[مسابقات تالار هنر] - مسابقه شماره 02 موسیقی | دکلمه خوانی

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم .
اول از همه از فاتی عزیز ممنونم بابات همه زحمت هایی که میکشه ..:gol:
از همه دوستانی که توی مسابقه شرکت کردن هم سپاس فراوان .
امیدوارم باز هم صدای زیباتون رو بشنیم ...
کاملا مشخص بود دوستان وقت زیادی برای کارهاشون گذاشتن ..
اما خب..به ناچار باید 3 گزینه رو انتخاب کرد ..

1- دکلمه شماره 2 ( آن روز که نم نم بارانی )
صدا با آهنگ خوب ترکیب شده و کلمات خوب ادا شدن . مکث ها فکر میکنم خوب بود ..لااقل میشه گفت من باهاش خوب رابطه برقرار کردم :gol:
2- دکلمه شماره5 .
آهنگ شروع رو خیلی دوس داشتم ..ترغیب میکرد تا به ادامه دکلمه گوش کنم ...صدای واضح و گویا ادای مناسب کلمات خیلی خوب بود ...تنها یه جاهایی از دکلمه تشدید روی یه کلمه بود ..که زیاد به جا نوبد به نظرم .صدای بامزه ای داشتن .:D :gol:
3- دکلمه شماره 3
یه مقدار شروع دکلمه من رو اذیت میکرد ..اهنگ واضح نبود ..اما وقتی صدای خوب دوستمون رو شنیدم دوس داشتم به صداش گوش کنم ..صداس مناسبی برای دلکمه داشتن ...مکث ها و تکلم رو دوس داشتم .:gol:

سبز باشید .خدا قوت .:gol:

پ.ن : دوستان خوبم وقتی دارین زحمت میکشید و رای میدید، 3 تا دکلمه رو انتخاب کنید و گرنه رای شما باطله ..: )با تشکر

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

بچه ها، اثر اخوان ثالث رو با خوندن مجدداً زنده کردن؛ دست مریزاد!

اولی-2
دومی-4
سومی-5

:gol:

اوژنی دزیره

عضو جدید
سلام من قصد ناراحت کردن هیچ کسی رو ندارم ولی به نظر من هیچکدام!دوستان طرز تلفظ یکسری کلماتو نمیدونن شولای رو اشتباه تلفظ میکنن و این خیلی بده که حتی یه پرس و جوی کوچیک هم نکردن....(آه از نهادم بلند شد)

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام من قصد ناراحت کردن هیچ کسی رو ندارم ولی به نظر من هیچکدام!دوستان طرز تلفظ یکسری کلماتو نمیدونن شولای رو اشتباه تلفظ میکنن و این خیلی بده که حتی یه پرس و جوی کوچیک هم نکردن....(آه از نهادم بلند شد)

فکر کنم اگر صدای خود شاعر که دکلمه ش رو خونده بشنوین بیشتر آه از نهاد بلند می کنین، چرا که شاعر هم مثل بچه ها "شولای" رو تلفظ میکنه:D

http://dl.new3da.com/farshad/1392/8/6/baghe bi bargi [New3da.com] Mehdi akhavan sales.mp3

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام و احترام
و تشکر از حضور و نظرات دوستان ..
بچه ها لطفا حتما و حتما 3 تا دکلمه رو به ترتیب اولویت انتخاب کنید.
زمان نظرسنجی هم میتونه تمدید بشه . مشکل خاصی نیست .

سلام
ممنون از نظر شما و توجهی که به کیفیت آثار و همچنین کیفیت برگزاری مسابقات تالار دارید.
میخواستم نکته ای رو به صورت کلی عرض کنم و اون اینه که وقتی "سنجش ِ مقایسه ای" بین چند اثر مشخص برگزار میشه ، گزینه ی "هیچکدام " معنا و مفهوم نداره.
ما میخوایم از بین 6 دکلمه ، سه تا رو با هر سطحی از کمیت و کیفیت ، به عنوان بهترین ها انتخاب کنیم. حالا بعد از اینکه سه تا رو انتخاب کردیم و برنده ها مشخص شد ، بعدش نوبت نقد دکلمه ها میرسه و مثلا میگیم که کار شما در فلان قسمت خیلی ضعیف بود ، و در فلان قسمت خوب بود.
ماهیت برگزاری نظرسنجی ها و انتخاب آثار در "سنجش های مقایسه ای" به این طریق هست.
از توجه شما سپاسگزارم | :gol:

S A R a d

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
2- دکـلمـه شمــاره 1: روان خوانی(پرهیز از تاکیدهای بی جا، وفاداری به زبان شاعر)، درست خوانی شعر، موسیقی متن خوب بود ازین جهت که فضا رو تلطیف می کرد و تاثیرش بهتر می شد اگر کمی با صدای پایین تر متن رو می خوندید (صدای شما به خودی خود رسا هست و نیازی به بالا بردن صداتون برای تاثیر گذاری بیشتر ندارید). در کنار همه این ها نکته ای که توجهم رو جلب کرد بهتر شدن کیفیت کارتون نسبت به کار قبلی بود،تلاشتون برای رفع عیب ها کاملا مشخص بود اما هنوز کافی نیست.:gol:

1- دکـلمـه شمــاره 2: ( آن روز که ...)انتخاب موسیقی متن خیلی خوب بود،واقعا تاثیر زیادی روی فضای دکلمه تون داشت، حس شعر رو خیلی خوب منتقل کردید، شما هم کارتون نسبت به کار قبلی بهتر بود. اگه یه مقدارکمی احساساتتون موقع خوندن متن رو کنترل کنید بهتر هم میشه.:gol:

3- دکـلمـه شمــاره 3: تاثیر صداتون بر دلنشینی دکلمه ای که خوندید خیلی زیاد بوده، من چند بار گوش دادم و با اینکه عیب هایی داشت اما همون فاکتور دلنشینی اون عیب هارو کمرنگ کرد. شاید با مکث های بیشتر مشکل نفستون رو که تو دکلمه شنیده میشد بتونید حل کنید.موسیقی هم خوب و متفاوت بود اما ای کاش کیفیت بهتری داشت.:gol:

-----------------------------------

از بقیه دوستان هم تشکر می کنم، از کارهاشون لذت بردم فقط یه نکته ای راجع به شعر باغ بی برگی به ذهنم رسید، شاید خوندنش خالی از لطف نباشه:
در کل فضای شعری اخوان از صلابتی برخورداره که درین شعرش هم پیداست.شعر ایشون بیشتر از اینکه سوزناک باشه تلخی داره، تلخی ناشی از حسرت. یعنی اگر قراره اشک ما دربیاد باید به خاطر تلخی شعر باشه نه غصه ای که گوینده همراه خودش کرده. به نظرم قدرت کلام مهمترین تاثیر رو در خواندن این متن داره.

ممنون که ما رو در لذت شعرخوانیتون سهیم کردید.:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

اوژنی دزیره

عضو جدید
فکر کنم اگر صدای خود شاعر که دکلمه ش رو خونده بشنوین بیشتر آه از نهاد بلند می کنین، چرا که شاعر هم مثل بچه ها "شولای" رو تلفظ میکنه:D

http://dl.new3da.com/farshad/1392/8/6/baghe bi bargi [New3da.com] Mehdi akhavan sales.mp3

بله شنیدم آقای خوان ثالث شولای رو چیزی مابین ا و او تلفظ میکنن و اصلا عین تلفظ بچه ها نیست!
ای نکته رو هم بگم که به فرض اینطورم بود اگه یکنفر اشتباهی کرد ما باید عینا تکرارش کنیم؟؟؟!!!خودمون نباید درباره متنی که میخونیم تحقیق کنیم؟
من از روی تلفظش در لغت نامه دهخدا گفتم.دیگه هرکس خود داند.
درضمنآقا احسان من اگه گفتم هیچکدام این یعنی نظرم ممتع یعنی رای نمیدم رای سفید!بی معنی نیست ممتنعه.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
اصلاح فایل ها - تکرار نظرسنجی

اصلاح فایل ها - تکرار نظرسنجی

با سلام دوباره حضور دوستان ِ خوبم ..
طبق گزارشات رسیده، با توجه به اینکه دانلود آثار روند سختی رو داشت، و بعد از ذخیره کردن نیز فرد رو دچار سردرگمی می کرد ، تصمیم گرفتم که فایل ها رو با فولدر بندی مشخص و خوانا، زیپ کنم و همچنین هر یک از دکلمه ها رو نیز در فولدر مشخص با اسم مشخص قرار بدم که دوستان راحت تر و بهتر بتونن مقایسه های مورد نظر رو داشته باشن و در نظرسنجی شرکت کنن.
علاوه بر دلایل فوق، با توجه به اینکه هر دکلمه رو باید با دکمله ی مشابه خودش سنجید ، و ما دو تا شعر در اختیار دوستان قرار دادیم ، لذا دکلمه ها رو به دو قسمت تقسیم کردیم :
فولدر اول : 1.مسابقه دکلمه - متن شماره یک
فولدر دوم : 2.مسابقه دکلمه - متن شماره دو

که دوستان ِ خوبم از هر فولدر ، دو دکلمه رو به ترتیب اولویت معرفی کنن که برندگان رو به دو دسته تقسیم کنیم .
برندگان متن شماره یک - دو نفر
برندگان متن شماره دو - دو نفر

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif دانلود فایل زیپ دکلمه های مسابقه شماره 2

بابت وقفه و تغییرات پیش اومده عذرخواهی میکنم و پیشاپیش از حضور و نظرات شما در نظرسنجی سپاسگزارم | :gol:

تصویر راهنما از محتویات داخل فایل

پیوست ها

• تصویر راهنما.jpg
    تصویر راهنما.jpg
    25.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nafis...

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستای گلم:gol:
همه ی کارها قشنگ بودن. انشالله که از این استعداد الهی بتونین به بهترین نحو استفاده کنید :cowboy:
با اینکه انتخاب سخت هست، اما به ناچار به این 4 عزیز رای میدم:

دکلمه شماره 1:
002 : صدای شماره 2(صدای نم نم بارانی): اهنگ متن عالی انتخاب شده بود و اون سوز شعر رو به شنونده منتقل میکرد. مکث ها، تاکیدات به خوبی و به جا گقته شده! و حس های متن خیلی خوب به شنونده القا میشد! :گل
003 : توصیح نداره:دی چون دیگه مجبوری انتخاب شد:دی

دکلمه شماره 2
C : اهنگ انتخابی ایشون بسیار ملایم بود که شنونده رو اذیت نمیکرد. و در واقع باعث میشد که صدای گوینده قالب باشه و احساس رو بهتر برسونه!صدای ایشون خاص بود : ) 3> :گل
B : مکث ها و تاکیدات به جا بود. کلمات رو به خوبی ادا میکرد. احساس روبه شنونده به خوبی منتقل میکرد. : ) 3> :گل

پ.ن: یکی از صدا ها شبیه صدای یوزارسیف بود:surprised::D
پ.ن: کاش صدای خانم ها و آقایون رو جدا میشد نظر داد. چون زیبایی صدای هرکدوم خاص خودش هست!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اوژنی دزیره

عضو جدید
چرا پست های من پاک شدن؟؟؟؟؟؟انتقادپذیریتون در این حده؟متوجه شدم با کیا طرفم.
خدانگهدارتون.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
چرا پست های من پاک شدن؟؟؟؟؟؟انتقادپذیریتون در این حده؟متوجه شدم با کیا طرفم.
خدانگهدارتون.

سلام دوست عزیز
سریع قضاوت نکنید پست شما حذف نشده فقط منتقل شده.
بدلیل ایجاد نظم تاپیک و اینکه این تاپیک فقط مربوط به نظر سنجی هستش، پست شما توسط مدیریت به تاپیک زیر که پیرامون مسابقه صحبت میشه منتقل شده. موفق باشید:gol:
[مسابقات تالار هنر] - مسابقه شماره 02 موسیقی | دکلمه خوانی

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بله شنیدم آقای خوان ثالث شولای رو چیزی مابین ا و او تلفظ میکنن و اصلا عین تلفظ بچه ها نیست!
ای نکته رو هم بگم که به فرض اینطورم بود اگه یکنفر اشتباهی کرد ما باید عینا تکرارش کنیم؟؟؟!!!خودمون نباید درباره متنی که میخونیم تحقیق کنیم؟
من از روی تلفظش در لغت نامه دهخدا گفتم.دیگه هرکس خود داند.

در مورد ایراد هایی که برخی به شیوه تلفظ کلمات در مسابقه دکلمه شماره دو گرفتند، لازم دونستم نکاتی رو بگم:
من کلمه "شولا" رو از دکلمه اخوان و صدای بچه ها که این شعر رو خوندم جدا کردم، از لینک زیر می تونین شیوه تلفظ اخوان ثالث و بچه هایی که این شعر رو خوندند مقایسه کنین، به راحتی مشخصه که برداشت تلفظ اشتباه دوستان و اخوان کاملا بی پایه است، این رو هم لازم می دونم اشاره کنم که اخوان ثالث سال ها در رادیو، و تدریس در دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت معلم، این مسایل رو آموزش داد و یک شاعری در این حد، مطمئنا بهتر میدونه که شعری که سروده رو چطور باید خوند:
https://www.dropbox.com/s/kxqndpfph1...sktop.rar?dl=0
اگر هم ملاک لغت نامه دهخدا هست، من برای دوستانی که میخوان واقعیت مطلب رو بدونن لینکی قرار دادم که برای مثال کلمه "شولا" رو در لغت نامه دهخدا، معین، عمید و ... آورده، شیوه تلفظ اون ها رو هم آورده:
http://www.vajehyab.com/?q=%D8%B4%D9%88%D9%84%D8%A7

پ.ن 1: قبل از هر انتقاد و ایرادی بهتره خودمون جست و جو کنیم ببینیم از واقعیت اتفاق افتاده برداشت درستی کردیم یا نه! چون اصلا زیبنده نیست ایرادی بگیریم صرفا به خاطر اینکه ایرادی گرفته باشیم.
پ.ن 2: در دکلمه خوانی و نمایش خوانی بعضی وقت ها، خواننده اثر تصمیم میگیره به صداش پیچش و تحریر خاصی بده که اندکی با تلفظ متفاوت باشه اما با این کار فضاسازی متفاوت و زیبا درست کنه، باید با تیزبینی بین آکسان، زبان، گویش و لهجه در این اثر ها تفاوت قائل شد.

آخرین ویرایش:

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
در مورد ایراد هایی که برخی به شیوه تلفظ کلمات در مسابقه دکلمه شماره دو گرفتند، لازم دونستم نکاتی رو بگم:
من کلمه "شولا" رو از دکلمه اخوان و صدای بچه ها که این شعر رو خوندم جدا کردم، از لینک زیر می تونین شیوه تلفظ اخوان ثالث و بچه هایی که این شعر رو خوندند مقایسه کنین، به راحتی مشخصه که برداشت تلفظ اشتباه دوستان و اخوان کاملا بی پایه است، این رو هم لازم می دونم اشاره کنم که اخوان ثالث سال ها در رادیو، و تدریس در دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت معلم، این مسایل رو آموزش داد و یک شاعری در این حد، مطمئنا بهتر میدونه که شعری که سروده رو چطور باید خوند:
اگر هم ملاک لغت نامه دهخدا هست، من برای دوستانی که میخوان واقعیت مطلب رو بدونن لینکی قرار دادم که برای مثال کلمه "شولا" رو در لغت نامه دهخدا، معین، عمید و ... آورده، شیوه تلفظ اون ها رو هم آورده:

پ.ن 1: قبل از هر انتقاد و ایرادی بهتره خودمون جست و جو کنیم ببینیم از واقعیت اتفاق افتاده برداشت درستی کردیم یا نه! چون اصلا زیبنده نیست ایرادی بگیریم صرفا به خاطر اینکه ایرادی گرفته باشیم.
پ.ن 2: در دکلمه خوانی و نمایش خوانی بعضی وقت ها، خواننده اثر تصمیم میگیره به صداش پیچش و تحریر خاصی بده که اندکی با تلفظ متفاوت باشه اما با این کار فضاسازی متفاوت و زیبا درست کنه، باید با تیزبینی بین آکسان، زبان، گویش و لهجه در این اثر ها تفاوت قائل شد.
;););)

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی به گرمی حضور خدا به قلب رئوفِ پراحساس شما

ازونجایی که فعلا قصد ندارم سه دکلمه رو مشخص کنم و محتوی صحبتم فقط نظر هست طبق گفته mpb اینجا میگم/.

من فقط یه بار و اون هم با عجله از سر کنجکاوی صداها رو شنیدم و دو مورد هست که میگم :

البته من فقط تجربه ی خودم رو از شنیدن صدای گوینده ها میگم و هیچ اساس و معیار و ملاک نمیتونه باشه بلکه فقط دستاورد خودم هست و میتونه نادرست باشه /.

مورد اول:
زمانی که اجرای دکلمه با موسیقی متن همراهه نکته ای که باید رعایت شه اینه هر زمان گوینده ساکت باشه موسیقی متن جایگزین صدای او در غیر اینصورت سایه صدای او باید باشه و بخشی از تاثیر متن که از مسئولیت گوینده کم میکنه همین موسیقی و نوع اون هست...

مورد دوم :

احساس تو صدای گوینده ها موج میزد برای هرکس به نحوی روی صدا تاثیر گذاشت طوری که برای عده ای فراز و برای عده ای دیگه فرود داشت /.

گویندگی...

در خانمها که صداشون به حد کافی لطیف و دلنشین هست بهتره تا مکث بین کلمات یا حتی حروف یک کلمه کمتر باشه /.

در آقایون نه کاملا سخت و نه کاملا لطیف بلکه اگر در حد وسط نگه دارند دلنشین خواهد بود/.

اما...
مهم اینه که خودتون از صدای خودتون لذت میبرید بخاطر همینه که تصمیم گرفتید تا اینجا قرار بدید ...

و مهم تر اینه که تنهای کسی که بیشترین زمان رو با شما صرف میکنه خودتون هستید بنابراین مهم تر از هر نظری نظر خود شماست/.

خیلی خوب میشه تا اینجا دلیل انتخاب نوع بیانتون رو بعد از نظرسنجی بگید/.

فقط یکی از کاربرا مطلبی رو گفتند که فحوی کلامشون این بود که صرف "ذات صدا" مهم نیست ...

اما بزرگوار مقدمه اینکار" ذات صدا" هست یعنی اگر برای آموزش اقدام کنم و اگر ذات صدای من نوعی مناسب نباشه فقط

چند عنصر مهم زندگی رو از دست میدم که یکیش زمان هست/.(البته اگر به این موضوع در حکم منبع درآمد نگاه کنیم)

اگر عمری باقی بود و زمان نظر سنجی به اتمام نرسیده بود ترتیب اولویت گوینده ها رو میگم:)

با ارزوی توفیق روزافزون برای همه شما:gol:

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دکلمه ی D از سری دوم باز نشد

متن شماره ی 2: دکلمه ی B
دکلمه ی A

متن شماره ی 1: دکلمه ی 2
دکلمه ی 3

این دوستان صدا های دلنشینی داشتن و کلمات رو هم واضح ادا میکردن
با تشکر

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
تمدید [نظرسنجی] مسابقه دکلمه خوانی شماره 02

تمدید [نظرسنجی] مسابقه دکلمه خوانی شماره 02

با سلام خدمت همه ی دوستان
از اونجا که برخی از بچه ها هنگام دانلود به مشکل بر خوردند و نتونستند دکلمه بچه ها رو گوش بدن تصمیم گرفتیم که زمان نظر سنجی رو به مدت 2 روز تمدید کنیم..
بچه ها میتونن نظراتشون رو درباره دکلمه ها بگن بعد از گذشت این مدت تاپیک قفل خواهد شد و ارا محاسبه می گردد...

با تشکر

S A R a d

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
متــن شمــاره یک:

1-دکلمه ی شماره 2
2-دکلمه شماره 1

----------------------------------------------------

متــن شمــاره دو:

1- دکلمه C:
محتوای شعر رو به خوبی منتقل کردن، تلفیق صداشون با موسیقی دلنشین شده، مکث هاشون خوب بوده.درمجموع لذت بخش بود:gol:
2- دکلمه B:
صداشون به فضا غالب بود، مکث ها تقریبا خوب و تاکیدهاشون بجا بود.نگاه متفاوتشون به محتوا و فضای شعر هم جالب بود (شوقی که از ابتدا تو صداشون حس میشد) :gol:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

ممنون ازین همه دقت :gol:
پیرو نقدهای دوستمون که گفتن گیریم شاعر یه اشتباهی کرده..
دوست خوب کسی که سال های زیادی از عمرش رو تو عرفان و ادبیات بوده، مطمئنا بی اطلاع و از روی هوا چیزی رو نمیخونه...فکر میکنم جناب اولی توضیح کامل دادن
بعدشم یه ذره با لحن آرومتر:smile:
نقد حتی اگر به جا هم باشه تا با ملایمت گفته نشه به دل نمیشینه
مرسی که وقت گذاشتین و گوش دادین و نقد کردین
:gol:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی به گرمی حضوری خدا به لطافت احساس شما:)

قبل از هرچیز باید بگم صدای همه ی عزیزان به تنهایی دلنشین هستند اما بخاطر شرایط مسابقه ظاهرا فقط باید دوتا از هرکدوم مشخص کنیم/.

متــن شمــاره یک (آنروز که نم نم بارانی هم می آمد ...)

1-دکلمه ی شماره 2:
شروع مناسب،صدای رسا(ادای صحیح کلمات) و لطیف ، انتقال زاویه دید ،تصویرگری/.

به من اینطور القا شد که از خودش میگه
2-دکلمه شماره 1:
شروع متفاوت،صدای رسا(ادای صحیح کلمات) و استوار ، انتقال زاویه دید ،تصویرگری/.
به من اینطور القا شد که از دیگری میگه

----------------------------------------------------

متــن شمــاره دو (آسمانش را گرفته تنگ در آغوش...)

1- دکلمه 4: شروع مناسب،صدای رسا(ادای صحیح کلمات) و لطیف و استوار و آرامش بخش ، تصویرگری/.

2- دکلمه 6:
شروع مناسب،صدا رسا(ادای صحیح کلمات ) و لطیف و آرامش بخش اما با فرکانس پایین ، تصویرگری /.

./بخاطر آشنایی به محتوای متن خواه نا خواه من همون تصویر ذهنی خودمو با صدا دنبال کردم\.

ارائه موسیقی متن واحد و درخواست ارائه دکلمه خوانی در بازه زمانی مشخص شرایط رو عادلانه تر خواهد کرد/.

روز و روزگار بر شما خوش :)

آخرین ویرایش:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام....
من میخوام دکلمه ها رو گوش کنم.از کجا؟ چ جوری؟
راهنماییم کنید لطفن.
سپاسگذارم
سلام عزیزم...
لینک دکلمه فایل زیپ شدش در ابتدای تاپیک قرار داده شده که من بازم همینجا برات میذارم..

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/fileupload.gif دانلود فایل زیپ دکلمه های مسابقه شماره 2

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دکلمه ی D از سری دوم باز نشد

متن شماره ی 2: دکلمه ی B
دکلمه ی A

متن شماره ی 1: دکلمه ی 2
دکلمه ی 3

این دوستان صدا های دلنشینی داشتن و کلمات رو هم واضح ادا میکردن
با تشکر

سلام شیلا جون ..
دکلمه d تست شد .درسته .فقط توی محیط جت ادیو نمیخونه ..

اما نظرات من طبق روال جدید نظر سنجی :

دکلمه شماره 1 :
1- دلکمه 002
2- دکلمه 003

دکلمه شماره 2:
1- دلکمه B
2- دکلمه C

باز هم از همه دوستان سپاس گذارم .
امیدوارم هر جا هستید موفق و شاد باشید .:gol:

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه تعداد دانلود داریم اونوقت کلا تعداد افرادی که رای دادن بعید میدونم به ده نفر برسه..
اگر رای ای به من داده شده برای من شمارش نکنید..من از این مسابقه خارج میشم..

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
بنظر من متن شماره 2 فایل Aاز همه بهتر بود.
فایل دی باز میشه اما فکر کنم مشکل داره چون هی استاپ میکنه و قطع و وصل میشه.
همه شون البته زیبا بودن.
موفق باشید.

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
این همه تعداد دانلود داریم اونوقت کلا تعداد افرادی که رای دادن بعید میدونم به ده نفر برسه..
اگر رای ای به من داده شده برای من شمارش نکنید..من از این مسابقه خارج میشم..

علی جان، یکی از چیز هایی که من بهش رسیدم اینه که بچه ها وقت نمی ذارن برای کار های اینجوری، مثلا اگر عکس باشه میان و نظر میدند، این قضیه رو هم من توی یک سایت تخصصی ساز و آواز و دکلمه هم دیدم. پس قضیه ریشه ای تر از این حرفاست:D

دوستان عزیزی که زحمت کشیدند و لطف کردن و کار رو گوش کردن، واقعا ازشون ممنونم. چرا که وقت بذاری دانلود کنی، بیای گوش کنی و نظرت رو بدی و نقد کنی کار کمی نیست ولو تعدادشون کم باشه:gol:
از طرفی انشاءالله نقد تخصصی در حد خودمون میگذاریم که روز به روز بهتر بشیم. مهم اینکه مهندس fati24 و احسان عزیز و ahoo_fr گرامی همت کردند، شما هم که هم صدات خوبه هم یه چیزایی از ما بیشتر بلدی، همین خودمون، اشکال های کار همدیگه رو بگیریم خودش غنیمته

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی جان، یکی از چیز هایی که من بهش رسیدم اینه که بچه ها وقت نمی ذارن برای کار های اینجوری، مثلا اگر عکس باشه میان و نظر میدند، این قضیه رو هم من توی یک سایت تخصصی ساز و آواز و دکلمه هم دیدم. پس قضیه ریشه ای تر از این حرفاست:D

دوستان عزیزی که زحمت کشیدند و لطف کردن و کار رو گوش کردن، واقعا ازشون ممنونم. چرا که وقت بذاری دانلود کنی، بیای گوش کنی و نظرت رو بدی و نقد کنی کار کمی نیست ولو تعدادشون کم باشه:gol:
از طرفی انشاءالله نقد تخصصی در حد خودمون میگذاریم که روز به روز بهتر بشیم. مهم اینکه مهندس fati24 و احسان عزیز و ahoo_fr گرامی همت کردند، شما هم که هم صدات خوبه هم یه چیزایی از ما بیشتر بلدی، همین خودمون، اشکال های کار همدیگه رو بگیریم خودش غنیمته
عزیزی شما برادر..
چی بگم والا..
چشم

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شیلا جون ..
دکلمه d تست شد .درسته .فقط توی محیط جت ادیو نمیخونه ..

اما نظرات من طبق روال جدید نظر سنجی :

دکلمه شماره 1 :
1- دلکمه 002
2- دکلمه 003

دکلمه شماره 2:
1- دلکمه B
2- دکلمه C

باز هم از همه دوستان سپاس گذارم .
امیدوارم هر جا هستید موفق و شاد باشید .:gol:

ممنون بله با کا ام پلیر تونستم گوش بدم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
انتخاب آثار

انتخاب آثار

سلام. انتخاب های من
A
001
C
002

است.

به دلیل ضیق وقت نمی تونم در خصوص انتخاب هام توضیح بیشتری بدهم، جز چند نکته ای که در ادامه بیان می کنم:
1. تاثیرپذیری اثر رو به ذهن من ابلاغ کرد!
2. محتوای اثر رو لمس کردم.
3. و مهمترین نکته ای که دوست دارم بهش اشاره کنم اینکه از شنیدن این دکلمه ها لذت بردم.

در ادامه این توضیح رو اضافه کنم که در انتهای مسابقه بحث به چالش کشیدن آثار رو داریم و یا دارم. دوستان منتقد تشریف فرما بشند و انتقادها و پیشنهادهای کلی شون به هر اثر رو بیان کنند. همچنین با همکاری مهندس olel_albab و همچنین اگر دوستان دیگری هم با این مقوله آگاهی لازم رو دارند قصد داریم که شما رو با نحوه ی نقد کردن آثار موسیقایی بیشتر آشنا کنیم.
از تمام شرکت کنندگان در مسابقه کمال تشکر رو دارم و از آثار همه ی دستان لذت بردم.
موفق و پیروز باشید.:gol:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دوستانی که حس و صدای زیباشونو با ما شریک کردن

از سری اول

2...صدا و فن بیان خوبی داشتند ، برخوردشون با شعر مناسب بود...در کل دکلمه زیبایــــی بود .
1

از سری دوم

c...مکث و ریتم مناسبی داشتند . صداشون کشش خاصی داشت و به دل مینشست .
b

همگی ممنون :gol:

توضیحات ویرایش خواهد شد به علت ...

بالا