كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بذا خوش باشن ... از هفته دیگه که بازیای اصلیشون شروع میشه میخوام ببینم چیکار میکنن
آخه بردن نفت مسجد سلیمانو گسترش فولاد انقد خوشحالی داره:surprised:

گریه نکن عزیزم

مشکلی نیست
بالاخره خدا اینطورتون کرده

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد پرسپولیس زده ها اینقد که از باخت پرسپولیس خوشحال میشن از برد خودشون خوشحال نمیشن .. :biggrin:
ما با بردای خودمون خوشیم شماها با باختای ما .. همه چی پرسپولیسه و این وسط حرفی از نایب قهرمان جام شهدا نیست خخخخخ

بخند داداش بخند. واقعا هم خنده داره توی ۷ هفته ۱۰ امتیاز عقب افتادین:D
بخند داداش بخند. چونکه باخت رو این آقا قبلا مینداخته تقصیر داور امروز انداخته تقصیر خدا:D

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیسی های عزیز
آخه این مربیه که دارین حالا که به این داغونی بازی کرده باخته
میگه خواستِ خدا بود و 1000 تا دلیل بی خود میاره
این مربی حاضرِ پرسپولیسو ببرِ دسته 3 ولی بیخیال نمیشه آخه 5.5 میلیارد کم پولی نیس
.
.
.
نمیدونم چرا صمد استعفاء داده ؟؟؟
لابد برا همون مثل قدیمی که در و دیوار داره ولی دیوار خیلی دیوارِ

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لنگی ... هیس.

alireza-1991

عضو جدید
بدبختی اینه که از ترس اینکه نره شکایت کنه نمیتونن اسطورشون رو اخراج کنن :biggrin:

دایی : 2 میلیاردم رو تا قرون آخر میگیرم جلو باشگاه یتیم خونه میزنم :biggrin:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدبختی اینه که از ترس اینکه نره شکایت کنه نمیتونن اسطورشون رو اخراج کنن :biggrin:

دایی : 2 میلیاردم رو تا قرون آخر میگیرم جلو باشگاه یتیم خونه میزنم :biggrin:

همون سرداری که میگن به احترامش ما باس احترام بزاریم ؟؟؟؟ یه قردادی با این آقا بست که .... بیخیال

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جواد خیابانی :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

حالا به نحوه توضیح در مورد گل دوم تراکتور کاری نداریم
ولی کم مونده بود بگه به خدا ادینهو آب خورد

hesam72

عضو جدید
بذا خوش باشن ... از هفته دیگه که بازیای اصلیشون شروع میشه میخوام ببینم چیکار میکنن
آخه بردن نفت مسجد سلیمانو گسترش فولاد انقد خوشحالی داره:surprised:

ن ...میدونی چی خوشحالی داره !؟ اینکه استقلال تو 3 هفته بدون مدافعا اصلیش هیش گلی نمخوره و پرسپولیس تو ی بازی اونم تو ازادی اونم با مایکل اومانا :cool: 3تا گل مخوره ...شیرین!
راسی امسال قراره پرسپولیس تو اسیا هم بازی کنه؟!ما ک پارسال سوم اسیا شدیم گفتن ابروی ایرانو برده! ببینیم شما چگلی بسر ایران میزنین!؟....

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه دیدین کل بازی دیروز دست ما بود ... حامد لک فقط داشت توپو از رو خط درمیاورد
آخه ما اگه شانس داشتیم که اسممون
استقلال بود!!!!!!!!!!
در ضمن ما همون پرسپولیسی هستیم که 6 امتیاز ازمون کسر کردن بازم قهرمان شدیم
هنوز فصل تموم نشده ... فکر کنم اولین تیمی که با بردن نفت مسجد سلیمانو گسترش فولاد از الان ادعای قهرمانی میکنه
استقلاله!!!!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه دیدین کل بازی دیروز دست ما بود ... حامد لک فقط داشت توپو از رو خط درمیاورد
آخه ما اگه شانس داشتیم که اسممون استقلال بود!!!!!!!!!!در ضمن ما همون پرسپولیسی هستیم که 6 امتیاز ازمون کسر کردن بازم قهرمان شدیم
هنوز فصل تموم نشده ... فکر کنم اولین تیمی که با بردن نفت مسجد سلیمانو گسترش فولاد از الان ادعای قهرمانی میکنه
استقلاله!!!!!!
:Ph34r:
آره شما همون پرسپولیسین تا آخر فصل هم خیلی مونده.
بیخیال همه این صحبت ها

میلاد امام رضا (ع)

را هم به
پرسپولیسی های عزیز و هم به استقلالی های گرامی تبریک میگم

مرسی از تبریکت
بخاطر تبریکت امشب از خونت میگذرم:cool:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
لطفا به این پس
ت#150 توجه کنید.
تا الان پستهای حاوی این مشکل رو حذف میکردم ، از این به بعد این پست ها اخطار توهین خواهند گرفت که 4 امتیاز منفی دارد و قابل توجه دوستان که با 8 امتیاز منفی 40 روز اخراج خواهید شد!
موفق و پیروز باشید:gol:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
لطفا به این پس
ت#150 توجه کنید.
تا الان پستهای حاوی این مشکل رو حذف میکردم ، از این به بعد این پست ها اخطار توهین خواهند گرفت که 4 امتیاز منفی دارد و قابل توجه دوستان که با 8 امتیاز منفی 40 روز اخراج خواهید شد!
موفق و پیروز باشید:gol:
سلام مدیر(تبریک میگم)
منظوورتون کدوم پسته؟

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم چیزی نگم امروز ... دیدم پرسپولیسی نیستم اگه ساکت بمونم:D

همین

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پرسپولیسی ام
ولی ...
حال روز اینروزای پرسپولیس زیاد تعریفی نداره ...کاش هییت مدیره و مدیرعامل عوض بشن ...
کاش رویانیان برگرده ....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مدیر(تبریک میگم)
منظوورتون کدوم پسته؟

سلام ( ممنون )
دقیقش میشه این پست :

به درخواست کاربران هر پستی که در اون اسم تیم ها به شکل نامتعارف و تمسخر امیز نوشته بشه اعم از : کیسه و لنگ و پرسپوخیا و استق لال و پرس پول لیس و ... حذف میشه.

پ.ن: البته امکان داره پستی از زیر دستم در بره ( که میتونید لینک رو خصوصی برام بفرستید یا گزارش کنید) اما همه ی تلاشمو میکنم که دیگه اینجا شاهد توهین نباشیم :|

آخرین ویرایش:

یوکابد امامی

عضو جدید
کل کل استقلال و پرسپولیس!!!!

کل کل استقلال و پرسپولیس!!!!

با اجازه مدیریت سایت...
ی تاپیک زدم در حد لالیگا...
برای شرو فقط بچه ها بگن کیا استقلالین،کیا پرسپولیسی که بفهمیم چندچندیم...
شرووووووع شد...
اول خودم بگم که بشددددددددددددددت استتقلالیم

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بعضی وقتا آدم در برابر شعور و شخصیت بعضیا دهنش بسته میشه
صحبت از کامنت آقای حنیف عمران زاده تو صفحه اینستاگرام یک خانوم پرسپولیسیه!
خیلی جالبه که یه هوادار پرسپولیس تو اینستاگرام شخصی خودش (و نه در صفحه این بازیکن) عکس روزنامه خبر ورزشی با تصویر ایمون زائد رو گذاشته بود و بدون توهین نوشته بود یادی از قدیما که ایشون میاد یه کامنت خیلی زننده تو صفحه ایشون میذاره ...
پروفایل هم فکر نکنم فیک باشه چون وقتی روی اسمش کلیک کنید صفحه خودش با تعداد فالوئرهای بالای 60 هزار نفر باز میشه! من هیچ وقت تو پیجش نرفتم نمیرم و نخواهم رفت ولی دوستانی که رفتن تایید میکنن که آی دیه خودشه!
کاری ندارم به آبی یا قرمز بودن این بازیکن ... اگه بازیکن پرسپولیسم بود بازم من همین موضع رو در برابرش میگرفتم ...
آخه اگه یه هوادار این حرفو زده بود میگفتیم چه آدم بی شخصیتیو ازش میگذشتیم ... ولی یه فوتبالیست با این همه طرفدار چرا باید همچین حرفیو بزنه؟؟؟
یکی نیست بگه جناب عمران زاده این جور حرف زدن در شان و شخصیت یه فوتبالیست نیست اگه حرفی داری تو زمین بازی بزن!
واقعا بعضی وقتا آدم از هرچی فوتبالو فوتبالیسته بیزار میشه

hesam72

عضو جدید
خیلی جالبه که یه هوادار پرسپولیس تو اینستاگرام شخصی خودش (و نه در صفحه این بازیکن) عکس روزنامه خبر ورزشی با تصویر ایمون زائد رو گذاشته بود و بدون توهین نوشته بود یادی از قدیما که ایشون میاد یه کامنت خیلی زننده تو صفحه ایشون میذاره ...
پروفایل هم فکر نکنم فیک باشه چون وقتی روی اسمش کلیک کنید صفحه خودش با تعداد فالوئرهای بالای 60 هزار نفر باز میشه! من هیچ وقت تو پیجش نرفتم نمیرم و نخواهم رفت ولی دوستانی که رفتن تایید میکنن که آی دیه خودشه!
کاری ندارم به آبی یا قرمز بودن این بازیکن ... اگه بازیکن پرسپولیسم بود بازم من همین موضع رو در برابرش میگرفتم ...
آخه اگه یه هوادار این حرفو زده بود میگفتیم چه آدم بی شخصیتیو ازش میگذشتیم ... ولی یه فوتبالیست با این همه طرفدار چرا باید همچین حرفیو بزنه؟؟؟
یکی نیست بگه جناب عمران زاده این جور حرف زدن در شان و شخصیت یه فوتبالیست نیست اگه حرفی داری تو زمین بازی بزن!

فصل قبل فک کنم 7تا گل برا استقلال زد....بنظرت چجوری باید حرفشو تو زمین بزنه..؟!شما ک باید از حنیف بیزار باشی ..چیز عجیبی نیس!;)
بعدم شما از شخصیت فوتبالی نگو ک پیام صادقیان اسطورتونه....

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مهندس شما که از کارای پرسپولیسی ها آگاه هستی
بعد شما یه بار برو پیجِ حنیف و سایر بازیکنان استقلال ببین دوستداران تیم مردمی پرسپولیس چیا مینویسن
.
.
.
نمونش دقیقه 14:38 (البته دوباره نیاین بگین ثانیه به ثانیش چون برات مهمِ میبینیآ .... نه به این دلیل نیس به خاطر+18 که میبینم) بازی با داماش گیلان هس

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فصل قبل فک کنم 7تا گل برا استقلال زد....بنظرت چجوری باید حرفشو تو زمین بزنه..؟!شما ک باید از حنیف بیزار باشی ..چیز عجیبی نیس!;)
بعدم شما از شخصیت فوتبالی نگو ک پیام صادقیان اسطورتونه....

کی گفته ما کار پیام صادقیانو تایید میکنیم؟! اگه اعتراضیم بوده سر رای کمیته انضباطیه که ناعادلانست و راجع به همه بازیکنا یکسان نیست!
وگرنه حرکات صادقیان به هیچ عنوان قابل توجیه نیست

مهندس شما که از کارای پرسپولیسی ها آگاه هستی
بعد شما یه بار برو پیجِ حنیف و سایر بازیکنان استقلال ببین دوستداران تیم مردمی پرسپولیس چیا مینویسن
.
.
.
نمونش دقیقه 14:38 (البته دوباره نیاین بگین ثانیه به ثانیش چون برات مهمِ میبینیآ .... نه به این دلیل نیس به خاطر+18 که میبینم) بازی با داماش گیلان هس

اصلنِ اصلنِ اصلن بحث من به استقلالی بودن این آقا ربطی نداره
بله هوادارا ممکنه هزارتا حرف ناجور بزنن ولی از یه فوتبالیست آدم توقع نداره
به هر حال من امیدوارم این آی دی منسوب به ایشون نباشه

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلنِ اصلنِ اصلن بحث من به استقلالی بودن این آقا ربطی نداره
بله هوادارا ممکنه هزارتا حرف ناجور بزنن ولی از یه فوتبالیست آدم توقع نداره
به هر حال من امیدوارم این آی دی منسوب به ایشون نباشه

چرا اتفاقاً ما داریم
نمونش تو تیم رقیبمون زیادِ
داریم