كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mtazar

عضو جدید
به استقلالی های عزیز تبریک میگم ، خوب واسه تیم سیزدهم افتخاره که از قهرمان سال پیش مساوی بگیره . آفرین به امیر سرجوخه بخاطر تعویض های طلائیش ;)

اگه حساب پارسال پیارسال 3سال قبل و .... باشه که پروندتون خرابه

شما چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا؟

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا به اين اس اسي ها تبريك ميگم.جدا روي عربها رو سفيد كردن.الكي خودشونو مينداختن زمين.حالمو به هم زدن با اين ضد فوتبالشون.نديد بديدا فكر كردن يه گل زدن،بازي تموم شد،رفتن تو دفاع،اما يادشون رفته بود كه اين امير جوجو پيش امپراطور پشيزي نيست.
امپراطور ريسك ميكنه،دفاع ميكشه بيرون،حمله مياره،اينام هي دفاع ميچپونن تو زمين.
آبروي فوتبالو بردن با اين ضد فوتبال و زير توپ زدن.

پرسپوليسو عشقه

امپراطورو عشقه

mtazar

عضو جدید
از پرسپولیسیهای عزیز تقاضا دارم قبل از ورود به تالار و شروع به کل کل یه نگاه به تاریخچه بازیهای این 2 تیم بندازن بعد بیان صحبت کنیم
-------------------------------------------------

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا همگي خسته نباشين

ثانيا مثل اينكه پرسپوليسيا خيلي خوشحالن از مساوي

ثالثا منم قبول دارم بهترين بازيكن زمين علي كريمي بود البته برهاني چند موقعيت خوب رو خراب كرد وگرنه مي تونست بهترين باشه

رابعا هجب رويي دارين شماها دو سال هي عقب ميوفتين وبعدش مساوي مي كنين بازم روتون زياده واقعا پررو هستين به خدا

mtazar

عضو جدید
اولا همگي خسته نباشين

ثانيا مثل اينكه پرسپوليسيا خيلي خوشحالن از مساوي

ثالثا منم قبول دارم بهترين بازيكن زمين علي كريمي بود البته برهاني چند موقعيت خوب رو خراب كرد وگرنه مي تونست بهترين باشه

رابعا هجب رويي دارين شماها دو سال هي عقب ميوفتين وبعدش مساوي مي كنين بازم روتون زياده واقعا پررو هستين به خدا

یکی پیدا شد با من هم عقیده شه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته ما کم اوردیم
الان که من اومدم دقیقه 78 بازیه
پرسپولیس فقط داره حمله میکنه
استق لال رفته تو دفاع
اخه اینم شد بازی
11 نفر تو دروازه ان
مسخرست
پرسپولیس داره عالی بازی میکنه
احتمالا گل میزنه
اگه نزد هم مهم نیست
پرسپولیس قهرمان میشه

اين يه نمونه پررويي كه در مورد لنگيا صادقه قبل از گل داشت مي گفت نتيجه مهم نيست نوع بازي مهمه!!!:biggrin:
استقلال با سيستم 1-2-1-6 بعد از گلش دفاع مي كرد و اين كاملا منطقيه يه كم به بازي هاي خارجي نگاه كنين تو بازي حساس تيمي كه جلو ميوفته معمولا خود به خود ميره تو دفاع بازي ميلان - اينتر رو ديدين؟؟؟

گل...گل
ایول علی کریمی
ایول
بابا پرسپولیس اخرشه
اخجوووووووووووووووون:heart:

چه خوشحاله اين از مساوي كردن!!!

خداییش فرق 2 تا مربی رو ببینین
اون اکبرپور رو کشید بیرون تیمشو خراب کرد
این یکی منصوری رو اورد که سانتر گل رو کرد و پتروویچ هم که دیگه مشخصه ترکوندتون

انتظار داشتي قرباني رو بكشه بيرون و عليزاده رو بذاره داخل وقتي جلو هست؟؟؟قلعه نوعي بازي تيمش رو تو نيمه اول نشون داد كاش لااقل يه كم انصاف داشتين و مي گفتين كه نيمه اول استقلال بهتر بود خيلي هم بهتر بود كاش برهاني يه كم دقت مي كرد

در ضمن همونطور كه گفتي پتروويچ عالي بود و اين نشون ميده مربي شما جرات اينو نداشت كه نيكبخت رو بنشونه رو نيمكت واسه همين پتروويچ رو نشوند رو نيمكت

واقعا استقلالی ها شانس آوردند خدا به خاطر عید فطر بهتون رحم کرد .

اره رحم كرد اخه شما جلو بودين خدا يه رحمي كرد و دقيقه 80 ما گل زديم يه كم به اين حرفت دقت كن ما جلو بوديم و شما مساوي كردينا

استقلالیه چیه ؟ چرا ساکت شدین؟
حق کی بود ببره؟
خب ما که کاری به 60 و خرده ای درصد تصاحب تیممون نداریم
اون طبیعیه:biggrin:

آرژانتين تو جام جهاني 73 به 27 تو تصاحب توپ برتر بود ولي باخت
محصص حرف خيلي خوبي زد ولي شما فكر كنم اون موقع داشتين اينجا از تساوي خوشحالي مي كردين محصص گفت درصد مالكيت توپ هيچ دليلي نميشه واسه بازي برتر يه تيم مي تونه با نتيجه پرگل پيروز بشه و درصد مالكيت كمتري داشته باشه

****خداییش کسی هست که مخالف این باشه که کریمی بهترین بازیکن زمین بود؟****

من موافقم البته برهاني مي تونست از اون همه موقعيت يكي رو بزنه و بهترين بشه
ولي كريمي هم گل زد هم هر وقت توپ رو داشت چند مدافع استقلال رو مشغول خودش كرد و كلا باعث عدم نفوذ دفاع كنار استقلال شد

:w25::w25::w25::w25: رو رو برم اصلا بازی رو نگاه کردی ؟ استقلال تو کل بازی 2 شوت زد :biggrin::biggrin: پرسپولیس 10 کرنر زد استقلال 1 :D:D در صد مالکیت استقلال هم 39 درصد بود شما که بازی رو ندیدی :):) می تونی زنگ بزنی سروش سیما برات فیلم بازی رو بیارن بعد که نگاه کردی بیا اینجا نظر بده

شما بازي رو نگاه كردي موقعيت گل رو چرا نگفتي چون تو اون فقط 7 به 6 جلو بودين؟؟؟كارت زرد رو هم مي گفتي آخه تو اونم جلو بودي يه نمونه بارز يه طرفه حرف زدن رو ببينيد

ببين عزيز من موقعيت گل تو نيمه اول 4 به 4 فكر مي كنم مساوي بود و در نيمه دوم برهاني گل زد و شد 5 به 4 و شما تو اين بازي طوفاني(بكش زيرش) كه ازش دم مي زنيد فقط دو موقعيت ساختين كه يكيش گل شد و استقلال هم يه موقعيت برهاني خراب كرد و يه موقعيت هم يدالله اكبري(كه البته اينو نمي دونم چرا تو موقعيت حساب نكردن فكر كنم چون بد زد)
يه چيزم محض اطلاع شما شوت جزو موقعيت گل بحساب نمياد

شما كه طوفاني بازي كرديد فقط دو موقعيت داشتي اين يعني استقلال عالي دفاع كرد

این است پرسپولیس:gol:

یه دونه گل .... دوتا تیردروازه

برید خدارو شکر کنید دیر گل خوردید وگرنه کارتون تموم بود

شما تو محل كه بازي مي كنين تير دروازه رو هم گل حساب مي كنين؟؟؟:biggrin:

اگه کاشته گل شده بود ..... الان قیافتون دیدن داشت ....

اونوقت بدون اکبرپور و جباری ..........گند زد رفت اقااااااااا

اگه برهاني موقعيتاش رو گل مي كرد
اگه دو تا مدافع استقلال (موقع گلتون رو مي گم) جاي رفتن تو دروازه كريمي رو مي گرفتن
قيافه شما چي ميشد؟؟؟

پرسپولیس چه میکند...................................

هيچي بابا

براي سومين بار بازي مساوي رو قطبي مساوي مي كند

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر مي كنم فكر مي كنم روي برهاني پنالتي كرد واعظي
يه تك به تك برهاني هم دقايق اول اشتباها آفسايد شد

البته مهم نيست گذشت ديگه تموم شد

reza08

کاربر فعال
کل کل تا دربی بعد قرمز و آبی

کل کل تا دربی بعد قرمز و آبی

از همین حالا تا پایان نیمه اول دربی بعدی وقت دارین نظرات خودتون وپیشبینی خودتون را اینجا قرار بدهید;););)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله الان نصير زاده هم هر دو اينا رو تاييد كرد ضمنا گفت پيروز قرباني هم مي تونست اخراج بشه خلاصه بازم خوردين حق مارو يه آبم روش عيبي نداره بازم بگين داوري به نفع ماست!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم فکر میکنم تموم شد اما به سود شما
خوش به حالتون
بازی رو ما میکنیم شما گل میزنین

اين حرف رو وقتي اعتقاد داشتي يه پنالتي تو بازي با مس واسه شما نگرفته هم مي زدي؟؟؟شما واسه يه پنالتي تو بازي با مس زمين و آسمان رو بهم ريختين حالا ما نكنيم؟؟؟چرا هيچ كس نيست حق مارو بگيره واسه اون پنالتي پرسپوليس تلويزيون يه هفته عزاي عمومي بود ولي الان هيشكي به هيشكي

چراااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sheikh.m737

عضو جدید
استقلال

استقلال

همچنان سروري و آقايي استقلال رو بر تمام تيمهاي ايران بر عموم مردم قرمز و آبي تبريك عرض ميكنيم. و در مورد اشتباهات داور عرب كه گويا سر و سري با هدايتي داشته(مثل حواله 206) از استقلاليهاي بزرگوار قط شرمساريم.
كميته داوران فدراسيون فوتبال.
:biggrin::D:biggrin::D:biggrin::D:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين حرف رو وقتي اعتقاد داشتي يه پنالتي تو بازي با مس واسه شما نگرفته هم مي زدي؟؟؟شما واسه يه پنالتي تو بازي با مس زمين و آسمان رو بهم ريختين حالا ما نكنيم؟؟؟چرا هيچ كس نيست حق مارو بگيره واسه اون پنالتي پرسپوليس تلويزيون يه هفته عزاي عمومي بود ولي الان هيشكي به هيشكي

چراااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه ما هم تو این بازی پنالتی داشتیم اعتراض واسه چی دیگه

بخاطر اینکههههههههههه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو تو همه تاپیکها مینویسم تا همه استقلالی ها ببینن ودیگه اینقدر قد قد نکنن .
فقط نباید به صحبتهای یه کارشناس گوش کرد . اگه اینطوره خوب دکتر سیار همه گفت که اون صحنه کرنر که بازیکن استقلال با دست کوبید تو صورت بازیکن پرسپولیس هم خطای پنالتی بود و اخراج مدافع یا اون صحنه خطا روی کریم باقری توی محوطه جریمه ویا حرکت هندبالی پروز قربانی هم اخراج داشت، بنابراین نباید فقط صحبتهای یه کارشناس رو ملاک قرار داد باید دید که جمیع کارشناسان چی میگن . شما الان دارید چوب اشتباهات مربیتون رو می خورید ، اگه امیر فقط 10% جرات قطبی رو داشت شما الان برنده بودید ، پس برید به مربیتون حرف بزنید نه به داور ، در آخر هم باید بگم که داوری افتضاح بود چه به ضرر استقلال چه به ضرر پرسپولیس . :mad:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين يه نمونه پررويي كه در مورد لنگيا صادقه قبل از گل داشت مي گفت نتيجه مهم نيست نوع بازي مهمه!!!:biggrin:
استقلال با سيستم 1-2-1-6 بعد از گلش دفاع مي كرد و اين كاملا منطقيه يه كم به بازي هاي خارجي نگاه كنين تو بازي حساس تيمي كه جلو ميوفته معمولا خود به خود ميره تو دفاع بازي ميلان - اينتر رو ديدين؟؟؟

چه خوشحاله اين از مساوي كردن!!!

جناب افشین خان..من هنوزم معتقدم که کیفیت بازی مهمتر از نتیجه بازیه...به خاطر همینم گفتم که اگه ببازه هم مهم نیست چون داره عالی بازی میکنه...هرچند که تابلو بودنتیجه عوض میشه...توقع نداشتی که وقتی گل زدیم گریه کنم...
تو از کجاش نتیجه گرفتی که من بعد از گل گفتم نتیجه مهمه و زدم زیر حرفم

بعدشم قبول دارم که تیم بعد از گلی که میزنه و بازیو میبره میره تو لاک دفاعی..ولی فکر نمیکردم 11 نفر برن تو دروازه....
وقت تلف کردن طالبلو هم که محشر بود...فکر کنم دوره دیده واسه اینکار

خوشحال شدم چون میدونستم با این گل روحیه تیممون بیشتر میشه و مطمئنن گل دومم میزنیم
ولی خب شانس اوردین وقت بازی تموم شد...یه جورایی خدا بهتون رحم کرد

واقعا پرسپولیس محشر بود...اگه اون گل الکی رو ارش برهانی گل نکرده بود یه 10 ...20 تایی میزدیم;)

Qomri

عضو جدید
جناب افشین خان..من هنوزم معتقدم که کیفیت بازی مهمتر از نتیجه بازیه...به خاطر همینم گفتم که اگه ببازه هم مهم نیست چون داره عالی بازی میکنه...هرچند که تابلو بودنتیجه عوض میشه...توقع نداشتی که وقتی گل زدیم گریه کنم...
تو از کجاش نتیجه گرفتی که من بعد از گل گفتم نتیجه مهمه و زدم زیر حرفم

بعدشم قبول دارم که تیم بعد از گلی که میزنه و بازیو میبره میره تو لاک دفاعی..ولی فکر نمیکردم 11 نفر برن تو دروازه....
وقت تلف کردن طالبلو هم که محشر بود...فکر کنم دوره دیده واسه اینکار

خوشحال شدم چون میدونستم با این گل روحیه تیممون بیشتر میشه و مطمئنن گل دومم میزنیم
ولی خب شانس اوردین وقت بازی تموم شد...یه جورایی خدا بهتون رحم کرد

واقعا پرسپولیس محشر بود...اگه اون گل الکی رو ارش برهانی گل نکرده بود یه 10 ...20 تایی میزدیم حسین یار : 30 ... 40 ... 50....60 ...70...:biggrin:;)

بی خیال بابا ش و ر ا ی ا م ن ی ت ش ه ر مگه میذاره این بازی برنده داشته باشه که شما خودتونو اذیت می کنید این ما بودیم که بازی داده شدیم:cool:

اشتباه داوري تو دربي؛بخشش هرگز
پنالتي استقلال چي ميشه؟؟؟حق ما چي ميشه؟؟؟ واسه پرسپولس(اونم با مس) يه هفته عزاي عمومي تو تلويزيون بود ولي ....

شگرد بازي پرسپوليس تو دربي:
بكش زيرش توپ مي خوره به كله يكي ميره تو گل!!!
:biggrin:)))))))
منظورت اخراج نکردن همینیه که عکسشو گذاشتی؟ یا پنالتی رو کریم؟

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:)))))))
منظورت اخراج نکردن همینیه که عکسشو گذاشتی؟ یا پنالتی رو کریم؟
شما اگه حرفي نداري الكي نپيچونيد پنالتي روي كريم خيلي خنديدم
يارو با دوتا دستش پاي برهاني رو گرفته داور پنالتي نميگيره

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه دفعه بعد پرسپوليس مي بره چون طرفدارهاي ميليوني داره:gol:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
كل كل فوتبالی

موقتا تاپيك كل كل آبي و قرمز اينجا باشه تا شايد يه لطفي كردن تاپيك اصلي رو باز كردن

بچه ها چون تاپيك كل كل بسته شده و من با رخصت از آقاي لطفي كه اون تاپيك رو زده بود يه تاپيك مي زنم تا كل كل رو اينجا انجام بديم لااقل اينجوري تو تاپيكاي همديگه نمي ريم اميدوارم كاري نكنيم كه تاپيك تعطيل بشه و البته اميدوارم كه اون تاپيك دوباره باز بشه و اين تاپيك به دليل تكراري بودن بسته بشه

خب بسم الله شروع مي كنيم

آخرین ویرایش:
بالا