هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milad_j

عضو جدید
هر چی بالاتر بهتر
بستگی داره بخوای کجا قبول شی

تا جایی که من اطلاع دارم 5 دانشگاه بیشتر نیست.حداقلش را بگویید ممنون می شوم.در ضمن نگفتید بازار کار و درآمد داروسازی بهتر است یا مهندسی پزشکی؟چون گیر کردم برم ریاضی یا تجربی؟باتشکر

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که من اطلاع دارم 5 دانشگاه بیشتر نیست.حداقلش را بگویید ممنون می شوم.در ضمن نگفتید بازار کار و درآمد داروسازی بهتر است یا مهندسی پزشکی؟چون گیر کردم برم ریاضی یا تجربی؟باتشکر

من خودم با 13000 کشوری واسه شهرکرد رو قبول شدم البته 3 سال پیش

تو هر کاری تلاش و ابتکار به خرج بدی مطمئنا نتیجش رو میبینی

honey66

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
من امسال با رتبه 1300 منطقه 3 رشته مدیریت امور بانکی دانشکده علوم اقتصادی قبول شدم.البته سهمیه مناطق محروم.
دو تا سوال.این رشته چطوره؟
بعدم سهمیه مناطق روزانه هست یا شبانه؟

milad_j

عضو جدید
یک سوال دارم که در سایت جایی نیست عنوان کنم بجز این تاپیک مفیدی که گره گشا هست.
آن این است که من پرس و جو کردم دیدم که داروسازی بازار کار فوق العاده بالاتری نسبت به مهندسی پزشکی دارد.حال من می خواهم بدانم که برای قبولی در کنکور در رشته داروسازی حداقل چه رتبه ای باید کسب کرد؟(برایم شهر و ... مهم نیست)فقط قصدم قبولی در این رشته است.باتشکر;):gol:

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
من امسال با رتبه 1300 منطقه 3 رشته مدیریت امور بانکی دانشکده علوم اقتصادی قبول شدم.البته سهمیه مناطق محروم.
دو تا سوال.این رشته چطوره؟
بعدم سهمیه مناطق روزانه هست یا شبانه؟

سلام
الانه هر چی درآمده مثه اینکه تو کاره بانکیه حتما خوبه
این قرمزه ام تا حالا نشنیدم

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال دارم که در سایت جایی نیست عنوان کنم بجز این تاپیک مفیدی که گره گشا هست.
آن این است که من پرس و جو کردم دیدم که داروسازی بازار کار فوق العاده بالاتری نسبت به مهندسی پزشکی دارد.حال من می خواهم بدانم که برای قبولی در کنکور در رشته داروسازی حداقل چه رتبه ای باید کسب کرد؟(برایم شهر و ... مهم نیست)فقط قصدم قبولی در این رشته است.باتشکر;):gol:

برو بچی که تجربی خوندن جواب بدن
فکر میکنم اگه بخوای روزانه و جای حداقل شناخته شده بری زیر 5000 کشوری بخواد

mahyafa

عضو جدید
انتخاب گرایش!

انتخاب گرایش!

سلام دوستان, من الان دانشجوی IT هستم, می خوام از حالا روی ارشد کار کنم, ولی روی گرایش ها شناختی ندارم, تا الان فکر کردم ارشد یا شبکه بخونم یا امنیت یا mba. دوستان اگه شناختی در این موارد دارن یا ÷یشنهادی ممنون میشم مطرح کنین!

hadis66

عضو جدید
سلام
من امسال ارشد خاکشناسی ولی عصر رفسنجان قبول شدم
اینجا 4 گرایش پیدایش . فیزیک . شیمی حاصلخیزی. بیولوزی رو داره
کسی اطلاعی از گرایشها داره
که کدم برای ادامه برا دکتری بهتره و هر سال دکتری میگیره؟
اگه اشنایی دارید راهنماییم کنید که کارشون چجوریه و کدو بهتره؟
پیشاپیش ممنون:w27:

andysaeed

عضو جدید
سلام
اگه میشه یه نفر به بنده حقیر کمک کنه..من برق الک دولتی یه جایی قبول شدم...حالا به هر دلیلی اینجا واسم قابل تحمل نیست.....این رشته تو شهر خودمون هم هست..من اشتباه کردم...توی انتخاب رشته...الان تنها چیزی که میخوام...رفتن... یا همون انتقالی...میخواستم.. در این مورد واسم توضیح بدید..سطح دانشگاه مبدا بالاتر از از مقصده..و توی دانشگاه مقصد هم اشنا دارم..کارمو 100 در صد ردیف میکنه..میگن یه کارنامه 12 مهر میاد که نوشته آیا اونجا قبول شدم یا نه....که مشخصا باید قبول شده باشم...چون با رتبه های بالاتر از من قبول شدم..
چطوری میتونم..هر چه سریعتر انتقالی رو بگیریم...(انتقال دائم)
..لطفا در مورد نحوه اقدامش هم توضیح بدید...باید حتما یه ترم بخونم.؟..کی برم دنبال کاراش و ..
لطف بسیار بزرگی میکنید اگه منو خوب راهنمایی کنید..
متشکر

taraneye baran

عضو جدید
سلام من در مورد صنایع خیلی تحقیق کردم به نظر من بهتره البته برای من چون به کامپیوتر علاقه نداشتم تازه میگن خیلی سخته 2تاشم کارش هست ولی صنایع چون پر شده احتمالا با لیسانس کار گیرت نیاد و مجبور شی ادامه تحصیل بدی هرچند آخرش خودم عمران زدم

ab 84

عضو جدید
سلام من مهندسی آب خوندم و تازه عضو سایت شدم اما متاسفانه بلد نیستم از امکانات این سایت استفاده کنم حتی نتونستم از راهنمای سایت کمک بگیرم ،جزوه هارو نمیتونت دانلود کنم و... لطفا منو راهنمایی کنید

rsamin

عضو جدید
تا وقتی شما وارد بازار کار بشی کلی همه چی تغییر کرده ! زیاد رو این چیزا نمیشه حساب کرد!
مهندسی پزشکی رو تا جایی که میدونم تا حدود 500 و خورده ای امیرکبیر برای کارشناسی میگرفت
ارشد از کارشناسی های متال و برق و مکانیک میگیره

milad mansoury

عضو جدید
من تو انتخاب گرایش شک دارم بین کنترل و الکترونیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب بود سوالتو توی بخش مهندسی برق میپرسیدی.

خوب این بستگی داره که بخوای این ور بمونی یا بری اونو
اگه میخوای بمونی اینور 1-قدرت 2-کنترل یا مخابرات(من اگه بودم اول قدرت بعدم مخابرات میرفتم)
اگه میخوای بری اونور بازم اول قدرت بعد مخابرات چون واسه برق معمولا امریکا یا کانادا بهتره که توی امریکا تا چند سال پیش مباحث الکترو و مخابرات تو بورس بود ولی الان دیگه کلا فرق کرده و قدرت حرف اولو میزنه و امریکا دیگه کلا بحثای الکترونیک رو فرستاده اسیای شرقی(از طراحی تا ساخت) ضمنا توی فاندم که میدن واسه تحقیقات قدرت حرف اولو میزنه و مخابرات
اینجا هم یه نگاه بنداز

f.kavan

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
روز همتون خوش....
من هنوز کنکور ندادم.ولی می خواستم زیر گروه های رشته ی ریاضی فیزیک رو بدونم و این که که کدوم رشته ها از نظر بازار کار و پذیرش دانشگاهی مناسب تره.اینم بگم که خودم به هیچ رشته ی خاصی علاقه ندارم:(
ممنون می شم اگر راهنماییم کنید:gol:

amirata71

عضو جدید
نمیدونم جای درستیو انتخاب کردم یا نه واسه سوالم شرمنده اگه نه.
دوستان من تو کنکور نود مهندسی کامپیوتر دانشگاه قم،روزانه قبول شدم و ثبت نامم کردم، اما حالا که کارنامه نهایی اومده،دیدم که تو انتخابای بعدیم هم چیزای زیادی قبول شدم،مثلا اگه بخوام به اون قبولیای بعدی تغییر رشته بدم ، آیا امکانش هست؟ شرایطش چطوره؟؟

Queen_110

عضو جدید
سلام من مخابراتوخیلی دوست دارم کاردانیم مخابرات بودم ولی نتونستم بخونم و کارشناسی آی سی تی قبول شدم به نظرتون چیکار کنم برم یا نرم؟؟؟؟؟

milad mansoury

عضو جدید
نمیدونم جای درستیو انتخاب کردم یا نه واسه سوالم شرمنده اگه نه.
دوستان من تو کنکور نود مهندسی کامپیوتر دانشگاه قم،روزانه قبول شدم و ثبت نامم کردم، اما حالا که کارنامه نهایی اومده،دیدم که تو انتخابای بعدیم هم چیزای زیادی قبول شدم،مثلا اگه بخوام به اون قبولیای بعدی تغییر رشته بدم ، آیا امکانش هست؟ شرایطش چطوره؟؟
بله میشه فقط ترم اول رو باید بخونید.به نظرم اطلاعات دقیق تر رو از مدیر گروه یا کارشناس گروه بپرس.حتما بپرس.

milad mansoury

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
روز همتون خوش....
من هنوز کنکور ندادم.ولی می خواستم زیر گروه های رشته ی ریاضی فیزیک رو بدونم و این که که کدوم رشته ها از نظر بازار کار و پذیرش دانشگاهی مناسب تره.اینم بگم که خودم به هیچ رشته ی خاصی علاقه ندارم:(
ممنون می شم اگر راهنماییم کنید:gol:
خوب این بستگی داره که درست چجوری باشه؟بعد حالا میشه یه فکرایی کرد.ریاضیت چطوره؟فیزیکت چطوره؟حفظیاتت چطوره؟استعدادت تو چیه؟

pa_mina

عضو جدید
salam man emsal mikham reshteye mohandesi manabe tabiei ro bekhonam mikhastam bedonam reshteye khobiye va bazare karesh khobe?

f.kavan

عضو جدید
من هم ریاضی فیزیکم متوسطه هم حفظیاتم.
رشتم ریاضیه.پارسال یعنی دوم دبیرستان معدلم 18.25شد،ولی امسال با این غول هایی(مثل حسابان:cry:) که جلو پامه نمی دونم چه گلی بکارم.الان بیشتر از کنکور نگران امتحان نهایی ام.تو رو خدا اگه میتونید بگید چی کار کنم خیلی استرس دارم.:cry:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من هم ریاضی فیزیکم متوسطه هم حفظیاتم.
رشتم ریاضیه.پارسال یعنی دوم دبیرستان معدلم 18.25شد،ولی امسال با این غول هایی(مثل حسابان:cry:) که جلو پامه نمی دونم چه گلی بکارم.الان بیشتر از کنکور نگران امتحان نهایی ام.تو رو خدا اگه میتونید بگید چی کار کنم خیلی استرس دارم.:cry:
ایشون دانشجو ان؟
آها این یه سؤال.

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.. راستش من رشته اصلیم ریاضی بوده.. و امسال واسه ارشد حسابداری امتحان دادم.. تکمیل ظرفیت امروز اومد و منم قبول شدم.. اما راستش هنوز نمیدونم میتونم تو این رشته موفق باشم؟آخه درسهای پایه رو که هیچی نمیدونم.. امسال امتحانی شرکت کردم ..اما شنیدم که واسه شروع ، دانشگاه دروس پیش نیاز ارائه میده.. ؟یعنی اگه ارائه هم بشه استاد در حد رسوندن مفهوم درس میده؟که بعدش با تلاش خودم . خودم رو برسونم؟؟؟؟؟؟ بچه ها بازار کار ارشد چطوره؟؟؟اما واقعا موندم برم واسه ثبت نام یا نه. ممنون میشم که منطقی کمکم کنین.. که آگاه بشم از تحصیل تو این رشته...:question:

mohsen_s_1363

عضو جدید
سلام من تازه واردم یه سوال داشتم
موضوع شیرین سازی آب دریا مربوط به چه رشته ؟ و چه گرایشی میشه ؟
لطفا منو راهنمایی کنید

ali.ariana69

عضو جدید
یکی اینجا نیست بهمون بگه...............

یکی اینجا نیست بهمون بگه...............

یکی نیست بهمون بگه مدرک موسسات غیر انتفاعی معتبره یا نه؟

مدرکش مهندسیه یا کارشناسی؟

apadana34

عضو جدید
در مورد رشته هایی که مختص فیزیک است و فیزیک در ان پایه است مثل خود رشته فیزیک و گرایش هایش در ارشد. کدام رشته
از بازار کار مطمئن تری برخورداراست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا