نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ma.dbqn

عضو جدید
منم عدم رضایتمو از کلاسای شقاقی اعلام میکنم
بگدریم ار اون امتحان ورودی مسخرش که جندین بار منو رد کرد و همین باعث شد منو بشناسه و وقتی رتبه خوشگلمو فهمید هر دفعه دک می شدم
این آقایا -ع هم والا هر دفعه که من رفتم پیشش رته های خوب پیشش بودن و با دل و ون واسشون مایه می ذاش
در کل به من و دوستانی که رتبه های پایین داشتیم اونجا خیلـــــــــــــی فشار اومد به خاطر قوی تر شدن بچه های رتبه های خوب و مضجکه شدن ما با کرکسیون های نوبتی که معلوم نیس این اسیستاشو از کجا میاره که ماشالا خانومای اسیست فقط با آقایون و آقایون هم که بگدریم
به طور کل خاله بازی بود ورکشاپ
عورن سال دیگه حتی یه ساعتم برم کلاسش
حیف اون همه خاهش و تمنایی که واسه ورود به ورکشاپ کردم...

mbarsen

عضو جدید
امتحانی که نفرات برتر اون با پول حسابی خرج کردن و حضور تو کلاسای فشرده قبل امتحان به صورتی که عمده نکاتی که باعث نمره آوردن بشه رو بهشون گوشزد کنن و به قبولی برسن باعث میشه که معماری امروز ما الان اینه ..
من نمیدونم چه موضوعی که مثلا هم قراره مفهمومی باشه تو دنیا طراحی میشه که تو اون مشخص نیس حجم کار چه شکلیه...
توو مملکتی که همه چی دلال بازی و هرکی بالاتر نشسته میخواد یجوری پایینیارو بچابه دیگه وضع ازین بهتر نمیشه .. پس خودتونو حرص ندید که کاری از ما بر نمی آد.. همین چن سال پیش تلاش شدولی نذاشتن اگر گذاشته بودن الان خیلی چیزا فرق داش ولی رگشو بریدن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم شما اشتباه نمی‌گی.... به نظر من هم مشکل اصلا نه ازمونه نه اسکیس... من دیگه تو این راه استخون شکوندم ،،،، هر دانشگاهی یه حدی از سواد رو میخواد بعضیا وقتی‌ درس میخونن فکر می‌کنن خیلی‌ خوندن،،،، در حالی‌ که در اون حدی نیست که این دانشگاه‌ها میخوان... خیلی‌ بیشتر از این حرفاست... شما شک نکن بچه‌های که تو دنشگهای تاپ هستن واقعا پوستشون کنده شده... اگه هم مشکلی‌ قراره حل بشه افزایش ظرفیت هاس نه آزمونها...شما نگاه کنین به آخرین نفرات قبول باید جزو ۱۰۰ نفر اول باشی‌... بین این همه دانشجو واقعا اینایی که انتظار دارن زیر صد باشن مطمئن هستن که از صد نفری که الان قبول شدن بهترن... والا انایی که میگن کنکور سطح سوادو نمیسنجه و فلان کسو میشنسمو ازش تعریف می‌کنن که قبول نشده آیا اون صد نفر اول رو هم دیدن؟ انصافاً بیاین ببینید بعضیاشون از همه چیشون گذاشتن.... تو اسکیس هم اینو بگم کسایی که کار اجرائی میکردن موفق ترن تا اونایی که کلاس میرفتن... انقدر بی‌ انصاف نباشیم... ببینیم مشکل خودمون چیه... چرا بالاخره بعضیا می‌تونن اونا هم انسانن دیگه... کاری به سهمیه ها ندارم ... ولی‌ اونا که واقعا خودشون قبول میشن انصاف نیست که انقدر راحت هر انگی‌ بهشون بزنیم
فقط ارجاع میدم شما رو به پست های قبلیم خوب بخونید اگر مشکلی بود با منطق بگیند. یکی بود میگفت درد جامعه ما افراد بی سواد نیستن افراد با سوادی هستن که فکر میکنند همه چی به به چه چه وفکر میکنند همه اتفاقات اصولیه. دوست عزیز اینجا ایرانه:smile: خرخونی شد شایستگی جالبه اما کسی جواب سوال من رو نداد چرا در 20 سال اخیر هیچ دانشجوی خبره ای از سراسری های معروف بیرون نیومد؟؟؟ از جاهای دیگه میاد؟ فرشید موسوی رو میشناسید؟؟ میدونید کجا درس خونده؟ مشکل شما اینه که فکرتون رو فقط به مستقیم ختم میکنید زندگی چپ وراست هم داره موفق باشیند

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالا بچه ها واقعا کسی نیست بفهمه من چی میگم میگم اقا تو کنکور شرکت کردی به هر دلیلی واسه ارشد قوانین اینه که اونا میگن باید بشی مث اونا چون اونا اساتید برتر این مملکتن ما هم اش دهن سوزی نیستیم باید اول از اونا یاد بگیریم تقلید کنیم بعد صاحب سبک شیم عین موسیقی عین نقاشی و عین هر هنر دیگه ای والله نظام اموزشی بوزار و هنر زیبا پاریس هم همین بود لوکوربوذیه هم رفت تمام یونان رو اسکچ زد خوب همین دیگه حالا ما تافته جدا بافته ایم?!!!البته بچه های معماری همیشه مدعی هستن حالا اضافه هم میکنم بچه های پایتخت هم فوق العاده مدعی هستن براتون ارزوب موفقیت دارم و خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندید چون کسی متقاعد نمیشه بحث اندیشه و تفکر باز میخواد ونه پرخاش گری موفق باشین
متاسفانه شما منظور ما رو متوجه نشدین خدارو شکر بنده به شما پرخاشگری نکردم اما بچه های پایتخت پرخاشگری نکردن ومدعی نیستن همه ایران سرای من است

mehmari

عضو جدید
یکی آتیشم زد وقتی گفت جواب تاول دستای پدرمو چی بدم؟؟؟؟
رتبه ی خوب و مردود...
اینقدر اونور اونور نکنین تورو خدا ..... من و تویی که بعد چند سال مملکتو میچرخونیم یعنی با این دیدگاهی که داریم یعنی بهتر آفتابه ورمیداریم؟ ناراحت نشوووو دوستم. مقصودم تو نیستی... خودمم...
یکی از دوستا گفت اونایی که بالاترن بهتر میدونن!! بخدا قسم از تو بیشتر خوشبین بودم اما اتفاقهایی از کسایی بنام و مطرح دیدم که یه هفته مدهوش بودم. حیف فقط جاش نیست تا پتشو بریزم تو آب....
دوست گلم تویی که شهرستانی هستی و شرایط نداری پول نداری بدون تو افکارت عنصری داری که همین غول کاذبی که هزینه ی ادعاشو پرداخت نکردی رو درسته حریفه. تویی که شب و روزتو فدا کردی بدون بی جواب نمیمونه. دوستم تویی که میگی متاسفم واسه خودم حق داری. چون سختی دیدی. دلت آشوبه. اما تا زمانی که نفس داری وقتت تموم نشده. با دیدی وسیعتر بیا.... تو فرق داری با کسی که یکی از همون ده تا رو کپی کرده و قبول شده. تو شکستو چشیدی.
پس بذار ادامه ندم. خودت گرفتی چی میگم............

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکات جالبی تو کارنامه وجود داره، من اصفهان و قزوین و دانشگاه تهران شعبه قم و بازسازی پس از سانحه بهشتی هم قبول شدم، ولی معماری مشهد قبول نشدم:D (پایین زده بودمش، ولی کلا) فکر کنم تراز قبولی مشهد و شیراز از گرایشای بهداشتی و آموزشی علم و سنگک بالاتر بوده:D حکما هم کنکوریهای عزیزمون رد دادن با این انتخاب رشتشون:D البته میشه نتیجه گیری کرد اینا همون دست قویای مشهدی بودن که عسگرپور به شاگرداش میگفته:biggrin:

البته اینکه رتبه آخر قبولی رو ملاک قرار بدیم که تا چه رتبه ای کجا قبول میشه غلطه کاملا، چون اون رتبه بین افرادیه که اون رشته-شهر رو انتخاب کردن، بعضی شهرا آخرین رتبه قبولیشون خیلی پایینه چون اساسا کسی اونا رو انتخاب نکرده، بین همون تعداد محدود رتبه گرفتن.

---------------------------------------------------------------------------

دیگه کسی که میخواد اثبات کنه شیوه گزینش دانشجو و اسکیس و این صحبتا استاندارد هست معلومه سطح فکریش در چه حدیه:D چرا خودتون عصبی میکنید با بحث کردن با همچین افرادی.
اعتراضمون کجا رسید عزیزان؟ دست کسایی که وقت گذاشتن تو این وضعیت درد نکنه وجدانا.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی‌ تو این تاپیک مطالعه می‌شه خرخونی
جّو این تاپیک پذیرای راهکار برای قبولی با این شرایط کنکور نیست جّو اینجا جّو تغییر کنکوره و شما هم از اون دست از ادمها که جو هر طرف برگشت میرید اون سمت... عیبی نداره اینم یه جورشه...
چی‌ بگم والا... حرفاتون رو ادامه بدین ....سکوتم برای این نیست که جوابی‌ ندارم ...:w22:
جوهر طرف برگشت میرم اون سمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یعنی من حزب بادم؟؟؟ شما هیچی از من نمیدونی هیچی واین حرف شما از فحش ناموس هم برای بنده بدتر بود من تو زندگیم هیچی نداشته باشم یه چیزی خوب دارم اونم شرافته واینکه هیچ وقت حزب باد نبود اتفاقا شما حزب بادی واگر این جریان بر ضدت بشه میگی واااااااای خدایا اینا بدند. من سراسری قبول شدم میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟ پس من حزب باد نیستم مثل شماها چون قبول شدم بیام بگم ای سیستم مشکل داره من حرفم حقه میدونی چرا؟؟؟؟ چون قبول شدم اما ساکت نشدم در برابر این ناحقی. خدایا مرسی ممنونم ازت از 75 میلیون آدم تو ایران. برو تهرانت درس بخون همین آدمهایی مثل شما از 78 به این ور باید میرفتن تهران تا صداها خفه شه

fahime_k

عضو جدید
بچه ها یه سوال!! من روزبهان قبول شدم رفتم ثبت نام کردم! حالا میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟! من رتبم واسه اقبال مشهد 211 شده ولی اینا تا 210 گرفتن!!! اگه تکمیل شرکت کنم احتمالش خیلی زیاده قبول شم!! میشه حالا شرکت کنم؟!!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوهر طرف برگشت میرم اون سمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ یعنی من حزب بادم؟؟؟ شما هیچی از من نمیدونی هیچی واین حرف شما از فحش ناموس هم برای بنده بدتر بود من تو زندگیم هیچی نداشته باشم یه چیزی خوب دارم اونم شرافته واینکه هیچ وقت حزب باد نبود اتفاقا شما حزب بادی واگر این جریان بر ضدت بشه میگی واااااااای خدایا اینا بدند. من سراسری قبول شدم میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟ پس من حزب باد نیستم مثل شماها چون قبول شدم بیام بگم ای سیستم مشکل داره من حرفم حقه میدونی چرا؟؟؟؟ چون قبول شدم اما ساکت نشدم در برابر این ناحقی. خدایا مرسی ممنونم ازت از 75 میلیون آدم تو ایران. برو تهرانت درس بخون همین آدمهایی مثل شما از 78 به این ور باید میرفتن تهران تا صداها خفه شه

چه ضرری.... واسه من چه ضرری می‌خواد پیش بیاد؟:cool:

fahime_k

عضو جدید
بچه ها یه سوال!! من روزبهان قبول شدم رفتم ثبت نام کردم! حالا میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟! من رتبم واسه اقبال مشهد 211 شده ولی اینا تا 210 گرفتن!!! اگه تکمیل شرکت کنم احتمالش خیلی زیاده قبول شم!! میشه حالا شرکت کنم؟!!
اقا یکی جوابم بده دییییگهههه :( :confused:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه تهران دور از جون خیلیاشون اما جای کسایی هست که انقدر خنگ هستن که 3 سال بخونن تا بهش برسن الانم از عقده اینارو میگن

بعضیا بهتر هست یادشون بیاد سالای قبل رو بهتر هست یادشون بیاد اشکایی که ریختن رو همه چی کنکور نیست دل کسی نشکن خدا دلت رو میشکنه

بارون اومد ترکها هم رفت

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف درستو دنفی زد دیگه کسایی که میان میگن شما هیچی حالیتون نیستو بیسوادین که جایی قبول نشدین،ما خوبیم!! و این نحوه ازمونو قبول دارن دیگه جای بحث کردن نداره که!
شمایی که الان میاین به بچه ها کمک میکنین بهتره بدونین بچه های اینجا که الان دارین بهشون انگ میزنین یکساله که هرروز میان و همه جوره به بقیه دوستاشون کمک میکنن! از قبل از ازمون تئوری .

آخرین ویرایش:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا خیلی دقیق محاسبه میشه نمیبینی طرف 3 سال پشت دیوارش بوده اخه اینا خیلی دقیق هستن

من الان مغزم نمی کشه،:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: ولی فک کنم کنایه بود!!;):biggrin:
اونقدر داغون این ارشد شدم که الان چرت و پرت تایپ می کنم!!دیگه منو ببخشید!!!

MHMAX

عضو جدید
اینا خیلی دقیق محاسبه میشه نمیبینی طرف 3 سال پشت دیوارش بوده اخه اینا خیلی دقیق هستن

کنکور برا شما دیواره

برای من تمرینه و یه شوخی
اگه زبانم خوب بود 2 سال پیش رتبه 1 رقمی شده بودم
بچه دانشجو نیستم که فقط درس بخونم و با حمایت والدین برم کلاس برای کنکوور و اینجور بازی ها

کار و زندگیم معماریه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور برا شما دیواره

برای من تمرینه و یه شوخی
اگه زبانم خوب بود 2 سال پیش رتبه 1 رقمی شده بودم
بچه دانشجو نیستم که فقط درس بخونم و با حمایت والدین برم کلاس برای کنکوور و اینجور بازی ها

کار و زندگیم معماریه
رفیق منظورش شما نبودی شما گلی:smile:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو پاسخ که به پست من جواب داد اینو نوشت و من به خودم گرفتم

گلی هم از خودتونه;)
الان تهرانی یا گیلان؟
الان تهرانم والا اصلا نمیگن کلاس ها کی هست ببین دانشگاه خوبیه اما یکم بی برنامه است

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا