نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوروش عزیز واقعا ممنون از وقتی که گذاشتی، مسائلی که مطرح کردی بسیار مهم هست و واقعا خیلی هاش از مشکلات جدی ما هست

باید دید خواسته ی ما الان چی هست؟
نامه ی خوبی که نوشتی، مسائل متفاوتی رو در بر میگیره و به نظرم هر مساله اش باید زمان و انرژی زیادی براش گذاشته بشه تا نتیجه بخش باشه. پیشنهادم این هست که ما توی این فعالیتی که الان داریم انجام میدیم، یک خواسته ی مشخص و دقیق داشته باشیم،خواسته ای که پاسخگویی در رابطه با اون،برای سنجش هم سخت و آزار دهنده نباشه. یعنی حالت مواخذه نباشه، یه جورایی درخواستی باشه از بخشی از جامعه ی دانشجویان معماری کشور که میخان یه مساله براشون مشخص بشه
مسلما سازمان سنجش اونقدری زور داره که اصلا مارو حساب نکنه و نخواد جوابی بده،پس به نظرم بهتره ما باهاش طوری رفتار کنیم که بعد از این مدت انرژی گذاشتن به یه حد اقلی برسیم، و اون حد اقل می تونه شفاف سازی یه مساله ی ساده باشه.
اگر توی این گام موفق بشیم،تو مراحل بعدی مسلما می تونیم با جدیت بیشتر و هدفمندی بالاتر و حمایت بیشتر دانشجوها و اساتید کشور،گام های بلند تری رو که در نامت ذکر کردی برداریم.
خوشحال میشم نظر خودت و بقیه رو بدونم.
آره خب حرف به جا وحقی میزنی اما باید سر فصل مشخص کنم ونظر بدیم با پست گذاشتن فقط جواب نمیده . اول باید سر فصل های اعتراض رو بنویسیم. بعدش هرکسی در مودر اون سر فصل ها متن یبگه بقیه اصلاح کنند تایید بشه تا بتونیم جمع آوریش کنیم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خب حرف به جا وحقی میزنی اما باید سر فصل مشخص کنم ونظر بدیم با پست گذاشتن فقط جواب نمیده . اول باید سر فصل های اعتراض رو بنویسیم. بعدش هرکسی در مودر اون سر فصل ها متن یبگه بقیه اصلاح کنند تایید بشه تا بتونیم جمع آوریش کنیم
نظر سنجی میخواد همین کاری که میگی رو انجام بده،پیشنهاد اینه که مواردی که بچه ها در کل ذکر کردن رو دسته بندی کنیم،و بعد به رای بذاریم،ببینیم اولویت ها و اهمیت بیشتر بحث نامه میتونه کدوم گزینه ها باشه،بعد بر اساس نظرات میایم و نامه رو تدوین می کنیم، مثلا موضوع "الف" 60 درصد رای داره،خب بخش بیشتری از نامه رو بهش اختصاص میدیم و در ادامه،به ترتیب اولویت ها،به مواردی که سایرین رای دادن اشاره می کنیم.
اگر با همراهی هم دیگه تا یکی دو ساعت دیگه سوال نهایی نظرسنجی و گزینه هاش رو در بیاریم،میتونیم نظر سنجی رو شروع کنیم و احتمالا فردا این موقع ها نامه به مراحل آخرش رسیده

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

با اين حساب سال پيش كله خر بازي در اوردم كه تكميل شركت نكردم چون الان 28 جاي خالي وجود داشته كه من الان يه ترمو خونده باشم!
چه خريتي
اشتباه پشت اشتباه كردم

mahbob.dh

عضو جدید
من پردیس شهید بهشتی قبول شدم،مکانش اکباتانه دیگه؟
سایت درست حسابی نداره که، از کجا بفهمم واسه ثبت نامش چه کنیم؟!
پول رو باید همون موقع بدیم؟ نمی شه صبر کنیم ببینیم نتایج آزاد چی می شه؟!

منم پردیس بهشتی قبول شدم. تو رو خدا اگه از تاریخ ثبت نام مطلع شدین به منم بگین. چرا هیچ خبری نیست.

arefeh

کاربر ممتاز
قبوله اون برتر اون بهتر اما چرا كتاباش اينقد گرونه؟چرا تعداد صفحات زياد و فونت درشت كه صفحه زياد بشه و پول بيشتر بگيرن؟
مگه نميدونن ما تحريميم كاغذ گرونه؟
چرا روي كتاب فناوري نوين اينقد حرف و حديثه ؟چرا همه ميگن در حد بروشوره و ارزش انچنان علمي نداره؟كلش تو 3 صفحه خلاصه ميشه
چرا ميزاره دقه نود دوتا كتاب ميده بيرون كه همه بخرن
چرا از جلد كتابا سوا ل ميدن؟
چرا با وجود حجم زياد كتاب و اي همه توضيحات داره بازم اساتيده به نام دارن مختصرش ميكنن؟چرا با وجود دفعات چاپ بالا اينهمه غلط و اشكال داره؟

یه نکته اینکه اگر کتابی یه ماه یا دو ماه به کنکور وارد بازار شد به هیچ وجه جز منابع نیست اما اگر تا نهایت آذر وارد بازار شد دیگه باید خونده بشه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
یه نکته اینکه اگر کتابی یه ماه یا دو ماه به کنکور وارد بازار شد به هیچ وجه جز منابع نیست اما اگر تا نهایت آذر وارد بازار شد دیگه باید خونده بشه

شايد اما جايي مكتوب نشده
استرس ناشي از اون چي؟
ديدي كه اركي تايپي و معماري ديجيتالش سريعا توسط سينا شريفي خلاصه شد و داشت تدريس ميشد
اين پولي كه بچه هاي بدبخت ب هزار بدبختي بايد بدن تا جزوه بگيرن چي؟
ميدونين اركي تايپي پژوهش دانشجوي دكتراي گلابچي بوده؟
ميدونين يه چن روز قبل اسكيس گويا يكي از اساتيد اسكيس به بچه هاش گفته بوده كه طراحي روي تپه هست؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
*به نظر شما کدام یک از موارد ذکر شده،اولویت بیشتری برای مطرح شدن در نامه ی دانشجویان معماری برای پاسخگویی سازمان سنجش دارد؟
1.شرح جزء به جزء آزمون عملی،از انتخاب طراحان سوال تا داور ها و نحوه ارزیابی
2.جویا شدن علت طولانی بودن فاصله زمانی بین آزمون و اعلام نتایج
3.اعتراض به کم بودن ظرفیت ارشد معماری نسبت به سایر رشته های مهندسی
4.شفاف نبودن شیوه ارزیابی برگه های اسکیس و عدم ارائه آنها
5.ارائه پیشنهادات مطرح شده جهت اعمال آنها در ارزیابی اسکیس
6.زیر سوال بردن کل عملکرد سازمان سنجش

گزینه دیگه ای به ذهنتون میرسه که اضافه کنیم برای نظر سنجی؟

arefeh

کاربر ممتاز
شايد اما جايي مكتوب نشده
استرس ناشي از اون چي؟
ديدي كه اركي تايپي و معماري ديجيتالش سريعا توسط سينا شريفي خلاصه شد و داشت تدريس ميشد
اين پولي كه بچه هاي بدبخت ب هزار بدبختي بايد بدن تا جزوه بگيرن چي؟
ميدونين اركي تايپي پژوهش دانشجوي دكتراي گلابچي بوده؟
ميدونين يه چن روز قبل اسكيس گويا يكي از اساتيد اسكيس به بچه هاش گفته بوده كه طراحي روي تپه هست؟

این ک استرس نداره چون از منیع نسبتا معتیر شنیدم ک خودش با گلابچی صحبت کرده بود و از اساتید طرف بوده...میگفت ازش گله کردیم ک چرا دقیقه 90 کتاب میدی..
گفت به خدا من مرداد شهریور میدم به نشریه یا دانشگاه اونها عمدا این کار میکنند...خودمم بهشون گفتم ک چرا منی ک کتاب رو جون میکنم و زود بهتون میدم میری آبان وارد بازار میکنید...گفت هدفشون شک و شبهه و فروش کتابه

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از امین جان که درخواست رو خوب و معقول داره پیش میبره
فکر میکنم اگر منسجم تر باشه ینی مباحث متفرقه زیادی که توجه رو از اصل دور میکنه کمتر باشه گفته بشه مارو بهتر به مقصود میرسونه و اینکه توقع نداشته باشیم الان با یه نامه همه ی مشکلات رو حل کنیم مهم ترینشو در نظر بگیریم

روی این گزینه ها از پایین به بالا یه نظری بدم:
5:اولین برخورد مهم ترین برخورده همیشه بهتره که از در مسالمت وارد شد و اینکه سنگ بزگ علامت نزدنه
4:حتی امتحان نهایی سوم دبیرستان هم برگه هاشو نمیدادن چه برسه به کنکور
3:احتمالا میگن چون اسکیس ضریب 5 و طبق نمودار تاثیرمستقیم روی نمره نهایی داره درصورتی که ما اصلا به نمره ای که سر اسکیس میدن معترضیم
2:این مورد از پیش تعیین شدس ولیکن پیدا کردن جوابش دردی دوا نمیکنه
1:اصلی ترین و مهم ترین سوالمونه که میتونه شفاف سازی کنه

نظرم اینه که انرزی رو روی مهم ترین خواسته و نمونه هایی که بچه ها دادن گذاشتاه و دقیقتر ایتماشو پیدا و جمع بندی کنیم
البته حتمالش هست که درست متوجه نشده باشم در اینصورت درستشو بگید

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از امین جان که درخواست رو خوب و معقول داره پیش میبره
فکر میکنم اگر منسجم تر باشه ینی مباحث متفرقه زیادی که توجه رو از اصل دور میکنه کمتر باشه گفته بشه مارو بهتر به مقصود میرسونه و اینکه توقع نداشته باشیم الان با یه نامه همه ی مشکلات رو حل کنیم مهم ترینشو در نظر بگیریم

روی این گزینه ها از پایین به بالا یه نظری بدم:
5:اولین برخورد مهم ترین برخورده همیشه بهتره که از در مسالمت وارد شد و اینکه سنگ بزگ علامت نزدنه
4:حتی امتحان نهایی سوم دبیرستان هم برگه هاشو نمیدادن چه برسه به کنکور
3:احتمالا میگن چون اسکیس ضریب 5 و طبق نمودار تاثیرمستقیم روی نمره نهایی داره درصورتی که ما اصلا به نمره ای که سر اسکیس میدن معترضیم
2:این مورد از پیش تعیین شدس ولیکن پیدا کردن جوابش دردی دوا نمیکنه
1:اصلی ترین و مهم ترین سوالمونه که میتونه شفاف سازی کنه

نظرم اینه که انرزی رو روی مهم ترین خواسته و نمونه هایی که بچه ها دادن گذاشتاه و دقیقتر ایتماشو پیدا و جمع بندی کنیم
البته حتمالش هست که درست متوجه نشده باشم در اینصورت درستشو بگید

همراهی جان،از توضیحت ممنونم، این ها گزینه هایی هست که بچه ها ارائه کردن و ما محترم میشمریمشون، برای اینکه بتونیم نتیجه ی مثبت بگیریم و مشخص باشه جهت فکری بچه ها چی هست ،فکر می کنم راه اندازی نظرسنجی بتونه کار رو اصولی تر پیش ببره و بهمون در تصمیم گیری کمک بیشتری کنه. شخصا نظراتی دارم،اما این نظرات تا چه حد با نظر اکثریت همسو هست...دقیق نمیدونم،از این رو ازت خواهش میکنم اگر امکانش هست ،درصورتی که بچه ها نمیخان گزینه ی جدیدی ارائه کنن، یه نظر سنجی برامون بذاری و بچه ها با دعوت از دوستانشون بهمون کمک کنن نتیجه بگیریم.
نمیدونم چطور میشه نظارت داشت که افرادی که رای میدن از بچه های معماری باشن تا خدای ناکرده بعضی دوستان شوخ طبعمون به کارمون آسیبی وارد نکنن.

Organi-tech

عضو جدید
سلام به همگی من از اعضای خاموش بودم
از اول تا حالا رو خوندم
دیگه طاقت نیاوردم. بابا آخه با 145 هیچ جا قبول نشدم
میدونین این یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!!!!!
یعنی تباهی 4-5 سال درس و دانشگاه و معماری
1-2 درس خوندن برای کنکور
ترو خدا یه کاری بکنیم
حالم خیلی بده

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بعد از این گرد و خاک موقت جهت تلطیف تاپیک و تنوع(!) از همراهی عزیز تقاضا میکنم نظرسنجی رو راه بندازن:rambo:

MHMAX

عضو جدید
از اول تا حالا رو خوندم
1-2 درس خوندن برای کنکور
ترو خدا یه کاری بکنیم
حالم خیلی بده

