كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

T I T A N I U M

عضو جدید
اطمینان داشته باشید که پرسپولیس قهرمانه .
شاهنامه آخرش خوشه.

بله
حتما
سالی که نکوست از بهارش پیداست
میگم پرسپولیس اگه اینطوری بره می تونه سال بعد تو لیگ آزادگان قهرمان بشه
تو آسیا هم که مثل همیشه توفیقی نداشته و نداره

farzane_f

عضو جدید
شماخوبي؟ ميزوني؟ چه جوري اين حدس رو ميزني؟ اشكالش اينه كه حتا آرزو هم نيست كه بگم بر جوانان عيب نيست.:D:biggrin::D:biggrin::D:biggrin::D
من خوبم ولی فکر کنم شما خوب نیستی!حدس چیه؟؟؟
پرسپولیس قهرمانه;)
اخرش میبینیم قهرمانی برای کی ارزو میشه:biggrin:

کربلایی

مدیر بازنشسته
بله

حتما
سالی که نکوست از بهارش پیداست
میگم پرسپولیس اگه اینطوری بره می تونه سال بعد تو لیگ آزادگان قهرمان بشه
تو آسیا هم که مثل همیشه توفیقی نداشته و نداره

شما بهتره به فکر دفاع از مقام 13 ام تون باشید، تا خدای نکرده زبونم لال دست گربه بسوزه، آخر فصل دسته اولی نشید:mad:

دو تا برد اوردید فکر کردید چی شده؟ طوری نشده با مرام، از بازی بعد باز هم همون آشه و همون کاسه، اس تق لال میبازه و پرسپولیس با قدرت قهرمان میشه;)

شش امتیاز کمم شه...........بازم قهرمان میشه:biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بهتره به فکر دفاع از مقام 13 ام تون باشید، تا خدای نکرده زبونم لال دست گربه بسوزه، آخر فصل دسته اولی نشید:mad:

دو تا برد اوردید فکر کردید چی شده؟ طوری نشده با مرام، از بازی بعد باز هم همون آشه و همون کاسه، اس تق لال میبازه و پرسپولیس با قدرت قهرمان میشه;)

شش امتیاز کمم شه...........بازم قهرمان میشه:biggrin:

شما با اين دفاع كند و افتضاحي كه دارين بايدم قهرمان بشين:biggrin::biggrin::biggrin:ما تو 4 بازي 10 امتياز گرفتيم و 14 تا گل زديم
شما نگران مقام سيزدهمي ما نباش
من اميدوارم آخر فصل محتاج اين شش امتياز نشين آخه همينطور گل بخورين خدا مي دونه چه بلايي سرتون مياد

يكي گفته بود كه بازيكناي استقلال خيلياشون دست پرورده شاغلام هستن خوبه كه خوب خودشون رو نشون دادن ولي مثل اينكه ابومسلمياي شما بد 3 كردن

sheikh.m737

عضو جدید
استقلال

استقلال

با اين دفاع سوراخشون ثابت كردن ديگه پيروزي نداريم و برا هميشه بگين همون پيسوراخي كه گفته بودم يا بگين لنگ كه به پروين هم احترامي گذاشته باشيم.
اول و آخرم نداره. از الآن معلومه كه توي آسيا از گروهش بالا نميره قهرمانيه ايرانم محاله. حالا همه فهميدن كه قطبي چرا هندونهدر بسته است.:biggrin::D:biggrin::D

sheikh.m737

عضو جدید
من خوبم ولی فکر کنم شما خوب نیستی!حدس چیه؟؟؟
پرسپولیس قهرمانه;)
اخرش میبینیم قهرمانی برای کی ارزو میشه:biggrin:
اول و آخر نداره چيزي كه عيان هست چه حاجت به بيان است؟اين دفاع لنگيا ثابت كرد اگه كريمي خودشو بكشه و حتا 3تا گل بزنه اونا بازم اينقدر سوراخشون گندستكه با اين حرفا پر نميشه. پس عيان شده كه قهرمانيتون ماليده برين مراقب باشين مثل قبلنا نرين دسته يك و دو :biggrin::D:smile::biggrin::D:smile::biggrin::D:smile:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم كه اين دو تا حرف من ثابت شد:

1. فيروز خان گفته بود اگه به منچستر باختم مسئوليتش با من

2. فيروز خان گفته بود من تو آزادي به احترما هواداران روي نيمكت مقابل استقلال نميشينم

سروش جان حالا مي بيني كه نه فيروز خان عوض شده و نه نظر من نسبت به اون

خوشحالم كه فردوسي پور هر كي رو بتونه تو كلام گير بندازه فيروز كريمي رو نمي تونه

farzane_f

عضو جدید
اول و آخر نداره چيزي كه عيان هست چه حاجت به بيان است؟اين دفاع لنگيا ثابت كرد اگه كريمي خودشو بكشه و حتا 3تا گل بزنه اونا بازم اينقدر سوراخشون گندستكه با اين حرفا پر نميشه. پس عيان شده كه قهرمانيتون ماليده برين مراقب باشين مثل قبلنا نرين دسته يك و دو :biggrin::D:smile::biggrin::D:smile::biggrin::D:smile:
شما نمیخواد نگران پرسپولیس قهرمان باشید همون فکر تیم خودتون باشید براتون بسته تو کار بزرگترا دخالت نکنید فعلا زوده هر وقت تو جدول موقعیتتونو بهتر کردید اونوقت نظر بدید:D
در ضمن شما یه کاری کنید که امسال ابروی ایران نره لیستتونو به موقع بفرستید.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بادكنكم بادش كني بزرگ ميشه:D
.لي كوه مثل استقلاله همواره بزرگه حتي اگه زلزله بياد خراب بشو نيست گرد زمانه روش تاثيري نداره

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فعلا به توي همون بادكنكتون بدميد تا از نفس نيفادي اخه يه ذره وليش كني بادش خالي ميشه سوزن ابومسلمو ديدي دعاكن ديگه سوزني به بادكنكت نخوره:D

Sharif_

مدیر بازنشسته
هههههههههههههههه :w15::w15::w15::w15::w15:
معنی کوهم فهمیدیم!!!!!!!

یاده مثل از والکانو افتادم>>>>

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين شعر هيچ ربطي به اون لنگ مد نظر شما نداره اين كجا لنگ كجا اينجا منظور از سرخ يه واقعه تاريخيه:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگي زر(مربي ابومسلم):استقلال روش گل زدن به پرسپوليس رو به ما ياد داد
مربي ابومسلم گفته كه امير قلعه نوعي و تيمش نحوه ي باز كردن دفاع پرسپوليس رو به ما و همه ي تيماي ليگ ياد دادن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدين بچه ها وقتي يه خبر نگار بعد از يه بازي سخت مياد و بهت گير ميده قاطي مي كني؟؟؟ديدين علي كريمي وقتي خبر نگار ازش پرسيد فكر مي كني تيم ملي دعوت ميشي يا نه چي گفت؟؟؟حالا اين خبرنگار وقتي ديد كريمي عصبي هست بي خيال شد ولي خبرنگاري كه با كوشكي درگير شد يه خورده گير داد به كوشكي و اون برخورد اتفاق افتاد اگه اني خبرنگارم گير اصرار مي كرد فكر كنم بدتر ميشد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
كريم باقري محروم بوده و بعد صندلي گذاشته كنار زمين نشسته بعد ميان بيرونش مي كنن طلبكارم هستن كه چرا نذاشتن كنار زمين بشينه!!!

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگي زر(مربي ابومسلم):استقلال روش گل زدن به پرسپوليس رو به ما ياد داد
مربي ابومسلم گفته كه امير قلعه نوعي و تيمش نحوه ي باز كردن دفاع پرسپوليس رو به ما و همه ي تيماي ليگ ياد دادن
کی ؟ استقلال ؟ استقلال اگه بلد بود خودش با شانس و اقبال به زور یه مساوی نمی گرفت ؟ آره قربون پسر !

بالا