکنین
عزیزم شماباید جاییو پیداکنی که در مورد رشتت باشه... اینجا اکثرا مهندسن درمورد این رشتها فک نکنم بتونن کمکت کنن

zemestan_d

عضو جدید
من رشتم معماری نیست ولی میخوام ارشد معماری شرکت کنم.امکانش هست؟

manidf

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من لیسانس ریاضی کاربردی از پیام نور دارم می خوام ارشد مدیریت تکنولوژی شرکت کنم .ایا به نظر شما می تونم و رشته خوبی هست بازار کارش چطوره و تا چه رتبه ای قبول می شی. و الان که نمایشگاه کتاب می خواد باز شه اگه ممکنه منابع ارشد مدیریت تکنولوژی را که از همه بهتر هست را معرفی کنید و ایا این رشته قبول شدنش سخته یانه ؟؟
باتشکر فراوان از شما

Mahya 16

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.
من سال اول دبیرستان هستم و در شرف انتخاب رشته
معدلم هم بالاست .
از طرفی حوصله ی رشته ی ریاضی خوندن ندارم دوست دارم برم تربیت بدنی و در آخر هم یه مربی باشگاهی چیزی بشم بسه
از طرفی هم همه تشویقم میکنن و میگن تو میتونی ریاضی بخونی و برای خودت یه مهندس هوافضایی چیزی بشی.خودمم دوست دارم.
از یه طرف میترسم برم ریاضی و کم بیارم:cry:
از یه طرف دیگه هم میترسم که در آخر دلم بسوزه که چرا منکه میتونستم بیشتر پیشرفت نکردم.:cry:
خواهشا کمکم کنید.
شماها هم تجربه دارید و میتونید به بهترین وجه منو راهنمایی کنید.:biggrin:
مرسی.:gol:

انیشتن

عضو جدید
عزیزم سلام برو دنباله علاقت ولی رشته ریاضی خوبه کنارش ورزشت هم ادامه بده نگران نباش تو ریاضی میتونی بکشی من خودم هنر دوس داشتم ولی رشته ریاضی رفتم و مکانیک خوندم وراضیم منم مثه تو بودم پس با سعی وتلاش موفق میشی توکل بخدا.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
معدلم هم بالاست .
از طرفی حوصله ی رشته ی ریاضی خوندن ندارم دوست دارم برم تربیت بدنی و در آخر هم یه مربی باشگاهی چیزی بشم بسه
از طرفی هم همه تشویقم میکنن و میگن تو میتونی ریاضی بخونی و برای خودت یه مهندس هوافضایی چیزی بشی.خودمم دوست دارم.
از یه طرف دیگه هم میترسم که در آخر دلم بسوزه که چرا منکه میتونستم بیشتر پیشرفت نکردم.:cry:
خواهشا کمکم کنید.

درود.اگر استعداد(و نه صرفا علاقه) در درس ریاضی دارید ریاضی را انتخاب کنید.در مورد تربیت بدنی هم لازمه بیشتر بررسی کنید که امکان مربی شدن و .. تا چه اندازه فراهمه.

victory7

عضو جدید
سلام.
معدلم هم بالاست .
خواهشا کمکم کنید.

من یکی از دوستام این اشتباه رو کرد و خیلی پشیمون شد از کارش ( تربیت بدنی )
اگه زیاد درس میخونی و کلا با درس خوندن حال میکنی من پیشنهادم تجربیه، چون با یه مسیر مستقییییم پزشک میشی و دیگه نونت تو روغنه یه جورایی
اگه هم به رشته های مهندسی علاقه داری، درسای محاسباتی رو خوب یادمیگیری و حوصله رقابت با هزاران مهندس دیگه رو در آینده داری ... برو ریاضی
ادبیات هم رشته های خاصیه و مثلا منی که ریاضی خوندم اصلا نمیتونم با این کلاسا کنار بیام و رشته های دانشگاهیشم همینطوره .
کلا با خودت رو راست باش ببین چقدر درس خونی و علاقه ... همین و بس

victory7

عضو جدید
چه رشته ای ! ( دانشگاهی )!

چه رشته ای ! ( دانشگاهی )!

سلام دوستان، من به برنامه نویسی علاقه دارم و میخوام رشته دانشگاهیمم توی همین زمینه دنبال کنم.
تاحالا فکر میکردم نرم افزار بهترین انتخابه واسم ولی الان که یکم بیشتر تحقیق کردم خیلیا میگن نرم افزار خیلی هم به برنامه نویسی ربطی نداره ...:(
حالا به نظر شما نزدیکترین رشته به علاقه ی من چی میتونه باشه در سطح کارشناسی .... ؟

WOMIS

عضو جدید
سلام.
معدلم هم بالاست .
خواهشا کمکم کنید.
سلام دوست عزیز اگه میخای تجربمو بهت بگم اینکه اگه استعداد داری برو دنباله بهترین( ریاضی یاتجربی) ......چون پشیمون میشی ویه عمر حسرت
من خودم خیلی راضیم از اینکه یه رشته پایین ترو که خیلیم دوستش داشتم انتخاب نکردم چون این رشته که هستم خیلی بهتره از هر لحاظ
تربیت بدنی هم مثه هنره میشه ادامش داد همراه درس
موفق باشی

sirvanmp

عضو جدید
سلام.امسال ارشدالکترونیک درسراسری10321شدم ودر غیر انتفاعی10395شدم همچنین گرایش مخابرات درسراسری11668شدم ودر غیر انتفاعی12148شدم.لطفا راهنماییم کنید که کدام گرایش رو انتخاب کنم تادرصدقبولیم بره بالا همچنین با این رتبه ها تقریبا کدام دانشگاه قبول میشم؟؟

آخرین ویرایش:

zahra.civil

عضو جدید
سلام....به نظرتون چه ملاک هایی واسه انتخاب رشته ارشد مهم؟

اطلاع دارید که تا چه رتبه ای ارشد مهندسی عمران(روزانه) قبول میشه؟

tohi na por!

عضو جدید
سلام
من یه سوال دارم که واقعا اشفتم کرده[ناراحت]
من 90 روزانه و ازاد قبول شدم
روزانه 2 هفته بعد از ثبت نام و ازاد 2 ترم بعدش انصراف دادم
حالا میخوام کنکور 92 شرکت کنم
اون قسمت مربوط به انصرافی ها رو باید ببرم دانشگاهی که روزانه بودم پر کنن؟
از ازادم چیزی نمیخوان مدارک انصراف و اینا؟
بعد چند ساعت کارم طول میکشه بخوان فرم 4 رو کامل کنن؟
چن نفر باید امضا بزنن؟

بعدشم اون فرم باید قبل از ثبت نام پر و فرساده شه؟
خود دانشگاه میفرسه فرمو سازمان سنجش؟
واقعا مرسی اگه جواب داده شه!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
معدلم هم بالاست .
خواهشا کمکم کنید.
شما از همه طرف برو به سمت ریاضی:D

اینکه گاهی اوقات حس کنی حوصله درسخوندن نداری یه احساس زودگذره که به مرور زمان برطرف میشه !( تو سن شما این حس بیشتره!)

اینو بدون که هروقت کاری رو شروع میکنی کم کم ذهنت گرم میشه وچون ادامه بدی کاربه پایان رسیده است!

باید شروع کنی تاذهنت گرم بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا