كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظور مربی ابو مسلم این چیزی که شما میگین نیست منظورش این بود که چطوری مقابل پرسپولیس گل نخوریم و به قول خودش بجای اعدام خودکشی نکنیم

برداشت منفی +ضعف =این حرفای شما

Sharif_

مدیر بازنشسته
شما برین کمیته انظباطی رو دعا کنید که بهتون لطف کرد و جریمه رو تعلیق کرد
اونوقت تا 6 ماه بازی پرسپولیسو از تلوزیون باید می دیدید

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدين دايي كريمي هم دعوت كرد ولي طبق عادت اين لنگيا خودشو گرفت فكر كرد چه خبره از تيم ملي خداحافظي كرد
كسي كه نتونه مسائل شخصيشو با مسائل ملي جدا كنه به درد سطل اشغالي هم نميخوره
مهدويكيا گفته من باهاش صحبت ميكنم ولي به نظر من اين ادم ارزش حرف زدنم نداره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهدوی کیا هم اشتباه کرد و اومد تیم ملی مگه همین دایی نبود که میگفت مهدوی کیا به سیستم من نمیخوره پس چرا حالا خورد غرور علی دایی ضربه بزرگی به فوتبال ایران میزنه

دایی بازیکن بزرگی بود انسان شریفی هم بود ولی اگه بخواد اینطور ادامه بده همه چیزش رو از دست میده

غرور و خودخواهی نماینده شکسته اینو بیاد داشته باش

ولی خداییش کریمی خوب ضد حالی به دایی زد مطمئن بودم اینکار رو میکنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور مربی ابو مسلم این چیزی که شما میگین نیست منظورش این بود که چطوری مقابل پرسپولیس گل نخوریم و به قول خودش بجای اعدام خودکشی نکنیم

برداشت منفی +ضعف =این حرفای شما

ما از كي تا حالا منظور يه نفر رو از حرفاش برداشت مي كني يارو تو برنامه زنده تلويزيوني ميگه استقلال راه گل زدن به پرسپوليس رو به ما ياد داد و اونقت تو ميگي منظورش از راه گل زدن به پرسپوليس اين بود كه استقلال به ما ياد داد چطوري از پرسپوليس گل نخوريم!!!يه بار برو روزنامه هاي چند روز پيش و همچنين مصاحبه هاي برگي زر بعد از بازي رو ببين اگه تونستي برنامه ورزش از نگاه دو رو هم دوباره ببين شايد برداشتت از منظور برگي زر از گفتن جمله (استقلال راه گل زدن به پرسپوليس رو به ما ياد داد) عوض بشه آخه جمله تو درست عكس جمله برگي زر بود!!!

من امروز حوصله نداشتم با خوندن حرفت كلي خنديدم مرسي

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد علي كريمي هم فكر كنم كار خوبي كرد منم از كارش خوشم اومد چون اصلا از علي دايي خوشم نمياد ولي البته خوشحالم كه داش پيروز رو دعوت كرده تيم ملي

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد افشين جون من در اين مورد هم با شما و هم با علي مخالفم
اينجا تيم مليه نه باشگاهي كه بخواد تعصبات فردي توش باشه اون بايد هر چي بلده واسه تيم ملي كشورش رو كنه نه اينكه چون از دايي بدش مياد بگه خداحافظ تيم ملي
اگه قرار به دعواي فردي باشه نبايد اسمشو تيم ملي بزاريم
كريمي قرار نيست واسه دايي بازي كنه اون قرار واسه ملتش بازي كنه اتفاقا اگه ميومد توي بازي نشون ميداد كه دايي اشتباه كرده بنظرم ميتونست موفق تر باشه ولي با اين حركتش من قول ميدم كريمي بازيكني فراموش شده بشه
ولي مهدويكيا اصل حرفه اي رو رعايت كرده اون براي ملتش بازي ميكنه نه براي سرمربي تيم ملي
ببخشيد يه ذره زياد حرف زدم خيلي عصبي شدم ديدم دو نفر مثل شماها كه فوتبالي هستين دارين از كريمي حمايت ميكنيد
چون اينجا هم كل كل من نوشتمو ابي كردم ولي عشقس ايران:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم تیم ملی مهمه اما آقای دایی باید بدونه اخلاق از همه چی مهمتره حتی از جام جهانی هم مهمتره

