نظر شما درباره حضور خانمها در ورزشگاه چیه؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانم ها ایا دوست نداشتید به ورزشگاه میرفتید و بازی ها رو از نزدیک می دیدید
عده ای عقیده دارند خانم ها نباید به ورزشگاه بروند- ایا نمیشه تدابیری در نظر گرفت که خانم ها به ورزشگاه بروند و بازی هایی رو که 10 ها نفر ان را تماشا میکنند به هزاران نفر تبدیل بشه و همچنین به جذابیت لیگ افزوده بشه

Sarp

مدیر بازنشسته
ایا نمیشه تدابیری در نظر گرفت که خانم ها به ورزشگاه بروند و بازی هایی رو که 10 ها نفر ان را تماشا میکنند به هزاران نفر تبدیل بشه و همچنین به جذابیت لیگ افزوده بشه
چرا نمیشه
میشه به دهن آقایون هرکدوم یه زیپ دوخت که . . . . .

جان؟
خانوما میرن ورزشگاه واسه جذابیت بخشیدن ؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به نظرم جو ورشگاهها مناسب خانم ها نیست.نتکه به شخصه دوست ندارم چنین جایی برم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
چرا نمیشه
مطمئنید شما فقط دهن

بعد بازی فکرشو بکن بیرون ورزشگاه چه جمعیتی از زنو مرد جمع میشه

ما که پسریم سال به سال هوس ورزشگاه رفتن به سرمون نمیزنه مگه چی داره

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نمیشه

جان؟
خانوما میرن ورزشگاه واسه جذابیت بخشیدن ؟
منظورم از جذابیت اینه که بازی ها پر از تماشاگر بشه
اصلا تا حالا ورزشگاه رفتی؟

heshmat khan

عضو جدید
جو فعلي و وضعيت فعلي ورزشگاههاي ايران حتي براي اقايون هم جالب نيست چه برسه برا خانمها ! :razz:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من که خیلی دوس دارم برم ورزشگاه
حالا فوتبالم نشد اشکال نداره.
والیبال و بسکتبال که دیگه جو خرابی نداره...:(

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که میگند جو ورزشگاه خرابه , درست میگن . ولی راه حلش این نیست که تا ابد زنها نتونند برن ورزشگاه.

بنظرم اگه به زنها اجازه داده بشه , بعد از مدتی اون جو خراب رو به بهبودی میره....

امیدوارم یه روزی این مسئولین بفهمند که اینجا سرزمین عربها نیست !

heshmat khan

عضو جدید
اونایی که میگند جو ورزشگاه خرابه , درست میگن . ولی راه حلش این نیست که تا ابد زنها نتونند برن ورزشگاه.

بنظرم اگه به زنها اجازه داده بشه , بعد از مدتی اون جو خراب رو به بهبودی میره....

امیدوارم یه روزی این مسئولین بفهمند که اینجا سرزمین عربها نیست !

بله ولي فكر و درك عمده مسئولين اينجا منجمله مسئولين ورزشي اين مملكت در حد قرن پنجم هجري عربستان باقي مونده !

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید این بر میگرده به رعایت ادب تو ورزشگاه ها که فقط کنم امکانش صفر باشه من که به شخصه با این وضع ورزشگاه هامون حاضر نیستم ناموسم پپاشو اونجا بزاره چون همش درگیریه و فوش فوش کاری و توهین های بد فرم به همدیگه و به بازیکنای تیم خودی و تیم حریف من میگم باید اول فرهنگ این کارو جا بندازیم بعد بحث ورود خانم ها رو بکشیم جلو یه مثال میزنم تا چنند سال پیش که قضیه کمربند ایمنی پیش اومد خودتون میدونید که هیچکی نمیبست و هر که هم میبست میخندیدن بهش یکی میگفت بپا نری تو با قالای ها یکی میگفت طرف ناشیه و هر کی یه چیزی میگفت ولی الان که فرهنگش واقعا جا افتاده دیگه کسی رو نمیبینید که حئاقل از ترس جریمه شدن هم که در نظر بگیریم کمربند خودشو نبنده همه بلا استثنا این کا رو میکنن این بحث ورود خانم ها هم باید فرهنگ سازی بشه

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اگه خانومها رو راه بدن جو ورزشگاه بهتر میشه و از این حالت درمیاد و اتوماتیک زیپ دهن خیلی از آقایون به خاطر حضور خانومها بسته میشه...

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اگه خانومها رو راه بدن جو ورزشگاه بهتر میشه و از این حالت درمیاد و اتوماتیک زیپ دهن خیلی از آقایون به خاطر حضور خانومها بسته میشه...
اگه اون فرهنگه که صحبتش بود اجرا نشه بازم فحاشی بیداد میکنه

immigrant

عضو جدید
اخه فوتبال ایرانی هم دیدن داره .عاری از هرگونه تکنیک و جذابیت.همون بهتر که ما خانمها رو راه نمیدن.که چی ؟؟؟؟؟؟البته اگر خانمها به استادیوم می اومدن ممکن بود یه اتفاق خوب بیفته .با این کار شاید بعضی از اقایون به اصطلاح محترم فرهنگ تماشای فوتبالو از خانم ها یاد می گرفتن.
در کل فوتبال تماشا کردن یه نوع وقت تلف کردنه .تو 90 دقیقه می شه یه عالمه کار مفیدتر انجام داد:D

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
كيه كه نخواد بره . بالاخره مي تونه يه نوع تفريح اجتماعي جالب باشه . يه عده آدم تمرين كردن اومدن ما مهارتشونو ببينيم.( فقط علي كريمي البته)

دقت كردين تماشاگراي ايراني اكثرا نمي شينن همشون يا وايستاد ن يا اصلا پشتشون به زمين بازيه فقط مي رن اوونجا خودشونو تخليه كنن كسي واسه تماشا نمي ره .

صندلي درست حسابيم كه نداره اونايي هم كه داره زدن شكستن يا مي رن روش وايميستن. من نمي دونم اينا ...مثه آدم كه بليط نمي فروشن حالا اينترنتي نخواستيم كلا ببخشيدا خيلي خر تو خره.

فحشاي بد هم كه آقايون كه بهم ميرسن نمي تونن ندن. هيچيشون مثه آدم نيست.
چند تا مجازات سنگين واسه اين حركات عجيب غريب كه بذارن 10 ... 15 سال زندان ... دستشون مياد استاديوم رفتن يعني چي.
من موندم اگه يه كدوم از اين آدما برن تو ورزشگاه اروپايي جرات مي كنه همچين حركات جلفي در بياره يا نه.
جالب تر اينكه همه هم دم از فرهنگ مي زنن و ديگرانو مقصر مي دونن پس كي مي ره اونجا اينجوري مي كنه من نمي دونم.

آخرین ویرایش:

معمار کبیر

عضو جدید
چون خودم چندین بار ورزشگاه رفتم فکر میکنم تاثیر مثبت بذاره احتمال میدم یک سری از آقایان بیشتر مواظب شعار دادنشون بشن. ولی در کل لیگ ایران دیدن ندارد چیز باارزشی را از دست ندادین مطمئن باشید......................

parsa.abadan

عضو جدید
با این وضعیت موجود و جو حکم بر فوتبال ایران به نظر من نه تنها حضور بانوان بلکه حضور افراد زیر ۱۸ سال هم می‌تونه مشکل ساز باشه

masoomeh.bnv

عضو جدید
همووووووووووووووووووون!!! :wallbash:
بابا بالاخره یکی پیدا شد حرف دل مارو بزنه!!!!:(
بخدا ما هم ادمیم دل داریم:heart:

parsa.abadan

عضو جدید
باید فرهنگ سازی کرد بستر رو مهیا کرد بد همه می‌تونن برن

اما تا ۱۰۰ ساله دیگه نه بستری مهیا می‌شه نه فرهنگی‌ ساخته می‌شه وقتی‌ خود فوتبال سالم نباشه چه توقعی هست

MoHaNDeS E-E

عضو جدید
حضور زن تو ورزشگاه اول باید فرهنگ سازی بشه
به نظر من فعلا فرهنگ حضور زن تو ورزشگاه فعلا وجود نداره:(

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمها به کدوم حقشون رسیدن که نگران این یکی باشن.

saeedeh:)

عضو جدید
موافقم برن ....برای بعضی از بازی ها حیفه تو خونه بود مثلا والیبال
فقط اگه جنبه هارو ببریم بالا

saeedeh:)

عضو جدید
فعلا که دارین میبینین رسیدیم و داریم ب بقیشم میرسیم
تازشم پارک دوبلمونم عالیه ;)

بالا