نظرسنجی: اگه فقط نصف روز می تونستی همسر زیبا داشته باشی روز و انتخاب می کردی یا شب؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

payam.safarian

عضو جدید
خدایش سواس سختی پرسیدین!!!!!!!!1
ولی اگه نظر منو بخواین میگم شب.
اخه دوست دارم پایان شب با احساس بهتری بخوابم

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون از علیل چیه؟؟؟؟مشکل جسمی که دست خود آدما نیست....
البته میدونم تاپیک برا سرگرمی و شوخیه...نمیشه 2تا ادم باشن....یه خوشگل برا روز یه زشت برا شب......بعد جابه جا کرد؟

haleh_sharif

عضو جدید
نه
اونوقت دلت نمیاد هیچ وقت صبح شه
ولی اگه صبح ها خوشگل باشه صبحا زود با انرژی پا میشیا تازه پیش اقوامم آبروت حفظ میشه
خدایش سواس سختی پرسیدین!!!!!!!!1
ولی اگه نظر منو بخواین میگم شب.
اخه دوست دارم پایان شب با احساس بهتری بخوابم

icao

عضو جدید
فرض کنید که همسرتان نیمی از روز می تواند یک پری زیبا و نیمه دیگر یک زن وحشتناک و علیل باشد. کدامیک را ترجیح می دهید؟ زیبا در طی روز و زشت در طی شب، یا برعکس آن...؟

اگر زیبایی او را در طی روز خواستار شوید آنوقت می توانید به دوستانتان و دیگران، همسر زیبایتان را نشان دهید، یا آنکه در طی روز این زن زشت را تحمل کنید ولی در شب، زنی زیبا داشته باشید که لحظات فوق العاده و لذت بخشی رابا وی بگذرانید.
اگر شما یک مرد باشید و این مطلب را بخوانید کدامیک را انتخاب می کنید... انتخاب شما کدامیک خواهد بود؟
اگر شما یک زن باشید که این داستان را می خواند، انتظار دارید مرد شما چه انتخابی داشته باشد؟ :biggrin:

چنین همسری چه روز چه شب ترسناکه

amin karmania

عضو جدید
فرض کنید که همسرتان نیمی از روز می تواند یک پری زیبا و نیمه دیگر یک زن وحشتناک و علیل باشد. کدامیک را ترجیح می دهید؟ زیبا در طی روز و زشت در طی شب، یا برعکس آن...؟

اگر زیبایی او را در طی روز خواستار شوید آنوقت می توانید به دوستانتان و دیگران، همسر زیبایتان را نشان دهید، یا آنکه در طی روز این زن زشت را تحمل کنید ولی در شب، زنی زیبا داشته باشید که لحظات فوق العاده و لذت بخشی رابا وی بگذرانید.
اگر شما یک مرد باشید و این مطلب را بخوانید کدامیک را انتخاب می کنید... انتخاب شما کدامیک خواهد بود؟
اگر شما یک زن باشید که این داستان را می خواند، انتظار دارید مرد شما چه انتخابی داشته باشد؟ :biggrin:

من هم شب هم روز تو رو انتخاب میکنم دیگه خوشگل زشتیش پا خودته!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

هيچ كدام از وضعيها رو.............
ترجيح ميدم تو كوير شنا اونم از نو قورباغش رو برم ولي همچين شرايطي نداشته باشم

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتظار دارم همسرم بگه آرزو جون که همیشه یه پری زیباست نیازی به انتخاب ندارم:love:جووووووووون:w18:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتظار دارم همسرم بگه آرزو جون که همیشه یه پری زیباست نیازی به انتخاب ندارم:love:جووووووووون:w18:

haleh_sharif

عضو جدید
مهندس جاوید قسمته دیگه کاریش نمی تونی بکنی
حق انتخاب فقط در این قسمت داری
که اونم از دست دادی میسپاریم به خانم
هيچ كدام از وضعيها رو.............
ترجيح ميدم تو كوير شنا اونم از نو قورباغش رو برم ولي همچين شرايطي نداشته باشم

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا که هم روزا زشتن هم شبا.........:w02:

آخرین ویرایش:

amin karmania

عضو جدید
این چه حرفیه میزنی!
زیبایی ها بدون زشتی ها معنا پیدا نمیکنن!
نصف دخترا دانشگاه مارو اصلا نمیشه نگاشون کرد!

haleh_sharif

عضو جدید
یعنی چه؟ این چه حرف مسخره ایه که می زنی
همه چیز نسبیه زیبایی و زشتی هم نسبی است. ببین خودت چی داری!!!!
این چه حرفیه میزنی!
زیبایی ها بدون زشتی ها معنا پیدا نمیکنن!
نصف دخترا دانشگاه مارو اصلا نمیشه نگاشون کرد!

amin karmania

عضو جدید
یعنی چه؟ این چه حرف مسخره ایه که می زنی
همه چیز نسبیه زیبایی و زشتی هم نسبی است. ببین خودت چی داری!!!!

باشه حرف من مسخره!
ایندفعه بخاطر تو میگم نسبتا زشتن!
ولی الکی اسرار نکن من هنوزم نصف دختر دانشگامونو نگاه نمیکنم!

haleh_sharif

عضو جدید
حالا اون واسه سربه زیریته بحثش جداس مگه نه؟؟؟؟؟؟
نه توروخدا برو چش همه دختراتونا درار
باشه حرف من مسخره!
ایندفعه بخاطر تو میگم نسبتا زشتن!
ولی الکی اسرار نکن من هنوزم نصف دختر دانشگامونو نگاه نمیکنم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.