کریمی هم باید اینکار رو میکرد باید دایی بدونه نور چشمی فوتبال ایران نیست بازم میگم دایی زحمات زیادی واسه فوتبال مملکت ما کشیده اما اینکه هر کاری دلش خواست انجام بده درست نیست شما مصاحبه هاش رو گوش دادین نمیتونه درست و حسابی و منطقی صحبت کنه فقط میگه این نظر شخصی شماست
دایی میترسه کریمی افتخاراتش بیشتر از خودش بشه و همچنین محبوبیتش که همین الان هم میتونم بگم محبوبیت کریمی بیشتره کریمی میتونه بهتر از اینا باشه
خودش هم گفته بود که من افتخار میکنم که بیشتر از 100 بازی ملی واسه کشورم انجام دادم اما به دلایلی نمیتوانم تیم ملی رو همراهی کنم
نباید فراموش کنیم که دایی همیشه باند بازی میکرد چه الان چه اون موقه که بازیکن تیم ملی بود اگه یادت باشه یه مرد دیگه ای هم بود که حالش رو بگیره .. مایلی کهن که جلوی 120000 هزار نفر دایی رو گذاشت رو نیمکت و اون موقه خودش چه جنجالی به پا کرد و گفت تا مایلی مربی تیم ملیه نه من نیستم ما نیستیم
به قول سوگل خوش باشین

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دايي طرفداري نكردم اتفاقا من از كسايي هستم كه كاملا با دايي مخالفم ميدونم چه ادم مغروريه ولي ميگم كريمي نبايد در اين شرايط تيم ملي رو بازي چه روكم كني هاش ميكرد
دايي توي مصاحبش درباره كريمي گفته اون به نابغه فوتباله قدر خودشو نميدونه و مشاوراي خوبي نداره و الا بايد توي رئال بازي كنه ولي من يه فوتباليست معمولي بودم كه قدر خودمو دونستم و مشاوراي خوبي داشتم به اينجا رسيدم
منظور من از اينكه ميگم كريمي اشتباه كرد اين بود كه اون به ملتش پشت كرد همه ميدونيم كريمي تموم نشده كه خداحافظي كنه بلكه از روي لجبازي خداحافظي كرد
دونگا سرمربي برزيل رونالدينهو رو دعوت نكرد ولي بعد از چنتا بازي دوباره دعوتش كرد اونم با كله رفت الان دوباره كنارش گذاشته ببين بازم دعوتش ميكنه اونم دوباره با كله ميره چون اينجا حيثيت مليه نه رو كم كني

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
بنظر من رفتن کریمی و امثال او به تیم ملی تحکیم قدرت دایی در تیم ملی هست. تا وقتی که دایی سرمربی تیم ملی هست نه تنها کریمی که هیچ کدام از بازیکنان نباید برن تیم ملی تا این آدم به خودش بیاد! یا از رفتار غرور آمیزش دست برداره و یا بره کنار تا یکی دیگه بیاد!
این نظر منه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تيم ملي رو روي يه فرد ميبيني در صورتي كه اين ماله كشورمونه نبايد اختلافات شخصي رو توش دخيل كنيم يه كمي ملي فكر كنيد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب والكانو جون هر كي از ديدگاه رفتاري خودش به اين مسئله نگاه مي كنه من به شخصه اگه جاي كريمي بودم نمي رفتم همينطور اگه جاي مهدوي كيا بودم چرا؟؟؟چون چطور ميشه مهدوي كيا تا بازي قبل تو تاكتيك تيم ملي نمي گنجيد ولي الان كه مي دونه به كره بايد رو ضربات كاشته گل بزنه مي گنجه؟؟؟
من واسم ضخصيت خودم از هر چيزي مهم تره فكر كنم علي كريمي هم شخصيتش واسش از هر چيزي مهم تره حتي از تيم ملي
دونگا رونالدينهو يي رو دعوت نمي كرد و نمي كنه كه ضعيفه و اماده ها رو دعوت مي كنه
ولي ايران چي اون مدتي كه كريمي و مهدوي كيا نبودن فقط آماده ها دعوت شدن؟؟؟رسول خطيبي آماده بود؟؟؟مهرزاد معدنچي آماده بود؟؟؟

مطمئن باشيد مشكل دايي با كريمي و مهدوي كيا شخصيه يعني يه جوري دايي مي خواد بزرگاي تيم نباشن همون خواسته اي كه قلعه نوعي تو اولين سال مربي گري خودش تو استقلال انجام داد

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
من تیم شخص رو به تیم ملی ترجیح نمی دم،(جالبه این همون حربه دایی برای خفه کردن منتقدانشه) اما وقتی یه آدم پررو این تیم رو چسبیده و جز حرف خودش حرف هیچ کس دیگه رو هم قبول نداره باید آنقدر طردش کرد که رفتار رو عوض کنه. مطمئن باش کریمی و عزیزی و هاشمیان و رضایی و ... همشون تیم ملی رو بیشتر از دایی دوست دارند! اما این آقا خودش رو انگار مالک تیم ملی می دونه! خب من چرا باید از تیمی که مالکش دایی هست حمایت کنم؟
اگه این تیم مال ملت هست، بیان اندازه یه سر سوزن هم به نظر این ملت بدبخت احترام بزارند و باهاشون بازی نکنن!
این جمعات چون مطمئن هستند که مردم همیشه از تیم شون با عنوان تیم ملی حمایت خواهند کرد، هر کاری دلشون می خواد می کنند و کسی هم نیست جلوشون رو بگیره! وقتی هم که یکی پیدا میشه و حرف حق میزنه محرومش می کنند!
بعد که میبینند نه انگاری کار خراب شده می بخشنش!
اگه کریمی حرفی زده بود که باید محروم می شد، چرا بخشیدنش و چرا دعوتش کردند؟

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا" دایی افتخار فوتبال ایرانه شاید کسایی باشن که تو دنیا که اول اسم دایی رو شنیدن بعد اسم ایرانو پس احترامش همه جوره واجبه حتی اگر منتقدش باشی
دوما" منم این آخریا تو تیم برانکو هر وقت دایی بازی میکرد اعصابمو خورد می کرد ولی بعد از رفتن دایی از تیم ملی دیدیم که هیچکی هنوزم که هنوزه نتونسته تو خط حمله جاشو پر کنه
سوما" به نظر من دایی توی پست رئیس فدراسیون خیلی خیلی بیشتر میتونست به داد فوتبال برسه
چهارما" اشتباهی که دایی کرد این بود که اوایل مربیگریش توی تیم ملی نفرات اضافی از سایپا توی ارنج گذاشت که توی لیست جدیدش دیدیم که واقعا نظرش اینه که بهترینا رو دعوت کنه و این عیبش هم رفع کرد. یادمون نره این کار رو قبلا" پروین با قرار دادن هفت پرسپولیسی در ترکیب ثابت و قلعه نوعی با قرار دادن هشت استقلالی در ترکیب ثابت تیم ملی هم کرده بودن.
پنجما" کریمی مگه کیه که بگه هر وقت بخام تو تیم ملی بازی میکنم. کریمی همون کسیه که یکی دو ساله توی تیم ملی داره قدم میزنه کاری که بعد از جام جهانی آندو داره میکنه البته اینو میدونم که هر دوتاشون یه زمانی توی تیم ملی شماره یک بودن.
ششما" همه میدونیم که دایی دو تا خصلت خیلی خوب داره که میتونه توی هر پستی که باشه باعث پیشرفتش بشه: یکی اراده قویشه یکی هم حس ایرانی پرستیشه
هفتما" دست بازیکنایی مثل مهدوی کیا یا باقری رو باید بوسید که با این همه محبوبیتشون خودشونو گم نکردن و هنوزم دوست دارن با عشق توی تیم ملی بازی کنن.
ارادتمند همتون

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا كل كل ابي قرمز يا علي دائي و علي كريمي

ديشب برنامه نود يه خبر خيلي جالب گفت : كه سياوش اكبرپور به خاطر رفتار خوبش تشويق شده ببين اين بازيكن چيكار كرده و چقدر از نظر اخلاقي بد بوده كه يه بازي خوب بوده تشويق شده :w15::w15:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا" دایی افتخار فوتبال ایرانه شاید کسایی باشن که تو دنیا که اول اسم دایی رو شنیدن بعد اسم ایرانو پس احترامش همه جوره واجبه حتی اگر منتقدش باشی
دوما" منم این آخریا تو تیم برانکو هر وقت دایی بازی میکرد اعصابمو خورد می کرد ولی بعد از رفتن دایی از تیم ملی دیدیم که هیچکی هنوزم که هنوزه نتونسته تو خط حمله جاشو پر کنه
سوما" به نظر من دایی توی پست رئیس فدراسیون خیلی خیلی بیشتر میتونست به داد فوتبال برسه
چهارما" اشتباهی که دایی کرد این بود که اوایل مربیگریش توی تیم ملی نفرات اضافی از سایپا توی ارنج گذاشت که توی لیست جدیدش دیدیم که واقعا نظرش اینه که بهترینا رو دعوت کنه و این عیبش هم رفع کرد. یادمون نره این کار رو قبلا" پروین با قرار دادن هفت پرسپولیسی در ترکیب ثابت و قلعه نوعی با قرار دادن هشت استقلالی در ترکیب ثابت تیم ملی هم کرده بودن.
پنجما" کریمی مگه کیه که بگه هر وقت بخام تو تیم ملی بازی میکنم. کریمی همون کسیه که یکی دو ساله توی تیم ملی داره قدم میزنه کاری که بعد از جام جهانی آندو داره میکنه البته اینو میدونم که هر دوتاشون یه زمانی توی تیم ملی شماره یک بودن.
ششما" همه میدونیم که دایی دو تا خصلت خیلی خوب داره که میتونه توی هر پستی که باشه باعث پیشرفتش بشه: یکی اراده قویشه یکی هم حس ایرانی پرستیشه
هفتما" دست بازیکنایی مثل مهدوی کیا یا باقری رو باید بوسید که با این همه محبوبیتشون خودشونو گم نکردن و هنوزم دوست دارن با عشق توی تیم ملی بازی کنن.
ارادتمند همتون

هشتما : دایی خیلی به خودش مغروره و همین کار دستش میده چون داره پیشرفت میکنه ولی پلهای پشت سرش رو خراب میکنه

کربلایی

مدیر بازنشسته
فکر می کنم اگه این حرفو اینجا نگم بی انصافی کرده ام، دیشب برنامه نود دایی یه حرفی زد که خیلی خیلی به دلم نشست! درسته که من از دایی خوشم نمی آد اما این دلیل نمی شه که این حرفش رو تکرار نکنم، دایی گفت با سرمربی گری سیدکا در سایپا مخالف بودم چون او با پرچم عربستان بعد بازی ایران و بحرین ...

دم دایی گرم، من هم هیچ وقت اون حرکت بحرینی ها رو فراموش نمی کنم

کاش دایی همیشه مثل شب قبل آرام و خویشتن دار باشه!
اگه این طور بشه هم به نفع خودشه هم تیم ملی، اینطوری دیگه امثال کریمی و ... هم قهر نمی کنند

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هشتما : دایی خیلی به خودش مغروره و همین کار دستش میده چون داره پیشرفت میکنه ولی پلهای پشت سرش رو خراب میکنه
والا چي بگم؟ اونطورام كه شماها مي گين نيست اما جو ايجاب مي كنه كه اونطور با بعضيا كه چه عرض كنم؟ با خيلي ها رفتار بكنه... واقعاً بعضيا شورشو درآوردن... مشكل ماها اينه كه چشم نداريم پيشرفت بقيه رو ببينيم...:mad::( آخه چرا ماها بايد اونطور باشيم؟ بابا به خدا دنيا 2 روزه و يه روزشم كه جمعه و تعطيله... آخه چرا بدي مي كنيم؟ به خدا بد ميبينيما... از ما گفتن بود... عوض اينكه جو رو مساعد بكنيم براي پيشرفت و افتخار آفريني فوتبال ملي كشورمون... همش داريم جو رو نامساعد مي كنيم....بابا غيرت ايراني بودنمون كجا رفته؟:mad::(:(:gol::warn::warn::warn::warn:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فکر می کنم اگه این حرفو اینجا نگم بی انصافی کرده ام، دیشب برنامه نود دایی یه حرفی زد که خیلی خیلی به دلم نشست! درسته که من از دایی خوشم نمی آد اما این دلیل نمی شه که این حرفش رو تکرار نکنم، دایی گفت با سرمربی گری سیدکا در سایپا مخالف بودم چون او با پرچم عربستان بعد بازی ایران و بحرین ...

دم دایی گرم، من هم هیچ وقت اون حرکت بحرینی ها رو فراموش نمی کنم

کاش دایی همیشه مثل شب قبل آرام و خویشتن دار باشه!
اگه این طور بشه هم به نفع خودشه هم تیم ملی، اینطوری دیگه امثال کریمی و ... هم قهر نمی کنند
همونطور كه عرض كردم فقط بايد جو مساعد باشه و عوض اينكه زيرپاشو خالي بكنن دستش رو بگيرن.. تا ايرانمون پر افتخارتر از قبل بشه... ملت تورا خدا بهشون اجازه بدين... تا به نتيجه مطلوب برسيم.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه چيز بگم ديگه راجع به دايي و كريمي نمي گم چون اينجا جاش نيست اگه الان تيم ملي تو خط حمله لنگ مي زنه چون امثال عنايتي،مجيدي،سامره،....پشت سر همين آقا موندن و نتونستن تو جووني تجربه كسب كنن تا الان تو سن 30 سالگي با پختگي كامل واسه تيم ملي بازي كنن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا كل كل ابي قرمز يا علي دائي و علي كريمي

ديشب برنامه نود يه خبر خيلي جالب گفت : كه سياوش اكبرپور به خاطر رفتار خوبش تشويق شده ببين اين بازيكن چيكار كرده و چقدر از نظر اخلاقي بد بوده كه يه بازي خوب بوده تشويق شده :w15::w15:

ديشب نود يه تصوير جالب ديگه هم نشون داد اونم طرز برخورد همين عكس آواتار شما يعني علي كريمي با خبرنگار خبر نگار بيچاره ترسيد يه كم پاپيچ بشه و اصرار كنه عين اون سال(كه كريمي داور رو با مشت زده بود!!!يادتونه كه؟؟؟)اين خبر نگار مارو هم مورد نوازش قرار بده

جالبه بعد از برخورد كوشكي كه بخاطر سماجت خبرنگار اتفاق افتاده بود همه مي گفتن خبر نگار از حق طبيعي خودش استفاده كرده ولي تو اين چند روز همه روزنامه ها نوشتن كه كار خبرنگار در پرسيدن اون سوال از كريمي اشتباه بود!!!:eek::eek::eek:

کربلایی

مدیر بازنشسته
ديشب نود يه تصوير جالب ديگه هم نشون داد اونم طرز برخورد همين عكس آواتار شما يعني علي كريمي با خبرنگار خبر نگار بيچاره ترسيد يه كم پاپيچ بشه و اصرار كنه عين اون سال(كه كريمي داور رو با مشت زده بود!!!يادتونه كه؟؟؟)اين خبر نگار مارو هم مورد نوازش قرار بده

جالبه بعد از برخورد كوشكي كه بخاطر سماجت خبرنگار اتفاق افتاده بود همه مي گفتن خبر نگار از حق طبيعي خودش استفاده كرده ولي تو اين چند روز همه روزنامه ها نوشتن كه كار خبرنگار در پرسيدن اون سوال از كريمي اشتباه بود!!!:eek::eek::eek:

کریمی به خبرنگار چیزی نگفت!
فقط گفت دست از سرم بردارید!
ضمنا شما مطمئن باش این عادل خان فردوسی پور همیشه هوای خبرنگار ها رو داره و اگه می تونست، حتما یه گیری به کریمی می داد! اما چون کار کریمی درست بود و حرفش منطقی تا حالا کسی بهش بابت اون برخورد گیر نداده! بجز شما که خیلی دوست داری به بعضی از پرسپولیسی های باشخصیت گیر بدی و مثلا نشون بدی که بی شخصیتند و دارند فیلم بازی می کنند! اما این فقط برداشت شماست! واقعیت چیزیه که همه مردم می بینند

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا شما مطمئن باش این عادل خان فردوسی پور همیشه هوای خبرنگار ها رو داره و اگه می تونست، حتما یه گیری به کریمی می داد! اما چون کار کریمی درست بود و حرفش منطقی تا حالا کسی بهش بابت اون برخورد گیر نداده! بجز شما که خیلی دوست داری به بعضی از پرسپولیسی های باشخصیت گیر بدی و مثلا نشون بدی که بی شخصیتند و دارند فیلم بازی می کنند! اما این فقط برداشت شماست! واقعیت چیزیه که همه مردم می بینند

اگه دقت ميكردي ميديدي عادل گفت اون از باخت ناراحت بود اينطوري برخورد كرد
توي اين برخورد به راحتي متوجه ميشي كه عادلم جهت داره
باخت پرسپوليس فشار روحيه بيشتري مياره يا دعوا با مربي اونم جلوي ون همه تماشاگر؟؟
پس كوشكي بيشتر تحت فشار بود خبرنگارم بيشتر گير داد اينهمه توي بوق و كرنا كردن ولي اين اقاي به ظاهر حرفه اي گندش بگيرن من با اون كاري كه با تيم ملي كرد از كريمي متنفر شدم لياقت هيچي نداره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

كريمي به خبرنگار چيزي نگفت چون خبر نگار به كريمي چيزي نگفت!!!

چرا همه نسبت به حرفاي من جبهه مي گيرن نمي دونم نكنه يادتون رفته همين بعضي از پرسپوليسي هاي باشخصيت داور رو زده بود و فكر كنم 5/1 از بازي فوتبال محروم بود؟؟؟يادتون نيست بابا اون بيچاره داور بود اونطوري شد(فكر كنم بخاطر يه اخطار بود)چه برسه به يه خبر نگار

کربلایی

مدیر بازنشسته
بعله کاملا درست میگید، کریمی وقتی در تیم امید برای اولین بار کاپیتان شد داور رو زد! ولی شما دقت کن که اون مربوط میشه به تیم امید! یعنی جوانی و بی تجربگی!
ضمنا بعد از اون هم دیگه کسی از کریمی حاشیه منفی ندیده!
افشین جون، دوست خوبم من علیه حرفات جبهه نمی گیرم(من کیم که بخوام جبهه گیری کنم) اما خب تو نظرت رو میگی منم نظر خودم رو، فکر نمی کنم این اشکالی داشته باشه!

شما میگی اگه خبرنگار کمی لج بازی می کرد کریمی واکنش بدی نشون میداد! مگه شما میتونی آینده رو پیشگویی کنی؟ یا اینکه این فرضیه ذهنی خودته!؟ که می خوای یه جورایی به همه القاء کنی؟

آقا والکانلو، بهتره یه بار دیگه متن نامه خداحافظی کریمی رو بخونی! کریمی گفته احساس می کنم در این شرایط رفتم به تیم ملی نه تنها فایده ای نداره بلکه ضرر داره! کریمی میگه بخاطر تیم ملی از اون خداحافظی کرده ام! درست هم میگه، شما فرض کن کریمی بره تیم ملی! یه اتفاق ممکن اینه: حظور همزمان کریمی و دایی در تیم ملی همون قضیه پارسال مامانی با قطبی در پرسپولیس و قربانی با حجازی در استقلال میشه!

مامانی پارسال نه تنها به پرسپولیس کمک نکرد که باعث تفرقه بود!

خب کریمی و دایی هم آبشون با هم تو یه جوب نمیره، خودمونو که نمی تونیم گول بزنیم! اگه باهم تو یه تیم باشن! میشه مثداق حاشیه برای تیمی که باید تا حد ممکن از حاشیه ها دوری کنه!
این اشتباه دایی هست که نرفتن یه بازیکن رو بزرگ میکنه و 2 ساعت براش کنفراس میزاره!
دایی میتونست یه کلمه بگه امیدوارم کریمی هر جا هست موفق باشه! در مورد علت نیامدنش هم از خودش سوال کنید!

کربلایی

مدیر بازنشسته
ضمنا به نظر من عوض کردن رنگ نوشته ام در نقل قول مصداق بارز تحریف مطلب هست! لطفا به مطالب هم احترام بزاریم و اونها رو تحریف نکنیم
ممنون

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله کاملا درست میگید، کریمی وقتی در تیم امید برای اولین بار کاپیتان شد داور رو زد! ولی شما دقت کن که اون مربوط میشه به تیم امید! یعنی جوانی و بی تجربگی!
ضمنا بعد از اون هم دیگه کسی از کریمی حاشیه منفی ندیده!
افشین جون، دوست خوبم من علیه حرفات جبهه نمی گیرم(من کیم که بخوام جبهه گیری کنم) اما خب تو نظرت رو میگی منم نظر خودم رو، فکر نمی کنم این اشکالی داشته باشه!

شما میگی اگه خبرنگار کمی لج بازی می کرد کریمی واکنش بدی نشون میداد! مگه شما میتونی آینده رو پیشگویی کنی؟ یا اینکه این فرضیه ذهنی خودته!؟ که می خوای یه جورایی به همه القاء کنی؟

آقا والکانلو، بهتره یه بار دیگه متن نامه خداحافظی کریمی رو بخونی! کریمی گفته احساس می کنم در این شرایط رفتم به تیم ملی نه تنها فایده ای نداره بلکه ضرر داره! کریمی میگه بخاطر تیم ملی از اون خداحافظی کرده ام! درست هم میگه، شما فرض کن کریمی بره تیم ملی! یه اتفاق ممکن اینه: حظور همزمان کریمی و دایی در تیم ملی همون قضیه پارسال مامانی با قطبی در پرسپولیس و قربانی با حجازی در استقلال میشه!

مامانی پارسال نه تنها به پرسپولیس کمک نکرد که باعث تفرقه بود!

خب کریمی و دایی هم آبشون با هم تو یه جوب نمیره، خودمونو که نمی تونیم گول بزنیم! اگه باهم تو یه تیم باشن! میشه مثداق حاشیه برای تیمی که باید تا حد ممکن از حاشیه ها دوری کنه!
این اشتباه دایی هست که نرفتن یه بازیکن رو بزرگ میکنه و 2 ساعت براش کنفراس میزاره!
دایی میتونست یه کلمه بگه امیدوارم کریمی هر جا هست موفق باشه! در مورد علت نیامدنش هم از خودش سوال کنید!

قبلا گفتم بازم ميگم من اسلحه رو شقيقه كسي نذاشتم كه حرف منو قبول كنه خودتم ميگي هر كي مختاره
به نظر من اون شرايط روحي اي كه كريمي داشت در صورت لجبازي خبرنگار اتفاق خوبي نميوفتاد نمي خواي بگي كه كريمي اي كه تقريبا همين حرفا رو به كاوياني زد همين كريمي بعد از بازي با ابومسلم بود؟؟؟اين دو تا مصاحبه حتما فرق داشتن

حركت منفي از كريمي:شوت زدن ساك پزشك تيم ملي بزرگسال!!!تو جام جهاني
اينو نذار به پاي ناراحتيش چون اگه قرار باشه هر كي ناراحته از اين كارا بكنه كه ديگه واويلاست بايد هر كي يه چيزي رو شوت كنه

بازم ميگم من از حركت كريمي تو دربي امسال كه در مقابل سنگ انداختن تماشاگران واكنش نشون نداد لذت بردم ولي احساس مي كنم در مواقعي كه عصبي هست نمي تونه خودشو كنترل كنه

راستي پيروز قرباني با ناصر خان مشكل نداشت بلكه با فيروز كريمي مشكل داشت

بالا