مشاوره، سوال و درخواست مطالب صنایع غذایی

snobic1988

عضو جدید
سلام
در مورد "بررسی مشکلات و راه حل های واحد تولیدی کیک و کلوچه" کسی چیزی میدونه ؟

الهام پاییزی

عضو جدید
باسلام دوستان عزیز مقاله در رابطه با کنسانتره ( کشمش) شیر طعم دار نیاز دارم لطف میکنید کمکم کنییییییییییییییییید با تشکر

midas.h

عضو جدید
سلام بچه ها میخواستم بدونم منظور از اصطلاح سوریمی در صنایع گوشت چیه؟مرسی

mo.ava

عضو جدید
سلام.
میخواستم فرق بین گوشت شتر مرغ با بقیه گوشتا رو میخواستم بدونم (مثلا رنگ و چربی و سایر خصوصیاتش)کسی میتونه کمکم کنه؟
مرسی از کمکتون

ayda-

عضو جدید
پروزه

پروزه

سلام به تمام مهندسين عزيز
كي ميتونه كمكم كنه درباره پرتودهي در موادغذايي:cry:

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
سلام به تمام مهندسين عزيز
كي ميتونه كمكم كنه درباره پرتودهي در موادغذايي:cry:

سلام دوست عزیز

https://www.google.com/search?q=پرت...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

اینجا رو کلیک کن
این سرچ گوگل هست
که این کلید واژه رو سرچ کردم
پرتو دهی مواد غذایی
ده اول این جستجو همشو کلیک کن
حدودا چند تا فایل هم برای دانلود میبینی
که یکیش اینه
http://abhc.qums.behdasht.gov.ir/uploads/184_1524_patovdehi.doc

خیلی خوبه
اگه مطلب انگلیسی هم میخواد
میتونم بهت سایت برای دانلود رایگان کتاب لاتین معتبر معرفی کنم
و همچنین یوزر و پسورد ساینس دایرکت رو بهت بدم مقاله دانلود کنی
اینم ایمیل
startersnargol@yahoo.com
اینم وبلاگه
www.starters.blogfa.com

که در امضام هم هست

elham-6336

عضو جدید
مطلبی به اون صورت ندارم فققط میدونم که استفاده زیادی داره مثلا از پسماند کارخونه پنیر یعنی آب پنیر برای تقویت زمین های کشاورزی و یا تولید اتانول که همون الکل صنعتی و تولید پودر آب پنیر که در موارد زیادی مثل تولید پفک کاربرد داره که با آرد ذرت و سان ست یلو که رنگ غیر مجاز که در آمریکا ممنوع اعلام شده ولی توی ایران استفاده میشه تولید پفک میکنن.البته از آب پنیر فکر کنم تولید کنسانتره های پروتیینی هم میکنند. همینطور برای تولید مواد مغذی محیط کشت میکروبی هم استفاده میشه

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
راهنمایی

راهنمایی

سلام به دوستان خوبم
یه کمکی میخواستم
کسی میدونی چه کتابی برای ترجمه متون انگلیسی مناسب هست
اخه نمیدونم چه کتابی تهیه کنم که معتبر هم باشه
لطفا اگه کسی میدونه چه کتابی خوب هست بهم بگه
تشکر از دوستان موفق و پیروز باشید

mojtabaafraze

عضو جدید
سلام کسی در مورد «آلودگی به مواد رادیواکتیو در مواد غذایی» مطلب یا اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

sadic

عضو جدید
سلام بچه ها.
یه جا خونده بودم که نوشته بود تحریک الکتریکی گوشت توی کشتارگاه روی طعم و بافت
گوشت اثر مطلوبی داره.کسی میتونه دلیلشو واسم بگه؟مرسی

rahaashegh

عضو جدید
میکروبیولوژی صنعتی

میکروبیولوژی صنعتی

سلام
عزیزا کسی در مورد متابولیت های اولیه ناشی از فرمنتاسیون صنعتی مطلبی چیزی داره یه هفته دیگه قراره سمینار بدم ، هنوز چیزی نتونستم پیدا کنم. خودمم که شهرستان هستم دانشگاهمون هنوز با سایت ( ساینس دایرکتوری ) قرارداد نبسته و نمی تونم مقاله از این سایت دانلود کنم. یکی بیاد کمکم کنه لطفاً.

hamid rad

کاربر فعال صنایع غذایی

mojtabaafraze

عضو جدید
سلام کسی در مورد «آلودگی به مواد رادیواکتیو در مواد غذایی» مطلب یا اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

rapics

عضو جدید
نیاز به یه مقاله کامل در مورد خط تولید کارخانه

نیاز به یه مقاله کامل در مورد خط تولید کارخانه

دوستان, من برای کاراموزی احتیاج به یه مقاله کامل در مورد یه کارخونه دارم(مهم نیست لبنیات باشه گوشتی باشه یا هر فراورده دیگه ای!) که باید هم شامل خود وضعیت و طراحی اون کارخونه باشه هم توضیحات کامل در مورد خط تولید و محصول....
تورو خدا اگه کسی سراغ داره معرفی کنه لطفا

H a n i y e

عضو جدید
میشه کمکم کنید

میشه کمکم کنید

سلام من ترم 2 صنایع غذاییم و این ترم نقشه کشی صنعتی برداشتم با اقای غلامی!
وکتابمونم که رسم فنی ونقشه کشی صنعتی 1 هست . ولی واقعا نمیتونم یاد بگیرم چجور رسم کنم الانم دنبال حل المسائل این کتابم

mojtabaafraze

عضو جدید
والا همون حل المسائلش خیلی کمکت میکنه
اما مهمترین چیزی که بدردت میخوره تو رسم تجسم فضاییته
باید بتونی تصور کنی
من با همین کار 20 این درس رو گرفتم( تنها 20 دوره کارشناسی)

Javadzad

عضو جدید
پروژه کاربردی

پروژه کاربردی

سلام به همه بچه های گل من ترم آخر کارشناسی هستم موندم پروژه خودمو چطوری جمع وجور کنم اگه یه پروژه آماده در موردفراورده های گوجه فرنگی کسی داره بزار من بردارم ممنون میشم یا راهنمایی کنید چطوری شروع کنم . امیدوارم همتون موفق باشید:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::w23::w40::w14:

000000

عضو جدید
درخواست کمک فوری از بچه های صنایع غذایی ارشد

درخواست کمک فوری از بچه های صنایع غذایی ارشد

با سلام خدمت شما امیدوارم حالتون خوب باشه من به مشکل برخوردمه یه ترجمه فارسی مقاله برای درس رئو لوژی دارم اما متن لاتین انو تو سایت ساینس دایرکت میگردم پیدا نمیکنم مربوط به سال 2006 عنوانش(برسی خواص رئولوژیکی و ریز ساختمانی پنیر ساخته شده با اینولین)journal of food engineering 75(2006=نویسنده =p.j.hennelly et alمیباشد لطفا اگه میشه کمکم کنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما امیدوارم حالتون خوب باشه من به مشکل برخوردمه یه ترجمه فارسی مقاله برای درس رئو لوژی دارم اما متن لاتین انو تو سایت ساینس دایرکت میگردم پیدا نمیکنم مربوط به سال 2006 عنوانش(برسی خواص رئولوژیکی و ریز ساختمانی پنیر ساخته شده با اینولین)journal of food engineering 75(2006=نویسنده =p.j.hennelly et alمیباشد لطفا اگه میشه کمکم کنید
سلام دوست من ...
از ایین کاربر کمک بگیرید..حتما کمکتون میکنند.
mustafa3

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ترم 2 صنایع غذاییم و این ترم نقشه کشی صنعتی برداشتم با اقای غلامی!
وکتابمونم که رسم فنی ونقشه کشی صنعتی 1 هست . ولی واقعا نمیتونم یاد بگیرم چجور رسم کنم الانم دنبال حل المسائل این کتابم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های گل من ترم آخر کارشناسی هستم موندم پروژه خودمو چطوری جمع وجور کنم اگه یه پروژه آماده در موردفراورده های گوجه فرنگی کسی داره بزار من بردارم ممنون میشم یا راهنمایی کنید چطوری شروع کنم . امیدوارم همتون موفق باشید:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::w23::w40::w14:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان, من برای کاراموزی احتیاج به یه مقاله کامل در مورد یه کارخونه دارم(مهم نیست لبنیات باشه گوشتی باشه یا هر فراورده دیگه ای!) که باید هم شامل خود وضعیت و طراحی اون کارخونه باشه هم توضیحات کامل در مورد خط تولید و محصول....
تورو خدا اگه کسی سراغ داره معرفی کنه لطفا

بالا