145قبول نشدی!!!
انتخاب دانشگاهت درست بوده؟؟؟؟
چجوری اسکیس زدید مگه؟؟؟؟؟
شاید یه فول ناجور داشتی تو اسکیست.
توضیح میدید در باره اسکیسی که زدی؟؟؟؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اول تا حالا رو خوندم
1-2 درس خوندن برای کنکور
ترو خدا یه کاری بکنیم
حالم خیلی بده
داستان همینه! منم به این فکر می کنم و نمی فهمم! بدشانس بودم که تهران قبول نشدم،یا خوش شانس بودم که قبول شدم!
چرا باید طوری باشه که فکر کنیم اساس مساله شانسه!؟ اگر شانسه که اشتباهه! اگر شانس نیست... اقلا می فهمیم دلیلش چیه. ما که آسیب دیدیم،بقیه اینطور نشن... بعد از این همه تلاش و هزینه،خسته و دلسرد نشن...

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همراهی جان،از توضیحت ممنونم، این ها گزینه هایی هست که بچه ها ارائه کردن و ما محترم میشمریمشون، برای اینکه بتونیم نتیجه ی مثبت بگیریم و مشخص باشه جهت فکری بچه ها چی هست ،فکر می کنم راه اندازی نظرسنجی بتونه کار رو اصولی تر پیش ببره و بهمون در تصمیم گیری کمک بیشتری کنه. شخصا نظراتی دارم،اما این نظرات تا چه حد با نظر اکثریت همسو هست...دقیق نمیدونم،از این رو ازت خواهش میکنم اگر امکانش هست ،درصورتی که بچه ها نمیخان گزینه ی جدیدی ارائه کنن، یه نظر سنجی برامون بذاری و بچه ها با دعوت از دوستانشون بهمون کمک کنن نتیجه بگیریم.
نمیدونم چطور میشه نظارت داشت که افرادی که رای میدن از بچه های معماری باشن تا خدای ناکرده بعضی دوستان شوخ طبعمون به کارمون آسیبی وارد نکنن.

بله نظر همه ی دوستان محترمه و نظرسنجی همینطوری که میگی توی تصمیم گیری بهتر کمک میکنه
حرفی که زدم بیشتر برای این بود که یه مرجله جلوتر بیایم البته اخرش هم گفتم ممکنه اشتباه متوجه شده باشم

رای دهنده ها توی نظرسنجی مشخص ان و میتونیم اینکارو کنیم که هر کسی فقط به یه گزینه رای بده(چند گزینه ای هم داریم)
تصویب شد؟

1شرح جزء به جزء آزمون عملی،از انتخاب طراحان سوال تا داور ها و نحوه ارزیابی
2جویا شدن علت فاصله زمانی بین آزمون و اعلام نتایج
3علت پذیرفته نشدن رتبه های خوب رشته معماری،در حالی که سایر رشته ها با رتبه های بدتر پذیرفته می شوند.
4چرا برگه های آزمون اسکیس به دانشجویان بازگردانیده نمی شود
5زیر سوال بردن کل عملکرد سازمان سنجش

jhangard

کاربر بیش فعال
هر چند اصلا علاقه به ارشد خوندن و ادامه تحصیل تو این مملکت ندارم اما منم پایه هر نوع اعتراض منسجم هستم ;)

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
145قبول نشدی!!!

ما اینجا دنبال جواب همین سوالاتیم دیگه! شما با دیدن بچه ها با رتبه های 87-124-134-145 و خیلی رتبه های دیگه که قبول نشدن یا جاهایی قبول شدن که حقشون نبود تعجب نکردین؟؟همه ما فول داشتیم تو اسکیس؟؟ ؟abram با رتبه 118 که از اسکیسش راضی هم بود حقش بود دزفول قبول شه؟؟
موافقان گزینه ها برای ایجاد نظر سنجی زیر پست همراهی تشکر بزنن لطفا!

arc_doc

اخراجی موقت
پست موقت

با سلام
دوست گرامی ابتدا چون مسائلی رو اینجا مطرح کردین , برای رفع شبه توضیحات رو همین جا خدمتتون عرض میکنم؛
دوستان و اعضا قدیمی تر اطلاع دارند که من با حوصله و دوستانه سعی میکنم همیشه رسیدگی کنم و امکان تماس و ارسال پیام هم برای بنده برای تمام اعضا میسر هست !

و در مورد اخراج شما چندین بار به شما تذکر داده شد که در رفتار خود دقت کنید !! متاسفانه به اخطارها و سوابق گذشته خودتون نیز توجه نداشتید ! هیچ حرمت و احترامی برای یک محیط علمی که خودتون هم از اون استفاده میکردین قائل نشدنین و رکیک ترین حرف های ممکن رو چندین بار به زبان آوردین !!! و علی رغم میلم با توجه به ادامه این رفتارها و ایجاد اخلال مکرر در نظم تالار و دلسرد کردن اعضا از فعالیت ( مانند الان ) یوزر شما طبق قوانین از فعالیت محروم شد !
لطفا دقت کنید از ساخت یوزر ( که به راحتی قابل شناسایی هست مانند دیگر یوزرهای شما ) و ایجاد بی نظمی در تالار جدا خودداری کنید !!

با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما

___
* دوستان لطفا به ادامه گفتگو بپردازید
خطاهاي زير پس از ثبت اين پيام رخ داده اند

• WARNING اجازه دريافت پيام خصوصی را نمی دهد يا قادر به دريافت پيامهای خصوصی نيست. بنابراين شما نمی توانيد برای او پيام خصوصی بفرستي
  • لطفا عوام فریبی نکنید جناب صدیق...من یعنی arcdoc عقده ای اومدن اینجار و ندارم...اگه چیزی یادگرفتم یاد هم دادم.....وجدانم راحته خدافظ برای همیشه.........و اما دوستانی که مارو هی میفروشن...به چی میفروشی؟؟؟؟؟؟؟ با مرام آخه کم کمکت کردم....کم دستت رو گرفتم.....اگه یه وقت های باهات بد حرف زدم مصلحت بود...در حد توانم.. در حد سوادم یاد دادم...خودش میدونه با کی هستم ......................آسمون اگه ستاره نداشت با چراغ قوه بالا سرت بودم.ه///....مثل خواهرم بودی....ارزوم اینه که پیشرفت کنی ما هم پزش رو بدیم.....من ادمای 88 رو بیشتر دوست داشتم....

Organi-tech

عضو جدید
145قبول نشدی!!!
ببخشید 165
یه طرح ساده و روون
یه حیاط مرکزی با یه لول بالش برای گنبد نما
بدون کپی برداری

mahan98

عضو جدید
ما اینجا دنبال جواب همین سوالاتیم دیگه! شما با دیدن بچه ها با رتبه های 87-124-134-145 و خیلی رتبه های دیگه که قبول نشدن یا جاهایی قبول شدن که حقشون نبود تعجب نکردین؟؟همه ما فول داشتیم تو اسکیس؟؟ ؟abram با رتبه 118 که از اسکیسش راضی هم بود حقش بود دزفول قبول شه؟؟
موافقان گزینه ها برای ایجاد نظر سنجی زیر پست همراهی تشکر بزنن لطفا!
تشکرمون تموم شده!

MHMAX

عضو جدید
ببخشید 165
یه طرح ساده و روون
یه حیاط مرکزی با یه لول بالش برای گنبد نما
بدون کپی برداری

همه اسنادت کامل بود؟
مقیاسهارو رعایت کردی؟
چون تو سالنی که من نشسته بودم 80-85% بچه ها خارج از مقیاس کشیده بودن. یه نفرهم گفت فکر کردم 1/150 خواستم!!!

واقعا متاسفم
ولی غمت نباشه

بنا به صحبتت یه ایراد تو اسکیست میبینم اون هم حیات مرکزی.
اصولا حیات مرکزی درونگراست و نباید تو طرحی که باید برونگرا باشه (به جهت داشتن دید به حرم حضرت معصومه) استفاده میشد.

آخرین ویرایش:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله نظر همه ی دوستان محترمه و نظرسنجی همینطوری که میگی توی تصمیم گیری بهتر کمک میکنه
حرفی که زدم بیشتر برای این بود که یه مرجله جلوتر بیایم البته اخرش هم گفتم ممکنه اشتباه متوجه شده باشم

رای دهنده ها توی نظرسنجی مشخص ان و میتونیم اینکارو کنیم که هر کسی فقط به یه گزینه رای بده(چند گزینه ای هم داریم)
تصویب شد؟
یه گزینه هم شینا اضافه کرده بود، میشه اونم باشه و بعد یه زمان نهایی،مثلا ساعت 18 یا هر ساعتی صلاح می دونین،اگر کسی نظری نداد،نظر سنجی بسته بشه
تا الان 22 ساعت از شروع اینکه بچه ها نظرشون رو بگن گذشته...به نظر کافی میاد

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تاپیک رو دو سه روزه دنبال می کنم. فقط این انجمن داره پیگیر می شه.
من خودم 220 اسلامی رتبمه و 300 معماری. من هم مردود کردند و اعصابم رو خیلی خورد کرده. تو رو خدا سریعا یه کاری کنیم ، الان خیلی دیره ولی اگه بتونیم به اخبار و اون حسینی بای درخواست بدیم بره پیش رییس سنجش، فک کنم اون وقت سریع تر کارمون پیش می ره. خیلی حقمونو خوردند دوستام با رتبه های 70 و 120 و 170 و 580 از هیچ جا در نیومدند!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اساتید سابق من که تو کار تصحیح اسکیس ها بود گفت اصلا امیدی به قبولی نداشته باشید چون اونقدر آدم های بی خودی واسه تصحیح گذاشته بودند که کاری که اونا 18درصد داده بودند تو یه جا دیگه مثل اونو 90درصد دادند.یه چیز دیگه اینکه گفته بود که اونا گنبد رو تو نما می خوان و این طور چیزی!
بعضی ها گنبد ها رو نمره دادند بعضی ها با دیدن یه قوس و گنبد کارو رد کردند.
من خودم یه قوس سینوسی تو کارم داشتم که فک کنم رد شده!

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اساتید سابق من که تو کار تصحیح اسکیس ها بود گفت اصلا امیدی به قبولی نداشته باشید چون اونقدر آدم های بی خودی واسه تصحیح گذاشته بودند که کاری که اونا 18درصد داده بودند تو یه جا دیگه مثل اونو 90درصد دادند.یه چیز دیگه اینکه گفته بود که اونا گنبد رو تو نما می خوان و این طور چیزی!
خیلی از این نقل قول ها داریم، نقل قول هایی که دل مارو میشکنه،نقل قول های سرد کننده،نقل قول های نا امید کننده، امیدواریم جوابی بهمون بدن که بر اساسش بتونیم تصمیم بگیریم... یا مشکل از ماهاس و می پذیریم،یا نیست و سعی می کنیم قدمی برداریم برای اصلاحش.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من تاپیک رو دو سه روزه دنبال می کنم. فقط این انجمن داره پیگیر می شه.
من خودم 220 اسلامی رتبمه و 300 معماری. من هم مردود کردند و اعصابم رو خیلی خورد کرده. تو رو خدا سریعا یه کاری کنیم ، الان خیلی دیره ولی اگه بتونیم به اخبار و اون حسینی بای درخواست بدیم بره پیش رییس سنجش، فک کنم اون وقت سریع تر کارمون پیش می ره. خیلی حقمونو خوردند دوستام با رتبه های 70 و 120 و 170 و 580 از هیچ جا در نیومدند!

سلام از توجه و همراهیتون ممنون.انشاالله با حمایت شما و بقیه دوستان تلاشمونو میکنیم سریع تر پیش بریم

mehrazin_f

عضو جدید

همیشه بعد کنکور حرفای اینجوری هست یکی میگه داورا بیخود بودن یکی میگه به مقیاس بستگی داره یکی میگه یه سری عناصر باید داشته باشه یکی میگه نباید داشته باشه...
من نه قوس داشتم نه گنبد... خیلیم مدرن کار کردم... مقیاس کارمم ۱/۱۰۰ بود... پلان و پرسپکتیوم جزییات داشت مبلمان داشت کفسازی داشت... بعضی جاهای پلانم که مهم بود و ایده خاصی داشتم فلش زدم بیرون پلان یه برش کوچیک از اون قسمت کشیدم... پرسپکتیومم پرکار بود
ولی توی نما هیچ اشاره ای به گنبد و قوس و این چیزا نکردم... در عوض ورودی قوی تعریف کردم
در نهایت با رتبه ۵۷۷ معماری روزانه هنر تهران قبول شدم...
داورا و طراح سوال فرق میکنن... همین که داورا بدونن طراحی بلدی کافیه... این که مقیاسو رعایت کنی یا نکنی یا اینکه از یه جای دیگه پرسپکتیو بزنی مهم نیست... این چیزیه که استادم میگفت...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا