مجرد موندن یه انتخابه یا . . . .

پیر بابا

عضو جدید
سلام
با خودم فکر میکردم که چند در صد جوونا ممکنه انتخاب بکنند که مجرد بمونن. یعنی علتش چی میتونه باشه؟
خیلی هام جفت مناسب خودشونو نمیتونن انتخاب بکنند و مجرد میمونن.
اما آخرش خیلی هاشونم ازدواج میکنند. ولی نه به میل خویش.
دوستان گلم نظر خودشون در این مورد بفرمایند این مسئله رو همینجا به نتیجه میرسونیم. پس اگه ممکنه نظراتتونو جهت روشن شدن قضیه بگید. مرسی

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس خودش تنهایی رو انتخاب نمیکنه چون اصولا انسان تنهایی رو دوست نداره مگر اینکه یه مشکلی داشته باشه و یا به کسی که دوست داشته نرسیده وترجیح می ده تنها باشه البته نظره شخصیه منه.حالا یه سوال چرا هنوز خیلیا دوست دارن به سبکه سنتی ازدواج کنن با اینکه تو جامعه امروز اکثره دخترا و پسرها رابطه های دوستی طولانی دارن؟شاید همین تناقضه بین عقایدی که برای انتخابه دوست و انتخابه همسر داریم باعث ازدواج نکردن یا طلاق می شه.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجرد موندن همیشه یک انتخاب نیست
ازدواج گاهی به دلیل شرایط خاص مثل تحصیل، کار، وضعیت مالی و ... به عقب میفته،
گاهی هم به دلیل اینکه افراد شخص مورد نظرشون رو دیر پیدا می کنن
البته گاهی هم آدم خودشو آماده ازدواج نمی دونه

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم هیچ کس دوس نداره تنها زندگی کنه.
خیلی وقتا مجبور میشیم که تنها باشیم.
برای دخترا که دلیلش معلومه باید منتظر باشن تا یه نفر ازشون خواستگاری کنه ولی برای پسرارو نمیدونم.
شاید دختر و پسرا دلشون به دوستی هاشون خوشه به عبارتی سرگرم هستن.البته این فقط یه نظر شخصی.

Schneider

مدیر بازنشسته
من فکر میکنم هیچ کس دوس نداره تنها زندگی کنه.
خیلی وقتا مجبور میشیم که تنها باشیم.
برای دخترا که دلیلش معلومه باید منتظر باشن تا یه نفر ازشون خواستگاری کنه ولی برای پسرارو نمیدونم.
شاید دختر و پسرا دلشون به دوستی هاشون خوشه به عبارتی سرگرم هستن.البته این فقط یه نظر شخصی.
ای بابا
چه خوشی
case خوب نیست
ما هم که ایده آل گرا:D

fatima memar

عضو جدید
گاهی وقتا ادما مجردی ر وبه بعضی قید و بندهای متاهلی ترجیه میدن واقعا کی میتونه تشخیص بده انتخابش درسته یا نه من از ازدواج ترس دارم نه که ازدواج ترسناکه نه ازینکه انتخابم اشتباه باشه ولی اونی که میخواستم باشه نباشه من کار رو به ازدواج ترجیح میدم

sajad_strant

عضو جدید
من كه جفت خودم رو تقريباً پيدا كرده ام و مترصد اينم كه برم سركار و با هم ازدواج كنيم.صاحب بچه بشم و زندگي خوبي رو تا موقع مرگ داشته باشم.
اگه اين مشكلات مانند بيكاري نباشه همه متاهل ميشن چون دير و زود داره اما سوخت و سوز نداره

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها خودشون ترجیح میدن مجرد باشن تنهایی و خلوتشون رو دوست داره
ما یه اشنا داشتیم مامانش تو 50سالگی زنش داد ولی هنوز به یه سال نکشیده بود تمام شد

Sarp

مدیر بازنشسته
گاها هم ممکنه همه چی فراهم باشه (کار و پول و تحصیل و روحیه و . . )
ولی باز مجبوری به تجرد تن بدی

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این شرایطی که اکثر زوجای جوون دارن همه اکثر ا" ناراضی
آدم میمونه چکار کنه
ازدواج کنه یا نه
ولی من که خودم تا وقتی کیس مورد نظرم رو پیدانکنم به هیچ عنوان تن به ازدواج نمیدم
حالا همه بزار بگن ترشیده مهم نیس
شایدم چون الان همچین سنی داریم میگیم
نمی دونم چی بگم
فعلا"
شما بگین ؟

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاها هم ممکنه همه چی فراهم باشه (کار و پول و تحصیل و روحیه و . . )
ولی باز مجبوری به تجرد تن بدی
مثلا به چه دلیل؟ اگه نخوای یه حرفی ولی مجیبور باشی ... ؟!
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
مثلا به چه دلیل؟ اگه نخوای یه حرفی ولی مجیبور باشی ... ؟!
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

منظورم خودم بودم

نه نمیشه توضیح بدمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر شرایط مناسب برای جوونها باشه بعید میدونم کسی با اراده خودش تجرد رو انتخاب کنه، اما آقایون با توجه به اوضاع کار و خونه و پول و یارانه و ..... و خانم ها به دلیل کمتر شدن مردای خوب و سالم و چشم پاک و آقا (گفتم کمتر شدن که به آقایون برنخوره دور از جون آقایون این تالار) ممکنه تنهایی رو به ریسک ازدواج ترجیح بدن.
اما امیدوارم همه فرد مناسبشون رو پیدا کنند، خودشونم پیدا کنن نه ماماناشون، و همه با عشق ازدواج کنن.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن کسانی که ازدواج نکرده اند دو دسته هستند
1- خانمهایی که موفق نشدند ازدواج کنند
2- آقایونی که موفق شدند ازدواج نکنند

devil may cry

عضو جدید
یکی از دلایلش اینده نگری جوانهاست:smile:;در ابتدا 2 نفر که ازدواج میکنند میشینند اونقدر حرف میزنند که حوصلشون سر میره بعد به فکر بچه دار شدن میوفتن بعد از بچه دار شدن باید تمام اعصاب و هزینه و زمان خود رو صرف بچه کنند و عملا برده بچه میشند زمانی که بچه دار میشند برای اینکه بچه دار شدنشون رو توجیه کنند میگند زمان پیری کمکمون میکنه ولی خودشون هم میدونند که در جامعه امروز همین که یک نفر وابسته به والدینش نباشه کار بزرگ و مشکلی هست چه برسه به اینکه بخواد به والدینش کمک کنه در واقع بچه دار میشند تا حوصلشون سر نره و وسیله تفریح و سرگرمی داشته باشند:smile: بعد از بچه دار شدن هم دیگه خانومها احساس امنیت میکنند که دیگه همسرشون طلاقشون نمیده و از اینجا به بعد واقیتها و مشکلات زندگی مشترک مثل اجاره خونه و مدرسه بچه و ... خودش رو به خوبی به اقایون نشون میده:confused: و عملا والدین هیچ اعصاب و زمان و پولی برای کارهای روزمره و.... ندارند و خودشون رو وقف فرزندشون میکنند تا از دنیا برند:smile:نتیجه اخلاقی:ازدواج نکنید و حقوق و پولهای خودتون رو خرج خودتون و نیازهای خودتون کنید و در زندگی فقط مسول زندگی خودتون باشید:smile:پیشنهاد: این هست که یک خونه و یک عدد کنسول بازی با یک تلویزیون led و یک ماشین بخرید و زندگیتون رو کنید یه مقدار پول هم برای زمان میانسالی و پیری پس انداز کنید که در این زمان پرستار بگیرید به این شکل منت هیچ فردی مثل فرزندتون و یا خانوادتون هم روی دوشتون نیست:smile:زمانی که بدون وزنه متصل به پا به سختی میشه شنا کرد لزومی به اتصال وزنه نیست

لیلا مندلیف

عضو جدید
اگه یه پسر پاک,روشنفکر,با شخصیت,مهربان,با ایمان(البته باطنی نه ظاهری),با عرضه ,تحصیلکرده پیدا بشه(که نمیشه)ازدواج میکنم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که انتخاب اگاهانه و از سر تصمیم شخصی هست

پیر بابا

عضو جدید
اگه یه پسر پاک,روشنفکر,با شخصیت,مهربان,با ایمان(البته باطنی نه ظاهری),با عرضه ,تحصیلکرده پیدا بشه(که نمیشه)ازدواج میکنم

دیگه چی؟ نه خواهش میکنم بازم ازدواج نکن. کیه که با همچین موجود افسانه ای ازدواج نکنه.

saha saviz

عضو جدید
سلام
با خودم فکر میکردم که چند در صد جوونا ممکنه انتخاب بکنند که مجرد بمونن. یعنی علتش چی میتونه باشه؟
خیلی هام جفت مناسب خودشونو نمیتونن انتخاب بکنند و مجرد میمونن.
اما آخرش خیلی هاشونم ازدواج میکنند. ولی نه به میل خویش.
دوستان گلم نظر خودشون در این مورد بفرمایند این مسئله رو همینجا به نتیجه میرسونیم. پس اگه ممکنه نظراتتونو جهت روشن شدن قضیه بگید. مرسی
,والا همون بهتر ادم مجرد بمون خانه باباش با این جونهای بی هویت بی شخصیت بی اصالت بی .......دیگه بازم بگم مگر اینکه دیگه یه کیس خاص باشه وگرنه بی فایدهاست
:surprised:

پیر بابا

عضو جدید
,والا همون بهتر ادم مجرد بمون خانه باباش با این جونهای بی هویت بی شخصیت بی اصالت بی .......دیگه بازم بگم مگر اینکه دیگه یه کیس خاص باشه وگرنه بی فایدهاست
:surprised:

خوبشونم هست. باید منتظر سرنوشت و قسمت هم بود. من که امیدوارم همه جوونا خوشبخت بشن. یکمم دست خود انسانه که به خودش کمک کنه که نارضایتی ها کمتر بشه و زندگی شادی داشته باشه.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز

يه همچين كيسي بود ميگفت هاله اينكه من نميام خواستگاريت نه اينكه مشكل از تو باشه ها نه!!!!!!!!!مشكل از منه!بايد ده سال ديگه درس بوخونم!ده سال ديگه من سي و دو سالمه!اخه من به اين چي بگم؟!همه ي اين خصوصياتي كه تو گفتي رو هم داره!اصلا هم افسانه اي نيست!

mohamadi_m

عضو جدید
سلام
چه انتخابي عزيز
اجباريه
كيس مناسبي پيدا نميشه، يه ذره مناسب هم كه پيدا ميشه توقعات خانواده طبق طبق
آدم پشيمان ميشه از كرده خودش
ميگه صد رحمت به مجردي