مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چه خبر؟ چطور میخونید؟ من ازمون ننوشتم که با توجه به سیلابس ها بخونم
حقیقتش رفتم دانشگاه خییلی سرگرم شدم ، نه خیلی درسهای دانشگاه رو میرسم نه واسه کنکور:surprised:
اصلا تو برزخ موندم:(
آی گفتی.....................قربون دهنت.منم اینجوریم.طرحم کلی کار می بره،شدم از اینجا مونده و از اونجا رونده.تااااازه.....یکم فکر کردم و کلام و قاضی کردم دیدم از تیر دارم کنکور کنکور می کنم،از همه چی زدم،خدا شاهده وقتی می گم همه چی ینی همه چی.از مرداد شروع کردم.مرداد سه تا کتاب درک رفتار سازه ها و ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود و 504 و تموم کردم(خداییش حال داد).شهریور یا از گرما نتونستم بخونم یا اینکه هی من تی وی و خاموش کردم بابام روشن کرد....چی بگم دیگه؟!:w04:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
آی گفتی.....................قربون دهنت.منم اینجوریم.طرحم کلی کار می بره،شدم از اینجا مونده و از اونجا رونده.تااااازه.....یکم فکر کردم و کلام و قاضی کردم دیدم از تیر دارم کنکور کنکور می کنم،از همه چی زدم،خدا شاهده وقتی می گم همه چی ینی همه چی.از مرداد شروع کردم.مرداد سه تا کتاب درک رفتار سازه ها و ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود و 504 و تموم کردم(خداییش حال داد).شهریور یا از گرما نتونستم بخونم یا اینکه هی من تی وی و خاموش کردم بابام روشن کرد....چی بگم دیگه؟!:w04:
وای اینا همش بهونس... بیان بچه ها قبول کنیم تنبلیم.... بچه هایی ک 10 ساعت میخونن ادم بی مشکل نیسن....
من امروز هزار ساعت وقت هدر دادم تا الان 9 سات خوندم ولی اگه ب خودم سخت میگرفتم 12 13 ساعت هم میشد خوند..... :razz: این هفته که اصلا درس نخوندم.....
از خیلی چیزا هم زدما.... مثلا قرار بود خونوادمو ی سفر چند روزه بریم امروز من کنسلش کردم :cry::D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وای اینا همش بهونس... بیان بچه ها قبول کنیم تنبلیم.... بچه هایی ک 10 ساعت میخونن ادم بی مشکل نیسن....
من امروز هزار ساعت وقت هدر دادم تا الان 9 سات خوندم ولی اگه ب خودم سخت میگرفتم 12 13 ساعت هم میشد خوند..... :razz: این هفته که اصلا درس نخوندم.....
از خیلی چیزا هم زدما.... مثلا قرار بود خونوادمو ی سفر چند روزه بریم امروز من کنسلش کردم :cry::D

مرگ بر دیکتاتور
چ شاه باشه چ ...:D
یکی از نکاتی ک جناب رستمی گفتن همین حال و روز الان ما بود... این بی انگیزگیها بخاطر زود شرو کردنه:|

parastoo.gh

عضو جدید
سلام
من میخوام امسال برای ارشد معماری شرکت کنم. البته رشته ام مهندسی کشاورزی گرایش مکانیزاسیون بوده و البته همیشه معماری رو دوست داشتم و میخواستم بخونم همراه این رشته آزاد معماری زده بودم ولی خب نرفتم
ان شاءاله که امسال بتونم :)
ما استاتیک و رسم فنی و مقاومت مصالح رو در حد کاملی داشتیم
ی سری از منابع رو ازسایت مرکز معماری ی سری هم از آکادمی تخصصی معماری گرفتم
دوستانی که قبلا جزواتشون رو در سایت گذاشته بودند واقعا ازشون ممنونم- یجورایی تو بعضی از موارد دستم اومد که باید چکار کنم و چه مطالبی مهمه و خلاصه سوال چجوری میاد
ممنون میشم به منم تو مطالعه دروس کمک کنید چون به هر حال شما با این رشته آشنا تر هستید

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر دیکتاتور
چ شاه باشه چ ...:D
یکی از نکاتی ک جناب رستمی گفتن همین حال و روز الان ما بود... این بی انگیزگیها بخاطر زود شرو کردنه:|

آخ آخ آخ من خیلی به این حرفا احتیاج دارم اصلا نمیدونم چطور برنامه بریزم برای این 3 ماه ، بچه ها شما با برنامه مرکز پیش میرین؟؟ من واقعا نمیدونم چطور باید برنامه بریزم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من میخوام امسال برای ارشد معماری شرکت کنم. البته رشته ام مهندسی کشاورزی گرایش مکانیزاسیون بوده و البته همیشه معماری رو دوست داشتم و میخواستم بخونم همراه این رشته آزاد معماری زده بودم ولی خب نرفتم
ان شاءاله که امسال بتونم :)
ما استاتیک و رسم فنی و مقاومت مصالح رو در حد کاملی داشتیم
ی سری از منابع رو ازسایت مرکز معماری ی سری هم از آکادمی تخصصی معماری گرفتم
دوستانی که قبلا جزواتشون رو در سایت گذاشته بودند واقعا ازشون ممنونم- یجورایی تو بعضی از موارد دستم اومد که باید چکار کنم و چه مطالبی مهمه و خلاصه سوال چجوری میاد
ممنون میشم به منم تو مطالعه دروس کمک کنید چون به هر حال شما با این رشته آشنا تر هستید
سلام...خوش اومدی عزیزم.... انشالا امسال قبول شی.... فکر نمیکنی از کارشناسی شروع کنی بهتر باشه... اینکه فقط ارشدو بخونی مهرو حق طراحی و اینا بتون تعلق میگیره؟؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
فایل صوتی همایش ارشد ایوان خانه با حضور آقای بابک رستمی
تو این فایل صحبتای انگیزشی و مثبتی دارن بعلاوه نحوه برخورد با کنکور و مدیریت جلسه کنکور
امیدوارم واستون مفید باشه

http://www.4shared.com/file/OXffiwIvba/Voice_1rostami.html

آخرین ویرایش:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جوووونم.....حال شما؟؟؟احوال شما؟؟؟؟من چند روزی به دلیل مشغله های زیاد غیر درسی نه تونستم درس بخونم نه تونستم بیام باشگاه:(
نمیدونم اینجا چه اتفاقاتی افتاده.....و کیا چجوری میدرسن؟؟درضمن آزمون اول مرکزو ندارم خواهشا بذارینش اینجا من خودمو امتحان کنم....تازه تونستم بودجه بندی اول مرکز اونم یکی دو سری کتاب رو تموم کنم:crying2:
یه سوال ازتون داشتم....آیا شما میرسین با بودجه بندی مرکز بخونین؟؟؟دو هفته فاصله بین آزمونا خودشم با همون تعداد فصل و درس کم نیییسسسستت؟؟؟؟؟؟من که سرم خیلی شلوغه نمیتونم برسم:cry:

cna12

عضو جدید
سلام بچه ها جوووونم.....حال شما؟؟؟احوال شما؟؟؟؟من چند روزی به دلیل مشغله های زیاد غیر درسی نه تونستم درس بخونم نه تونستم بیام باشگاه:(
نمیدونم اینجا چه اتفاقاتی افتاده.....و کیا چجوری میدرسن؟؟درضمن آزمون اول مرکزو ندارم خواهشا بذارینش اینجا من خودمو امتحان کنم....تازه تونستم بودجه بندی اول مرکز اونم یکی دو سری کتاب رو تموم کنم:crying2:
یه سوال ازتون داشتم....آیا شما میرسین با بودجه بندی مرکز بخونین؟؟؟دو هفته فاصله بین آزمونا خودشم با همون تعداد فصل و درس کم نیییسسسستت؟؟؟؟؟؟من که سرم خیلی شلوغه نمیتونم برسم:cry:
منم با بودجه بندی آزمون مشکل دارم گنگ و فشردست و صرفا چون سال دوممه به زور خودمو میرسونم
با این حال پیشنهاد میکنم از رو همین سیلابس بری چون میتونی درسارو جمع و جور کنی هرچند با فشار درسی زیاد ولی واسه آزمون4 دو هفته فرصت داری خودتو برسونی....مرور آزمونای قبلی
ضمنا حریف نبود........می طلبم....:mad:......http://www.memrise.com/course/44059/essential-words-for-the-toefl-2/

آخرین ویرایش:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با بودجه بندی آزمون مشکل دارم گنگ و فشردست و صرفا چون سال دوممه به زور خودمو میرسونم
با این حال پیشنهاد میکنم از رو همین سیلابس بری چون میتونی درسارو جمع و جور کنی هرچند با فشار درسی زیاد ولی واسه آزمون4 دو هفته فرصت داری خودتو برسونی....مرور آزمونای قبلی
ضمنا حریف نبود........می طلبم....http://www.memrise.com/course/44059/essential-words-for-the-toefl-2/:mad:

خودمم موافقم......مگه اینکه به زور سیلابس جلو برم...
این لینک چیه؟؟؟ارور میده

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من کجا مرفه بی دردم!پولم ندارم اتفاقا :D من خوندم اون چاپ قبلیشو .

ازمون اول مرکز به نظرتون خیلی اسون نبود؟
اگه خوندی..الان کامل بهش مسلطی؟؟
اگر آره ک من دیگه حرفی برا گفتن ندارم:D

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالم از کتابهای تاریخم بهم میخوره زیاد خوندمشون اما درصدم اصلا خوب نمیشه:(
دختر گل گفتم ک خوب خوندن ی طرف.
مرور خوب هم ی طرف.
ینی همه ی تاریخ هارو خوب مرور هم کردی؟؟؟
اوضا بقیه درسا چطوره؟

cna12

عضو جدید
سلام رفیق.
من تافل رو با یکورسه دیگه میخونم...
فرقی داره آیا؟
علیکه سلام رفیق.......کلن هرچی خونده بشه خوبه....نمیدونم کدومو می خونی فقد چک کن ناقص نباشه.......من زدم به سیم آخر فقد زبان میخونم...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دختر گل گفتم ک خوب خوندن ی طرف.
مرور خوب هم ی طرف.
ینی همه ی تاریخ هارو خوب مرور هم کردی؟؟؟
اوضا بقیه درسا چطوره؟

اره خیلی میخونم و مرور . اما نمیدونم چرا جواب نمیگیرم . بقیه نمیدونم:razz:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
علیکه سلام رفیق.......کلن هرچی خونده بشه خوبه....نمیدونم کدومو می خونی فقد چک کن ناقص نباشه.......من زدم به سیم آخر فقد زبان میخونم...

آقای رستمی تو همایش ی کارنامه نشون داد واسه ارشد مدیریت رسانه
زبان 100 زده بود اما بقیه دروس تخصصی اون رشته همه زیر10 حتا دوتاشون منفی
با ابن حال رتبه 5 شده بود
:|

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیشو چک کنم..
30 درسه دیگه مگه ن؟
ب سیم آخر بزن..
ولی تحقیقات نشان داده ک همه ی دروس در حد اعتدال با هم پبش روند..:D

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ایوان خانه خوزستان کلاس تشکیل نمیده مرکزم استادای خوزستانش ادم اصلا اسمشونم نشنیده. شانس ماست اینم:cry:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خیلی میخونم و مرور . اما نمیدونم چرا جواب نمیگیرم . بقیه نمیدونم:razz:
من میدونم چرا...
خوب مرور نمیکنی دیگه...
الان ک همهی تاریختو خوندی پس خیلی باید راحت تیکه تیکه مرور کنی و همینطور هر مرحله خودتو بهترو بهتر کنی و تسلططو بببری بالا
ببین مشکل کجاست..
تویی ک خوندی نزار خوندنت ضایع شه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ایوان خانه خوزستان کلاس تشکیل نمیده مرکزم استادای خوزستانش ادم اصلا اسمشونم نشنیده. شانس ماست اینم:cry:

:w05:
غمت نباشه عزیزم
منم کلاسی نمیرم امسال
خوبی باشگاه اینه ک بچه ها همدیگه رو تو اطلاعاتشون شریک میکنن حتا اگه بخاطرش هزینه کرده باشن
دم همشون گرم

cna12

عضو جدید
چیشو چک کنم..
30 درسه دیگه مگه ن؟
ب سیم آخر بزن..
ولی تحقیقات نشان داده ک همه ی دروس در حد اعتدال با هم پبش روند..:D
درسته 30 درسه.....
من ترجیح میدم رو زبان اسید بپاشم ...چیزی که نقطه قوتمه سرجلسه میشه پاشنه آشیل از بس شل میگیرمش
ولی اصل اعتدال رو رعایت میکنم

دقیقا هدف منم همینه...فوق العاده ست زبان مخصوصا واسه انرژی ...بالای 80 کلا حرف نداره

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها جوووونم کسی آزمون اول مرکزو نمیذاره دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هااااا چند صفحه ای عقب رفتم و دیدم انگار بچه ها از آزمون سوم مرکز حرف میزنن مگه نهم آبان آزمون دومش برگزار نمیشه؟؟؟یا من اشتباه متوجه شدم....:surprised::eek:
میشه یکی تاریخ آزمونای مرکزو محبت کنه تایپ کنه اینجا ؟؟؟؟تو عکس بسسسسییییار ناواضحه و نمیتونم بخونم:confused:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سعی کن اگه چیزی از ازمونی که وقتش گذشته مونده رو توی بودجه بندی ازمون بعدی جا بدی یا بزاری واسه مرور اینجوری به ازمون بعدی هم نمیرسی
اینجوری که بیشتر استرس میگیری دختر...

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ آخ من خیلی به این حرفا احتیاج دارم اصلا نمیدونم چطور برنامه بریزم برای این 3 ماه ، بچه ها شما با برنامه مرکز پیش میرین؟؟ من واقعا نمیدونم چطور باید برنامه بریزم

منم همینطور روزی شونصد بار برنامه عوض میکنم.....از سیلابسا خوشم نمیاد مخصوصا مرکز که تا آخر اذر باید بخونی :( پس کی مرور کنیم ؟ ولی خودمم برنامه توپی ندارم متاسفانه.....

اقا یکی بیاد به من بگه چجوری صبحا بیدا شم؟:(((( نه صبح بیدار میشم نه میتونم شب درس بخونم...:D کلا مشکل دارما.....:((((

راستی دکت همتونم گرم که گفتم بیاین بگین چیا خوندین و شما هم دریغ نکردین و گفتین.....آقا ما یه تاپیک باز کردیم انقد استقبال کم بود که قفل شد....:D ولی میدونم استقبال میکردین انرژی میداد بهمون...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا