مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان ... دوست من 46 شد و از آبان شروع به خواندن کرد !!! .
البته ایشون سال قبل بدون اینکه بخونه 800 شد !!! .
خودش میگه من چون از آبان شروع کردم همه درس ها کلاس رفتم و از روی جزوه خوندم !!! .
زبانش خوب بود !!! .
و چند تا از کتاب های مرجع بیشتر نخوند !!! .
و میدونست کدوم قسمت ها مهم است ... چون مشاور به او گفته بود !!! .
یک دوست دیگم 200 شد !!! .
سال اول با خوندن 900 شد و امسال از آبان شروع کرد و 200 شد !!! .
فقط بدونید شخصیت و فهم و شعور ادم ها متفاوت است !!! .
اگر هنوز محصل هستید و برای تفریح کنکور میدهید ... هیچ
اما اگر مثل من امسال درس شما تمام شده است و برای شما مهم است کنکور ارشد قبول شوید حتما پیش یک مشاور برای کنکور بروید و راهنمایی بگیرید !!! .

هم دانشگاهی من با معدل پایین دتبه زیر 60 اوره فقط به یک طریق:
(به نقل مستقیم از خودش!) تشریف بردن موسسات تهران یکمی خرج کرده آمار رو گرفته که بله امسال از کتاب آقای فلانی به خاطر فلان مساله سوال نمیاد از فلانی میاد و بدین طریق چون مطلع گشته که منابع کدامینند فقط اونا رو خونده اگه زبانش خوب بود مسلما میتونست درصدش رو از 10 هم بالاتر بکشه ورتبه تک رقمی بشه!!!
نتیجه غیراخلاقی: علم بهتر است یا ثروت
نتیجه اخلاقی: به توانایی های خود اتکا کنید اگر پول زیادی برای خرج کردن ندارید و ساکن پایتخت هم نیستید!:D

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم دانشگاهی من با معدل پایین دتبه زیر 60 اوره فقط به یک طریق:
(به نقل مستقیم از خودش!) تشریف بردن موسسات تهران یکمی خرج کرده آمار رو گرفته که بله امسال از کتاب آقای فلانی به خاطر فلان مساله سوال نمیاد از فلانی میاد و بدین طریق چون مطلع گشته که منابع کدامینند فقط اونا رو خونده اگه زبانش خوب بود مسلما میتونست درصدش رو از 10 هم بالاتر بکشه ورتبه تک رقمی بشه!!!
نتیجه غیراخلاقی: علم بهتر است یا ثروت
نتیجه اخلاقی: به توانایی های خود اتکا کنید اگر پول زیادی برای خرج کردن ندارید و ساکن پایتخت هم نیستید!:D
دقیقا سحر جان !!! .
من خودم بچه شمال هستم اما برای کلاس اسکیس به تهران رفتم !!! .
هر چند من هیچی نخونده بودم بغیر از کمی فن ( ایستایی مقاومت مصالح سازه های کابلی و چادری از روی جزوه سروش نیا ) و معماری ایران قبل اسلام جزوه نسیم و معماری بین النهرین و مصر و یونان و روم قابوسی ... :)
پرسپکتیو و طراحی محصول عسگری هم خوندم اما مجاز نشدم !!! .
من خودم تصمیم دارم به تهران و برای مشاوره به ایوانخانه و مرکز و اکادمی بروم !!!.
چون امسال حتما باید قبول بشوم !!! .
زبان و درک خیلی مهم است ... برای من !!! .

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دقیقا سحر جان !!! .
هر چند من هیچی نخونده بودم بغیر از کمی فن ( ایستایی مقاومت مصالح سازه های کابلی و چادری از روی جزوه سروش نیا ) و معماری ایران قبل اسلام جزوه نسیم و معماری بین النهرین و مصر و یونان و روم قابوسی ... :)
من خودم تصمیم دارم به تهران و برای مشاوره به ایوانخانه و مرکز و اکادمی بروم !!!.

پس سال دیگه شما هم ایشالا تک رقمی هستی :D
به ما هم یه ندا بده سوالا رو گفتن :whistle:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس سال دیگه شما هم ایشالا تک رقمی هستی :D
به ما هم یه ندا بده سوالا رو گفتن :whistle:
چشم ... :D
ایوانخانه زنگ زده بودم ...
گفت همایش ارشد از خرداد است !!! .
اما هنوز هم داخل سایت ایوان و مرکز هیچ اطلاعیه ندیدم !!! .
من ادم های زیادی هم میشناسم که به کلاس رفتند و جایی قبول نشدند !!! .
من خودم فقط ایستایی کلاس میروم و بقیه جزوه میگیرم و میخونم !!! .
در اصل دلیل تهران رفتن من ... رفتن کلاس های طراحی با دست ازاد و اسکیس ... :w01:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا سحر جان !!! .

فرح نوش میشه منم باهات بیام؟ من خیلی وقته واسه مشاوره میخوام برم ایوانخانه از بهمن زنگ میزنم ولی میگه فعلا مشاور نداریم تا خرداد ماه و تیر، دنبال یه آدم پایه میگردم:D

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرح نوش میشه منم باهات بیام؟ من خیلی وقته واسه مشاوره میخوام برم ایوانخانه از بهمن زنگ میزنم ولی میگه فعلا مشاور نداریم تا خرداد ماه و تیر، دنبال یه آدم پایه میگردم:D
پایه ام ala جان ...
من بچه تهران نیستم ...
یک همراه مایه دلگرمی ...
من هم موقع همایش کارشناسی ارشد خرداد به ایوانخانه و مرکز میروم !!! .
ثبت نام کلاسهای سروش نیا میدونم از تیرماه شروع میشود .

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
پایه ام ala جان ...
من بچه تهران نیستم ...
یک همراه مایه دلگرمی ...
من هم موقع همایش کارشناسی ارشد خرداد به ایوانخانه و مرکز میروم !!! .
ثبت نام کلاسهای سروش نیا میدونم از تیرماه شروع میشود .

من کلاس سروش نیارو نمیدونم بتونم برم یا نه، دوست که دارم برم ولی میخوام 6واحد عمومی دارم که تابستون بردارم میوفه تو ماه رمضون من دیگه توان ندارم مادر:D
واسه همایش باهات هماهنگ میکنم حتما باهم بریم منم دلم یه رفیق میخواد تنها دوس ندارم برم:)

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
منم میایییییییییییییییییییییییییییییییییییم، میشه سه تایی بریم؟؟؟؟ من و فرح نوش و ala!:w31:
من به جز این ترم ،یه ترم دیگه دارم اما میخوام همین سال اول بزنم تو گوش کنکور سراسری و تهران قببول شم:w14:
تا الان درسی به جز درسای دانشگاه نخوندم و از بعد امتحانا شروع میکنم.:w10:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
منم میایییییییییییییییییییییییییییییییییییم، میشه سه تایی بریم؟؟؟؟ من و فرح نوش و ala!:w31:
من به جز این ترم ،یه ترم دیگه دارم اما میخوام همین سال اول بزنم تو گوش کنکور سراسری و تهران قببول شم:w14:
تا الان درسی به جز درسای دانشگاه نخوندم و از بعد امتحانا شروع میکنم.:w10:

منم مثه توام دقیقا، ایشالا این ترمو تموم کنم 6 واحد هم بتونم ترم تابستونی بردارم دیگه فقط پایان نامم میونه با 4 واحد عمومی که اونم ارجاع به استاد میشم، البته امیدوارم این ترم همرو پاس کنم:D
منم دوس دارم امسال قبول شم ایشالا، هنرهای زیباااااااا:w14:

من که خیلی خوشحال میشم با هم بریم:)
:thumbsup2:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثه توام دقیقا، ایشالا این ترمو تموم کنم 6 واحد هم بتونم ترم تابستونی بردارم دیگه فقط پایان نامم میونه با 4 واحد عمومی که اونم ارجاع به استاد میشم، البته امیدوارم این ترم همرو پاس کنم:D
منم دوس دارم امسال قبول شم ایشالا، هنرهای زیباااااااا:w14:

من که خیلی خوشحال میشم با هم بریم:)
:thumbsup2:

با توکل بخدا و زحمت همه چی بدست میاد
انشالله همه درسات و پاس کنی و هنرهای زیبا قبول شی
چهارشنبه دیگه بریم بپرسیم و مشاوره و ... اینا؟
راستی واسه مشاوره میدونی چقدر پول میگیرن؟

nazi6232

عضو جدید
چشم ... :D
ایوانخانه زنگ زده بودم ...
گفت همایش ارشد از خرداد است !!! .
اما هنوز هم داخل سایت ایوان و مرکز هیچ اطلاعیه ندیدم !!! .
من ادم های زیادی هم میشناسم که به کلاس رفتند و جایی قبول نشدند !!! .
من خودم فقط ایستایی کلاس میروم و بقیه جزوه میگیرم و میخونم !!! .
در اصل دلیل تهران رفتن من ... رفتن کلاس های طراحی با دست ازاد و اسکیس ... :w01:

سلام بچه ها...... میشه به منم بگین کی میرین مشاوره؟ هزینه اش چقدره؟
منم شمال زندگی میکنم و قبولی امسال برام خیلی مهمه..........
امیدوارم بتونم بیام.......البته اگه بتونم هزینه اشو بدم.....:smile:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم هر وقت همایش برگزار شود ... زمان و مکانش داخل سایتشون اورده میشود !!! .
مطمئنا اولین روز شرکت در مشاوره همایش مجانی است !!! .
برای داشتن مشاور 400 خورده ای یا 300 خورده ای فکر کنم ایوانخانه یا مرکز می گیرد !!! .
البته مرکز اگر همه ی امتحان ها شو شرکت کنی فکر کنم مشاور مجانی برای امتحانها قرار میدهد !!! .

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توکل بخدا و زحمت همه چی بدست میاد
انشالله همه درسات و پاس کنی و هنرهای زیبا قبول شی
چهارشنبه دیگه بریم بپرسیم و مشاوره و ... اینا؟
راستی واسه مشاوره میدونی چقدر پول میگیرن؟

انشالله:)
من زنگ زدم پرسیدم گفت بهتون خبر میدم، وقتی معلوم شه تو سایتشم میزنه شرایطشو ولی فرح نوش هم جواب کاملو دادن، ممنونیم ازش:)

سلام عزیزم
ایشالا که میتونی بیای ولی نگران نباش نیومدی هم ما بهت میگیم چه خبر بود:D

عزیزم هر وقت همایش برگزار شود ... زمان و مکانش داخل سایتشون اورده میشود !!! .
مطمئنا اولین روز شرکت در مشاوره همایش مجانی است !!! .
برای داشتن مشاور 400 خورده ای یا 300 خورده ای فکر کنم ایوانخانه یا مرکز می گیرد !!! .
البته مرکز اگر همه ی امتحان ها شو شرکت کنی فکر کنم مشاور مجانی برای امتحانها قرار میدهد !!! .

فرح نوش این مشاوره هایی که اینقد پول میگیرن میدونی کارشون چه جوریه؟ یعنی چقد وقت میزارنو و مدل کارشون با دانشجو چه جوریه؟

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله:)
من زنگ زدم پرسیدم گفت بهتون خبر میدم، وقتی معلوم شه تو سایتشم میزنه شرایطشو ولی فرح نوش هم جواب کاملو دادن، ممنونیم ازش:)

سلام عزیزم
ایشالا که میتونی بیای ولی نگران نباش نیومدی هم ما بهت میگیم چه خبر بود:D

فرح نوش این مشاوره هایی که اینقد پول میگیرن میدونی کارشون چه جوریه؟ یعنی چقد وقت میزارنو و مدل کارشون با دانشجو چه جوریه؟
خواهش می کنم عزیزم ...
من خودم یکبار مشاوره مجانی همایش ایوانخانه رفتم ...
دانیال علی مدد عالی بود ...
نمی دونم دیگه وقتی پول میدهی ... چطوری ؟!
باید از خودشون بپرسی ؟!
فقط اگر امتحان های مرکز معماری شرکت کنی ... دارای مشاور رایگان میشوی ؟!
یکی از دوستای من که 46 شد مشاورش مه گل مرتهب بود و ازش راضی بود ؟!
البته توی انتخاب مشاور باید دقت کنی ؟!
یکی از دوستای من برای مدیریت پروژه پیش اکادمی رفت !!! .
مشاورش 8 مدیریت بود ...
خودش می گفت : مشاورم من اشتباه راهنمایی کرد و به من گفت !!! .
منبع بخون ... در صورتی که خودش جزوه خونده بود !!! . رتبه اش 100 خورده ای شد ... و هیچ جا مدیریت قبول نمیشد !!! .
من پیشنهاد می کنم شما پیش همایش و مشاورهای رایگان مرکز و ایوان و اکادمی بروید و بهترین گزینه انتخاب کنید !!! .
فقط یادتون باشه گوش به زنگ باشید ... خیلی این مراکز از خودشون تعریف و تمجید می کنند ... گولشون نخورید !!! .
مشاور ایوانخانه گفت شرکت در امتحانهای یکی از مراکز و برنامه انها درس خواندن خیلی به شما کمک می کند !!! .
تا زمان از دست ندهید .
من خودم برای صرفه جویی وقت تصمیم دارم در امتحان های اینترنتی مرکز و ایوان شرکت کنم ...
دو یا سه تا امتحان اول جامع و رایگان اگر جز نفرات برتر شوید به شما تخفیف در ثبت نام میخورد ...
بچه قبل اینکه تصمیم بگیرید پول خرج کلاس و کتاب کنید ...
تصمیم بگیرید درس بخونید ... و به یاری خدا شروع کنید ...
استرس نداشته باشید ... فقط درس بخونید و خرج و مخارج الکی هم دست خانواده خود نگذارید ...
بچه ها راهنمایی های خوبی در تاپیک های مطالعه 92 و 93 کردند !!! .
بدونید در تاپیک جزوات ... جزوات خوبی است ...
من خودم همه دانلود کردم ...

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم عزیزم ...
من خودم یکبار مشاوره مجانی همایش ایوانخانه رفتم ...
دانیال علی مدد عالی بود ...
نمی دونم دیگه وقتی پول میدهی ... چطوری ؟!
باید از خودشون بپرسی ؟!
فقط اگر امتحان های مرکز معماری شرکت کنی ... دارای مشاور رایگان میشوی ؟!
یکی از دوستای من که 46 شد مشاورش مه گل مرتهب بود و ازش راضی بود ؟!
البته توی انتخاب مشاور باید دقت کنی ؟!
یکی از دوستای من برای مدیریت پروژه پیش اکادمی رفت !!! .
مشاورش 8 مدیریت بود ...
خودش می گفت : مشاورم من اشتباه راهنمایی کرد و به من گفت !!! .
منبع بخون ... در صورتی که خودش جزوه خونده بود !!! . رتبه اش 100 خورده ای شد ... و هیچ جا مدیریت قبول نمیشد !!! .
من پیشنهاد می کنم شما پیش همایش و مشاورهای رایگان مرکز و ایوان و اکادمی بروید و بهترین گزینه انتخاب کنید !!! .
فقط یادتون باشه گوش به زنگ باشید ... خیلی این مراکز از خودشون تعریف و تمجید می کنند ... گولشون نخورید !!! .
مشاور ایوانخانه گفت شرکت در امتحانهای یکی از مراکز و برنامه انها درس خواندن خیلی به شما کمک می کند !!! .
تا زمان از دست ندهید .
من خودم برای صرفه جویی وقت تصمیم دارم در امتحان های اینترنتی مرکز و ایوان شرکت کنم ...
دو یا سه تا امتحان اول جامع و رایگان اگر جز نفرات برتر شوید به شما تخفیف در ثبت نام میخورد ...
بچه قبل اینکه تصمیم بگیرید پول خرج کلاس و کتاب کنید ...
تصمیم بگیرید درس بخونید ... و به یاری خدا شروع کنید ...
استرس نداشته باشید ... فقط درس بخونید و خرج و مخارج الکی هم دست خانواده خود نگذارید ...
بچه ها راهنمایی های خوبی در تاپیک های مطالعه 92 و 93 کردند !!! .
بدونید در تاپیک جزوات ... جزوات خوبی است ...
من خودم همه دانلود کردم ...

مرسی فرح نوش جان، خیلی کامل و جامع بود توضیحاتت:)

خوش به حال شما من که برنامه ریختم شدید برای تابستون ،که هم کلاس نقاشی و هم اسکیس برم ، شاگرد خصوصی هم دارم و جالب یک شرکت معماری خوب هم بهم پیشنهاد همکاری داده :smile:یعنی از ساعت 6:30 صبح که از خونه بیرون میرم تا نزدیکی افطار درگیر کارامم . شبم که بیام خسته چند ساعتی رو می خوابم و بعد بیدار می شم و تا نزدیکی نماز صبح درس می خونم اینم شد برنامه تابستونی من . تصمیم دارم برناممو با داداش ایلات هماهنگ کنم ببینم برای مشاوره خوب توی مشهد کجا بریم . همه موفق باشید :cool:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ما که دسترسی به مشاوره نداریم ، خیلی درخواست بزرگیه ها اما اگه امکان داره شمام بیاین به ما انتقال بدین :( ممنون :redface:

اگه من بتونم برم چشم حتمن اینکارو میکنم، هیچم بزرگ نیس شما جون بخوااا آبجی:D

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکی بیاد منو توجیه کنه :surprised:
توی تافل برای مترادف نوشته: resilient = tenacious
resilient که انعطاف پذیره اما tenacious مترادفش رو از دیکشنری چک کردم زده determined که کلا تغییر ناپذیره

بعد چرا اینا مترادفند؟:confused:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بیاد منو توجیه کنه :surprised:
توی تافل برای مترادف نوشته: resilient = tenacious
resilient که انعطاف پذیره اما tenacious مترادفش رو از دیکشنری چک کردم زده determined که کلا تغییر ناپذیره

بعد چرا اینا مترادفند؟:confused:

سحر جان لغت reside به معنی اقامت داشتن و مستقر بودن هست ، از این نظر هست که با استوار و نگه داشته شدن مترادف هست،
reside از خانواده resilient هست ، لغات بیشتر تو جمله هست که معنی خ.دشو نشون میده ، اگه لغت لغت بخوای حفظ کنی هم سخته و هم فراره، متن زیاد بخون و کلمه ها رو اونجا یاد بگیر. هر کلمه ای تو هر متنی معنیش متفاوت میشه.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سحر جان لغت reside به معنی اقامت داشتن و مستقر بودن هست ، از این نظر هست که با استوار و نگه داشته شدن مترادف هست،
reside از خانواده resilient هست ، لغات بیشتر تو جمله هست که معنی خ.دشو نشون میده ، اگه لغت لغت بخوای حفظ کنی هم سخته و هم فراره، متن زیاد بخون و کلمه ها رو اونجا یاد بگیر. هر کلمه ای تو هر متنی معنیش متفاوت میشه.

خب مساله اینه که توی جمله انعطاف پذیر معنی میده

آخرین ویرایش:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من در حال حاضر با رتبه 3 در حال کلاس اسکیس رفتن هستم . اون میگفت کلاس کنکورهای خانم نسیم عسگری واقعا تو تاریخش تاثیر داشت در حد اینکه اگه این کلاس رو نمیرفت تاریخ رو نمیزد
تو با دادبه می ری آکادمی؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی لیست همه کتابهای گلابچی را داره و هر کتابی که بدرد کنکور میخوره اگه بنویسید ممنون میشم چون می خوام لیست بدم کتابخونه ،نخواستم فقط خودم لیست بنویس خواستم نظر شما را بدونم

nasim666

عضو جدید
بچه ها کسی لیست همه کتابهای گلابچی را داره و هر کتابی که بدرد کنکور میخوره اگه بنویسید ممنون میشم چون می خوام لیست بدم کتابخونه ،نخواستم فقط خودم لیست بنویس خواستم نظر شما را بدونم

http://golabchi.com/newfa/?page_id=1342 این که لیست کتابای کامل گلابچیِ
در مورد این که کدوم و بخونی و کدومو نه! یه سری به پایینا بزنی بچه ها چند باری منابع دادن از اونجا پیدا میکنی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا