هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نقی1981

عضو جدید
برای شما مجانی حساب میکنیم!!!!
میگم آشناست
:D
متوسط خوندم نه خیلی زیاد
از اوایل تابستون

سوال دیگه؟؟؟
چند ساعت میخوندی؟ منظم هر روز میخوندی یا وقفه هم میفتاد بین خوندنت؟ یعنی سفت وسخت پابند بودی که هر روز بخونی حتی اگه سنگ از اسمون بباره:eek: ؟ یا نه هر وقت وقت داشتی میخوندی؟ یه کتاب میخوندی تموم میکردی یا چند تا رو باهم میخوندی؟ از کی شروع کردی به تست زدن ؟ ببخشید اینقدر سوال میکنم. میگن اگر میخوای موفق شی کارهای ادم موفق تو همون زمینه رو دنبال کن. ;):)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
چند ساعت میخوندی؟ منظم هر روز میخوندی یا وقفه هم میفتاد بین خوندنت؟ یعنی سفت وسخت پابند بودی که هر روز بخونی حتی اگه سنگ از اسمون بباره:eek: ؟ یا نه هر وقت وقت داشتی میخوندی؟ یه کتاب میخوندی تموم میکردی یا چند تا رو باهم میخوندی؟ از کی شروع کردی به تست زدن ؟ ببخشید اینقدر سوال میکنم. میگن اگر میخوای موفق شی کارهای ادم موفق تو همون زمینه رو دنبال کن. ;):)[/QUOT

سوالات سرکاریه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
:surprised:

نقی1981

عضو جدید
چند ساعت میخوندی؟ منظم هر روز میخوندی یا وقفه هم میفتاد بین خوندنت؟ یعنی سفت وسخت پابند بودی که هر روز بخونی حتی اگه سنگ از اسمون بباره:eek: ؟ یا نه هر وقت وقت داشتی میخوندی؟ یه کتاب میخوندی تموم میکردی یا چند تا رو باهم میخوندی؟ از کی شروع کردی به تست زدن ؟ ببخشید اینقدر سوال میکنم. میگن اگر میخوای موفق شی کارهای ادم موفق تو همون زمینه رو دنبال کن. ;):)[/QUOT سوالات سرکاریه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! :surprised:
سلام نه باور کن عین سوالاتی که برام پیش اومده .چرا میگی سرکاریه ؟ حالا شاید یکم عجق وجق باشه ولی خب سواله دیگه عجله داشتم دیگه فرصت فکر کردن به این که چیا رو بپرسم نداشتم تند تند نوشتم.حالا جواب میدی.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام نه باور کن عین سوالاتی که برام پیش اومده .چرا میگی سرکاریه ؟ حالا شاید یکم عجق وجق باشه ولی خب سواله دیگه عجله داشتم دیگه فرصت فکر کردن به این که چیا رو بپرسم نداشتم تند تند نوشتم.حالا جواب میدی.

از اوایل تابستون
اولاش یکم ساعت مطالعت پایینه ولی کمکم ساعت مطالعت بالا میره خودش
روزی چند ساعتم به گیرایی و توانایی خودت داره تا وقتی خسته شدی بذار کنار استراحت کن بعد برگرد سر درس
سعی نکن قبلش بگی ختما باید چند ساعت بخونی چون خستت میکنه
اینکه 1کتابو تموم کنی یا همه باهم بستگی به این داره که خودت چطور راحتتری میخوای امتحان کن ببین چطور راحتی
همراه با خوندنتم تست بزن
اگه کتاب تست داری 40 یا 50 درصدشو با دور اولت بزن
بعقیشم بذار واسه دور دوم خوندن که مروری و سریعتره
قبل ارشدم مرور

بازم میگم تو تالار کشاورزی هم میتونن کمکت کنن

parastoo86

عضو جدید
سلام.برای قبولی در کارشناسی ارشد مطالعه تست های پوران پژوهش بهتره یا مدرسان؟دوستان عزیز اگه منو راهنمایی کنید ممنونتون می شم.:smile:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام.برای قبولی در کارشناسی ارشد مطالعه تست های پوران پژوهش بهتره یا مدرسان؟دوستان عزیز اگه منو راهنمایی کنید ممنونتون می شم.:smile:

فک کنم برای هر رشته بعضی از کتابای هرکدوم از اینا مفیده
بعنوان مثال برای 1رشته خاص ریاضی پوران خوبه و زبان مدرسان

بهترین کار اینه که ببینی منابع ارشد رتبه های برتر تو رشتت چی بوده

1994مهناز

عضو جدید
سلام دوستان به نظرتون با رتبه16هزار چه رشته مهندسی میشه قبول شد وکدوم دانشگاه؟
منطقه2

1994مهناز

عضو جدید
سلام به نظرتون بارتبه16هزار میشه مهندسی روزانه قبول شد؟اگه اره به نظرتون چه رشته هاییی؟ وکدوم دانشگاها؟

parastoo86

عضو جدید
فک کنم برای هر رشته بعضی از کتابای هرکدوم از اینا مفیده
بعنوان مثال برای 1رشته خاص ریاضی پوران خوبه و زبان مدرسان

بهترین کار اینه که ببینی منابع ارشد رتبه های برتر تو رشتت چی بوده
سلام.از راهنمایی شما دوست عزیز بی نهایت سپاسگزارم.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان به نظرتون با رتبه16هزار چه رشته مهندسی میشه قبول شد وکدوم دانشگاه؟
منطقه2

بستگی به شهرا و دانشگاها داره
مثلا شاد بتونی عمران راه دور قبول بشی
اول ببین به چه رشته ای علاقه داری چون علاقه مهمترین چیزه
بعد راجع به رشته ها تحقیق کن ببین اصلا از آینده شغلی و درساش خوشت میاد
بعد انتخاب کن

من شخصا تو رشته های مهندسی مهندسی کشاورزی- آب رو پیشنهاد میکنم چون رشته خودمه
و رشته کاملا فنی و سنگینیه
اطلاعاتی هم ازش خواستی من در خدمتم
دربارش تحقیق کن خودم الان فوق لیسانسشم قبول شدم

ولی درکل من بهت مدیریتو پیشنهاد میکنم اگه رشته مهندسی رو حتما نمیخوای و برات مهم نیست
:)

zahra safary

عضو جدید
sar dar gom

sar dar gom

salam man taze emsal konkor dadam va vaghean sar dar gomam .etelae chandani raje be reshtaha nadaram vali be mohadec hasteie alaghe daram .vali ziad raje besh etela@ nadaram .mishe komakam konid? moshkele aslie man ine ke nemidonam masalan barq bishtar roye chejor darsaie manovr mide va hamintor baqie. . . kheily mamnon misham age ye etel@ kami ham dar ekhtiaram bezarid:smile: rasty webetonam kheily jalebe khosham omad . . baba bravo:D

shokoufeh94

عضو جدید
salam man taze emsal konkor dadam va vaghean sar dar gomam .etelae chandani raje be reshtaha nadaram vali be mohadec hasteie alaghe daram .vali ziad raje besh etela@ nadaram .mishe komakam konid? moshkele aslie man ine ke nemidonam masalan barq bishtar roye chejor darsaie manovr mide va hamintor baqie. . . kheily mamnon misham age ye etel@ kami ham dar ekhtiaram bezarid:smile: rasty webetonam kheily jalebe khosham omad . . baba bravo:D
لینک زیر شاید کمکت کنه ولی به نظرم کلا بیخیال این رشته شو
http://www.nesc.blogfa.com/post-2.aspx

ashkanhpb

کاربر بیش فعال

برای اطلاع از هر رشته کافیه سرچ کنید (سرفصل ها یا واحدهای کارشناسی مهندسی .....)
مهندسی هسته ای هم تو ایران در کارشناسی ارایه نمیشه و فقط در ارشد در سه گرایش سوخت و پرتو و پرتو پزشکی دانشجو میگیره و فارغ التحصیلان اکثر رشته های مهندسی و خود فیزیک میتونن تو کنکور ارشدش شرکت کنند من یکی رو میشناسم واسه مهندسی هسته ای مهندسی برق(کارشناسی) گرفت اما پشیمون شد همون برق رو ادامه داد .

shokoufeh94

عضو جدید

البته بهتر درمورد همه رشته ها یه اطلاعات مختصری پیدا کنی بعدش رو چندتا رشته متمرکز شو و مطمئن باش که می خوای انتخابشون کنی بععععدش (به قول مشاورم) جنگ و دعواهات رو تا قبل از اومدن جواب تموم کن تا فشار سخت ترین انتخاب زندگیت توی چهار روز نیفته (هرچند خودم هنوز تموم نکردم)

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
دوستان کنکوری انقدی نمونده به تعیین رشته ، خوب بیاد همینجا با هم رو رشته ها بحث کنیم دوستان دیگم ممکنه زحمت بکشن وکمک کنن ، واقعا موضوع تنش زاییه من خودم تصمیمم رو چند تا رشته یکسره کردم امابازم تردید دارم ، الان اگه کسی در مورد بازار کار هوافضا کمکم کنه ممنون میشم . بعد از اون در مورد هوافضای مالک اشتر که واقعا ارزش داره یا نه؟

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یک چندنت نکته هس که لازم دونستم بگم
کسی میتونه شمارو راهنمایی کنه تو انتخاب که همه رشته هارو گذرونده باشه و پاس کرده باشه اون وقت میتونه سبک و سنگین کنه و شما رو راهنمایی کنه
که چنین کسی وجود خارجی نداره!( یعنی کسی که هم برق خونده باشه هم مکانیک هم مهندسی شیمی.......)

متاسفانه انتخاب رشته تو دانشگاه ها شده مثل ازدواج های سنتی , رشته هس که شما رو انتخاب میکنه, نه شما رشته تحصیلی رو...!

و عزیزان
از این سفره ی هفت رنگی که جلوتون پهنه به همون اول سفره اکتفا نکنید !
نهایت تلاشتونو بکنید که بهترین رو نصیب خودتون بکنید!
بنظرم رتبه های بالای 15000 منطقه 1و2 واسه سال بعد بخونن بهتره!
کنکور واقعا اسونه رتبه اوردن توش!

واقعا ارزش داره که ادم 1 سال یا 2 سال رو خودش کار کنه و علایقش رو بشناسه بعد انتخاب کنه تا اینکه عجولانه بره دانشگاه و بعد 4 سال متوجه شه هیچ علاقه ایی به رشته اش که نداشته هیچ
کاری هم واسش نیستو و باید بره دنبال یک کار غیر مرتبط با رشته اش!

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
ممنون ، اینجوری که شما می فرمایید تو شهر ما هیچکی نمیره دانشگاه (البته ما منطقه 3 هستیم ) ، واسه چی دوباره کنکور!!: اگه شریف رو نیاری دیگه زیاد مهم نیست کجا بری ، هیچکی هم شریف رو نمیاره (تو شهر خودمون )، ما تو شهرمون بورسیه ها و استادان زیادی داریم هیچکدوم نه از شریف نه از پلی تکنیک شروع نکردند. به نظر من تو هیچ دانشگاهی درس رو به زور بارت نمی کنن باید خودت بخونی حالا دیگه چه فرقی میکنه تو چه موقعیت جغرافیایی درس بخونی ، مهم اینه اون رشته ای رو که میخوای تو یه دانشگاه سراسری بیاری (اینا حرف خودم نیست ، حرف افرادیست که الان تو دانشگاههای بزرگ درس میخونن اما روزی از دانشگاه استانمون شروع کردن)، تو شهرمون باید نصف کتابارو سفارش بدیم از تهرون برامون بیارن من در کل دانش آموزیم تو مدرسمون آزمایشگاه ندیدم (در حالیکه مقام اول آزمایشگاه شیمی استان بودم) حال مثلا به امید چه امکاناتی دوباره کنکور بدم-در حالیکه از تمام دوستام یه سال جلوم اما حاضر نیستم کنکور رو تکرار کنم-(کنکور چیزی نیست که برای همه یه نسخه ای رو بپیچی ، شما مهندسان فقط لطف می کنید رشتتون رو معرفی کنید دیگه تصمیمات رو بذارید به عهده ی خودمون)

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ، اینجوری که شما می فرمایید تو شهر ما هیچکی نمیره دانشگاه (البته ما منطقه 3 هستیم ) ، واسه چی دوباره کنکور!!: اگه شریف رو نیاری دیگه زیاد مهم نیست کجا بری ، هیچکی هم شریف رو نمیاره (تو شهر خودمون )، ما تو شهرمون بورسیه ها و استادان زیادی داریم هیچکدوم نه از شریف نه از پلی تکنیک شروع نکردند. به نظر من تو هیچ دانشگاهی درس رو به زور بارت نمی کنن باید خودت بخونی حالا دیگه چه فرقی میکنه تو چه موقعیت جغرافیایی درس بخونی ، مهم اینه اون رشته ای رو که میخوای تو یه دانشگاه سراسری بیاری (اینا حرف خودم نیست ، حرف افرادیست که الان تو دانشگاههای بزرگ درس میخونن اما روزی از دانشگاه استانمون شروع کردن)، تو شهرمون باید نصف کتابارو سفارش بدیم از تهرون برامون بیارن من در کل دانش آموزیم تو مدرسمون آزمایشگاه ندیدم (در حالیکه مقام اول آزمایشگاه شیمی استان بودم) حال مثلا به امید چه امکاناتی دوباره کنکور بدم-در حالیکه از تمام دوستام یه سال جلوم اما حاضر نیستم کنکور رو تکرار کنم-(کنکور چیزی نیست که برای همه یه نسخه ای رو بپیچی ، شما مهندسان فقط لطف می کنید رشتتون رو معرفی کنید دیگه تصمیمات رو بذارید به عهده ی خودمون)

من نگفتم شریف
منظورم این بود که اندازه توانت تلاش کنی و رتبه بیاری
نه اینکه تلاش کمی بکنی و یک رتبه ای رو بیاری و بری دانشگاه
از ماکزیمم پتانسیلت استفاده کنی
اگه فک میکنی تو ماراتن کنکور نتیجه ای که کسب کردی بهترین نتجیس حرفی توش نیس برو دانشگاه
اما اگه غیر اینه دوباره تلاش کن
من سال اول 24000شدم میتونستم برم دانشگاه
اما سال دوم کنکور دادم 1360 شدم
پس خیلی فرقه
بهرحال هرکسی خودشو بهتر هرکسی میشناسه
good luck

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
من نگفتم شریف
منظورم این بود که اندازه توانت تلاش کنی و رتبه بیاری
نه اینکه تلاش کمی بکنی و یک رتبه ای رو بیاری و بری دانشگاه
از ماکزیمم پتانسیلت استفاده کنی
اگه فک میکنی تو ماراتن کنکور نتیجه ای که کسب کردی بهترین نتجیس حرفی توش نیس برو دانشگاه
اما اگه غیر اینه دوباره تلاش کن
من سال اول 24000شدم میتونستم برم دانشگاه
اما سال دوم کنکور دادم 1360 شدم
پس خیلی فرقه
بهرحال هرکسی خودشو بهتر هرکسی میشناسه
good luck

ممنون ، جناب نوید واقعا ببخشید اینقد چشام ضعیف شده 15000 رو 1500 دیدم (که تو منطقه 3 میشه 300 تا 400 باهاش تهرون رو تو اکثر رشته ها میاری)دچار سو تفاهم شدم ، حرفتون بسیار متین ، امیدوارم عذرمو بپذیرید.

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ، جناب نوید واقعا ببخشید اینقد چشام ضعیف شده 15000 رو 1500 دیدم (که تو منطقه 3 میشه 300 تا 400 باهاش تهرون رو تو اکثر رشته ها میاری)دچار سو تفاهم شدم ، حرفتون بسیار متین ، امیدوارم عذرمو بپذیرید.

there always will be a misunderstood...!

sadafe tanha

عضو جدید
سلام دوستان با رتبه 36000کجاها میشه قبول شد؟؟؟غیرانتفاعی یا پیام نور ب نظرتون کدوم بهتره؟؟

مهندسی012

عضو جدید
سلام امسال دومین سالی هست که کنکور دادم ورتبه ام18000 شد می خوام بدونم عمران یا معماری شبانه قم یا تهران قبول شم؟

Majid Baharloo

عضو جدید
بچه ها تو رو خدا همه یه جا متمرکز بشید و تاپیک اضافی نزنید تا همگی از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.
بیاید تاپیک اولی که من زدم ، تو امضامه

مهرداد1372

عضو جدید
سلام به نظر شما کاردانی الکترونیک هوتپیما که بورسیه س بهتره یا یه رشته مهندسی؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا