مامان، اجازه هست ابروهامو بر دارم؟نه

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من خودم چندشم میشه وقتی پسری با این وضع رو میبینم
ولی یه سوال دارم از خانمها
بیشتر خانمها در اینجا میگن ما هم از این کار پسرها بدمون میاد.ولی تا جایی که من دیدم در عمل عکس اینه.
یعنی خانمها بیشتر به سمت همین پسرا کشش دارن
من بارها دیدم حتی تو یونی دختره واسه دوس پسرش تو یه جای خلوت داشته ابرو هاشو با موچین تمیز میکرده.حالا ما کدومو باور کنیم؟

دوست من همون طور که همه ی پسرا ابرو بر نمیدارن همه ی دخترا هم جذب همچین پسرایی نمیشند واکثر دخترای خوب از همچین مردایی متنفرند و یه عده ی خیلی کمی هستند که جذب این پسرا میشند.دقت کن چه دخترایی جذب همچین پسرایی میشند بعد خودت جوابتو میگیری.

ehsan_l

عضو جدید
وای خدا یعنی اینا حرف های یه پسر بود!!!:eek:
من که باورم نمیشه:surprised:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:...

همیشه هر جا باید یه عده نخاله باشن که بخوان ابراز وجود کنن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونید چیه بچه جواب این تاپیک ها از روز هم روشنه و همه بدون برو برگرد می دونن چی درسته چی غلط ولی بعضی ها می خوان وجدانشونو نادیده بگیرن و بیان یه جواب هایی بدن تا خودی نشون داده باشن

من دوستایی داشتم که زیر ابرو بر می داشتن یا اصلا خلاف سنگین تر از این حرفا که پیش خودت می گی اینا هیچی حالیشون نیست ولی وقتی باهاشون صحبت می کنی می بینی که پیش وجدان خودشون از کاراشون پشیمونن ولی به علت یه سری عقده های درونی دست به کارهای خلاف عرف می زنن

ما که از خدا می خواییم به راه راست هدایتشون کنه

Raana joon

عضو جدید
وااای خدا چقد خندیدم....خدایش خیلی با حال بود راستی مگه پسرا از مامانشونم اجازه میگیرن؟بابا مثبت

Paydar91

کاربر ممتاز
:biggrin:...

همیشه هر جا باید یه عده نخاله باشن که بخوان ابراز وجود کنن

بر بی ادبان شرم باد.
من فقط نظرمو گفتم وهیچ قصدی نداشتم این شمایی که همه را به کیش خود پنداری.متاسفم جایی که ادب جا نداره ولش کن.... .
علم و ادب بهای جان توست پس در اموختن ان دو کوشا باش و هر چه بر علم و ادبت افزوده گردد قدر و ارزشت بیش تر میشود.(حضرت علی(ع))

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر بی ادبان شرم باد.
من فقط نظرمو گفتم وهیچ قصدی نداشتم این شمایی که همه را به کیش خود پنداری.متاسفم جایی که ادب جا نداره ولش کن.... .
علم و ادب بهای جان توست پس در اموختن ان دو کوشا باش و هر چه بر علم و ادبت افزوده گردد قدر و ارزشت بیش تر میشود.(حضرت علی(ع))

:surprised::eek:داداش حاله شما خوبه . شما دچار توهم شدید کی با شما بود اومدی به خودت گرفتی جواب شما اتفاقا معقول و منطقی بود من روی سخنم با کسایی بود که میان اینجا عقده هاشونو نشون بدن

Paydar91

کاربر ممتاز
:surprised::eek:داداش حاله شما خوبه . شما دچار توهم شدید کی با شما بود اومدی به خودت گرفتی جواب شما اتفاقا معقول و منطقی بود من روی سخنم با کسایی بود که میان اینجا عقده هاشونو نشون بدن

جدی میگی؟شرمنده من فکر کردم با من بودی......................فقط میتونم بگم شما به بزرگی خودت ببخش.
ولی منظورت با کی بود/؟؟؟؟؟؟کدوم عقده؟؟؟؟میشه بهم بگی ؟؟؟

sade_messi

عضو جدید
ولی خوب پسرا راحتنا ...من که اجازه نمیگیرم...میگم مامان خوشگلم میگه اره پسرم خیلی خوشگله مواظب باش دخترا نگیرنتا.....:biggrin::biggrin:

نميخواد نگران اين باشي كه دخترا بگيرنت اگه واقعا همچين شرايطي داري شك نكن پسرا قبل از اينكه دخترا بگيرنت ميگيرنت مثل شير.

afn741

عضو جدید
ولی خوب پسرا راحتنا ...من که اجازه نمیگیرم...میگم مامان خوشگلم میگه اره پسرم خیلی خوشگله مواظب باش دخترا نگیرنتا.....:biggrin::biggrin:

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله farzad26http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
نميخواد نگران اين باشي كه دخترا بگيرنت اگه واقعا همچين شرايطي داري شك نكن پسرا قبل از اينكه دخترا بگيرنت ميگيرنت مثل شير.

ظاهرا" تو محله شون پسر ندارن وگرنه فرصت نمیکرد چیزی بنویسه پسر جون بیا محله شیرها .

B A H A R E*

عضو جدید
مامان، اجازه هست ابروهامو بر دارم؟
-مامان: نه
-مامان، اجازه هست موهامو زیتونی کنم؟
-مامان، اجازه هست تونیک صورتی بپوشم؟
...-مامان: نه

-مامان، اجازه هست مثل باربی آرایش کنم؟
-مامااااان یعنی چی من 18 سالم شده ها
.
.
.
-مامان: اَاّه سیاوش، خفه میشی یا خفت کنم........
خیلی زشته این کارا یعنی چی!!! من از پسراسس هم که ریشتشونو ار ته ته میزنن و سفید میشن شکل گلابی میشن بدم میاد!باید یه فرقی با ما داشته باشن یا نه؟ نمیگم ریش بزارن سه متر ولی خب خیلی هم تز ته نزنن زشته خووووووووو!!!!
بعضی پسرا یه کم دست ببرن به ابروهاشون بد نیست!نه که هشتش کنه هاااااااااااااااااا نه!فقط یکم مرتب بشه!از نظر من خوبه!اونایی که خیلی ابرو های پری دارن!
کار خدام بر عکسه ها ما که دختریم ابرو هلمون کمه تازه پس فردام که از......و بچه و اینا دیگه همینم میریزه!!! عوض ماها این مردا و پسرا ابرو های پهن و پر و......تازه نه زایمانی نه هیچی!!!

sade_messi

عضو جدید
خیلی زشته این کارا یعنی چی!!! من از پسراسس هم که ریشتشونو ار ته ته میزنن و سفید میشن شکل گلابی میشن بدم میاد!باید یه فرقی با ما داشته باشن یا نه؟ نمیگم ریش بزارن سه متر ولی خب خیلی هم تز ته نزنن زشته خووووووووو!!!!
بعضی پسرا یه کم دست ببرن به ابروهاشون بد نیست!نه که هشتش کنه هاااااااااااااااااا نه!فقط یکم مرتب بشه!از نظر من خوبه!اونایی که خیلی ابرو های پری دارن!
کار خدام بر عکسه ها ما که دختریم ابرو هلمون کمه تازه پس فردام که از......و بچه و اینا دیگه همینم میریزه!!! عوض ماها این مردا و پسرا ابرو های پهن و پر و......تازه نه زایمانی نه هیچی!!!

خوب ديگه چيزي نميخاي.ابروهاتون كم نيست ازبس اكثر دختراي ايروني عقده آرايش كردنو زير ابرو برداشتن دارن كه از همون بچگي اينقد ابروهاشونو برميدارن كه ابروشون پشيمون ميشه ديگه دربياد.
ديگه همينو كم داشتيم كه بخوايم زايمانم كنيم,اونوقت شما خانما ميخوايد چكار كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهاره یعنی نظراتت تو حلقم :دی