مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazi6232

عضو جدید
عزیزم نمیدونم دقیقا موضوع اون فصل ها چیه، اما اگه حتی به نظر خیلی واسه معماری مفید نیست ، به صورت روزنامه وار بخون

مرسی عزیزم...آره فکر میکنم حداقل یه دور روخوانی بکنم..... فصل5 : خواص هندسی سطوح.........فصل 6 : تنش و کرنش (محاسبه تغییرطول،سطح...از این چیزا)

سلام
شما امسال کنکور ندادین؟

سلام آلا جان ، آره امسال ارشدو آزمایشی شرکت کردم هم معماری و هم تکنولوژی . فقط هدفم این بود که مجاز بشم و آزمون اسکیسو شرکت کنم . چیزی نخوندم واسه آزمونش فقط اطلاعات دانشگاهی بودم که بالاترین درصدم فن ساختمان48درصد و بقیه هم نسبتا خوب بود رتبم هم شددر معماری 2000 و توی تکنولوژی 201 کشوری . انرژی مو گذاشتم برای امسال می خوام هر چه در توان دارم واسه هدفی که تعیین کردم توی زندگیم تلاش کنم . من برای کنکور کارشناسی چیزی نخوندم :w10:ولی دانشگاهی که دوست داشتم قبول شدم:w36: ولی این ارشدو دارم از الان خوب می خونم تا دانشگاهی که دارم هر روز بهش فکر کنم جذبش کنم و اونجا قبول بشم ( راز کائنات و راز جذب ) :w34:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم...آره فکر میکنم حداقل یه دور روخوانی بکنم..... فصل5 : خواص هندسی سطوح.........فصل 6 : تنش و کرنش (محاسبه تغییرطول،سطح...از این چیزا)
حتما بخون، هرچند تنش و کرنش رو باید بلد باشی ، خیلی راحته:w18:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره موافقم بخونید ببینید یک سری مباحث هست که ازشون سوال نمیاد ولی برای درک یک سری دیگه از مباحث لازمه که بلد باشید ،موفق باشید

nazi6232

عضو جدید
اره موافقم بخونید ببینید یک سری مباحث هست که ازشون سوال نمیاد ولی برای درک یک سری دیگه از مباحث لازمه که بلد باشید ،موفق باشید

مرسی عذرا جوووووون..... دارم سعی میکنم بخونمشون با اینکه اصلا حالیم نمیشه.....:confused:

زبان عمومی زیر ذره بین و همراه با کتاب504 شروع کردم . و معماری جهان و سیستم های ساختمانی کنکاشو نگین که دلم ریش می شه اگه یک شب نخونمش . با کتابش خیلی حال می کنم . قربو ن استاد طرحم بشم که آخر فاز انرژی منفی فرستادنه به این نتیجه رسدم باید نول مثبت شد که با فاز منفی استاد جنگید .

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
لغات504+70صفحه سبک شناسی
من لغات پایانی درسای 504 رو فیش نوشتم هرروز اونارو میخونم تا وقتی تموم شه
فعلا اصلا تایم ریدینگ و گرامر ندارم...
مهندس اردشیر واسه ایستایی رو شما حساب کردمااااااااااا
امتحانات ترم تموم شه مراحمتون میشم:)

nazi6232

عضو جدید
زبان عمومی زیر ذره بین و همراه با کتاب504 شروع کردم . و معماری جهان و سیستم های ساختمانی کنکاشو نگین که دلم ریش می شه اگه یک شب نخونمش . با کتابش خیلی حال می کنم . قربو ن استاد طرحم بشم که آخر فاز انرژی منفی فرستادنه به این نتیجه رسدم باید نول مثبت شد که با فاز منفی استاد جنگید .

مهندس اردشیر....این معماری جهان و سیستم های ساختمانی کنکاش خوبه؟؟؟؟؟

اینم از برنامه من :
ایستایی به زبان ساده و درک کنکاش......و لغتای 504.....متن و گرامر هیچی فعلا

سلام
لغات504+70صفحه سبک شناسی

سلام مارال خانم ، به روی چشم ، شما لطف دارید ، باشه خلاصه نویسی ایستایی هامو خیلی زیاده نمی تونم بزارم روی سایت ، مشهد که اومدید بیان کتابخانه آستان قدس تا بهتون برسونم . من زیاد با ایستایی عصر کنکاش موافق نیستم . موفق باشید

مهندس اردشیر....این معماری جهان و سیستم های ساختمانی کنکاش خوبه؟؟؟؟؟

اینم از برنامه من :
ایستایی به زبان ساده و درک کنکاش......و لغتای 504.....متن و گرامر هیچی فعلا

سلام فوق العاده خوبه من اول معماری جهان کنکاش رو می خوانم چون خوب خلاصه وار توضیح داده بعد میرم روی تاریخ جهان زارعی . سیستم های ساختمانی هم از نظر من خوبه هم برای فن ساختمان و هم برای درک عمومی معماری

nazi6232

عضو جدید
سلام فوق العاده خوبه من اول معماری جهان کنکاش رو می خوانم چون خوب خلاصه وار توضیح داده بعد میرم روی تاریخ جهان زارعی . سیستم های ساختمانی هم از نظر من خوبه هم برای فن ساختمان و هم برای درک عمومی معماری

پس باید اینارام به لیست کتابام اضافه کنم...:w10: ..... من ایستایی به زبان ساده کنکاش رو دارم.....نمیشه گفت خوبه ولی برای حلیات کمک خوبیه.......البته به نظر من....:)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
دوستانی ک مطالعات معماری زیاد دارن لیست زیرو واسم اولویت بندی کنید(براساس منابع کنکور نباشه.براین اساس ک بعنوان ی معمار داشتن کدومشون تو کتابخونم لازمه)ممنون..:gol:
1.جزئیات ارتقادهنده معماری
2.خلاقیت در ترسیم معماری-دی.کی.چینگ
3.سازه ب مثابه معماری
4.طراحی ساختمانهای بتنی
5.مشق معماری
6.معماری آرکی تایپی
7.معماری+مهندسی=ساختار
8.نانو در معماری
10.طراحی اقلیمی قبادیان
11.بررسی اقلیمی ابنیه سنتی قبادیان
12.درکرفتار سازه ها
13.ساختمانها چگونه عمل میکنند؟
14.سازههای مشبک فضایی
15.سازه های پارچه ای کششی

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که خودمو راحت کردم فعلا تعطیل کردم تا امتحانام تموم شه:) تا 19 خرداد باید برم دانشگاه تا 3 تیر هم امتحان دارم،
یه هفته خواستم مثه بچه خوب با برنامه ریزی به هر دوتاش برسم دیدم از توانم خارجه، نمیشه:confused:......نه که تنبلیم بیاد ها، کشش نداشتم:D

این دوست عزیزمون ایلات هم فقط میاد تشکر میکنه از همه پستا ولی نمیاد بگه چی خونده چیکارا کرده:razz: من دیگه دارم حساس میشم:cool:
بگو ایلات، اگه درس نمیخونی تنبیه ات کنیم؟ آره؟:D

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبر از درس و مشقاتون؟؟
من امروز 504+50صفحه سبکشناسی خوندم فقط:| بقیه تایممو رو طرحم کار میکردم+تمرینات بیان:w22::w24:

24 درس 504
3.5 درس toffle
2 فصل درک رفتار (که اصلا نمیفهمم این درسای فنی چی میگن با اون جمله بندیشون :biggrin:)
چندتا تست درک
و دیگر هیچ :D آخه من چرا میخوام کنکور بدم :biggrin:

سلام
لغات504+70صفحه سبک شناسی

یا ابلفضل، پس من خیلی عقبم:surprised:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

من که خودمو راحت کردم فعلا تعطیل کردم تا امتحانام تموم شه:) تا 19 خرداد باید برم دانشگاه تا 3 تیر هم امتحان دارم،
یه هفته خواستم مثه بچه خوب با برنامه ریزی به هر دوتاش برسم دیدم از توانم خارجه، نمیشه:confused:......نه که تنبلیم بیاد ها، کشش نداشتم:D

این دوست عزیزمون ایلات هم فقط میاد تشکر میکنه از همه پستا ولی نمیاد بگه چی خونده چیکارا کرده:razz: من دیگه دارم حساس میشم:cool:
بگو ایلات، اگه درس نمیخونی تنبیه ات کنیم؟ آره؟:D

وضعیت مام بهتر از شما نیس . اوایل میخاستم جفتشونو با هم پیش بببرم نشد ، برای همین سازه و درک رو گذاشتم کنار و زبان رو ادامه دادم ولی این اواخر زبان رو هم نمیتونم درست بخونم . و تصمیم گرفتم زبان رو سبکترش کنم تا آخر امتحانام . (8 تیر )
دلیلشم اینه که دروس این ترمم سنگینه . ( مبانی نظری معماری و طرح4) .
طرح رو که نگو ... بجای اینکه هفته ای دو جلسه نیم روزه تشکیل شه ، دو جلسه تمام روزست ( یعنی صبح 8 میریم آتلیه تا ساعت 6 ) بعدشم خسته و کوفته کی حال داره به بقیه دروس برسه .
خاستم بگم برناممو ، ترسیدم تضعیف روحیه بشه :cool: .:);)

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت مام بهتر از شما نیس . اوایل میخاستم جفتشونو با هم پیش بببرم نشد ، برای همین سازه و درک رو گذاشتم کنار و زبان رو ادامه دادم ولی این اواخر زبان رو هم نمیتونم درست بخونم . و تصمیم گرفتم زبان رو سبکترش کنم تا آخر امتحانام . (8 تیر )
دلیلشم اینه که دروس این ترمم سنگینه . ( مبانی نظری معماری و طرح4) .
طرح رو که نگو ... بجای اینکه هفته ای دو جلسه نیم روزه تشکیل شه ، دو جلسه تمام روزست ( یعنی صبح 8 میریم آتلیه تا ساعت 6 ) بعدشم خسته و کوفته کی حال داره به بقیه دروس برسه .
خاستم بگم برناممو ، ترسیدم تضعیف روحیه بشه :cool: .:);)

چرا تضعیف روحیه، خیلی هم خوبه:) معدلتون باید خوب شه این ترم...
ایشالا موفق باشید:smile:

O . P . O . S

عضو جدید
دوستان من تو دانشگاهمون از هرکی رتبش خوب شده پرسیدم میگن ما ازمهرو ابان شروع کردیم:eek::eek::eek:...ومیگن الان که هیچ ولی اگه تابستون میخواید بخونید زبان رو بخونید....حالا نمیدونم بعضیا که تو باشگاه میگن ما از تابستون زیاااااد میخوندیم ولی رتبمون خوب نشده پس چی....

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من تو دانشگاهمون از هرکی رتبش خوب شده پرسیدم میگن ما ازمهرو ابان شروع کردیم:eek::eek::eek:...ومیگن الان که هیچ ولی اگه تابستون میخواید بخونید زبان رو بخونید....حالا نمیدونم بعضیا که تو باشگاه میگن ما از تابستون زیاااااد میخوندیم ولی رتبمون خوب نشده پس چی....

من نمیدونم قضیه چیه ولی دوتا حالت الان تو ذهنم هست، یا اینکه اونایی که میگن از مهر و آیان شرو کردن سال دومشون هست که کنکور میدن، یعنی یه سال تجربه کنکورو داشتن سال بعد دستشون اومده که دیگه چی بخونن چی نخونن و حداقل بعضی کتابارو دیگه فول شدن و فقط تست میزنن دیگه وقت زیادی برای خوندن نمیزارن ( واج آرایی حرف دیگه:D)
همین الان اگه توجه کنی بچه هایی که امسال رتبه خوبی نیاوردن همین حرفو میزنن یعنی میگن الان زبان بخونین و از مهر برای درسای دیگه وقت بزارین.

مسئله دوم هم فک میکنم به روش خوندن بر میگرده، یعنی اینکه اونا میدونن که چه جوری بخونن و چه جوری تست بزنن، از وقتشون نهایت استفاده رو کردن تونستن زمانشون مدیریت کنن تا موفق شن.:)
اینا نظره شخضیه من ها

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین یکی اینکه بسته به افراد و توانایی هاشون داره و دوم اینکه زیاد خوندن دلیل بر موفقیت نیست ، و سوم اینکه وقتی الان شروع کنی اخرش کم میاری دیگه خسته میشی از خوندن درسها هم نیاز به مروز زیاد دارن وقتی تو الان خوندی یا زیاد خوندی خب میری سر جلسه شک می کنی کدوم بزنی ،یا اینکه منفی میزنی

من نمیدونم قضیه چیه ولی دوتا حالت الان تو ذهنم هست، یا اینکه اونایی که میگن از مهر و آیان شرو کردن سال دومشون هست که کنکور میدن، یعنی یه سال تجربه کنکورو داشتن سال بعد دستشون اومده که دیگه چی بخونن چی نخونن و حداقل بعضی کتابارو دیگه فول شدن و فقط تست میزنن دیگه وقت زیادی برای خوندن نمیزارن ( واج آرایی حرف دیگه:D)
همین الان اگه توجه کنی بچه هایی که امسال رتبه خوبی نیاوردن همین حرفو میزنن یعنی میگن الان زبان بخونین و از مهر برای درسای دیگه وقت بزارین.

مسئله دوم هم فک میکنم به روش خوندن بر میگرده، یعنی اینکه اونا میدونن که چه جوری بخونن و چه جوری تست بزنن، از وقتشون نهایت استفاده رو کردن تونستن زمانشون مدیریت کنن تا موفق شن.:)
اینا نظره شخضیه من ها

ببین مهندس همه چیز هایی که گفتی درسته ولی ببین عزیزم مدیریت زمان و درست خوندن و منابع درست و انتخاب کردن خلیی خیلی مهمه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ببین یکی اینکه بسته به افراد و توانایی هاشون داره و دوم اینکه زیاد خوندن دلیل بر موفقیت نیست ، و سوم اینکه وقتی الان شروع کنی اخرش کم میاری دیگه خسته میشی از خوندن درسها هم نیاز به مروز زیاد دارن وقتی تو الان خوندی یا زیاد خوندی خب میری سر جلسه شک می کنی کدوم بزنی ،یا اینکه منفی میزنی
ینی من دنبال بهونه بودماااااااااا
آقا/خانم تاپیک تا بوی ماه مهر آید همی تعطیییییییییل!!!!!!!!!!!!!!!!!

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ینی من دنبال بهونه بودماااااااااا
آقا/خانم تاپیک تا بوی ماه مهر آید همی تعطیییییییییل!!!!!!!!!!!!!!!!!

مارال
چراراستشو به ما نمیگی؟
ما طاقتشو داریم که بگی میری ایشالا مهر با دست پر برگردی:D

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
مارااااااااااااال نکن این کارو با ما.........مارو تنها نزااااااااااااااار..........:D
ناااازیییییییی
من دارم میررممممممممممممم

من تازه شروع کردم ...
شماها تعطیل کردید ؟! .:D
توام تعطیل کن زوده هنو:w46:

مارال
چراراستشو به ما نمیگی؟
ما طاقتشو داریم که بگی میری ایشالا مهر با دست پر برگردی:D
خو شما ک میدونی دیگه چرا در ملع آم میگی؟؟؟؟؟:razz:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین مهندس همه چیز هایی که گفتی درسته ولی ببین عزیزم مدیریت زمان و درست خوندن و منابع درست و انتخاب کردن خلیی خیلی مهمه

خب منم همینارو گفتم مهندس:surprised: البته به جز انتخاب درست منابع:redface: که اونم فک میکنم همه اینو میدونن که خیلی خیلی مهمه:D

O . P . O . S

عضو جدید
نمیدونستم این حرف اینقد سروصدامیکنه:biggrin:

درجواب دوستان ....نه سال اولشون بوده....پس به این نتیجه میرسیم که: کم خوان و گزیده خوان چون در :)

حالا میمونه قوی شدن در زبان ....چجوری اخه؟
خوندن پست های کسایی که کنکور دادن نشون میده فقط خواندن ۵۰۴ و تافل واینا کافی نیست....پس شاید یه کلاس خوب لازمه....کسی میدونه کلاس زبان کنکور باکی وکجا خوبه؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونستم این حرف اینقد سروصدامیکنه:biggrin:

درجواب دوستان ....نه سال اولشون بوده....پس به این نتیجه میرسیم که: کم خوان و گزیده خوان چون در :)

حالا میمونه قوی شدن در زبان ....چجوری اخه؟
خوندن پست های کسایی که کنکور دادن نشون میده فقط خواندن ۵۰۴ و تافل واینا کافی نیست....پس شاید یه کلاس خوب لازمه....کسی میدونه کلاس زبان کنکور باکی وکجا خوبه؟

والا من کم بخونم مثل در نمیشه :D
من دوستم کلاسای جهاد دانشگاهی رو رفته بود دوره زبان عمومی ارشد بود و 504 رو هم خونده بودن با کلی تمرین و اینا
راضی بود :)
بیاین من خودم زبان بگم بهتون :D

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ... دوست من 46 شد و از آبان شروع به خواندن کرد !!! .
البته ایشون سال قبل بدون اینکه بخونه 800 شد !!! .
خودش میگه من چون از آبان شروع کردم همه درس ها کلاس رفتم و از روی جزوه خوندم !!! .
زبانش خوب بود !!! .
و چند تا از کتاب های مرجع بیشتر نخوند !!! .
و میدونست کدوم قسمت ها مهم است ... چون مشاور به او گفته بود !!! .
یک دوست دیگم 200 شد !!! .
سال اول با خوندن 900 شد و امسال از آبان شروع کرد و 200 شد !!! .
فقط بدونید شخصیت و فهم و شعور ادم ها متفاوت است !!! .
اگر هنوز محصل هستید و برای تفریح کنکور میدهید ... هیچ
اما اگر مثل من امسال درس شما تمام شده است و برای شما مهم است کنکور ارشد قبول شوید حتما پیش یک مشاور برای کنکور بروید و راهنمایی بگیرید !!! .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا