مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز:

خیلی ضروریه !!!

بهترین و اصلی ترین منبع برای "گرامر" زبان آزمون ارشد چیه؟؟؟
بهترین،سریع ترین و موثر ترین کتاب برا گرامر زبان،کتاب essential grammar in use هستش که فوق العادس از نظر من.تو یه صفحه یا نیم صفحه قواعد و خیلی ساده و شیک به زبان انگلیسی یاد داده.پایینش چنتا مثال زده و صفحه بعدیشم تمرینات گذاشته......البته بعد از استفاده از هر بخش این کتاب باس خودتون برا همون بخش از یه کتاب دیگه تست بزنین.آخه این کتاب تستی نیس..;)
سلام
بچه ها کدومتون با برنامه مرکز پیش میرید؟؟؟
الان چی چیزایی خوندید؟؟؟ چقدر خوندید؟؟
من مطابق برنامه مرکز پیش رفتم ولی خیر سرم نتونستم برسونم.تا حالا دوتا آزمونش و از دست دادم.شاید برا آزمون بعدیش بخونم.....شایدحالام از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون که دیدم دارم الکی فشار میارم به خودم گفتم عب نداره می مونم برا سال بعد.
این دوستمون کی میخواست کلاس استاد سروش نیارو بره کجاست ؟؟

من باهاش کار دارم خیلی زیاد :(
سلام.من می خواستم برم کلاس سروش نیا.............سال بعد البته.......(شاید)

مارال 110

عضو جدید
سلام به همه لطفا کسایی که جزوه سروش نیا رو میخونن بهم بگن چه طوری بخونم؟ من سازه در معماری رو تموم کردم میخواستم درک رفتار سازه رو با جزوه پیش برم ولی حقیقت گیچ شدم :confused::confused::confused:کمک:w22:

MH arBabi

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه جریانه این اس ام اس ایوان چیه؟برای کسی اومده؟ <برای اولین بار تاریخ جهان و معاصر در یک نگاه !! اینبار با تاریخ رتبه شوید برای رزرو کلاس شماره تماس 88538401 با ظرفیت محدود >.چطوریه؟به نظرتون خوبه کلاساش؟ واقعا آدم مومونه کجا بره چکار کنه! کاش زودتر این ارشد تموم کنکورش خلاص ششیم.

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب رستمی رو دارم اما اصلا رغبت نمیکنم لاشو باز کنم خیلییی زیادهه به نظرتون گرامر زیر ذره بین میتونه جوابگویه گرامر ارشد باشه واقعا،چند صفحه مطلب داره (منهای تست هاش)
100 صفحه ش درسنامه ست

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین،سریع ترین و موثر ترین کتاب برا گرامر زبان،کتاب essential grammar in use هستش که فوق العادس از نظر من.تو یه صفحه یا نیم صفحه قواعد و خیلی ساده و شیک به زبان انگلیسی یاد داده.پایینش چنتا مثال زده و صفحه بعدیشم تمرینات گذاشته......البته بعد از استفاده از هر بخش این کتاب باس خودتون برا همون بخش از یه کتاب دیگه تست بزنین.آخه این کتاب تستی نیس..;)
من این کتابو دارم، ولی به کتابی که واسه ارشد تالیف نشده نمیشه به عنوان منبع اصلی نگاه کرد. این کتاب به خودی خود عالیه، ولی واسه وقتی که بخوای خودت گرامرو کم کم یاد بگیری، به نظرم واسه کنکور باید با درسنامه ی مخصوص کنکور و تست های کنکور و شبیه کنکور پیش رفت ;) :)

linoo

عضو جدید

من مطابق برنامه مرکز پیش رفتم ولی خیر سرم نتونستم برسونم.تا حالا دوتا آزمونش و از دست دادم.شاید برا آزمون بعدیش بخونم.....شایدحالام از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون که دیدم دارم الکی فشار میارم به خودم گفتم عب نداره می مونم برا سال بعد.

سلام.من می خواستم برم کلاس سروش نیا.............سال بعد البته.......(شاید)

منم امسال وقتم زیاد نیس. اگه فرصت نکردم نهایتش منم همینکارو میکنم.

بچه ها امروز و فردا آزمون رایگان زبان زیر ذره بینه، هرکی دوست داره بره تو سایتش آزمون بده.. زمانشم 12 دقیقه س، یه سری از لغاتشم تو کتاب نیس، جدیده http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif

منظور از لغات جدید چه لغاتی هست؟

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم امسال وقتم زیاد نیس. اگه فرصت نکردم نهایتش منم همینکارو میکنم.

منظور از لغات جدید چه لغاتی هست؟
دقیقا نمیدونم، تو سایتشون اینجوری گفتن، که همه ی لغات تو کتاب نیست :smile: حالا آزمونشو بدین متوجه میشین، من خودم هنوز وقت نکردم

parihadi

عضو جدید
سلام بچه ها من اولین بار هست که میام اینجا. من پارسال روزانه طراحی شهری یزد قبول شدم اما نرفتم. حالا می خوام معماری امتحان بدم. اما واقعا گیج شدم. نمی دونم باید از کجا شروع کنم:confused: همه میگن برای فن و سازه جزوات سروش نیا خوبه ولی اینقدر جزوه از ایشون توی سایت هست که من نمی دونم چند تاست؟ میشه یکی سرفصل های جزواتشون رو بزاره؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا هیچکس نیست؟؟؟
کجایید...؟؟
یعنی اینقدر غرق خوندن شدید؟؟؟
بابا یکی جواب بده
نمیدونم کودوم جزوشو میگی یا چنتا جزوش تو باشگاه هست.....
یکی هست که خامه مال مرکز فکر کنم.... باید خام خونده شه... مگه این که بری مطابق سر فصلایی که هر فصل داره اونارم بخونی تا توضیحاتم تکمیل کنی.....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی متن کتاب تغییری نکرده؟
نوشته ب استثنا غلطا چاپی مطالب تغییر چندانی نکرده ..اما تمام تصاویر مورد بازنگری و تعداد 481 تصویر -پلان-نما-مقطع- اضافه و اکثر موارد دوباره ترسیم شده.... :w21:
همشم تقصیر ناشره میگه اگه نبود این کتاب تا سالها بدون تغییر میموند....:):cool:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نوشته ب استثنا غلطا چاپی مطالب تغییر چندانی نکرده ..اما تمام تصاویر مورد بازنگری و تعداد 481 تصویر -پلان-نما-مقطع- اضافه و اکثر موارد دوباره ترسیم شده.... :w21:
همشم تقصیر ناشره میگه اگه نبود این کتاب تا سالها بدون تغییر میموند....:):cool:

زورم میاد بخرمش . خیلی ظلمه وقتی همونو دارم :cry:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول همینیو ک داری بخون...
اگر زدو تمومش کردی کتاب رو بعد حالا ی فکری بکن...
بانی مسعود خیلی زیاده...
من میخام همینی ک دارمو بخونم...
اسن امیدی ب تموم کردنش هم ندارم...
همینایی ک داریو بخون...تلمبار نکن...
همه ی کنکور ب رسیدن ب مرور کردنه....
حالا هی بشین بخووون...
ب مرور و تسلط همون چیزایی ک خوندی نرسی باختی...

sh.enayati

عضو جدید

ممنونم عزیزم لطف کردی :gol:
حتما میرم آزادولی نمیدونم چرا استرس دارم:ا
امضام شعار نیست عزیزم...برنامه ریزی کن و بهش پایبند باش اونوقت استرست از بین میره،ولی برنامه ریزی درست و معقولانه،روش های برنامه ریزی رو بخون،کنکور فقط یه امتحان رقابتی اگه همین الانم شروع کنی و به خودت ایمان داشته باشی رتبه1مال خودته...موفق باشی.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد کتاب میخری :D ماشالا وضعت خیلی خوبه ها......:)
بشین همونو بخون فوقش کتابو از یکی بگیری و تو دو ساعت ورق بزنی عکساشو نگاه کنی..... :cool:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد کتاب میخری :D ماشالا وضعت خیلی خوبه ها......:)
بشین همونو بخون فوقش کتابو از یکی بگیری و تو دو ساعت ورق بزنی عکساشو نگاه کنی..... :cool:
پست موقت:
امان ازین مرفهین بی درد آزیتااا:D

و این را هم بگم ک حتی ب نگاه کردن عکس های جدید هم نمیرسید
همینها را بخانیدو شاکر باشید
من برا آزمون 1 مرکز در فکرم هم نمیگنجید تاریخ قصر بلورین جوزف رو اشتباه بزنم...
و ی چیزهایی رو نمیزدم از ترس - ک خبلی ساده بود...فقط یادم نبود...

آخرین ویرایش:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست موقت:
امان ازین مرفهین بی درد آزیتااا:D

و این را هم بگم ک حتی ب نگاه کردن عکس های جدید هم نمیرسید
همینها را بخانیو و شاکر باشید
موقت..
اره منم ترجیح میدم مانارو بخونم تا وقتم و تلف کنم متن کتابو بخونم ........

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چه خبر؟ چطور میخونید؟ من ازمون ننوشتم که با توجه به سیلابس ها بخونم
حقیقتش رفتم دانشگاه خییلی سرگرم شدم ، نه خیلی درسهای دانشگاه رو میرسم نه واسه کنکور:surprised:
اصلا تو برزخ موندم:(

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن کدوم کتاب آزیتا؟؟
بانی مسعودو میگی؟
نمیخونیش واقعن؟؟
اونوقت مانا همرو گفته؟؟
نه مانا دو خط گفته ولی من وقتی دو خطو نمیتونم مسلط شم برم کتابو بخونم که چی بشه....
یکی از فانتزیام اینه بعد مسلط شدن جزوه مانا برم زارعی و بانی مسعودو قبادیانو کامل نیا و مزینی و مهدوی نجادو روخونی کنم....
بعد تو افق محو بشم :w21:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
لینک آزمون رایگان زبان-زیر ذره بین
http://generalenglish.ir/آزمون-1-رایگان-آنلاین-زبان-عمومی-ارشد-ز-2/

مارال جان خدا وکیلی جون من بگو چه کنیم ؟
حالم خیلی گرفته ؟
اصلا حسابی درگیر جاده و دانشگاه و خونه مرتب کردن و غذا پختن و ....... یه عالمه دیگه اضافه کن:cry::cry:
ما وظیفمونه تلاشمونو بکنیم در حد معقول و منطقی اونجوری ک وقتی با خودمون خلوت کردیم بگیم خدایی همه تلاشمونو کردیم!! و بعد توکل ب خدا همین!!! من ک سخت نمیگیرم...

من سعی کردم وقتی میگم واقعن پاک کنم
اگه ی وقت مهلتشه جیه ک دیگه نمیشه پاک کرد دیگه...
برای من هم جالب اینجاست ک تو میری و چک میکنی پستهای موقت پاک نشده را هم...:D
واقعن میری مارال.:redface:
خخخخخخ آیایایییییییییییییی
نه من نمیرم تعداد صفحات تاپیک میره اونم بصورت نجومی:| واسه همین ی روز ک بگذره رفرش کنم میبینم اوووووووووووووووووووو چ پستی زدن بچه ها!!بخونم ببینم چیا گفتید!!! اونجوری میشه ک اینجوری میشه و من بعضی از پستارو رویت میکنم:cool:
حتما منو میگه...
من ی عالمه موقت پاک نشده دارم...گذاشتم ی روز بشینم پاکشون کنم.... اگه دیدید تاپیک از 600 صفحه شد 500 بدونید پستامو پاک کردم....من برم بدرسم...فعلا :redface:
آزی جوووووووووون!!! تو فقط تا24ساعت بعد میتونی پستتو حذف کنی خوشملم خخخ:D
باز معرفت تو آزیتا
تو این دوره زمینه کسی تقصیر را ب عهده نمیگیرد ک هیچ...کنایه هم هی میزند...
فدای دل پر دردت خواهر!!!
من ک میدونم بامن نبودی:دی

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا