مهریه....چقدر؟ .......چرا این مقدار؟ ........ لطفا همه شرکت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم به خاطر همین خوشبختیه که میگم الان یه 5-6 تا خواستگار پیدا میشه
چرا ناراحت شدی؟
نمیخوای خوشبخت بشی؟

واسه چی ناراحت شم؟؟
ناراحن نشدم
ااااااااااا؟
چرا اون وقتی 6-7 تا بود حالا شد 5-6 تا؟؟

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهریه هدیه ایه از طرف پسر به دختر این هدیه رم باید خودش انتخاب کنه به خود پسربستگی داره

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چی ناراحت شم؟؟
ناراحن نشدم
ااااااااااا؟
چرا اون وقتی 6-7 تا بود حالا شد 5-6 تا؟؟
چون من به زور چشامو باز نگه داشتم
برم بمیرم.......................بای
ولی همینجور بمون.میان که بگیرنت
فرار نکنیااااااا
مشتری دس به نقد زیاده

ghazaliii

عضو جدید
ما حاضريم مهريه بديم اما پول زور نه يه عدد و رقم معقول بشه مثلا همون 100 تا سكه و اينا كه دور و بر 50-60 ميليون باشه يا يه اپارتمان اين حدي يا ... نميخوام اين دو قضيه رو با هم مقايسه كنم ولي فك ميكنيد وقتي ديه يه ادم 50 ميليون (الان تازه شد 90) چرا بايد بري زير بار مهريه 500 سكه اي (حالا تاريخ تولدارو نميگم) كه به نرخ الان ميشه 250 ميليون ؟؟؟ يه نفر بود چند سال پيش با زنش اختلاف داشت و مهريه اش حدود 60 ميليون ميشد و اون زمون ديه 30 ميليون بود ميگفت مگه احمقم مهريه بدم ميدم با ماشين بزننش بميره 30 ميليون ديه شو ميدم ببينيد وقتي كار به استخوان برسه چه فكراي احمقانه و پليدي به ذهن ادم ميرسه ؟؟؟ باز بريد مهريه 1300 سكه اي بندازيد و فكر كنيد پشتوانه ساختيد نگو الت قتل ساختيد واس خودتون
من ميدونم اگر دونفر بخان واقعا زندگي كنن به اينا ربطي نداره
الان طلاق و مهر گذاشتن اجرا شده يه مد كه شان خونواده ها را ميبره زير سوال
منكه طرفما برا وجودش ميخام
جدا هم بشم چيزي نميخام چون اونم سهيم هست از اين زندگي و عمر و جووني و زندگيشا گذاشته انصاف آدم بايد داشته باشه اما نه برا همه آدما اين قضيه صادق نيست . گاها بعضي ها حقشونه
اگر خدا بخاد بده اينقدر داره كه اين رقما پيشش كشكه...........قابل توجه اونايي كه به مهر به عنوان سرمايه آينده نگاه ميكنن

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميدونم اگر دونفر بخان واقعا زندگي كنن به اينا ربطي نداره
الان طلاق و مهر گذاشتن اجرا شده يه مد كه شان خونواده ها را ميبره زير سوال
منكه طرفما برا وجودش ميخام
جدا هم بشم چيزي نميخام چون اونم سهيم هست از اين زندگي و عمر و جووني و زندگيشا گذاشته انصاف آدم بايد داشته باشه اما نه برا همه آدما اين قضيه صادق نيست . گاها بعضي ها حقشونه
اگر خدا بخاد بده اينقدر داره كه اين رقما پيشش كشكه...........قابل توجه اونايي كه به مهر به عنوان سرمايه آينده نگاه ميكنن
خب ديگه مشكل اينجاس ادمايي مث شما كم پيدا ميشن تو اين زمونه كه اينهمه مشكلات پيش مياد

SAMIFAR

عضو جدید
مهریه : یک باغ گردو یا یک باغ زعفران + یک آپارتمان
دلیل : علاقه وحشتناکم به گردو و زعفران و آپارتمان یه جورایی به عنوان اطمینان از داشتن سر پناه!
تصمیم: این رو خودم می خوام و تا حالا بحثی نشده که کی باید تعیین کنه!

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل : علاقه وحشتناکم به گردو و زعفران و آپارتمان یه جورایی به عنوان اطمینان از داشتن سر پناه!
وایسا بیان ببرنت :D

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره !
مامانم همیشه می گه ، تو رو خدا نگید، بچم خیلی کم توقعه!
منم همینو میگم که الان یه 7-8 تا پیام خصوصی
میاد که عنوانشون همه خواستگاری از شماست
توقعتونو ببرین بالاتر تا مایه دارها بیان وسط

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای کم توقع !

یه دویست سیصد تا سکه هم روش میزاشتی تا ضرر نکنی !! :)

avayestan

کاربر بیش فعال
تصمیم: این رو خودم می خوام و تا حالا بحثی نشده که کی باید تعیین کنه![

واییییییییی.. چقدر کم توقع.. مطءنم الان خواستگارا پشت در خونتون صف کشیدن.. ای والله...

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهریه رو باید در صورت صداقت طرف مقابل، با توجه به وسعش در نظر گرفت. البته به صورت عندالمطالبه.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مهریه رو باید در صورت صداقت طرف مقابل، با توجه به وسعش در نظر گرفت. البته به صورت عندالمطالبه.
واقعا چه جور یه جوون میتونه مهریش به صورت عندالمطالبه باشه؟مگه این که به ازای هر سکه مهریه یه سال بره اب خنک بخوره یا مهریه زنش مثل این فیلمای ایرانی 14تا گل سرخ باشه.

SAMIFAR

عضو جدید
تصمیم: این رو خودم می خوام و تا حالا بحثی نشده که کی باید تعیین کنه![

واییییییییی.. چقدر کم توقع.. مطءنم الان خواستگارا پشت در خونتون صف کشیدن.. ای والله...

خدایی خواستگار زیاد داشتم ولی قصد ازدواج نه!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من با مهریه زیاد مخالفم مخصوصا با سکه مگه ما کالا هستیم.من خودم 124000تا شاخه گل میخوام با 14 تا سکه که گلشو ازش میگیرم سکه ها رو میدم به خودش.

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چه جور یه جوون میتونه مهریش به صورت عندالمطالبه باشه؟مگه این که به ازای هر سکه مهریه یه سال بره اب خنک بخوره یا مهریه زنش مثل این فیلمای ایرانی 14تا گل سرخ باشه.
نمیدونم چرا اسم مهریه میاد همه یاد کش مکشو زندانو و ... میفتن. مهریه یه حقه و اون جوون میتونه بعدها که وضع مالیش بهتر شد بده. مهریه الان تو کشور ما شده نقطه ضعف، آقایون رو این موضوع حساسن، فکر میکنن تا رفتن سر زندگی، خانومشون سریع شروع میکنه به مهریه گرفتنو اینا، اصلا شده کابوس! واسه چیزی که اتفاق نیفتاده یا شاید اصلا اتفاق نیفته حرص میزننو فرصتارو از دست میدن. آقایون کج خلقی میکنن خانوما هم که میبینن هم حقشونه و هم فرصت مناسب برای چزوندن مهریه شونو میذارن اجرا. متاسفانه اینا زندگیای جوونای ماست!

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من با مهریه زیاد مخالفم مخصوصا با سکه مگه ما کالا هستیم.من خودم 124000تا شاخه گل میخوام با 14 تا سکه که گلشو ازش میگیرم سکه ها رو میدم به خودش.

کسایی که مثل شما همچین فکری دارند خیلی خوبه دستشون درد نکنه چون طرف اگه زن زندگی باشه غیر اینم نیست منظور من همه نبودند ولی قبول کنید وقتی یه عده از این مهریه به عنوان اهرم قدرت{چماغ خودمان}در زندگی استفاده می کنند و اینجاست که میگن تر و خشک باید با هم بسوزه.

mrsos256

عضو جدید
خیلی خوبه که شما با مهریه زیاد مخالفید ولی یه تجدید نظری توی تعداد شاخه گل ها بکنید
اگه هر شاخه ی گل 500 تومن هم باشه می شه 62 میلیون تومن

ولی انشالله هیچوقت کار به اونجاها نرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.