مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
میخواستی پز بدی اکسلت خوبه؟؟ دستت قویه؟؟ واسه بچه مردم فخر فروشی نکن، برو از خدا بترس مهندسسس:D

منم الان با این ضربه سهمگینی که بهم وارد کردی میخوام همه چیو ترک کنم جز این 504 لعنتی و که حالم ازش بهم میخوره، یعنی علنا دیگه شبا خوابام شده frank, valid, dilemma, confirm......... :confused: در این حد جو گیرم من:redface:

واقعا موندم از یه طرف میگم شرو کنم یکم فن بخونم میبینم از درسای دانشگاه عقب میمونم میخوام نخونم عذاب وجدان میگیرم، اگه رو برنامه پیش برم به همشون میرسم واقعا وقتمو زیاد هدر میدم
:(
میخوای پز بدی داری زبان میخونی؟؟آره؟؟؟؟؟؟؟
من الان میرم تافل و 1100 و 504 و ... همشونو باهمدیگه میخونم میام انگلیسی پست میذارم 1ساعت ترجمه کنیدش فقط
ی همچین آدم جوگیری ام من خخخخخخخخ:D
من تحویل پروژه و طرحم 24 و 26ه
وقت نمیکنم حتی ی دونه لغت بخونم
شمام نخونید خوووووو:cry:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای پز بدی داری زبان میخونی؟؟آره؟؟؟؟؟؟؟
من الان میرم تافل و 1100 و 504 و ... همشونو باهمدیگه میخونم میام انگلیسی پست میذارم 1ساعت ترجمه کنیدش فقط
ی همچین آدم جوگیری ام من خخخخخخخخ:D
من تحویل پروژه و طرحم 24 و 26ه
وقت نمیکنم حتی ی دونه لغت بخونم
شمام نخونید خوووووو:cry:

سوسکت میکنم منو جو گیر نکن دختر:D

مارال همه تو امتحاناشون هستنو حسابی درگیرن، بخوایم یا نخوایم نمیتونیم مثه یه ماه پیش درس بخونیم واسه کنکور پس نگران نباش، مثه همیم، همه دقیقه 90ایم :)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سوسکت میکنم منو جو گیر نکن دختر:D

مارال همه تو امتحاناشون هستنو حسابی درگیرن، بخوایم یا نخوایم نمیتونیم مثه یه ماه پیش درس بخونیم واسه کنکور پس نگران نباش، مثه همیم، همه دقیقه 90ایم :)

آخه مسئله اینجاس ک من ی ماه پیشم درس خاصی نخوندم:D
من دقیقه نود نیستمااااااا منوبا خودت یکی نکن
من وقت اضافه ای ام:cool:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سحرجوووووونننننننننننننننن پیدا کردم!!!!!!!!!!!
کتابی ک میخواستی پیدا کردمش
یکی طراحی داخلی دی.کی.چینگ
و دومی عناصر در طراحی داخلی-شیده مکوند
اولی رو نخوندم
اما دومی فوق العادس
سبک طراحی داخلی و سبک طراحی مبلمان و چیدمانای مختلف و خلاصه عالیه واسه داخلی!!!!
اگه خواستی میتونم عکس بعضی صفحاتشو بذارم واست
فقطططططططططط کتاب دوستمه تا دوشنبه دستمه...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من همه درسها واسم تکراریه میشه سال سوم که میخوام امتحان بدم. هنوز شروع نکردم عقبم از شماها. چه سخته باز درس خوندن.

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم این جروه متدین 1 هست که بچه ها دستنویسش رو توی باشگاه گذاشته بودن، من تایپش کردم توی تاپیک جزوه ها آپلود کرده بودم: :smile:

http://www.mediafire.com/download/v46jvntjxleku0h/Motedayen1.pdf

این دو تا جزوه ، هر دو متدین 2 هست ولی واسه دو تا نرم مختلفه، خیلی با هم فرقی ندارن، یکیشو انتخاب کن بخون :
اگه عجله نداری متدین 2 رو می خوام تیر ماه تایپ کنم، اینجا آپلود کنم، :D تا اون موقع صبر کن

سپاس فراوان
خیر از جوونیت ببینی
1 در دنیا 10 در آخرت
خدا خیرت بده
ممنونم

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه درسها واسم تکراریه میشه سال سوم که میخوام امتحان بدم. هنوز شروع نکردم عقبم از شماها. چه سخته باز درس خوندن.

منم مث تو بعد اسکیس با هم شروع میکنیم از زبان 504
امیدوارم امسال قبول بشین...
ما گلیم خودمونم بزور میکشیم از آب... با وجود شما باید بکشیم خودمونو...

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سحرجوووووونننننننننننننننن پیدا کردم!!!!!!!!!!!
کتابی ک میخواستی پیدا کردمش
یکی طراحی داخلی دی.کی.چینگ
و دومی عناصر در طراحی داخلی-شیده مکوند
اولی رو نخوندم
اما دومی فوق العادس
سبک طراحی داخلی و سبک طراحی مبلمان و چیدمانای مختلف و خلاصه عالیه واسه داخلی!!!!
اگه خواستی میتونم عکس بعضی صفحاتشو بذارم واست
فقطططططططططط کتاب دوستمه تا دوشنبه دستمه...

مرسی مارال
نه دیگه زحمت نکش واسه دوستم میخواستم بهش میگم دیگه به من ربطی نداره بقیه ش :D
:gol::gol:

+ این 7 تا درس آخر 504 چرا اینقدر سخته :D

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم مث تو بعد اسکیس با هم شروع میکنیم از زبان 504
من اسکیس امتحان نمیدم فایده نداره . 4 درس 504 هم خوندم !!! امااحساس میکنم که به این شیوه خوندن دیگه جواب نمیده من به کلاس نیاز دارم که اونم واسه ما که ازتهران دوریم سخته .:cry:

nazi6232

عضو جدید
بچه ها این لغتای سالای قبلو از کجا باید گیر بیارم؟ ......فقط کتاب زیر ذره بین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای خوندن متن انگلیسی که انقدر همه تاکید میکنن چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها این لغتای سالای قبلو از کجا باید گیر بیارم؟ ......فقط کتاب زیر ذره بین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای خوندن متن انگلیسی که انقدر همه تاکید میکنن چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

واسه متن من DELTA Key to the TOEFL Ibt رو پیشنهاد میکنم

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز

هر متنی که به موضوعش علاقه داری بخون که بتونه جذبت کنه. یه کم که را افتادی از اینترنت متن های معماری در بیار. مثلا سایت arch daily.
کتاب دلتا خیلی خوبه ولی واسه تمرین درک مطلب و تست زدنه. این متن خوندن که من میگم هم برای یادگیری و تکرار لغاته هم نحوه کاربرد لغات و گرامر و خلاصه چفت و بست زبان انگلیسی.
یعنی در نهایت سراغ کتاب دلتا و کتابای مشابه هم برید و خوندن متن را فراموش نکنید.
حتی الان که زوده با دیدن فیلمهای انگلیسی با زیر نویس هم میتونید این کار را انجام بدید.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها کاش اول منابع سوالات پارسالو کشف میکردیم بعد میرفتیم سراغ خوندن.....بابا من این سوالای منظر و تاریخ رو پیدا نمیکنم از کجا دادن یکی کمک کنه

در ضمن کاش ایجا رو تکمیل میکردیم با هم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/548073-تعیین-منابع-سوالات-ارشد-93/page2

آخه ستاره جون وقتی نخوندیم چجوری پیدا کنیم؟:cry:
من میخوام منظر بدم فاز سوالای سال بعدم اینجوری باشه اخه من چی بخونم :(:razz::confused:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ستاره جون وقتی نخوندیم چجوری پیدا کنیم؟:cry:
من میخوام منظر بدم فاز سوالای سال بعدم اینجوری باشه اخه من چی بخونم :(:razz::confused:
مشکل منم همینه نمیخوام حاشیه روی داشته باشم من تمام کتابای ارشدو دارم تمام جزوات اساتیدم دارم ولی تو اینا نیست ؟پس از یه منبع جدید که هنوز من کشفش نکردم طرح شده .حتی کتاب منظر جدید بهبهانی رو هم گرفتم توش نبود:cry:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ساله کنکور میدم تمام راههایی که شما دارین میرین رو رفتم .....بیشتر از 100 تا کتاب و جزوه ارشد خوندم تا حالا......یک کتابخانه بی نظیرکتب ارشد جمع کردم .....ولی هر سال منبع عوض میشه .اگه سال بعد منظر باز از منبع نامعلوم امسال بدن همه پایین میزنیم....وخوندن این کتابای فعلی وقت تلف کردنه کمکی نمیکنه بهمون

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا تا وقت هست اول سعی کنیم صادقانه بریم دنبال منابع امسال بعد با هم بشینیم بخونیم ....برا همه درسا نه فقط منظر ...مثلا سوالای آکوستیک امسال نه قبادیان بود صفوی پور نه بینگلی؟!!پس از کجا بوده؟

اگه هست من پیدا نمیکنم لطفا بگید......

اونایی که هنوز دستشون به اساتید میرسه از اساتید کمک بگیرن به ما هم خبر بدن ...جای دوری نمیره.....

آخرین ویرایش:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا تا وقت هست اول سعی کنیم صادقانه بریم دنبال منابع امسال بعد با هم بشینیم بخونیم ....برا همه درسا نه فقط منظر ...مثلا سوالای آکوستیک امسال نه قبادیان بود صفوی پور نه بینگلی؟!!پس از کجا بوده؟

اگه هست من پیدا نمیکنم لطفا بگید......

اونایی که هنوز دستشون به اساتید میرسه از اساتید کمک بگیرن به ما هم خبر بدن ...جای دوری نمیره.....
ممنون از راهنماییهات دوست خوبم
به نظر من اولین راه اینه که از کسی که بطور مثال همون منظر رو بالا زده بپرسیم چی خونده
و به ترتیب دروس دیگه
موافقین؟

آخرین ویرایش:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییهات دوست خوبم
به نظر من اولین راه اینه که از کسی که بطور مثال همون منظر رو بالا زده بپرسیم چی خونده
و به ترتیب دروس دیگه
موافقین؟

خواهش گلم .
فکر خوبیه عزیزم .....منم دارم میگردم ...لطفا هرکی پیدا کرد بیاد بگه ....ممنون از همکاریتون

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواهش گلم .
فکر خوبیه عزیزم .....منم دارم میگردم ...لطفا هرکی پیدا کرد بیاد بگه ....ممنون از همکاریتون

من از رتبه (71 درصد)2 پرسیدم هنوز جوابی نرسیده!:D
فکر کنم خودمون باید همت کنیم بتدریج منابع رو کشف کنیم :)

mehrajavan

عضو جدید
منابع به نظرم مشخصه . خیلی چیزه سختی نیست . بچه ها خودتون اینقد گرفتار منابع تو اینترنت نکنید . تو اینترنت بگردی هر کی یجوری منابع رو نوشته .
بخدا پارسال خیلی ها بودن تا روز آخر دنبال منابع بودن . همش میترسیدن منابع عوض بشه . امسالم مثل بقیه سالهای دیگه
به نظرم اولین کار اینه اول هدف تون رو مشخص کنید . بعد منابع رو مشخص کنید . بعد برنامه ریزی . بعد شروع .
یه چیزی هم که مهمه تکنیک های درس خوندنه و برنامه ریزیه . این دو خیلی میتونه مهم باشه . سعی کنید در مورد اصول مطالعه و برنامه ریزی هم اطلاعات لازم رو کسب کنبد تا با خیال راحت درس بخونید . یه چشم انداز مناسب هم واسه خودت طراحی کن تا روز کنکور

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع به نظرم مشخصه . خیلی چیزه سختی نیست . بچه ها خودتون اینقد گرفتار منابع تو اینترنت نکنید . تو اینترنت بگردی هر کی یجوری منابع رو نوشته .
بخدا پارسال خیلی ها بودن تا روز آخر دنبال منابع بودن . همش میترسیدن منابع عوض بشه . امسالم مثل بقیه سالهای دیگه
به نظرم اولین کار اینه اول هدف تون رو مشخص کنید . بعد منابع رو مشخص کنید . بعد برنامه ریزی . بعد شروع .
یه چیزی هم که مهمه تکنیک های درس خوندنه و برنامه ریزیه . این دو خیلی میتونه مهم باشه . سعی کنید در مورد اصول مطالعه و برنامه ریزی هم اطلاعات لازم رو کسب کنبد تا با خیال راحت درس بخونید . یه چشم انداز مناسب هم واسه خودت طراحی کن تا روز کنکور

صد در صد موافقم;)

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ساله کنکور میدم تمام راههایی که شما دارین میرین رو رفتم .....بیشتر از 100 تا کتاب و جزوه ارشد خوندم تا حالا......یک کتابخانه بی نظیرکتب ارشد جمع کردم .....ولی هر سال منبع عوض میشه .اگه سال بعد منظر باز از منبع نامعلوم امسال بدن همه پایین میزنیم....وخوندن این کتابای فعلی وقت تلف کردنه کمکی نمیکنه بهمون

شما کتاب پارادایم های پردیس و داری؟:redface:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کتاب پارادایم های پردیس و داری؟:redface:
پارادایمو هستم. خیلی هم واجب نیست عزیزم
اون چنتا جزوه خوب و کتاب کنکاش و نعیما کفایت میکنه
البته الان از یکی از دوستان که منظرو 53 زده بود پرسیدم گفت من هیچکدومو نخوندم فقط کتاب ماهانو خوندم.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا